PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست مشـــاوره جهت خرید گوشی

..Parsa..
09-10-2011, 02:02
سلام به دوستان عزیزم

من میخوام یه گوشی جدید بگیرم ولی واقعا توش موندم که چی بگیرم بودجه ای که دارم حدود700 تا 800 تومانه فقط خواهشا نگید گالاسی اس 2 میدونم که گوشی فوق العاده ایه اما تجربه کار کردن باهاش رو دارم همین هفته پیش عوضش کردم و راستش میخوام با یه گوشی متفاوت تر کار کنم

خودم چندتا گزینه مد نظرمه که البته همه آندروید هستن و از نظر سیستم عامل فرقی باهم ندارن
Xperia arc
xperia arc s

htc evo 3d
htc sensation

یه چند تای دیگه هم هستن که از اینا پایین ترن
ظاهر گوشی خیلی خیلی واسم مهمه همین طور اندازه صفحه نمایشش هم تا حدودی مهمه برام

بین اینایی که نوشتم xpria ها واقعا توی زیبایی چیزی کم ندارن اما این دو مدل قدرتمند htc اصلا زیبا نیستن - البته نظر منه - اما گوشی های فوق العاده قدرتمندی هستن
حالا دیگه راهنمایی از شما

FA6161
09-10-2011, 09:15
htc evo 3d
htc sensation
سنسیشن هم بخاطر مشکل صفحه وتاچش 1 مقدار شک برانگیزه
گوشی قدرتمندی هستند اما زیبایی یه چیز سلیقه ای هست
اتریکس گوشی قدرتمندیه
یا می تونید صبر کنید تا گزینه های جدید بیاد

..Parsa..
09-10-2011, 12:18
htc evo 3d
htc sensation
سنسیشن هم بخاطر مشکل صفحه وتاچش 1 مقدار شک برانگیزه
گوشی قدرتمندی هستند اما زیبایی یه چیز سلیقه ای هست
اتریکس گوشی قدرتمندیه
یا می تونید صبر کنید تا گزینه های جدید بیاد

خودمم به این موضوع فکر کردم که بهتره 1کم صبر کنم
بین گوشی های آینده چه گزینه هایی هستن که ارزش صبر کردن داشته باشن ؟

FA6161
09-10-2011, 12:47
Sensation XE
htc Amaze 4G

..Parsa..
09-10-2011, 13:25
Sensation XE
htc Amaze 4G

XE گوشی خوبیه ظاهر قشنگی هم داره

Samsung Galaxy Note چطوره ؟ صفحه نمایشش 5.3 اینچه :18::27:
نمیدونید کی میاد ؟

hompoil
09-10-2011, 14:02
صبر کن اذر ماه باهم میخریم:27:
تا اون موقع اولا برای رقابت با ایفون 4s گوشی های جدیدی میان ثانیا فعلا گوشی هایی که در بازار هستند زیاد کامل نیستند(منظورم یه نقص عضوی دارند) پس منتظر باش اون موقع بخری
گوشیهای نوکیا با ویندوز فون در راهند(اندروید زیاد باحال نیست)

..Parsa..
09-10-2011, 18:36
صبر کن اذر ماه باهم میخریم:27:
تا اون موقع اولا برای رقابت با ایفون 4s گوشی های جدیدی میان ثانیا فعلا گوشی هایی که در بازار هستند زیاد کامل نیستند(منظورم یه نقص عضوی دارند) پس منتظر باش اون موقع بخری
گوشیهای نوکیا با ویندوز فون در راهند(اندروید زیاد باحال نیست)

انشاالله دوست من :46: :21:
آره واقعا الان گوشی های توی بازار هر کدوم ایراد خودشون رو دارن
ویندوز فون هم الان هنو محدودیت های زیادی داره که شاید تا آخر سال (میلادی) برطرف شه
گوگل نکسوس پرایم هم امروز 1سری مشخصاتشو توی جی اس ام آرنا خوندم فوق العادس
فکر کنم در حال حاضر بهترین کار صبر کردنه :19:

sAeEd_kHaAn
09-10-2011, 20:03
(اندروید زیاد باحال نیست)
تعریف شما از باحال بودن چیه ؟

..Parsa..
09-10-2011, 20:28
کاش یکم کسب اطلاعات میکردین بعد مشاوره میدادین عزیز

سعید خان عزیز به هر حال دوستان هرکدوم یه نظری دارن حالا شما زیاد سخت نگیرید ،
ویندوز فون هنوز خیلی ایرادات و محدودیت هایی داره اما خیلی ها ترجیح میدن با ویندوز فون کار کنن :13:
البته من خودم آندروید رو ترجیح میدن چون همه ی سر و کارم با گوشی فقط واسه اینترنته
اگه شما هم راهنمایی کنید ممنون میشم :20:

sAeEd_kHaAn
09-10-2011, 21:09
چشم :ی
در مورد انتخاب هایی که داری فعلا سنسیشن رو پیشنهاد میدم من که بعد از 1 ماه که تقریبا دارمش هیچ مشکلی ازش ندیدم و کاملا راضی هستم اگه الان قصد خرید داری sensation بگیر اما اگه میخوای صبر کنی میتونی یکی 2 ماه صبر کنی گوشی های دیگه ای هم در راهن

SAEEDSAMSUNG
09-10-2011, 21:18
سلام به دوستان عزیزم

من میخوام یه گوشی جدید بگیرم ولی واقعا توش موندم که چی بگیرم بودجه ای که دارم حدود700 تا 800 تومانه فقط خواهشا نگید گالاسی اس 2 میدونم که گوشی فوق العاده ایه اما تجربه کار کردن باهاش رو دارم همین هفته پیش عوضش کردم و راستش میخوام با یه گوشی متفاوت تر کار کنم

خودم چندتا گزینه مد نظرمه که البته همه آندروید هستن و از نظر سیستم عامل فرقی باهم ندارن
Xperia arc
xperia arc s

htc evo 3d
htc sensation

یه چند تای دیگه هم هستن که از اینا پایین ترن
ظاهر گوشی خیلی خیلی واسم مهمه همین طور اندازه صفحه نمایشش هم تا حدودی مهمه برام

بین اینایی که نوشتم xpria ها واقعا توی زیبایی چیزی کم ندارن اما این دو مدل قدرتمند htc اصلا زیبا نیستن - البته نظر منه - اما گوشی های فوق العاده قدرتمندی هستن
حالا دیگه راهنمایی از شما

خیلی برام عجیبه که میگی تجربه کار کردن با S2 رو داشتی و عوضش کردی! و میخوای با گوشی متفارت تری کار کنی! دوست عزیز اگه S2 راضیت نکرده بهتره اصلا گوشی نخری و صبر کنی تا گوشی های جدی و سه بعدی با امکانات جدید بیاد بازار . چون مطمعنم هرچی بخری بازم راضیت نمیکنه. شما هم مثل پسر عموی منی گوشی تو دستش نمیمونه.

..Parsa..
09-10-2011, 23:22
چشم :ی
در مورد انتخاب هایی که داری فعلا سنسیشن رو پیشنهاد میدم من که بعد از 1 ماه که تقریبا دارمش هیچ مشکلی ازش ندیدم و کاملا راضی هستم اگه الان قصد خرید داری sensation بگیر اما اگه میخوای صبر کنی میتونی یکی 2 ماه صبر کنی گوشی های دیگه ای هم در راهن

سعید جان سنسیشن گوشی فوق العاده قدرتمندیه اما از نظر ظاهر به نظر من اصلا زیبایی نداره اما سنسیشن ایکس ای و ایکس ال که در راهند زیبا ترن ، فکر کنم اگه 1-2 ماهی دندون رو جیگر بذارم بهتره :27: اما خب چیزی که هست اینه که نزدیک کریسمس به خودیه خود قیمت با ارئه گوشی های جدید قیمت ها هم سیر صعودی میگیرن

خیلی برام عجیبه که میگی تجربه کار کردن با S2 رو داشتی و عوضش کردی! و میخوای با گوشی متفارت تری کار کنی! دوست عزیز اگه S2 راضیت نکرده بهتره اصلا گوشی نخری و صبر کنی تا گوشی های جدی و سه بعدی با امکانات جدید بیاد بازار . چون مطمعنم هرچی بخری بازم راضیت نمیکنه. شما هم مثل پسر عموی منی گوشی تو دستش نمیمونه.

