PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ

aaeiria
06-10-2011, 10:20
سلام
می خواستم نظرتون رو در مورد لب تاپ های جونیپر بدونم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

F R E E M A N
06-10-2011, 11:57
این کمپانی معظم هنوز هست!!! چه پیشرفتی کرده قیمتهاش در حد ایسوس شده!!!
چند سال پیش به طور اتفاقی به سایت این شرکت سر زدم تا امروز از کسی اسمشو نشنیده بودم
شرکتی که سفارش میده به یک کارخانه بی صاحب چینی براش oem بسازند دیگه تکلیفش معلومه
به قول معروف: بین 124 هزار پیغمبر حضرت جرجیس را انتخاب کردی!؟

aaeiria
06-10-2011, 12:16
این کمپانی معظم هنوز هست!!! چه پیشرفتی کرده قیمتهاش در حد ایسوس شده!!!
چند سال پیش به طور اتفاقی به سایت این شرکت سر زدم تا امروز از کسی اسمشو نشنیده بودم
شرکتی که سفارش میده به یک کارخانه بی صاحب چینی براش oem بسازند دیگه تکلیفش معلومه
به قول معروف: بین 124 هزار پیغمبر حضرت جرجیس را انتخاب کردی!؟

آخه به من گفتند هر قطعه ای که می خوام رو برام می زنند و دو روزه تحویل میدن. از این شرکت سه سال پیش یه لپ تاپ خریدم که فوق العاده ازش راضیم و نهایت تغییری که توش به وجود اوردم تو سه سال دو بار ویندوز عوض کردن بود. البته قیمت بالا اون موقع خریدم اما عالی برام کار کرده. می خواستم بدونم الان در چه وضع و حالیه. در ضمن اکثر لپ تاپا چین مونتاز میشه و اکثر مادربورد ها قاب ها اونجا تولید میشه. من کامپیوتر از امریکا آوردم به غیر از cpu همه چیزش چینی بود. عالی هم بود. می خواستم بگه این دلیل نمیشه که بد باشه.
دوستانی که در حال حاضر اطلاعاتی در باره جونیپر دارن بهم بگن. ممنون

F R E E M A N
06-10-2011, 12:39
آخه به من گفتند هر قطعه ای که می خوام رو برام می زنند و دو روزه تحویل میدن. از این شرکت سه سال پیش یه لپ تاپ خریدم که فوق العاده ازش راضیم و نهایت تغییری که توش به وجود اوردم تو سه سال دو بار ویندوز عوض کردن بود. البته قیمت بالا اون موقع خریدم اما عالی برام کار کرده. می خواستم بدونم الان در چه وضع و حالیه. در ضمن اکثر لپ تاپا چین مونتاز میشه و اکثر مادربورد ها قاب ها اونجا تولید میشه. من کامپیوتر از امریکا آوردم به غیر از cpu همه چیزش چینی بود. عالی هم بود. می خواستم بگه این دلیل نمیشه که بد باشه.
دوستانی که در حال حاضر اطلاعاتی در باره جونیپر دارن بهم بگن. ممنون
احتمالا خودت تنها کسی هستی در این فروم که تجربه این لپ تاپ داره پس چرا از دیگران سوال میکنی؟
هر قطعه ای بخوای میزنه! مثلا هر پردازنده یا گرافیکی بخوای روی لپ تاپ میگذاره؟
میشه بگی سایت ساپورت این شرکت چیه؟ یعنی درایور خواستی از کجا دانلود میکنی؟
اکثر لپ تاپهای موجود در بازار ساخت چینه ولی کیفیت بستگی به کمپانی سازنده داره

aaeiria
06-10-2011, 13:50
احتمالا خودت تنها کسی هستی در این فروم که تجربه این لپ تاپ داره پس چرا از دیگران سوال میکنی؟
هر قطعه ای بخوای میزنه! مثلا هر پردازنده یا گرافیکی بخوای روی لپ تاپ میگذاره؟
میشه بگی سایت ساپورت این شرکت چیه؟ یعنی درایور خواستی از کجا دانلود میکنی؟
اکثر لپ تاپهای موجود در بازار ساخت چینه ولی کیفیت بستگی به کمپانی سازنده داره

1. من یه بار بیشتر تجربه ندارم اون هم مال 3سال پیشه
2. هر قطعه ای رو دقیقا نمی دونم اما قدرت اختیار زیادی به آدم میده، که البته قابل ارتقا هم هست.
3. درایور که ربطی به برند لپ تاپ نداره. هر قطعه ای درایور مربوط به خودش داره. درایور های اولیه رو هم که خود شرکت یادمه بهم داد.

F R E E M A N
06-10-2011, 15:17
من یه بار بیشتر تجربه ندارم اون هم مال 3سال پیشه
تا جایی که من یادمه قبلا 22 ماه گارانتی داشت ولی الان شده یکسال
شاید کیفیتش خیلی بالا رفته نیازی به گارانتی آنچنانی نداره!
با این 3 مدل که در سایتش هست واقعا تنوع زیادی داره برای انتخاب
بهر حال شما که یکبار تجربه خوبی داشتی یکبار دیگه هم تجربه کنی بد نیست

هر قطعه ای رو دقیقا نمی دونم اما قدرت اختیار زیادی به آدم میده، که البته قابل ارتقا هم هست
در سایت نوشته پردازنده، رم، هارد و رایتر قابل ارتقا هستش ولی خدا میدونه قطعات چه کیفیتی دارند
چند مدل لپ تاپی که در سایت عکسهاش هست خیلی از لحاظ طراحی ساده و معمولی بود
چیزی که مشخصه این شرکت از چند کمپانی شاسی و مین بورد و ... را میخره و اسمبل میکنه
غیر ممکنه همچین شرکت بتونه سفارش بده کمپانیهایی مثل Foxconn تعداد محدودی قطعه براش بزنند

درایور که ربطی به برند لپ تاپ نداره. هر قطعه ای درایور مربوط به خودش داره. درایور های اولیه رو هم که خود شرکت یادمه بهم داد
اگر اینطور بود کمپانیهای معروف یک بخش اختصاصی برای ساپورت و آپدیت درایور نمیگذاشتند
یک لپ تاپ پدر مادر دار درایورها و یوتیلیتیهای زیادی داره که فقط سایت کمپانی میتونه عرضه کنه
منظور از درایور فقط گرافیک یا ساند نیست که بشه از هر سایتی گرفت
یک مورد دیگه اینکه این لپ تاپها ویندوز اریجینال ندارند که البته خیلی مهم نیست

Xilevens
07-10-2011, 01:11
یادمه یه سری لپتاپ سه بعدی میزدن چی شد هنوز هم میزنن؟