PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طریقه آنلاین بازی کردن PES 2012 با سریال ارجینال ؟؟

Mehdi.ss
11-10-2011, 01:01
سلام
کسی طریقه انلاین بازی کردن pes 12 رو بلده ؟
من سریال ارجینال خریدم ولی طرز استفادشو بلد نیستم ؟

esm_esmm
11-10-2011, 18:00
اره منم خریدم ولی نمیتونم بازی کنم اخطار:invials pleyer found data
لطفا کمک کنید

A/|\IR
12-10-2011, 01:07
دوستان صواب داره کمک کنین! راستی قیمت سریال اورجینال چنده؟

Mehdi.ss
13-10-2011, 00:10
من یه کارایی کردم ولی هنوز رته نیوفتاده
اول بازی رو پاک کنید و با سریال ارجینال نصبش کنید
بعد برید تو سایت konami عضو بشید
بعد وارد بازی بشید و بازی رو اپدیت کنید ( از داخل بازی دانلود میشه )
بعد برید به قسمت انلاین و ای دی پسوردی که تو سایت کنامی عضو شدید رو وارد کنید
البته من هنوز موفق نشدم :2:

دوستان صواب داره کمک کنین! راستی قیمت سریال اورجینال چنده؟
قیمتش34000تومانه

general_doghol
21-10-2011, 13:13
برای یازی انلاین چندتا مشکل دارید
اول کرک بازیه.چون بازی که نصب میکنید کرک شده است پس بنابراین باید بیخیال اون کرک بشین.اول بازی رو نصب کرده بعد اپدیت 1.01 رو به بهمراه کرک1.01 دانلود کنید .
دوم اپدیت dlc کونامی هست که از داخل بازی دانلودو نصب میشهوکه ممکنه برای بعضی ها نتونه نصب کنه که اون موقع میرید قسمت c بعد program data رو از حالت hidden خارج میکنید .چون کونامی ائنجا نصب میکنه
کسانی که تونستن اسمشونو بذارن اینجا واسه لیگ

dik
21-10-2011, 14:30
دوستان عزیز برای حل مشکلتون به این ادرس سربزنید فکرکنم بتونین مشکلتون رو حل بکنین
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

p30word2
28-10-2011, 16:48
سلام هیچ رپتی به کرک پچ و... نداره پچ را باید از سی دی ی اصل دانلود کنی جدیدا دیگه سی دی کی های ایران اصل نیست

وبازی انلاین پچ میخواد این پچ هایی که تو این سایت ها می زارن فقط ممکنه از 30 تا 2تا سایت پچش اصل باشه من خودم بازی سازم و این چیزا برام عادی شده اگه خودم راهی پیدا کردم تو همین تاپیک میدم و یک تاپیک دیگه هم میسازم:46:

daniad
05-11-2011, 19:32
سلام
کسی طریقه انلاین بازی کردن pes 12 رو بلده ؟
من سریال ارجینال خریدم ولی طرز استفادشو بلد نیستم ؟
ب رای اینکار کافیه بازی را پاک واز اول نصب کنی وبلافاصله بریجستری ویندو بری و_hkey_local_machineرا بزنیوبعد بهsoftwareوبعد به konamiبری وبعد به pes2012وبعد در سمت راست روی کد دابل کلیک کن وسریال نامرت رو بنویس بعد هم یک اکانت کونامی تو سایتش بساز وبعد وارد قسمت آنلاین شو اگر همه چیز درست بود خودش پچو دان میکنه وبعد حالشو ببر:5:

3ooti
07-11-2011, 14:28
آقایون اتفاقاً من دارم آنلاین بازی میکنم باید سی دی کی اورجینالو از سایت ------------ ویا سایت های فروشنده بخری کرک پچ 1.1 کونامی رو هم داشته باشی و آخرین dlc کونامی رو هم دان کنی بعد یه کونامی آی دی و پسوورد میسازی . به راحتی آنلاین بازی میکنی

nima1221
18-11-2011, 23:20
فقط میتونم بگم گرفتاری داره

nima1221
18-11-2011, 23:21
اقا فقط میتونم بگم گرفتاری داره

saber136
23-11-2011, 15:16
دوستان آنلاین بازی کردن فوتبال به چه صورتی هست؟ منظورم حالت بازی انلاین فوتبال است یعنی امکان بازی کردن با 10 بازیکن مقدور میباشد؟ در کل چطوریه اگه کسی در مورد ماشین بازی هم تجربه ای داره ممنون میشم بگه

mohammad rangzan
05-12-2011, 00:34
بی خیال بابا

migmig3000
06-12-2011, 01:09
کسی سایت ایرانی یا خارجی سراغ نداره که بشه با پی پال ازش سی دی کی pes2012 رو خرید؟؟؟

mh.mahmoudi68
25-12-2011, 12:36
خوش به حال ما که فیفا بازی میکنیم
اگه نشد بار اول با چیز پی ان تست کنید

aka_karkas
01-01-2012, 14:58
دوستای گلم من خودم بازی می کنم راه انداختنش یه بدبختیه که خدا نصیب نکنه اما راه بیفته حال می ده :8:
من یه توضیح می دم به زبان شیرین فارسی/فینگلیش/کامپیوتری/ساده لذتشو ببرید:10:

