PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مادر برد تا سقف 400

karnavaleroos
07-10-2011, 19:21
دوستان یک مادربرد میخوام از نوع LGA 1155 که دارای آخرین تکنولوژی ها باشه و کاراییش نسبت به قیمتش بیرزه(بیخود گرون نباشه)
من خودم ASUS - P8Z68-V PRO رو در نظر دارم اما بودجه من بیشتره و در صورت اینکه مدل بهتری وجود داشته باشه و گرونتر باشه میتونم نظرم رو عوض کنم
دوستان مادر بردی باشه که بترکونه و سقف قیمت هم 400 تومن باشه
باتشکر

karnavaleroos
07-10-2011, 20:35
دوستان جواب بدین اضطراریه!

evrin1941
07-10-2011, 20:38
سلام.
Z68A-GD80 msi = 390
ولی اگر بیشتر از 400 بخوای ASUS - Maximus IV Extreme بگیر.
به نظر من همین که از چیپ Z68A بگیری عالیه.همون ASUS - P8Z68-V PRO با قیمت 290 خوبه.

PC_Expert
07-10-2011, 21:48
پیشنهاد من:

ASRock Z68 Extreme3 Gen3 به قیمت 278 تومن.

ویژگی برتر: داشتن PCIe 3.0 (نسل سوم PCIe )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](m).jpg

karnavaleroos
07-10-2011, 23:13
پیشنهاد من:

ASRock Z68 Extreme3 Gen3 به قیمت 278 تومن.

ویژگی برتر: داشتن PCIe 3.0 (نسل سوم PCIe )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](m).jpg

این دیگه چیه خیلی بدقوارست!!:31:
البته شوخی کردم کجا میشه اینو تهیه کرد

PC_Expert
07-10-2011, 23:18
البته شوخی کردم کجا میشه اینو تهیه کرد

به این لینک مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ess_1362
08-10-2011, 07:55
هزینه 400 تومن برای مادربرد اشتباه هست
کاربرد شما چی هست که نیاز به برد با این قیمت دارید؟
برد 400 تومن فقط برای اورکلاک حرفه ای کاربرد داره

hosseingrami
10-10-2011, 00:09
سلام ببخشید بین 100 تا 200 چی مادربردی خوب و عالی ای هست که یو اس بی تری و ساپورت LGA1155 رو داشته باشه؟ترجیحا ایسوس باشه..

hosseingrami
11-10-2011, 17:18
سلام ببخشید بین 100 تا 200 چی مادربردی خوب و عالی ای هست که یو اس بی تری و ساپورت LGA1155 رو داشته باشه؟ترجیحا ایسوس باشه..

سلام دوستان.چند رو سایت بسته بود کسی نبود حواب بده ولی حالا بی زحمت پست منم جواب بدین
:11:

F R E E M A N
11-10-2011, 17:40
سلام دوستان.چند رو سایت بسته بود کسی نبود حواب بده ولی حالا بی زحمت پست منم جواب بدین
:11:
ارزانترین مدل ایسوس که usb3 داشته باشه فکر کنم P8H61-M PRO باشه حدود 130
بهتر از این خواستی حدود 170تومن P8P67 LE

hosseingrami
14-10-2011, 00:07
ارزانترین مدل ایسوس که usb3 داشته باشه فکر کنم P8H61-M PRO باشه حدود 130
بهتر از این خواستی حدود 170تومن P8P67 LE

سلام.ببخشید که این سوال رو میپرسم.ولی ارزش داره به نظر شما مین p7h55 usb3 با سوکت 1156 و سی پی یو g6950 رو بفروشم و مین 170 تومنی بالا رو با یه کورآی تری سری سندی برچ2600 بردارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم جواب بدین هرچند بی ربط به تاپیک باشه...

