PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در Log in شدن ویندوز XP

arash-me
06-10-2011, 16:12
هنگام ورود به ویندوز xp یک ارور با کد 0x80090006 می آید که نمیتوانم داخل ویندوز بروم:41::19:...10 بار ویندوز نصب کردم یا ریپیر کردم ولی مشکل حل نشد... متن ارور به صورت زیر است:

A problem is preventing windows from accurately checking the license for this computer. error code 0x80090006

لطفا راهنمایی کنید..

jafarian
06-10-2011, 16:19
ازطریق safe mode وارد دیندوز بشین بعدش منوی run اجرا کنید فرمانهای زیر به ترتیب داخل run تایپ کنید بعدم که اینتر بزنید برای هر کدوم:20:

regsvr32 regwizc.dll

regsvr32 licdll.dll

arash-me
07-10-2011, 21:18
سلام مرسی از راهنماییتون. این کارو قبلا کردم ولی جواب نداد...روز بعد دوباره ارور داد....

jafarian
08-10-2011, 00:14
این روش سایت مایکروسافتم که از طریق رجیستری هست برین که ابتدا وارد safe mode میشین بعدم رجیستری آخرسرم اون دو تا کلیدی که گفته رو پاک بکنیدسیستم ریست کنید ببینید جواب میگیرین .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arash-me
11-10-2011, 08:53
اون دوتا کلیدی ک خوده مایکروسافت گفته رو اصلا پیدا نکردم یعنی اصلا نیست ک بخوام پاکشون کنم... دوباره ویندوز نصب کردم ولی بازم همونطوری میشه...کلافم کرده....

Masоud
12-10-2011, 12:46
سلام

فایل ضمیمه رو دانلود کنید.

به Safe Mode رفته و اون 3 تا dll رو به در پوشه ی system32 جایگزین کنید.

نتیجه رو اعلام کنید.

موفق باشید :40:

arash-me
17-10-2011, 10:59
سلام

نتیجه رو اعلام کنید.

سلام اون فایل های dll هم جواب نداد.. درست نشد...:41:

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

سلام اون فایل های dll هم جواب نداد.. درست نشد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] __________________

mali.sh
17-10-2011, 11:14
یعنی شما درایو ویندوز روفرمت میکنی ولی بعد دوباره ویندوزت مشکل داره؟؟؟

این اخطار به غیر از این دوتا فایل که در ریجستر گفتن به مشکل سخت افزاری هم مربوطه ( هارد ) ویندوز رو تو یه پارتیشن دیگه نصب کن.
از بدون مشکل بودن سی دی ویندوز هم مطمئن شو. با یه سی دی دیگه امتحان کن.

arash-me
17-10-2011, 14:33
مرسی از راهنماییتون... آره تا حالا با 3 4 تا ویندوز دگه ام امتحان کردم ولی بازم ایراد داره... باید تو یه ÷ارتیشن دیگه امتحانش کنم ببینم چی میشه..

arash-me
20-10-2011, 18:14
سلام... مشکل از هارد هم نبود... سیستمو بردم پیش یکی از آشناها که با عیب یابی سخت افزاری بره جلو... ولی بعدش گفت هیچ کدوم از قطعات سیستمت عیبی نداره... خیلی عجیبه... واقعا الان نمیدونم دیگه چیکار کنم...

jafarian
21-10-2011, 00:19
این روش سایت پایین که داخل پسن شماره 4 گفته روتست بزنیداول پارتیشنهای ویندوز خارج از ویندوز hide کنید درمرحله بعدم یک پارتیشن جدیدبرای نصب ویندوز اکتیو کنید بعدم داخل اون پارتیشنی که اکتیوکردین ویندوزنصب کنید روی فرمت سریع هم بزارین وقتی هم که تموم شد کاربالا اومد ببینید بازم بهمون صورت هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

arash-me
21-10-2011, 13:47
مرسی از راهنماییاتون آقای جعفریان... ممنونم... ولی متوجه نشدم...یعنی چی پارتیشن ها رو hide کنم؟ چطوری؟؟؟ امکانش هست توضیح بدید؟؟؟

A M ! N
21-10-2011, 14:19
مرسی از راهنماییاتون آقای جعفریان... ممنونم... ولی متوجه نشدم...یعنی چی پارتیشن ها رو hide کنم؟ چطوری؟؟؟ امکانش هست توضیح بدید؟؟؟
سلام..
طبق بیانات خود مایکروسافت دلیل به خاطر عوض شدن Drive Letters ها باشه که تغییر کردن
و به همین دلیل فایلهای خاص در مسیرهای مورد نظر پیدا نمیشه و با مشکل روبرو میشید
حالا این رو حتما چک کنید ببینید درسته یا نه
موفق و :11:موئید باشین

arash-me
21-10-2011, 14:24
چی رو امتحان کنم؟؟؟ میشه توضیح بدید؟؟ چون ازش سر در نیاوردم.

A M ! N
21-10-2011, 14:27
چی رو امتحان کنم؟؟؟ میشه توضیح بدید؟؟ چون ازش سر در نیاوردم.
منظور همون اسم درایو ها هستش مثلا C یا D , F , E که احتمالا از حالت پیشفرض خارج شدن و به یک چیز دیگه تغییر کردن

jafarian
21-10-2011, 14:34

تو همون سایتی که گذاشتم نوشته بود با یکی از برنامه های پارتیشن بندی که بصورت بوت هست که روی سیدی hirens boot cd هم کلی هست دراین زمینه اول روی پارتیشنهای خودتون کلیک راست گزینه hide انتخاب کنید درمرحله بعد یک پارتیشن دیگه به غیر از c رو برای تصب ویندوز avtive کنید یعدش که ویندوز نصب کردین تو پارتیشن جدید بالا اومد ببینید بازم به همون صورت هست .

arash-me
21-10-2011, 15:34
داداش من بازم متوجه نشدم... دقیقا الان باید چیکا کنم؟؟

arash-me
21-10-2011, 15:43
تو همون سایتی که گذاشتم نوشته بود با یکی از برنامه های پارتیشن بندی که بصورت بوت هست که روی سیدی hirens boot cd هم کلی هست دراین زمینه اول روی پارتیشنهای خودتون کلیک راست گزینه hide انتخاب کنید درمرحله بعد یک پارتیشن دیگه به غیر از c رو برای تصب ویندوز avtive کنید یعدش که ویندوز نصب کردین تو پارتیشن جدید بالا اومد ببینید بازم به همون صورت هست .

من بازم متوجه نشدم... یعنی چی با برنامه ی پارتیشن بندی ک توی بوته hide کنم؟؟ میشه روش کارو بگین؟؟؟ با چه نرم افزاری؟

jafarian
21-10-2011, 16:14
بطورمثال یکی ازاین برنامه ها MiniTool Partition Wizard که البته داخل سیدی بوت hirens boot cd نیست اما ورژن بوتش داخل سایت مربوطه برنامه هست که طبق شکل روی پارتیشن خودتون کلیک میکنید بعدشم گزینه hide partition انتخاب میکند برای مابقی هم همینطور بعدشم که طبق کارهایی که گفته شده توی سایت پیش میرین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

arash-me
21-10-2011, 22:59
نشد بازم... آخه مشکل چیه؟؟ یعنی چی آخه؟؟؟ واسه چی اینطوری شده؟؟؟ الان حس میکنم سرعت ویندوز 7 ک الان دارمم فوق العاده کم شده...خیلی دیر ویندوز میاد بالا با اینکه 4GB رم داره سیستم..

arash-me
21-10-2011, 23:19
سلام

نتیجه رو اعلام کنید.

masoud جان مرسی از راهنماییت ولی مشکل حل نشد:41::41: دیگه هیچ راهی نیست؟؟؟

jafarian
22-10-2011, 00:00
اون روشی هم که ازطریق hide کردن پارتیشن بود تست کردین ؟ به شاخه system 32 ویندوز خودتون برین اگر این دو تا فایل میینید wpa.bak یا wpa.dbl میبینید پاک کنید ببینید تغییری ایجاد میشه.

arash-me
23-10-2011, 18:38
واقعا نمیدونم چیکار کنم... انگار هیچ راه حلی نیست... فک کنم باید دیگه بیخیال ویندوز XP بشم...

