PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار تکه کردن فایل های ایمیج و رایت آنها در DVD

kavoosh
08-10-2011, 15:49
سلام و خسته نباشید..

من دنبال نرم افزاری هستم که بتونه فایل های ایمیج رو به چند تکه تقسیم کنه و بتونه هر تکه رو جداگانه روی دی وی دی رایت کنه..

مثلا من یع ایمیج 7 گیگی دارم و میخوام دو تیکش کنم و بتونم روی dvd های 4 گیگی رایتش کنم..

با خیلی از برنامه ها کار کردم و نشد مثلا power iso میاد دو تیکه میکنه ولی وقتی یکی رو باز کنی اون یکی هم باز میشه و عملا نمیشه هر کدومو روی یه دی وی دی رایت کرد..

ممنون میشم راهنمایی کنید..

jafarian
09-10-2011, 15:55
اینطوری که شما میگی یک ایمیج 7 گیگی رو بیاین به دوقسمت کنید برای اجرا به جفت dvd احتیاج دارین یعنی هم به dvd 1 و هم dvd 2 برای اینکار ازبرنامه winrar یا که 7 zip هم میتونید استفاده کنید فایل ایزو رو دو قسمت کنید بعدش روی dvd رایت کنید:20:

kavoosh
09-10-2011, 16:27
یه فایل ایمیج 7 گیگیه بازی هست..

من ایمیجو نمیخوام دو قسمت کنم.. میخوام محتویاتش هم دو قسمت بشه و مثه این نصب های شرکتی که وقتی دی وی دی یک تموم میشه پیغام میده دی وی دی دون رو بذارید..

یادمه قبلا اینکارو کردم ولی اصلا یادم نمیاد با کدوم برنامه بود..

jafarian
09-10-2011, 16:32
شما سیدیهای نرم افزاری رو نگاه کنید اکثرا همه فشرده هستن مثلا وقتی دیسک 1 که تموم بشه پیغام دیسک دو رو میده شما با برنامه winrar به نظرم بتونید همین کار انجام بدین .

kavoosh
09-10-2011, 17:43
خب اگه میشه ممنون میشم یه اموزش مختصری بذارین..

namakdooon
09-10-2011, 17:46
منم همچین چیزی و میخوام.
میخوام یه فایل حجیم . 2 تیکه کنم رو 2تا دی وی دی رایت کنم.

اگه بخوام با برنامه winrar این کار و بکنم و بخوام 3.5 گیگ باشه باید در قسمت حجمی که میخواد چه عددی رو بنویسم؟

takiran
09-10-2011, 19:30
برای تکه تکه کردن فایل های حجیم با winrar روی فایل کلیک راست کرده و add to archive رو انتخاب کرده و پس از باز شدن کادر برنامه در قسمت جنرال پایین سمت چپ گزینه ای تحت عنوانsplit to volume.bytes اندازه های استاندارد برای تکه تکه کردن وجود داره مثلا اندازه دی وی دی یا سی دی هر کدام که دوست داشتید رو انتخاب کرده و ok کنید.!!!