PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک مشکل در ویندوز هفت.....

M3HRD@D
12-10-2011, 01:52
دوستا مدتی بعضی از برنامه ها رو میخوام اجرا کنم یا بازی رو نصب یا اجرا کنم با این پیغام مواجه میشم
دیگه کلافم کرده:19:
ممنون میشم راهنماییم کنید:11:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nitro
12-10-2011, 22:46
یه user جدید واسه ویندوزت بساز و باهاش کار کن ببین بازم اینجوری میشه یا نه

part gah
14-10-2011, 12:24
دوستا مدتی بعضی از برنامه ها رو میخوام اجرا کنم یا بازی رو نصب یا اجرا کنم با این پیغام مواجه میشم
دیگه کلافم کرده:19:
ممنون میشم راهنماییم کنید:11:

معمولا وقتی برنامه هنگ کنه این اخطار و میده به من.وقتی میزنم close همه پنجره ها بسته میشه و برنامه رو دوباره راه اندازی میکنم درست میشه.اگه فقط با مسنجر این مشکل و داری پاکش کن یه بار دیگه نصبش کم.
یه بار هم disk cleanup کن بد نیست.
مسیرشم اینه.....

alish123456
16-10-2011, 13:25
سلام دوستان منم دقیقا همین مشکلو با ویندوز هفت دارم و اون کارا رم کردم ولی درست نشدسلام دوستان من یه نرم افزار برای شکستن قفل وایرلس از اینترنت دانلود کرد بنامه:wireless wep key pasword spyکه اینو رو ویندوزه سونه استارتر نت بوکم که اصل مایکروسافته نصب کردم که موقع اجراش یه پیام میده که دو تا گزینه دارهwindows can check online for a solution to problem the next time you go onlineو دو تا گزینه واسم گذاشتهاولیcheck online for a solution later and close the program دومیشمclose the programو من هرچی اولی رو میزنم باز دوباره همین میاد و فقط این گزینه رو داره جالب این جاست که در ویندوز پی سی خودم که اصل نیست و واسه ی شرکت پرنیانه میریزم جواب میده و اروری به اصطلاح نمیدهکه یه گزینه ام پایینش داره بنامهview problem datelisکه موقعی که روش میزنم این صفحه پایینش میادProblem signature:Problem Event Name: APPCRASHApplication Name: WKey.exeApplication Version: 2.0.0.9Application Timestamp: 4d2649e6Fault Module Name: OLEAUT32.dllFault Module Version: 6.1.7600.16385Fault Module Timestamp: 4a5bdacaException Code: c0000005Exception Offset: 0001e130OS Version: 6.1.7600.2.0.0.768.11Locale ID: 1033Additional Information 1: bdbaAdditional Information 2: bdba0f2dc9c825c859ad0cb793a42dfeAdditional Information 3: c199Additional Information 4: c199f87451e9ad30d37c05463fc7f5b6Read our privacy statement online:کد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:C:\windows\system32\en-US\erofflps.txtدوستان لطفا اگه میشه کمکم کنید ممنون
ممننون اینم تاپیکش
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

9vin
16-10-2011, 13:30
دوستانی که از چیز پی ان استفاده میکنن ...دقت کنن هنگامی که به چیز پی ان وصل میشید مسنجر هنگ یا آف میشه ....

این مورد دیده شده !

شما باید اول چیز پی ان رو کانکت کنین بعد مسنجر .....

موفق باشید ....

KINGHMA
16-10-2011, 14:31
من امروز دو بار در هنگام کار با کامپیوتر با صفحه آبی مواجه شدم و وقتی سیستم بالا اومد از من چند تا سوال پرسید ومن نرمال ویندوز رو زدم
++++++++++++++++
اما وقتی سیستم بالا میاد این پیغام رو میده::::
windows has recovered from an unexpeted

jafarian
16-10-2011, 16:08
من امروز دو بار در هنگام کار با کامپیوتر با صفحه آبی مواجه شدم و وقتی سیستم بالا اومد از من چند تا سوال پرسید ومن نرمال ویندوز رو زدم
++++++++++++++++
اما وقتی سیستم بالا میاد این پیغام رو میده::::
windows has recovered from an unexpeted

فایل داخل پوشه minidump ازشاخه ویندوز داخل تاپیک پایین قراربدین:20:

M3HRD@D
31-10-2011, 21:41
یه user جدید واسه ویندوزت بساز و باهاش کار کن ببین بازم اینجوری میشه یا نه