F R E E M A N
14-10-2011, 00:27
سلام.ببخشید که این سوال رو میپرسم.ولی ارزش داره به نظر شما مین p7h55 usb3 با سوکت 1156 و سی پی یو g6950 رو بفروشم و مین 170 تومنی بالا رو با یه کورآی تری سری سندی برچ2600 بردارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خواهش میکنم جواب بدین هرچند بی ربط به تاپیک باشه...
core i3 2600 نداریم، اگه منظورت 2100 هستش که به نظر تفاوت چندانی با نسل قبلی Core i3 540 نداره
مین بوردت خوبه، به نظر من بهتره بسته به نیازت به فکر ارتقا پردازنده باشی
Intel Core i3-550 = 135
Intel Core i5-760 = 250

hosseingrami
14-10-2011, 01:56
core i3 2600 نداریم، اگه منظورت 2100 هستش که به نظر تفاوت چندانی با نسل قبلی Core i3 540 نداره
مین بوردت خوبه، به نظر من بهتره بسته به نیازت به فکر ارتقا پردازنده باشی
Intel Core i3-550 = 135
Intel Core i5-760 = 250

خوب سیستمم رو میخوام خوب بفرشوم.قبلش تصمیم داشتم که یک core i5 760 بردارم ولی یکی از بچه ها گفت که همین core i3 2100 که سندی برچ هست ده درصد از 760 ضعیفتره چون سندی برچ و نسل دوم کورآی فایو هست و ...
خلاصه کلی تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که مین رو به سوکت 1155 ارتقا بدم.
مین 170 تومنیه من رو گرفت ولی سی پی یو به نظرت کدوم بهتره؟؟
اصلا ازش داره؟؟؟؟؟
آخه سوکت 1155 و سندی بریچ هم برا آبنده خوبه هم سرعت و توانش بیشتره...
در کل مین 170 تومنی کجا مین من کجا.سی پی یو هم همینطور

F R E E M A N
14-10-2011, 10:05
خوب سیستمم رو میخوام خوب بفرشوم.قبلش تصمیم داشتم که یک core i5 760 بردارم ولی یکی از بچه ها گفت که همین core i3 2100 که سندی برچ هست ده درصد از 760 ضعیفتره چون سندی برچ و نسل دوم کورآی فایو هست و ...
خلاصه کلی تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که مین رو به سوکت 1155 ارتقا بدم.
مین 170 تومنیه من رو گرفت ولی سی پی یو به نظرت کدوم بهتره؟؟
اصلا ازش داره؟؟؟؟؟
آخه سوکت 1155 و سندی بریچ هم برا آبنده خوبه هم سرعت و توانش بیشتره...
در کل مین 170 تومنی کجا مین من کجا.سی پی یو هم همینطور
اختلاف این دو پردازنده که گفتی بیش از 10%

اگر بخوای خیلی به روز باشی باید هر سال به فکر تعویض سیستم بیفتی
در سال 2012 پردازنده های جدید ایوی بریج میاد و چیپستهای اینتل با pcie3 و usb3
بهرحال خودت باید تصمیم بگیری و ببینی که ارزش داره هزینه کنی یا نه

hosseingrami
14-10-2011, 11:33
اختلاف این دو پردازنده که گفتی بیش از 10%

اگر بخوای خیلی به روز باشی باید هر سال به فکر تعویض سیستم بیفتی
در سال 2012 پردازنده های جدید ایوی بریج میاد و چیپستهای اینتل با pcie3 و usb3
بهرحال خودت باید تصمیم بگیری و ببینی که ارزش داره هزینه کنی یا نه

سلام داداش ممنون که پاسخ میدی...
راستش رو بخوای همون طور که بالا هم گفتم من 100 تومن برا ارتقای سی پی یو 760 کنار گذاشته بودم که به قکر فروش سیستم افتادم.اینجوری هم سیستمم برا آینده و حال ارتقا پیدا میکنه هم یه کم پول برام میمونه....
خلاصه ارزشش رو برام داره.....
جز ایسوس مدل 170 تومنی مین دیگه ای پیشنهاد نداری؟؟؟از شرکت دیگه هم باشه مشکلی نیست...
برا سی پی یو هم همینطور پیشنهادی داری بگو....
برا هر دو تا 400 میتونم هزینه کنم ولی بیشتر نه..
راستی یه سوال در مورد گرافیک آنبرد داشتم.الان همین مین 170 تومنی ایسوس گرافیک آنبردم داره دیگه.حالا این گرافیکش جه جوریه؟تو وین سون جواب میده؟؟چون من فعلا پول برا گرافیک ندارم برا همین شاید تا مدتها از آنبرد استفاده کنم..
مین قبلیم که میگی خوب هم هست گرافیک آنبرد هم داره ولی تو وین سون به هیچ وحه جواب نداد.نمیدونم چرا.تو نظری در این مورد نداری؟؟؟؟؟؟؟/بسیار مهمه چون فعلا نمیخوام 100 تومن علکی برا گرافیک بدم.

F R E E M A N
14-10-2011, 12:35
سلام داداش ممنون که پاسخ میدی...
راستش رو بخوای همون طور که بالا هم گفتم من 100 تومن برا ارتقای سی پی یو 760 کنار گذاشته بودم که به قکر فروش سیستم افتادم.اینجوری هم سیستمم برا آینده و حال ارتقا پیدا میکنه هم یه کم پول برام میمونه....
خلاصه ارزشش رو برام داره.....
جز ایسوس مدل 170 تومنی مین دیگه ای پیشنهاد نداری؟؟؟از شرکت دیگه هم باشه مشکلی نیست...
برا سی پی یو هم همینطور پیشنهادی داری بگو....
برا هر دو تا 400 میتونم هزینه کنم ولی بیشتر نه..
راستی یه سوال در مورد گرافیک آنبرد داشتم.الان همین مین 170 تومنی ایسوس گرافیک آنبردم داره دیگه.حالا این گرافیکش جه جوریه؟تو وین سون جواب میده؟؟چون من فعلا پول برا گرافیک ندارم برا همین شاید تا مدتها از آنبرد استفاده کنم..
مین قبلیم که میگی خوب هم هست گرافیک آنبرد هم داره ولی تو وین سون به هیچ وحه جواب نداد.نمیدونم چرا.تو نظری در این مورد نداری؟؟؟؟؟؟؟/بسیار مهمه چون فعلا نمیخوام 100 تومن علکی برا گرافیک بدم.
اگر میخوای گرافیک اینتل استفاده کنی P8P67 همچین امکانی نداره بخاطر چیپست p67
باید مین بورد با چیپست h67 بخری، ایسوس بهتره ولی ازراک هم کیفیت و گارانتی خوبی داره
ASUS P8H67-M PRO حدود 180
ASRock H67M-GE حدود 140
پردازنده سندی بریج از لحاظ گرافیک اینتل خوبه و برای کارهای معمول و بازی سبک جوابگو هست
Intel Core i5 2300 حدود 210

p7h55 usb3 که گفتی گرافیک آنبورد نداره!؟ همه درایورهای ویندوز7 هم سایت ایسوس آپدیت کرده

hosseingrami
14-10-2011, 15:50
اگر میخوای گرافیک اینتل استفاده کنی P8P67 همچین امکانی نداره بخاطر چیپست p67
باید مین بورد با چیپست h67 بخری، ایسوس بهتره ولی ازراک هم کیفیت و گارانتی خوبی داره
ASUS P8H67-M PRO حدود 180
ASRock H67M-GE حدود 140
پردازنده سندی بریج از لحاظ گرافیک اینتل خوبه و برای کارهای معمول و بازی سبک جوابگو هست
Intel Core i5 2300 حدود 210

p7h55 usb3 که گفتی گرافیک آنبورد نداره!؟ همه درایورهای ویندوز7 هم سایت ایسوس آپدیت کرده

آره درست میگی من حواسم نبود گرافیک آنبرد نداره.به نظرت اصلا گرافیک آنبرد ارزش داره؟؟؟من یه گرافیک 512 از سیستم قدیمم دارم همون رو استفاده میکنم حداقل تا مدتی که جوابگو هست.از یک گیگ انبرد که بهتره؟بهتر نیست گرافیک مستقل؟؟؟؟
کلا چه مزیتی داره گرافیک آنبرد؟؟؟

مدلی که خودمم دارم p7h55 usb3 گرافیک آنبرد داره ولی تو وین سون اصلا درست جواب نمیده.فقط 64 مگش میگه داره در ویندوز استفاده میشه...نمیدونم شایدم راه حلی داشته باشه.تو بایوس هم فقط شیر تا 128 داره در حالی که مثلا گرافیکش یک گیگه.البته به قول دوستان تو ایکس پی خوب جواب میده ولی من دیگه ایکس پی برو نیستم...

برا همین مین 170 تومنی ایسوس که گرافیک آنبرد نداره و سی پی یو سندی بریچ رو ترجیح میدم.به نظرت کارم درسته؟؟؟

الان این 2100 چه قدر از 2300 ضعیف تره؟
2300 از 2600 چی؟؟پردازنده های سندی رو میگم..

بعد ببخشید این گرافیک تو سی پی یو یعنی چی؟HD Graphics 2000 رو میگم؟
کاربردش چیه؟
تو دفتر چه مین الانم نوشته اگه این باشه میتونی تا 1600 باس رم بندازی ولی اگه نباشه تا 2200.
پس بالاخره خوبه یا خراب؟؟؟

ببخشید خیلی پر حرفی کردم ولی کار عجله ای یه داداش

F R E E M A N
14-10-2011, 16:18
آره درست میگی من حواسم نبود گرافیک آنبرد نداره.به نظرت اصلا گرافیک آنبرد ارزش داره؟؟؟من یه گرافیک 512 از سیستم قدیمم دارم همون رو استفاده میکنم حداقل تا مدتی که جوابگو هست.از یک گیگ انبرد که بهتره؟بهتر نیست گرافیک مستقل؟؟؟؟
کلا چه مزیتی داره گرافیک آنبرد؟؟؟

مدلی که خودمم دارم p7h55 usb3 گرافیک آنبرد داره ولی تو وین سون اصلا درست جواب نمیده.فقط 64 مگش میگه داره در ویندوز استفاده میشه...نمیدونم شایدم راه حلی داشته باشه.تو بایوس هم فقط شیر تا 128 داره در حالی که مثلا گرافیکش یک گیگه.البته به قول دوستان تو ایکس پی خوب جواب میده ولی من دیگه ایکس پی برو نیستم...

برا همین مین 170 تومنی ایسوس که گرافیک آنبرد نداره و سی پی یو سندی بریچ رو ترجیح میدم.به نظرت کارم درسته؟؟؟

الان این 2100 چه قدر از 2300 ضعیف تره؟
2300 از 2600 چی؟؟پردازنده های سندی رو میگم..

بعد ببخشید این گرافیک تو سی پی یو یعنی چی؟HD Graphics 2000 رو میگم؟
کاربردش چیه؟
تو دفتر چه مین الانم نوشته اگه این باشه میتونی تا 1600 باس رم بندازی ولی اگه نباشه تا 2200.
پس بالاخره خوبه یا خراب؟؟؟

ببخشید خیلی پر حرفی کردم ولی کار عجله ای یه داداش
این گرافیک که داری هر چی باشه بهتر از اینتل هست فعلا همینو استفاده کن
گرافیک اینتل که در نسل جدید سندی بریج روی پردازنده هست ضعیف محسوب میشه و قدرت پردازشو در کار سنگین کم میکنه
در مورد گرافیک که در ویندوز 7 گفتی نمیتونم دقیق بگم مشکل چیه ولی اگر درایورها درست نصب شده باشه نباید اینطور باشه
در مورد پردازنده های corei5 تفاوت کارایی در حد تفاوت قیمته خودت در سایت اینتل مقایسه کن