قبلش مردونگی کن پینگ کونامی بگیر ببین راه داره بازی کنی یا نه اصلا، راحت هم است:
کلید ویندوز رو صفحه کلید رو نگه داری و R رو بزنی حالا بنویس CMD و اینتر کن تو صفحه جدید بزن ping konami.net
حالا مقدار average رو ببین اگر از 450 کمتر بود تو قهرمانی اگه نه 34 تومن دادی به فنا حالا برو دنبال سرویس (مثلا همینطوری الکی می گن این شرکتا:13:) سرعت بالا.

شما بازیتو با سریال اوریجینال بریز بعد پچ رسمیش هم که الان 1.03 هست تو سایتهای فارسی هست بگیر بریز کرکش هم بزن تنگش:31: حالا می ری تو بازی میگه دیتا پک جدید هست اونو دانلود کن حالا برو تو پوشه C:\ProgramData\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012\download یه فایل هست به نام dt0f.img از این یه کپی بگیر این همون دیتا پکس که بازیت پاک شد یا هر چی نیاز نباشه دویاره دانلود کنی، حالا ممکنه تو بری یه سری پچ مثل PESEDIT بریزی که اگه همچین کاری کردی پیشنهاد می کنم فولدر کیت سرور رو از تو پوشه C:\Program Files (x86)\KONAMI\Pro Evolution Soccer 2012 خارج کنی و نکته دیگه اینکه تو این پوشه هم نباید فولدر کونامیت باشه که سیوات توشه اینجا:C:\Users\***\Documents جای ستاره اسم یوزر کامپیوتر خودته که باید بزاری:5:

خوب حالا برو ستینگ بازی رو باز کن برو تو آنلاین تیک auto رو بردار و پورته باشه 5739 اوکی کن
بیا اینترنت اکسپلورر یا هر اکسپلورری بزن : 192.168.1.1 و یوزر و پسورد هر دو هست admin (اگه عوض نکردین)
حالا کانفیگ مودمها با هم فرق داره ولی همه دارند این چیزی که میگم، دنبال NAT بگردید و تو قسمت Virtual Servers وارد بشید حالا شما اینجا پورت udp با شماره 5739 باز کنید همه را 5739 بزنید یک آپی آدرس هم می خواد که باید کلید ویندوز رو صفحه کلید رو نگه داری و R رو بزنی حالا بنویس CMD و اینتر کن تو صفحه جدید بزن IPCONFIG و اینتر کن حالا یکم که بری بالا (اسکورول بار:27:) یه جا نوشته IPv4 address که اینو باید اونجا وارد کنی اینارو سیو کن اینجا تمومه کار.
حالا تو گزینه های مودم میگردی دنبال UPnP و enable میکنیش سیو کن و این صفحه رو ببند دیگه جدا چون می دونم حال بهم زنه استیلش:2:

نکته بعدی فایرواله که باید از داخلش پورت باز کنید که حالا هرکدام راه خاصی داره فقط بگردید و ببینید کجا tcp یا udp می بینید بعد پورت 5739 باز کنید.

آآآآآآآآآآآمااااااااااااا ااااااا حالا باید یوزر و پسورد اینجا بسازی : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از اونجایی که شرق و غرب تو کف خفن بودن ما هستن و حسادت کورشون کرده که مارو نمی بینن اسم کشور عزیزمون اینجا هم نیست ،پیشنهاد من هر کشوری جز این عربی هاست بزن Germany که آریایی باشه حداقل:41:زبانو بزن انگلیسی که قشنگ بفهمی چی میگه:31:فرم رو پر کنید تیک agree هم بزنید و next حالا برو به ایمیلت و رو لینکی که فرستاده کلیک کن خوب حالا تو صفحه جدید کونامی آیدی که همون آیدی هست که تو بازی باهاش می ری خفن باشه پس:31: 8 تا 32 حرف ، آها قدیما گیم آیدی داشته کونامی که الان نداره شما هم هیچی نزن next رو بزن و تو صفحه جدید یک چک کن و رجیستر کن

pes2012 آنلاین شما آماده است:27:

NAMDAR_M
01-02-2012, 18:54
سلام به همه و آقای aka_karkas اگه میشه تو آنلاین بازی کردن pes 2012 کمکم کنید من pacth را از سایت ---------- دانلود و نصب کردم و تو سایت کونامی هم ثبت نام کردم راستش توضیحات شما را نفهمیدم خب سیستم زیاد بلد نیستم اگه ممکنه لطف کنید تلفنی به من بگید چجوری آنلاین بازی کنم ، واعا تو کفم.
09389050138
خیلی ممنون میشم اگه این کارا برام بکنید آقای aka_karkas