PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل با پسوند scn.* با چی نرم افزاری خوانده و نمایش داده میشود ؟

vixen357ka
07-10-2011, 20:00
باسلام خدمت دوستان

یه برنامه هست که بادلفی نوشته شده در واقع یه فرم بیلدر هستش که داخلش یه سری اطلاعات فردی اشخاص رو وارد میکنیم و در محیط برنامه از مدارک شناسائی و عکس و فرم های تکمیل شده ثبت نام کنندگان اسکن بر می داریم برنامه هم به ازء هر رکورد یه بارکد اختصاصی 13 رقمی بهش اختصاص میده و با پسوند scn.* در یه پارتیشن دیگه ذخیرش میکنه
حالا من میخوام به محتویات این فایل که پسوندش scn هست دسترسی و بتونم درش دخل تصرف داشته باشم و بتونم این محتویات رو بصورت جدا گانه ازش استخراج کنم این نرم افزار بصورت اختصاصی توسط شرکت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید طراحی شده

دوستان چه راهکاری رو پیشنهاد می فرمایند آیا نرم افزاری هست که فایل با پسوند scn.* رو نمایش بده ؟

Mohammad King
08-10-2011, 10:48
سلام

اینجا رو ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپایین توضیحات نوشته با چه برنامه ای باز میشن

با این برنامه ها هم باز میشن
Applications associated with file extension SCN:

BPM Studio, CrazyTalk, Orbiter, Pinnacle Studio, Steam Source SDK, trueSpace, Visual Basic, SimCity, TrueSpace

vixen357ka
09-10-2011, 16:16
سلام

اینجا رو ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپایین توضیحات نوشته با چه برنامه ای باز میشن

با این برنامه ها هم باز میشن
Applications associated with file extension SCN:

BPM Studio, CrazyTalk, Orbiter, Pinnacle Studio, Steam Source SDK, trueSpace, Visual Basic, SimCity, TrueSpace

باتشکر از شما دوست عزیز
همگی رو تست کردم متاسفانه هیچکدوم فایل رو باز نمی کردن