hosseingrami
14-10-2011, 17:20
این گرافیک که داری هر چی باشه بهتر از اینتل هست فعلا همینو استفاده کن
گرافیک اینتل که در نسل جدید سندی بریج روی پردازنده هست ضعیف محسوب میشه و قدرت پردازشو در کار سنگین کم میکنه
در مورد گرافیک که در ویندوز 7 گفتی نمیتونم دقیق بگم مشکل چیه ولی اگر درایورها درست نصب شده باشه نباید اینطور باشه
در مورد پردازنده های corei5 تفاوت کارایی در حد تفاوت قیمته خودت در سایت اینتل مقایسه کن

این که درسته ولی به هر حال گرافیک آنبردم علکی که یک گیگ نیست؟هست؟توان واقعیش یعنی از 512 مستقل کمتره؟؟
این که میگی نباید مشکل داشته باشه مطمعنی؟تا حالا چند تا گرافیک آنبرد تو وین سون دیدی که درست حجمشون نوشته باشه؟و دقیق اندازه قدرتشون کار کنند؟؟

در مورد کورآب فایو هم قبلا دیده بودمش ولی یه چیز خیلی جالب هست.اول اینکه تو شش مگ کش ها و چهار هسته ای نفاوت فقط در کلاک هست و دوم این که 2300 و 2400 با این که کلاکشون بالاتره ولی ارزون تر از همه اند.چرا اینجوریه؟؟؟
177 و 180 دلار ولی بقیه 205 به بالا و با کلاک کمتر...

پس با اینکه مین برد با گرافیک آنبرد نگیرم موافقی؟؟؟

hosseingrami
15-10-2011, 14:18
سلام رفیق بی زحمت ادامه بده بحث رو کار دارم

F R E E M A N
15-10-2011, 15:03
سلام رفیق بی زحمت ادامه بده بحث رو کار دارم
منتظر دیگران نباش خودت براحتی میتونی در اینترنت همه این موارد که گفتی تحقیق کنی
ولی این دفعه را هم جواب میدم چون یک سری مسائل را اشتباه متوجه شدی
قدرت گرافیک با رم سنجیده نمیشه گرافیگ 2 گیگه 90 تومنی هست ، 1 گیگه 400 تومنی هم هست
رم دقیق گرافیک را باید در نرم افزار کنترل خودش دید مثلا ati ccc چیزی که ویندوز نشان میده شاید درست نباشه
مین بوردهایی که از گرافیک آنبورد استفاده میکنند احتمال خرابی بیشتری دارند بخصوص چیپست
پردازنده های دسکتاپ crei5 اکثرا 6 مگ کش دارند آنهایی که با پسوند M و E دیدی مخصوص لپ تاپ بوده
در مورد قیمت پردازنده تنها فاکتور سرعت مطرح نیست توان مصرفی تاثیر بیشتری داره
در این سایت طبقه بندی بسیار دقیقی هست

hosseingrami
16-10-2011, 00:37
منتظر دیگران نباش خودت براحتی میتونی در اینترنت همه این موارد که گفتی تحقیق کنی
ولی این دفعه را هم جواب میدم چون یک سری مسائل را اشتباه متوجه شدی
قدرت گرافیک با رم سنجیده نمیشه گرافیگ 2 گیگه 90 تومنی هست ، 1 گیگه 400 تومنی هم هست
رم دقیق گرافیک را باید در نرم افزار کنترل خودش دید مثلا ati ccc چیزی که ویندوز نشان میده شاید درست نباشه
مین بوردهایی که از گرافیک آنبورد استفاده میکنند احتمال خرابی بیشتری دارند بخصوص چیپست
پردازنده های دسکتاپ crei5 اکثرا 6 مگ کش دارند آنهایی که با پسوند M و E دیدی مخصوص لپ تاپ بوده
در مورد قیمت پردازنده تنها فاکتور سرعت مطرح نیست توان مصرفی تاثیر بیشتری داره
در این سایت طبقه بندی بسیار دقیقی هست

سلام داداش.راستش رو بخوای من اطلاعاتم بد نیستم و همچنین تحقیقاتم.ولی راستش رو بخوای هیچ چیز مثل تجربه دیگران از نوع صحیح من رو ارضا نمیکنه....
ممنون از لطفت...
خوب پس بگو که این دو گرافیکی که گفتی فرقشون چیه؟
ببین پس ارتقا به 1155 و خرید اون مین بی گرافیک آنبرد 170 تومنی ایسوس و... منطقی هست؟؟؟؟در برابر این سیستمی که الان دارم؟؟

F R E E M A N
16-10-2011, 09:49
سلام داداش.راستش رو بخوای من اطلاعاتم بد نیستم و همچنین تحقیقاتم.ولی راستش رو بخوای هیچ چیز مثل تجربه دیگران از نوع صحیح من رو ارضا نمیکنه....
ممنون از لطفت...
خوب پس بگو که این دو گرافیکی که گفتی فرقشون چیه؟
ببین پس ارتقا به 1155 و خرید اون مین بی گرافیک آنبرد 170 تومنی ایسوس و... منطقی هست؟؟؟؟در برابر این سیستمی که الان دارم؟؟
گرافیک 2 گیگ که گفتم حدود 90 تومن یک کلکه برای فروش چون رم ddr3 که قیمتی نداره
سازنده 2 گیگ رم میندازه روی گرافیک که بیشتر بفروشه و گرنه 1 گیگ کافیه براش
تفاوت گرافیکها در قدرت پردازش 3 بعدی و رندرینگ هستش که تعیین کننده پردازنده گرافیکه gpu
رم در گرافیک نقش بافر (حافظه میانی) را داره و مسئله مهم باس رم و رابطه مثلا gddr5 192bit
میزان رم گرافیک پارامتر آخره چون هر گرافیکی از یک ماکزیمم رمی میتونه استفاده کنه
در مورد ارتقا سیستم مسئله اصلی جیب آدمیست، البته نیازها هم باید در نظر گرفته بشه
دیگه خود دانی

hosseingrami
16-10-2011, 13:39
گرافیک 2 گیگ که گفتم حدود 90 تومن یک کلکه برای فروش چون رم ddr3 که قیمتی نداره
سازنده 2 گیگ رم میندازه روی گرافیک که بیشتر بفروشه و گرنه 1 گیگ کافیه براش
تفاوت گرافیکها در قدرت پردازش 3 بعدی و رندرینگ هستش که تعیین کننده پردازنده گرافیکه gpu
رم در گرافیک نقش بافر (حافظه میانی) را داره و مسئله مهم باس رم و رابطه مثلا gddr5 192bit
میزان رم گرافیک پارامتر آخره چون هر گرافیکی از یک ماکزیمم رمی میتونه استفاده کنه
در مورد ارتقا سیستم مسئله اصلی جیب آدمیست، البته نیازها هم باید در نظر گرفته بشه
دیگه خود دانی

اوکی داداش.پس ابن قضیه یا کلک احتمالا تو گرافبک آنبردم صادقه.درسته؟یعنی قدرت واقعیش شاید 512 هم نباشه جه برسه یک گیگ.
ممنون و متشکر.
یه سوال دیگه.این کورآی5 که دو هسته داره با چهار هستش خیلی تفاوت قدرت داره؟با کورآی تری چی؟

F R E E M A N
16-10-2011, 20:16
پردازنده های سندی بریج corei5 که مخصوص دسکتاپ هستند همه 4 هسته ای و 6 مگ کش
یک مدل 2390T ضعیفتر و گرانتر هست 2 هسته ای با توان حرارتی پائین tpd که بدرد دسکتاپ نمیخوره
در کیس بزرگ با فن قوی مشکل حرارت آنچنان مطرح نیست ولی در mini pc یا all in one این مورد مهمه
در لینک زیر در جدول اول فقط پردازنده هایی که 65w tdp یا 95w دارند برای دسکتاپ مناسبند بقیه را کاری نداشته باش

