PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در ورد چطور اعداد فارسی تایپ کنیم

mehdi_vsgh
20-06-2006, 21:02
با سلام میخواستم بدونم چطوری در برنامه ورد ایکس پی در محیط فرمول ریاضی اعداد را فارسی تایپ کنیم.
توجه شود که در خود برنامه ورد مشکلی ندارم در محیط فرمول ریاضی نمیتوانم اعداد را فارسی تایپ کنم!!!

william
20-06-2006, 21:25
سلام
مسیر زیر را دنبال کنید:
word----tools-----options----complex scripts-----general----numeral
کادر جلوی numeral را به context تغییر بدهید و ok کنید
زمانی که فارسی می نویسید اعداد هم فارسی است و زمانی که انگلیسی می نویسید اعداد انگلیسی می شود

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi_vsgh
21-06-2006, 10:44
ظاهرا منظورم را متوجه نشدید من میگم وقتی روی گزینه Equation Editor کلیک کنیم وارد محیط فرمول ریاضی میشویم که در اونجا میتوان از فرمولهای ریاضی استفاده کرد مانند رادیکال توان انتگرال و ... در این محیط نمیتونم اعداد را فارسی تایپ کنم

رابین هود
21-06-2006, 11:19
ب من متوجه شدم چي ميگي اين كاري كه ميگم اگه انجام بدي كلا توي ويندوز اعداد فارسي ميشه چه ساعت چه نام گذاري چه تايمر نصب و حتي فرمولا

control panel-->Regional and languge-->customise-->digit substitution-->national

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

khatamifar
21-06-2006, 11:44
دستت درد نكنه . منم اين مشكل رو داشتم .

william
21-06-2006, 11:53
مطلبی که به شما گفتم برای world 2003 نبود چون world 2003 این قسمت ساپورت نمی کند. برای office جدید بود. یک نمونه عکس world جدید می زارم که امکاناتش ببینید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehdi_vsgh
23-06-2006, 09:23
رابین هود جان دستت درد نکنه مشکلم برطرف شد

Free_swallow
23-06-2006, 17:36
سلام ولیام جان من دارم با word 2007 که یک عکس هم ازش گذاشتی کار می کنم. اون ادرسی که دادی برای تغییر اعداد به فارسی در متن و فرمولا در 2007 مسیر پیدا نکردم. دستت درست برام بزار چون اصلا حال نمی کنم کل سیستم فارسی بشه بعد یه مشکلات خیلی ریزی هم درست می کنه که جالب نیست
ممنون