PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای خرید قلم نوری راهنماییم کنید

chaand
15-10-2011, 13:05
من میخوام یه قلم نوری بخرم برای نقاشی دیجیتال. به طور آماتور کار میکنم:10: همه میگن وکوم بهتر از جنیوس هست اما قیمت جنیوس نسبت به قابلیتهایی که داره پایینتره، نمیدونم از بین اینها کدوم بهتره واقعا گیج شدم:19::19::19: ممنون میشم راهنماییم کنید

قلم دیجیتال WACOM: Bamboo Pen & Touch

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قلم دیجیتال Genios Mouse Pen M508 Wireless

قلم دیجیتال G-Pen M712X

قلم دیجیتالGenios M508

قلم دیجیتال GPen M610 6"x10" Slim Multimedia
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:11:

mohammadrm
16-10-2011, 01:01
یه موقع اشتباه نکنی بری جنیوس و از این برندهای بیخود بگیری . من الان نزدیک 6 ماهی میشه که یه وکام پن اند تاچ گرفتم . یه کلام حرفی بره گفتن نمیزاره . فوق العادس.
راستی وکام مدل جدید Bamboo رو تولید کرده که اسمش هم Bamboo Connect هست، امکاناتشو نمیدونم ولی ظاهرش نسبت به ظاهر Bamboo فعلی شیکتره . فکر کنم تولید مدل های قدیمی تر متوقف شده و این مدل جایگزین مدل های دیگر Bamboo شده .
اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]{EB5A996C-64B6-4174-96AA-05CBD7F58FD4}
اینم بهت بگم که فقط و فقط از نمایندگی بگیر . هپیران.کام
موفق باشی

chaand
16-10-2011, 11:26
یه موقع اشتباه نکنی بری جنیوس و از این برندهای بیخود بگیری . من الان نزدیک 6 ماهی میشه که یه وکام پن اند تاچ گرفتم . یه کلام حرفی بره گفتن نمیزاره . فوق العادس.
راستی وکام مدل جدید Bamboo رو تولید کرده که اسمش هم Bamboo Connect هست، امکاناتشو نمیدونم ولی ظاهرش نسبت به ظاهر Bamboo فعلی شیکتره . فکر کنم تولید مدل های قدیمی تر متوقف شده و این مدل جایگزین مدل های دیگر Bamboo شده .
اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]{EB5A996C-64B6-4174-96AA-05CBD7F58FD4}
اینم بهت بگم که فقط و فقط از نمایندگی بگیر . هپیران.کام
موفق باشی

خیلی از راهنماییتون ممنون دوست عزیز:40: