PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار های کاربردی

savoz
08-10-2011, 20:59
سلام دوستان !
می خواستم نرم افزار هایی را که از آنها بیشترین استفاده رامی کنید و یا اینکه مطمئن هستید که جزء کاربردی ترین نرم افزار هاهست در اینجا برام بنویسید دانلود و یا پیدا کردن آن با خودم فقط شما نام نرم افزارهایی در زمینه های مدریت هاردیسک،رایت ، فایل و... را می شناسید را برام بنویسید

jafarian
09-10-2011, 15:44
برنامه که زیاده اگر نرم افزاری میخواین که کلی برنامه رو تو خودش جا داده باشه ازبرنامه های Advanced System Optimizer یا که tune up utilities میتونید استفاده کنید برای رایتم که بنظرم ازبرنامه Ashampoo Burning Studio 10 میتونید استفاده کنید قابلیت پشتیبانی اززبان فارسی رو هم داره:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Erfan.B
09-10-2011, 21:46
سلام دوستان !
می خواستم نرم افزار هایی را که از آنها بیشترین استفاده رامی کنید و یا اینکه مطمئن هستید که جزء کاربردی ترین نرم افزار هاهست در اینجا برام بنویسید دانلود و یا پیدا کردن آن با خودم فقط شما نام نرم افزارهایی در زمینه های مدریت هاردیسک،رایت ، فایل و... را می شناسید را برام بنویسید

سلام
نرم افزار که زیاده دوست من. ولی من چند تا می نویسم امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم:46:
real temp
everest
hwinfo
این دو برنامه ی بالا جفتش واسه تست کردن دماست و hwinfo اطلاعاتی در مورد سیستم می ده همین طور everest.
DAEMON tools که واسه درایو مجازی و رایت ایمیج و گرفتن ایمیج مناسبه.
babylon که بدون اون نمی شه زندگی کرد! (لغت نامه!)
keyscrambler که یه افزونه است واسه فایرفاکس که موقع تایپ کردن یه وقت keylogger متوجه نوشته های شما نشه.
واسه دیفرگ کردن هارد auslogics disk defrag توصیه می کنم سرعت بالایی داره:20:
یه فایروال خوب مثل کومودو رو هم رو سیستم نصب داشته باش به نظرم از انتی ویروس خیلی واجب تره!
همین طور usb disk security رو واسه فلش که ویروس اتوران نگیره سیستمت.
idm هم واسه دانلود.
registy mechanic و wise registry cleaner واسه برطرف کردن ایرادهای رجیستری.
wise disk cleaner هم واسه پاک کردن فایل های temp و زائد از روی هارد.
dtweak تلفیقی از دو مورد بالا به علاوه ی تنظیمات دیگه.
ccleaner هم مثل registry mechanic و wise registry cleaner و Dtweak و wise disk cleaner ولی از نظر من بیش تر برای پاک کردن ردپای مرورگرها به درد می خوره.
واسه گوش دادن به آهنگ هم فقط winamp!
نرم افزارهای دیگه ای هم هست مثل tuneup utilities یا aro که به صورت پکیج ارائه شده.
موفق باشی دوست من.:11:

savoz
11-10-2011, 20:24
تشکر از نرم افزار هایی که نام بردین واقعا مفید بود .
من بیشتر به نرم افزار هایی نیاز دارم که واقعا ارزش داشته باشن تا آموزش آنها رو بنویسم .