نمیدونم خودتون با اس 2 کار کردید یا نه اما اگه کار کرده باشید متوجه میشید که واقعا نسبت به مشخصاتش اون کارایی که باید داشته باشه نداره ، مثلا درسته که صفحه نمایشش super amo led plus اما تراکم پیکسلی پایینی داره شاید مشکل جدی نباشه اما موقع نگاه کردن که تصاویر و یا فیلم های hd واقعا مشخص میشه واسه همینه که سامسونگ مدل galaxy s II hd LTE رو معرفی کرده و یه مشکل خیلی خیلی جدیش اینه که گوشی اکثر اوقات بیش از حد داغ میشه به طوری که شما گرما رو کاملا توی دستتون احساس می کنید

SAEEDSAMSUNG
10-10-2011, 14:17
سعید جان سنسیشن گوشی فوق العاده قدرتمندیه اما از نظر ظاهر به نظر من اصلا زیبایی نداره اما سنسیشن ایکس ای و ایکس ال که در راهند زیبا ترن ، فکر کنم اگه 1-2 ماهی دندون رو جیگر بذارم بهتره :27: اما خب چیزی که هست اینه که نزدیک کریسمس به خودیه خود قیمت با ارئه گوشی های جدید قیمت ها هم سیر صعودی میگیرن

نمیدونم خودتون با اس 2 کار کردید یا نه اما اگه کار کرده باشید متوجه میشید که واقعا نسبت به مشخصاتش اون کارایی که باید داشته باشه نداره ، مثلا درسته که صفحه نمایشش super amo led plus اما تراکم پیکسلی پایینی داره شاید مشکل جدی نباشه اما موقع نگاه کردن که تصاویر و یا فیلم های hd واقعا مشخص میشه واسه همینه که سامسونگ مدل galaxy s II hd LTE رو معرفی کرده و یه مشکل خیلی خیلی جدیش اینه که گوشی اکثر اوقات بیش از حد داغ میشه به طوری که شما گرما رو کاملا توی دستتون احساس می کنید

بله که کار کردم الان تو دستمه هرچی نگاه میکنم مشکل تراکم پیکسلی که شما میگی نمیبینم!!! اصلا با چشم دیده نمیشه!! . درضمن حتی موقع شارژ گوشی انقدر داغ نمیکنه که گوشی های دیگه داغ میکنه. اولین باره که این چیزا رو میشنوم . گرماش خیلی کمتر از آیفونه (مقایسه کردم)

..Parsa..
10-10-2011, 14:32
بله که کار کردم الان تو دستمه هرچی نگاه میکنم مشکل تراکم پیکسلی که شما میگی نمیبینم!!! اصلا با چشم دیده نمیشه!! . درضمن حتی موقع شارژ گوشی انقدر داغ نمیکنه که گوشی های دیگه داغ میکنه. اولین باره که این چیزا رو میشنوم . گرماش خیلی کمتر از آیفونه (مقایسه کردم)

منظورم شارپ شدن تصویر موقع دیدن تصاویر و فیلمهای اچ دیه البته که این مشکل جدی نیست و اصلا به چشم نمیاد اما وقتی مثلا اونو با galaxy s مقایسه میکنید متوجه این اختلاف میشید درسته که صفحه نمایش galaxy s ، super amo led و ماله اس 2 super amo led plus اما اگه مقایسه منید خودتون متوجه میشید
در مورد داغ شدن هم من گفتم که بیشتر موقع دیدن فیلم های اچ دی
نمیدونم شایدم گوشی که من باهاش کار کردم این ایرادات رو داشت ، البته اینا اصلا مهم نیستن و هیچ شکی نیست که الان اس 2 قوی ترین گوشی بازاره اما واسه کسی مثل من راضی کننده نبود ، خودمم به این نتیجه رسیدم که باید 2 ماهی رو واسه خرید گوشی جدید صبر کنم :45:

sAeEd_kHaAn
10-10-2011, 17:26

به نظر من که sensation گوشی زیابایی هست اما خوب گوشی جدید تر = زیباتر و جذاب تر این یکی از سیاست های htc هست :دی منم گوشی خفن تری از htc بیاد گوشیمو عوض میکنم :دی گوشی بازیه و ... تا دردسر

