PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسئله این است: HTC Desire یا ۀalaxy Ace

mociuamin
14-10-2011, 11:38
سلام دوستان... امروز تقریبا دومین هفته ایه که بلا تکلیف انتخاب گوشیم:41:
اون اوایل می خواستم حتما HTC بگیرم چون فکر می کردم سامسونگ خیلی ضعیف و ضایست:2: ولی پس از مدتی که فروما رو خوب گشتم و دیدم اکثرا از این برند راضین منم نظرم تغییر پیدا کرد:31:....
بعضی دوستان LG OPTIMUS BLACK رو پیشنهاد دادن...:5:
کمی پرس و جو منو به این نتیجه رسوند که این گوشی،گوشیه معرکه ایه، اینجا بود که تصمیم به خریدش و گرفتم ولی ناگهان دوستی معلوم الحال وسوسه ی خرید galaxy ace را در وجود من نهادینه کرد. :10:
در اینکه LG OPTIMUS BLACK از ACE بهتره شکی نیست ولی اختلاف قیمت این دو گوشی باعث شده بیشتر به سمت ace کشیده بشم(کارایی ACE اونقدر کم نیست که بخواد اختلاف قیمتش با LG اینقدر باشه)
حالا دوستان شما کمک کنیدو بگید با توجه به انتظارات من آیا ارزش داره من LG یا desire رو بگیرم؟؟؟:18:
(اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید بفرمایید ولی فقط تورو خدا تعصبی و بی منطق کل کل نکنید،بزارید یه نفعی داشته باشه این پست.)
***پ ن1: من اصلا گوشی باز نیستم و می خوام گوشیم از لحاظ نرم افزار تا 1-2 سال ساپورت بشه.
***پ ن2: اصلا دوربین گوشی واسم مهم نیست.
*** پ ن3:سیستم عامل گوشی حتما آندروید می خوام.
***پ ن4: گوشی خز نشه.
***پ ن4:صفحه نمایش زیر 3.5 اینچ نباشه.
***پ ن5: قیمت کمتر، بهتر(یعنی طوری نباشه که به خاطر یه امکاناتی که زیاد واسم ارزش نداره پول زیادی بپردازم!!!)نهایتا 395

:11:خیلی ممنون از همکاری صمیمانه ی شما:11:

toolhelp
14-10-2011, 12:46
***پ ن1: من اصلا گوشی باز نیستم و می خوام گوشیم از لحاظ نرم افزار تا 1-2 سال ساپورت بشه.
***پ ن5: قیمت کمتر، بهتر(یعنی طوری نباشه که به خاطر یه امکاناتی که زیاد واسم ارزش نداره پول زیادی بپردازم!!!)نهایتا 395

متاسفانه تو اين رنج قيمت اكثر گوشيهاي خوب خز شدن . به هر حال هر گوشي كه نسبت به قيمتش كيفيت و امكانات خوبي داشته باشه همه سعي ميكنن بخرنش...

تو اين رنج قيمت اگه صفحه 3 اينچي ميخواي بهترين انتخاب Sony Xperia Mini Pro ولي اگه صفحه بزرگتر ميخواي بهترين انتخاب همون samsung ace ميتونه باشه...

.:PAR3A:.
14-10-2011, 12:53
Galaxy Ace همین الان هم اصلا به روز نیست و ضعیفه... در حالی که آپتیمس بلک سخت افزار قوی داره و حالا حالا ها ساپورت میشه...
صفحه نمایش خیلی عالی + سخت افزار نسبتا خوب...
البته به Xperia Neo هم فکر کنید... گرون تره ، صفحه نمایشش ضعیف تره ، اما سخت افزارش خیلی کم قوی تره...
نظر من روی Optimus Black هست...

adrenalin
14-10-2011, 12:57
نکسوس وان هم می تونه گزینه خوبی تو این رنج قیمت باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشخصاتشم میتونید تو لینک زیر ببینید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

h!tman
14-10-2011, 13:13
390 تومن که بلک بخری عالیه!
اصلا Ace هیچ رقمه به بلک نمیخوره!

FC.Barcelona
14-10-2011, 16:21
به نظر من هم Optimus Black بهتره

mociuamin
14-10-2011, 19:02
نکسوس وان هم می تونه گزینه خوبی تو این رنج قیمت باشه

به نظرم خیلی قدیمی شده و شاید از نظر ساپورت به مشکل بخوره

pour-homme
14-10-2011, 20:25
من ایس دارم و ازش راضیم تنها مشکلش به نظر من اینه که بازی های خیلی خوب رو نمیتونی روش نصب کنی با این حال بلک انتخاب بهتری دیزایر و نکسوس هم دیگه ارزش خرید نداره

14-10-2011, 20:56
اتفاقا نکسوس وان از نظر ساپورت و سخت افزار خیلی بهتر از ایس ــه ، چون نکسوس گوشی خود گوگله و گوگل هواشو داره...