معمولا وقتی برنامه هنگ کنه این اخطار و میده به من.وقتی میزنم close همه پنجره ها بسته میشه و برنامه رو دوباره راه اندازی میکنم درست میشه.اگه فقط با مسنجر این مشکل و داری پاکش کن یه بار دیگه نصبش کم.
یه بار هم disk cleanup کن بد نیست.
مسیرشم اینه.....
دوستان این کار ها رو هم کردم درست نشد
چه کنم؟
ویندوز رو از دوباره نصب کنم درست میشه؟

jafarian
31-10-2011, 23:45
دوستان این کار ها رو هم کردم درست نشد
چه کنم؟
ویندوز رو از دوباره نصب کنم درست میشه؟

این روش برین به احتمال زیاد جواب بگیرین پنجره task manager اجرا کنید بعدش از منوی بالا گزینه file کلیک کنید روش بعدش از زیر منوش روی گزینه New Task کلیک کنید بعدم طبق شکلی که گذاشتم روی گزینه browse کلیک کنید مسیر فایل exe خودتون بدین بعدم ا وکی کنید که اجرا بشه ببینید مشکلتون برطرف میشه.

M3HRD@D
06-11-2011, 19:48
این روش برین به احتمال زیاد جواب بگیرین پنجره task manager اجرا کنید بعدش از منوی بالا گزینه file کلیک کنید روش بعدش از زیر منوش روی گزینه New Task کلیک کنید بعدم طبق شکلی که گذاشتم روی گزینه browse کلیک کنید مسیر فایل exe خودتون بدین بعدم ا وکی کنید که اجرا بشه ببینید مشکلتون برطرف میشه.

سلام
رفیق این کارم کردم درست نشد
به نظرتون ویندوز رو از دوباره نصب کنم درست میشه؟

A M ! N
06-11-2011, 21:43
سلام
رفیق این کارم کردم درست نشد
به نظرتون ویندوز رو از دوباره نصب کنم درست میشه؟
سلام این برنامه رو بگیر تقریبا 50 نوع مشکل مربوط به مشکلات حاد ویندوز یا مثلا یکیش همین که شما دارین مربوط به اجرای برنامه ها هست رو fix میکنه:

این هم اطلاعات برنامه :

موفق و :11:موئید باشین

jafarian
07-11-2011, 00:28
بازم اگر مشکلی بود 5 نا روش تو سایت پایین یک تست بزنید .

M3HRD@D
07-11-2011, 00:32
[QUOTE=Dr.Smith;6609303]سلام این برنامه رو بگیر تقریبا 50 نوع مشکل مربوط به مشکلات حاد ویندوز یا مثلا یکیش همین که شما دارین مربوط به اجرای برنامه ها هست رو fix میکنه:

با این برنامه باید چه جور کار کرد؟
یکم با هاش کار کردم ولی مشگلم حل نشد:41:

M3HRD@D
07-11-2011, 00:52
حذف شود..............

M3HRD@D
08-11-2011, 17:42
دوستان به نظرتون ویندوز رو از دوباره نصب کنم مشگلم حل میشه؟

A M ! N
08-11-2011, 21:04
دوستان به نظرتون ویندوز رو از دوباره نصب کنم مشگلم حل میشه؟
سلام برنامه ی advanced pc tweaker برنامه ی خیلی خوبی هست ولی متاسفانه من هنوز موفق نشدم براش یک سریال پیدا کنم
به همین خاطر هم راهنماییش رو هم نزاشتم اینجا، چون به کارت نمیاد بدون سریال..

بستگی داره ، اگه BSOD ها مربوط به مشکلتون سخت افزاری باشه شاید با تعویض ویندوز هم باز همین باشه، ولی امتجانش ضرر نداره...

May you do well:40:

jafarian
09-11-2011, 23:51
برنامه ای که پایین گذاشتم دان کنید بعدش وقتی که اجراش کردین به سربرگ مورد نظر برین بعد روی گزینه ای که با فلش مشخص کردم دو بار کلیک کنید بعد روی گزینه run as administrator کلیک کنید بعدم بیاین بیرون ببینید به چه صورتی هست بعد از ریست سیستم.

M3HRD@D
11-11-2011, 16:29
حذف شود...........

jafarian
11-11-2011, 16:42
اگرمشکلت هنوزم حل نشده دوست من طبق عکسی که گذاشتم روی همه اون کلیدهای رجیستری که آخراسمشم contexmenuhandlers طبق عکس دوبار کلیک کن بعدم اون گزینه ای که ظاهر میشه تو عکس انتخاب کن .