PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : !چند سئوال در مورد موبايل!

pakbakhteh
06-10-2011, 10:47
بچه ها چند سئوال در مورد موبايل داشتم كه هر كسي يه چيزي ميگه . خواستم دوستاني كه اينجا هستند و واقعا قبولشون دارم نظراتشون رو بهم بگن:
1- يه تعريف ساده و عاميانه در مورد سيستم عامل هاي جاوا ، انرويد ، ويندوز موبايل ( و بقيه سيستم عامل هايي كه وجود دارند )
2- نقطه قوت و ضعف هر كدام از اين سيستم عامل ها چيه .
3- در دنياي ديجيتال امروز كدام يك از اين سيستم عامل ها ميشه گف از همه نظر حرف اول رو مي زنند.
4- فن‌آوری 3G چيه و چه كاربردي داره؟
5- گیرنده‌ی Wi-Fi چيه و چه كاربردي داره ؟
سئوالاتم براي خيلي هاتون ابتدائيه اما خوب مطمئنم با من موافقيد كه پرسيدن عيب نيست ندانستن ..
بي نهايت ممنون.

mr_khodaei2008
06-10-2011, 18:32
جوابهاي من

1- اين سيستم عامل ها هم مثل سيستم عامل هاي كامپيوتر (ويندوز يا ...) محيطي هستن كه در اون ميشه از امكانات مختلف استفاده كرد مثل ويندوز كامپيوتر . سيستم عاملهاي اوليه جاوا بود ولي با پيشرفت سمبين - ويندوز - اندريد و ... هم امدند كه امكانات و محيط جديدتري نسبت به قبلي ها داشتن مثل ويندو 98 بعدش xp يا الان كه ويندوز7 هست

2- بيشتر در محيط كاربري و امكانات هست مثل همون ويندوز xp و 7

3- نميشه گفت كدوم بهترينه ولي الان اندرويد طرفداراي زيادي داره .

4- نسل جديد ارتباط ها هست كه تو ايران هنوز نيومده . اپراتور سوم كه بياد اين فناوري را داره.

5- مثل وايرلس هست و باهاش ميشه به اينترنت وصل شد بدون استفاده از سيم كارت . در مكانهايي انتن هايي هست كه با wi-fi ميشه باهاش از طريق اون انتن به اينترنت وصل شد.

شرمنده اگه جوابهام خيلي كامل نيست چون اطلاعات منم خيلي كامل نبود انشالا بقيه دوستان بهتر كمك ميكنن

pakbakhteh
08-10-2011, 12:03
مرسی عالی بود!