mociuamin
14-10-2011, 21:35
من ایس دارم و ازش راضیم تنها مشکلش به نظر من اینه که بازی های خیلی خوب رو نمیتونی روش نصب کنی با این حال بلک انتخاب بهتری دیزایر و نکسوس هم دیگه ارزش خرید نداره
زیاد اهل بازی نیستم......به نظرت ایس به صرفه تره یا بلک؟

h!tman
14-10-2011, 21:40

80تومن رو داری اضافه میدی
200مگا هرتز سی پی یو
چیپ قوی تر
روشن ترین صفحه نمایش بازار
و استایل خوشتیپ این گوشی:دی
دوربین بسیار بهتر!
واقعا میرزه

fire159
15-10-2011, 10:47
سلام دوستان... امروز تقریبا دومین هفته ایه که بلا تکلیف انتخاب گوشیم:41:
اون اوایل می خواستم حتما HTC بگیرم چون فکر می کردم سامسونگ خیلی ضعیف و ضایست:2: ولی پس از مدتی که فروما رو خوب گشتم و دیدم اکثرا از این برند راضین منم نظرم تغییر پیدا کرد:31:....
بعضی دوستان LG OPTIMUS BLACK رو پیشنهاد دادن...:5:
کمی پرس و جو منو به این نتیجه رسوند که این گوشی،گوشیه معرکه ایه، اینجا بود که تصمیم به خریدش و گرفتم ولی ناگهان دوستی معلوم الحال وسوسه ی خرید galaxy ace را در وجود من نهادینه کرد. :10:
در اینکه LG OPTIMUS BLACK از ACE بهتره شکی نیست ولی اختلاف قیمت این دو گوشی باعث شده بیشتر به سمت ace کشیده بشم(کارایی ACE اونقدر کم نیست که بخواد اختلاف قیمتش با LG اینقدر باشه)
حالا دوستان شما کمک کنیدو بگید با توجه به انتظارات من آیا ارزش داره من LG یا desire رو بگیرم؟؟؟:18:
(اگه پیشنهاد دیگه ای هم دارید بفرمایید ولی فقط تورو خدا تعصبی و بی منطق کل کل نکنید،بزارید یه نفعی داشته باشه این پست.)

:11:خیلی ممنون از همکاری صمیمانه ی شما:11:

با توجه به خواسته هات من دیفای رو پیشنهاد میدم . تا 380 گیر میاد . گوشییه که امتحان خودشو پس داده . کیفیتش بهترینه . باطریش همینطور . ساپورت خیلی خوبی داره . گوشی خیلی مقاومیه و شیک . خز هم عمرا" نمیشه و همیشه تک هست . چون موتورولاست .
ال جی بلک هم خوبه ولی بالای 410 هست .
ایس باطریش ظعیفه و نخری بهتره .

sAeEd_kHaAn
15-10-2011, 12:26

ace رو که کلا بزار کنار رنج 70-360 nexus one و 400 اپتیموس بلک
ضمنان این 2تایی که گفتم اون defy رو قورت میدن از هر نظر که فکر کنی :دی

mociuamin
15-10-2011, 16:15
ال جی بلک هم خوبه ولی بالای 410 هست .
.
بدون گارانتی 390 هم پیدا میشه انگار...

---------- Post added at 04:15 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

ace رو که کلا بزار کنار رنج 70-360 nexus one و 400 اپتیموس بلک
ضمنان این 2تایی که گفتم اون defy رو قورت میدن از هر نظر که فکر کنی :دی
نکسوس 1 یا دایزایر؟کدوم یک بهتره؟؟؟؟؟

15-10-2011, 16:30
نکسوس وان خیلی سر تر از دیزایره :) و بلک باز از هر دو تا سر تر :)

mociuamin
15-10-2011, 19:10
و بلک باز از هر دو تا سر تر :)
موافقم و بلک می گیرم ایشاا...

h!tman
15-10-2011, 19:16
موافقم و بلک می گیرم ایشاا...

مبارک باشه :دی
پشیمون نمیشی!
ال جی من یکی از برند هاییه که جدیدا خیلی قبولش دارم

Pedram_mrn
15-10-2011, 21:04
همه چیزه بلک از اونا سرتره و حتما اررششو داره ایشالا مبارکت باشه

mociuamin
15-10-2011, 21:12
مبارک باشه :دی
پشیمون نمیشی!
ال جی من یکی از برند هاییه که جدیدا خیلی قبولش دارم

همه چیزه بلک از اونا سرتره و حتما اررششو داره ایشالا مبارکت باشه
ممنونم از کمکتون........ایشااله بعد خرید هم کمکم کنید با راهنماییهاتون تو ریختن رام ها و دیگر مباحث:46: