PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشناختن فلش به خاطر محدودیت نام در ویندوز

reza41
15-10-2011, 00:45
با سلام
همون طور که همه می دونیم در ویندوز فقط میشه 24 تا درایو داشت.
من سه تا هارد اکسترنال به سیستمم وصل کردم که هر کدوم چندتا درایو داشتن و خلاصه تعداد درایوها از 24 گذشت. حالا بعد از اون قضیه فلشم رو به سیستم که وصل می کنم نشون نمیده و فقط موقع وصل کردن علامت میده که ویندوز نمی تونه این وسیله رو بشناسه.
قبلا یه بار دیگه این طور شده بود و من رفتم تو دیسک منیجمنت و از اونجا نام درایوهام رو عوض کردم به طوری که به ترتیب حروف الفبا شدن و چندتا حرف خالی موند و بعد از اون فلش رو شناخت.
اما این دفعه این کار رو هم کردم ولی فایده نداشت و باز هم نشونش نمی ده. حتی فلشم رو به لپ تاپم هم که می زنم نشونش نمی ده.
به نظر شما باید چه کار کنم؟

joe_satriani
15-10-2011, 19:49
با سلام
خوب این نشون میده که احتمالا مشکل از فلش باشه.
یا سوخته باشه و موارد دیگه.

موفق باشید.

Erfan.B
15-10-2011, 20:42
اين كه فلش كلاً رو يه سيستم ديگه هم اجرا نمي شه مشكل بر مي گرده به خود فلش كه ممكنه با يه فرمت درست شه ولي اگه با يه فلش ديگه كه رو يه سيستم ديگه شناخته مي شه ولي به دليل كمبود اسم تو اين ويندوز شناخته نمي شه راه كار زياده!!! اگه خواستي بگو تا برات توضيح بدم:46:
موفق باشي.

reza41
15-10-2011, 23:18
سلام
فلش های دیگه روی سیستم اجرا میشن و این فلش روی هیچ سیستمی اجرا نمیشه و برای همین امکان فرمت کردنش هم نیست.
در هر حال امروز فرستادمش برای گارانتی تا ببینم نتیجه چی میشه.

joe_satriani
16-10-2011, 19:50
سلام
فلش های دیگه روی سیستم اجرا میشن و این فلش روی هیچ سیستمی اجرا نمیشه و برای همین امکان فرمت کردنش هم نیست.
در هر حال امروز فرستادمش برای گارانتی تا ببینم نتیجه چی میشه.

با سلام
اگه فلشتون گارانتی داشته باشه بهترین کاری که کردید همینه که فرستادید گارانتی.
چون مشکل فلش بود.

موفق باشید.