PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل: reset شدن مداوم pc

nazanin66
15-10-2011, 09:58
سلام

من یه کاری کردم دیگه سیستمم بالا نمیاد L

خواستم رم رو عوض کنم...برای سیستم خودم....ddr2 بود...یه رم ddr400 پیدا کردم (یواشکی از توی وسایل برادرم)...بعد زدم به سیستمم...البته رم خودم رو در آورده بودم....بعد سیستمم اصلا بالا نیومد...یعنی هیچی روی مانیتور نشون نداد و مانیتور مثل حالت stand by بود.....و خود سیستم یه صدای تق کوچیک میداد(انگار داره سیستم مدام restart میشه) ...از جلوی کیس....سیستم رو خاموش کردم...رم خودم رو جا زدم و اونو در آوردم....اما هر کاری کردم دیگه سیستمم بالا نیومد...دقیقا مثل وقتی شده که انگار همون رم قبلیه بود....حالا بهم پیشنهاد می کنید چی کار کنم؟

با تشکر

cyrus6074
15-10-2011, 10:31
باطری حافظه رو در بیار و یک اتصال کوتاه بینش ایجاد کن. شاید درست شد. شاید هم مینت رو سوزونده باشی

nakhodasilver
15-10-2011, 12:30
احتمالا بایوس مادربورد از بین رفته. اگه اینطور باشه باید مادر بورد رو عوض کنی:41:

EXTREME
15-10-2011, 12:53
اول از همه بایوس رو دیفالت کنید
درست نشد باید جای رم رو عوض کنید و با یه رمی که مطمئنید درسته سیستم رو چک کنید
میتونه مشکل از اسللات حافظه هم باشه
پاور گرافیک و فن سی پی یو در مرحله آخر چک بشه
درست نشد ایراد از مینه

nazanin66
15-10-2011, 13:12
سلام
آخه داشت درست کار می کرد...یهو اینجوری شد....بعد از اینکه اون رم رو گداشتم همه چی خراب شد.....جای جامپرهای روی مین رو عوض کردم....باطری رو در آوردم....دو تا رمی بالا آوردم.....مانیتور رو کلا قطع کردم...تخلیه ولتاژ هم کردم...اما بازم نشد:(
حالا چی کار کنم؟

EXTREME
15-10-2011, 20:31
یا اسلات حافظه ایراد پیدا کرده
یا مشکل میتونه از گرافیک و پاور هم باشه
فن سی پی یو رو چک کنبد
ممکنه در جا زدن رم به اسلات حافظه آسیب رسیده باشه
جای رم رو عوض کردین ؟

nazanin66
15-10-2011, 22:00
درست شد...یه چیزی بود که حتی آدم فکرشم نمی رسید....فقط کارت گرافیک رو در آوردم و دوباره جا زدم!
از همه ممنون
شاد باشید.
:11: