PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار حسابداری

radikalx
07-10-2011, 18:06
دوستان سلام:10:
قراره تو یه شرکت به عنوان حسابدار کار کنم که خوشبختانه هیچی هم از حسابداری نمیدونم:46: ... البته قراره برم کلاس
خواستم ببینم نرم افزار آموزشی چیزی هست یا اصلا خود نرم افزار حسابدار؟؟!!
ممنون:11:

ata.royalfalcon
07-10-2011, 18:22
دوستان سلام:10:
قراره تو یه شرکت به عنوان حسابدار کار کنم که خوشبختانه هیچی هم از حسابداری نمیدونم:46: ... البته قراره برم کلاس
خواستم ببینم نرم افزار آموزشی چیزی هست یا اصلا خود نرم افزار حسابدار؟؟!!
ممنون:11:

سلام
من خودم لیسانس حسابداری دارم و 5 ساله که حسابدار یه شرکت دولتی هستم .
چهارسال هم طول کشید تا لیسانس بگیرم .
باید بگم که نرم افزار های حسابداری فقط فقط فقط برای راحتتر کردن کارها هست و نمیتونه بعنوان یه حسابدار مستقل عمل کنه و نمیتونه شما رو یه حسابدار کنه . ضمن اینکه تنها اصول حسابداری نیست بلکه قوانین و مالیات های مختلف هست که باید بر اساس آن عملیات حسابداری رو انجام داد .

همچنین نرم افزارهای حسابداری انواع مختلفی دارند مثل حسابداری خرید و فروش ، انبارداری و اموال و املاک ، حقوق و دستمزد ، بانک و صندوق و مغایرت گیری و ... . نرم افزاری که تمامی موارد رو یه جا داشته باشه فوق العاده گرانقیمت هست که عمرا تو اینترنت برای دانلود باشه

ولی برای اینکه دلسرد نشید و یه نرم افزار حسابداری معمولی برای آشنایی میخواهید که راحت در اینترنت پیدا بشه رافع شش و رافع هفت هست .

hajibandeh
17-05-2014, 12:33
باید بگم که
نرم افزار های حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط فقط فقط
برای راحتتر کردن کارها هست و نمیتونه بعنوان یه حسابدار مستقل عمل کنه و نمیتونه شما رو یه حسابدار کنه من با این نظر کاملا موافقم. شما هر نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم که خریداری بکنبد یک اموزش نرم افزار دارد و لی حسابداری به شما یاد نمی دهد دوست عزیز

hajibandeh
17-05-2014, 12:35
باید بگم که

نرم
افزار
های حسابداری
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط فقط فقط

برای راحتتر کردن کارها هست و نمیتونه بعنوان یه حسابدار مستقل عمل کنه و نمیتونه شما رو یه حسابدار کنه من با این نظر کاملا موافقم. شما هر نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم که خریداری بکنبد یک اموزش نرم افزار دارد و لی حسابداری به شما یاد نمی دهد دوست عزیز

parmisit
04-08-2014, 11:50
سلام
میتونید برای آموزش نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و آزمایش و امتحان نرم افزار از نسخه کاملا رایگان نرم افزار حسابداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پارمیس استفاده کنید.
تمام قسمتهای این نرم افزار حسابداری فیلم آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم داره.