Erfan.B
23-10-2011, 19:06
واقعا نمیدونم چیکار کنم... انگار هیچ راه حلی نیست... فک کنم باید دیگه بیخیال ویندوز XP بشم...

شاید فقط یه راه مونده باشه دوست من : اونم فرمت سطح پایین هاردت هست به احتمال 80 درصد جواب می گیری.
موفق باشی.

arash-me
23-10-2011, 19:18
منم حس میکنم از هارد باشه... چون تا چند وقت پیش بازی fifa 12 خیلی راحت رو رزولیشن بالا کار میداد ولی الان حتی رو رزولوشن 800×600 هم خیلی تیک میزنه و کنده... به نظرتون هاردمو فرمت کنم؟؟؟ از چه راهی؟ از راه بوت ویندوز XP ؟؟ اطلاعاتی رو که میخوام رایت کنم مشکلی نداره؟؟؟ یعنی بعدا دوباره اذیت نمیکنه؟؟

mali.sh
23-10-2011, 22:15
سلام

حدس اولیه من یادته!!

این اخطار به غیر از این دوتا فایل که در ریجستر گفتن به مشکل سخت افزاری هم مربوطه ( هارد ) ویندوز رو تو یه پارتیشن دیگه نصب کن.

اقا گمان میکنم شما هاردتون مشکل خاصی پیدا کرده........
چند نکته مهم یادت نره.
1- اطلاعات مهمت رو روی یه یارد دیگه ذخیره کن
2- بهتره یه هارد نو تهیه کنی و ویندوزات رو روی اون نصب کنی و از این هارد هم به برای نگهداری اطلاعات درجه پایین استفاده کن

arash-me
26-10-2011, 19:29
بچه ها سلام... متاسفانه با برنامه ی partition wizard که از طریق بوت میاد بالا هم نشد... تموم پارتیشن هامو پاک کردم بعد گزینه ی wipe partition رو زدم ک خیلی طول کشید... ولی الان ک ویندوز نصب کردم بازم این ارور لعنتی میاد بالا

SURIV
26-10-2011, 20:18
با سلام
شما هر چند باری که ویندوز نصب کردین با یه CD ویندوز XP نصب کردین؟
ممکنه مساله خیلی ساده تر از این حرفا باشه و CD نصبتون مشکل داشته باشه
شما از روی یه CD دیگه ویندوز XP نصب کنین ببینین بازم همین مشکلو داره یا نه؟

arash-me
26-10-2011, 22:15
دوست عزیز همون اول با چندتا CD امتحان کردم ولی مشکل حل نشد... با 4 تا ویندوز مختلف امتحان کردم... service pack 2... media center... service pack 3 va ...ولی نشد...

SURIV
27-10-2011, 03:08
پس احتمالا هاردت مشکل داره
یه low level format بکن ببین خوب میشه یا نه؟

A M ! N
27-10-2011, 14:16
دوست عزیز همون اول با چندتا CD امتحان کردم ولی مشکل حل نشد... با 4 تا ویندوز مختلف امتحان کردم... service pack 2... media center... service pack 3 va ...ولی نشد...
سلام
آقا آرش
یکبار هم پستی که من رو گفتم انجام میدادی فکر کنم جواب میگرفتی!
شما باید یکبار از نو پارتیشن رو عوض کنین ، این ساده ترین چیزی هست که میتونم بگم
چون Drive letter های شما مشکل دارن باید از نو خود ویندوز اونا رو Sort کنه

arash-me
27-10-2011, 16:43
Dr Smith جان میشه توضیح بدی ک چه شکلی این کارو بکنم؟؟؟ من با low level format کل پارتیشنو پاک کردمو از نو پارتیشن بندی کردم ولی باز همون مشکل لعنتی پیداش شد... راه دیگه ای پیشنهاد دارین؟؟؟ میشه توضیح بدید؟؟ ممنون...