SAEEDSAMSUNG
10-10-2011, 20:44
منظورم شارپ شدن تصویر موقع دیدن تصاویر و فیلمهای اچ دیه البته که این مشکل جدی نیست و اصلا به چشم نمیاد اما وقتی مثلا اونو با galaxy s مقایسه میکنید متوجه این اختلاف میشید درسته که صفحه نمایش galaxy s ، super amo led و ماله اس 2 super amo led plus اما اگه مقایسه منید خودتون متوجه میشید
در مورد داغ شدن هم من گفتم که بیشتر موقع دیدن فیلم های اچ دی
نمیدونم شایدم گوشی که من باهاش کار کردم این ایرادات رو داشت ، البته اینا اصلا مهم نیستن و هیچ شکی نیست که الان اس 2 قوی ترین گوشی بازاره اما واسه کسی مثل من راضی کننده نبود ، خودمم به این نتیجه رسیدم که باید 2 ماهی رو واسه خرید گوشی جدید صبر کنم :45:

الان sensation هست که تراکمش خوبه (960 در 540 ) در 4.3 اینج. البته من سوپر ال سی دی ها رو ندیدم نمیدونم خوبه یانه ولی شاید راضیتون کنه. البته باتری گوشی های htc بیشتر داغ میکنه. این گوشی سنس 3 داره.

evo 3d هم خوبه ولی فیلمبرداریش 720p و دوربینش 5 ه.

همون بهتر صبر کنی ببینی قراره چی بیاد. شاید آِیفون 5 نظرت رو جلب کنه:11:

..Parsa..
10-10-2011, 20:54
الان sensation هست که تراکمش خوبه (960 در 540 ) در 4.3 اینج. البته من سوپر ال سی دی ها رو ندیدم نمیدونم خوبه یانه ولی شاید راضیتون کنه. البته باتری گوشی های htc بیشتر داغ میکنه. این گوشی سنس 3 داره.

evo 3d هم خوبه ولی فیلمبرداریش 720p و دوربینش 5 ه.

همون بهتر صبر کنی ببینی قراره چی بیاد. شاید آِیفون 5 نظرت رو جلب کنه:11:

مرسی دوست من
من خودمم همین فکر رو میکنم که بهترین کار صبر کردنه ، آیفون 5 رو بیخیال چون فعلا که اپل قصد معرفیشو نداره
اما galaxy Note و galaxy Nexus همینطور HTC Amaze 4G ارزش صبر کردن دارن :8:

sAeEd_kHaAn
11-10-2011, 09:11
نکسوس پریم هم احتمالا امروز معرفی میشه اینم میتونه جزو گزینه هات باشه : دی

..Parsa..
11-10-2011, 18:34
نکسوس پریم هم احتمالا امروز معرفی میشه اینم میتونه جزو گزینه هات باشه : دی

مرسی سعید جان
البته سامسونگ اعلام کرده بود به خاطر درگذشت جابز مراسم معرفی رو عقب میندازه :13:
اما به هر حل Galaxy Note ، Galaxy Nexus و HTC Amaze 4G گزینه های اصلیم هستن که بیصبرانه منتظرم که زودتر بیان تا یکیشون رو بگیرم :27:

arashtn
12-10-2011, 12:51
سلام یه یک گوشی معرفی کنید برای بازی خوب باشه گرافیک و.... داغ نکنه وهمینطور همه فرمت هارو بتونه بدون هنگ و.. بخونه مثلا:mkv.flv.کلا برای فیلم دیدن خوب باشه وهمینطور از نظر برنامه قیمتش مهم نیست تا 800 دارم ممنون میشم کمک کنید

shahin_100
12-10-2011, 13:49
اگه از نظر زیبایی می خوای xperia arc
اگر از نظر سخت افزار sensation

sangol
12-10-2011, 14:31
سلام
نظرتون در مورد گوشی Samsung Galaxy Fit S5670 چیه
آخه میخوام بگیرش هم زنونست هم قیمتش بد نیست هم تاچه
ممنون میشم اگه تو این رنج قیمت چیز بهتری می شناسید معرفی کنید
مرسی

arashtn