برای مقایسه قدرت پردازنده ها کافیه در گوگل سرچ کنی مثلا core i5 2500k performance

hosseingrami
16-10-2011, 22:21
پردازنده های سندی بریج corei5 که مخصوص دسکتاپ هستند همه 4 هسته ای و 6 مگ کش
یک مدل 2390T ضعیفتر و گرانتر هست 2 هسته ای با توان حرارتی پائین tpd که بدرد دسکتاپ نمیخوره
در کیس بزرگ با فن قوی مشکل حرارت آنچنان مطرح نیست ولی در mini pc یا all in one این مورد مهمه
در لینک زیر در جدول اول فقط پردازنده هایی که 65w tdp یا 95w دارند برای دسکتاپ مناسبند بقیه را کاری نداشته باش

برای مقایسه قدرت پردازنده ها کافیه در گوگل سرچ کنی مثلا core i5 2500k performance

اوکی.ممنون از پاسخت داداش...
کورآی تری سندی بریچ 2100 در چه حدی قدرت داره؟شاید بپرسی چه گیری دادم به سی پی یو..
آخه من قبلا کوتوکواد هشت مگ کش داشتم برا همین چیزای ضعیف تر یه کم برام حضمش مشکلتره و از اون طرف پول کوآی فایو سندی بریچ رو هم ندارم...
حالا کدوم یک از سی پی یو ها حداقل اندازه core2 quad q6600 8 'مگ کش من قدرت داره؟؟؟
بعد یه سوال دیگه این L3 در سری کورآی مزیته یا عیب؟؟چرا؟

F R E E M A N
17-10-2011, 11:20
اوکی.ممنون از پاسخت داداش...
کورآی تری سندی بریچ 2100 در چه حدی قدرت داره؟شاید بپرسی چه گیری دادم به سی پی یو..
آخه من قبلا کوتوکواد هشت مگ کش داشتم برا همین چیزای ضعیف تر یه کم برام حضمش مشکلتره و از اون طرف پول کوآی فایو سندی بریچ رو هم ندارم...
حالا کدوم یک از سی پی یو ها حداقل اندازه core2 quad q6600 8 'مگ کش من قدرت داره؟؟؟
بعد یه سوال دیگه این L3 در سری کورآی مزیته یا عیب؟؟چرا؟
من فعلا مشکل اینترنت دارم چند روزی نمیتونم مرتب به فروم سر بزنم
مواردی مثل مقایسه پردازنده ها در هزاران سایت هست فقط کافیه سرچ کنی
کش L3 هم واضحه هرچی بیشتر باشه بهتره

hosseingrami
18-10-2011, 01:08
من فعلا مشکل اینترنت دارم چند روزی نمیتونم مرتب به فروم سر بزنم
مواردی مثل مقایسه پردازنده ها در هزاران سایت هست فقط کافیه سرچ کنی
کش L3 هم واضحه هرچی بیشتر باشه بهتره

درسته.من منظورم در قیاس با L2 در سری پیشین بود.حالا L2 قدیم بهتره یا L3 جدید؟چرا؟

F R E E M A N
18-10-2011, 09:58
درسته.من منظورم در قیاس با L2 در سری پیشین بود.حالا L2 قدیم بهتره یا L3 جدید؟چرا؟
اینکه سوال نداره! واضحه که l3 بهتره، البته پردازنده های corei اکثرا 1 مگ l2 دارند

*من دیگه حوصله جواب دادن به این سوالها رو ندارم

hosseingrami
18-10-2011, 15:45
اینکه سوال نداره! واضحه که l3 بهتره، البته پردازنده های corei اکثرا 1 مگ l2 دارند

*من دیگه حوصله جواب دادن به این سوالها رو ندارم

اوکی داداش.من تا همین جا هم کلی شرمنده و ممنونتم.موفق باشی..