PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه نرم افزار حرفه ای برای کنترل ترافیک اینترنت میخواستم

reza,n
09-10-2011, 16:39
با سلام:
دوستان یه نرم افزار حرفه ای و دقیق برای مونیتورینگ و کنترل اینترنت روی سیستم میخواستم (برای استفاده کامپیوتر شخصی نه توی شبکه).میخوام برای امنیت ورود و خروج داده ها روی سیستمم رو چک کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.
با سپاس
رضا

sourena
09-10-2011, 16:44
با سلام:
دوستان یه نرم افزار حرفه ای و دقیق برای مونیتورینگ و کنترل اینترنت روی سیستم میخواستم (برای استفاده کامپیوتر شخصی نه توی شبکه).میخوام برای امنیت ورود و خروج داده ها روی سیستمم رو چک کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.
با سپاس
رضا

شما باید یه فایروال خوب بریزی به نظرم :)

نسخه5 آنتی ویــروس Nod32 بسیـــار عــالی هستش برای کار شما. (از نظر من)

شاید برنامه های دیگه ای هم باشه در این رابطه .... ولی من خودم با این نرم افزار به راحتی همه چیز رو کنترل میــکنم. :20:

ESET Smart Security 5 (32-bit) (ENGLISH) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ESET Smart Security 5 (64-bit) (ENGLISH) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم پسورد این نسخه رو به صورت اتوماتیک وارد میــکنه و مشکلی برای آپدیت کردن ندارید....

ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
09-10-2011, 16:45
ازبرنامه Networx میتونید استفاده کنید که قابلیت پشتیبانی اززبان فارسی رو داره یا که NetLimiter Pro رو استفاده کنید:20:

تاپیک Networx

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تاپیک NetLimiter Pro

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید