PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازيابي پارتيشن

ahmadreza.rstm
08-10-2011, 18:58
سلام خدمت مهندسين عزيز:20:
يك هارد 1TB WD دارم كه حدود 600 گيگ اون پره، اين هارد من 5 عدد پارتيشن داشت، كه نمي دونم كه يك دفعه چه بلايي سرش اومد كه ٣ تا از پارتيشن ها همراه با اطلاعاتشون ناپديد شد،:19: در حال حاضر دو تا پارتيشن بيشتر نداره و اطلاعات خودشون توش هست، اين مشكل چرا واسه من پيش اومد ؟ :18: به چه صورت مي تونم اون پارتيشن ها كه از دست رفته را باز گردانم ؟ و آيا قابل بازيابي هستن يا نه ؟
لطفا از دوستان تمنا مي كنم من را ياري كنن

ahmadreza.rstm
09-10-2011, 16:00
كماكان منتظر ياري سبزتان هستم !!! :10:

احمد1379
09-10-2011, 20:41
يك هارد 1TB WD دارم كه حدود 600 گيگ اون پره، اين هارد من 5 عدد پارتيشن داشت، كه نمي دونم كه يك دفعه چه بلايي سرش اومد كه ٣ تا از پارتيشن ها همراه با اطلاعاتشون ناپديد شد،:19: در حال حاضر دو تا پارتيشن بيشتر نداره و اطلاعات خودشون توش هست، اين مشكل چرا واسه من پيش اومد ؟ :18: به چه صورت مي تونم اون پارتيشن ها كه از دست رفته را باز گردانم ؟ و آيا قابل بازيابي هستن يا نه ؟
از این برنامه استفاده کن شاید بتونه درایوها رو برگردونه من یه بار یه همچین مشکلی داشتم و با این برنامه تونستم درایوهای ناپدید شده رو برگردونم :8:
PTDD Partition Table Doctor 3.5

EXTREME
09-10-2011, 21:08
paragon partion هم نرم افزار خوبی هست برای برگردوندن پارتیشن ها
شما از disk managmet ویندوز هم نگاه کنید ببینید پارتیشن ها هستند یا نه
احتمالا برچسب درایو ها پاک شدن که درایو هارو تو my computer نشون نمیده

ahmadreza.rstm
10-10-2011, 12:11
paragon partion هم نرم افزار خوبی هست برای برگردوندن پارتیشن ها
شما از disk managmet ویندوز هم نگاه کنید ببینید پارتیشن ها هستند یا نه
احتمالا برچسب درایو ها پاک شدن که درایو هارو تو my computer نشون نمیده

در مورد برچسب درايو ميشه بيشتر توضيح بدين ؟ :46:
اگه مشكل از اونجا باشه چه طور مي تونم برگردونم ؟

mboveiri
10-10-2011, 20:16

سلام دوست عزیز

این مشکل به این دلایل ممکنه بوجود اومده باشه :

فرمت یک درایور (مثل C) و ناتمام موندن فرمت (به هر دلیل)
ریست شدن سیستم در هنگام استفاده از هارد (در بعضی ممکنه با 100 بار ریست کردنم مشکل پیش نیاد)
مشکل داشتن فریمور ، که اغلب هاردهای وسترن(مخصوصا گرین) این مشکلو دارن..
و یا هر چیزی که موجب ایجاد تغییرات در Geometry یا MBR یا پارتیشن تیبل بشه...

این برنامه رو دانلود کنید :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد از نصب اجرا کنید، اجازه بدید هارد رو اسکن کنه ، اگر پارتیشن های پاک شده رو پیدا کرد میتونید Mount کنید از طریق برنامه و به اطلاعاتتون دست پیدا کنید، لطفا نتیجه رو همینجا اعلام کنید تا ادامه بدیم.
روی ویندوز 32Bit اجرا شود.