PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا گوشی سامسونگ I9003 Galaxy SL خوب است ؟

amrihh49
06-10-2011, 08:47
سلام به همه دوستان عزیز . من یه چرخی در تاپیک ها زدم همتون گوشی I9003 Galaxy SL پیشنهاد کرده بودین ، حالا قصد دارم این گوشی رو بخرم ، آیا شما از این گوشی راضی هستین ؟ و لطفا معایبش رو بدین ممنون میشم .

Punisher_2008
06-10-2011, 13:16
سلام..
بله دوست عزیز گوشی خیلی خوبیه.
چند وقت پیش بین خرید galaxy sl. optimus black .desire z مونده بودم کلی تحقیق کردم نظرم خیلی روی sl بود ولی به خاطر نداشتن فلش LED و ساپورت کم از طرف کوکر ها اخر Desire z رو برداشتم.

اما sl هم گزینه خیلی خوبیه..
سخت افزار قوی.
ال سی دی بزرگ و با کیفیت.
دوربین 5 مگاپیکسل و فیلم برداری hd ( فاقد فلش)
و...

به نظر من گزینه مناسبیه..

alex_pk
06-10-2011, 13:23
یکی از اصلی ترین مشکلاش نداشتن فلاش دوربین
یعنی دوربینش عملا تو شب کاربرد اونچنانی نداره
ولی فیلمبرداریش خوبه 720 با 30فریم
رو اسپیکرش هم نمیتونی مانور بدی

بقیه چیزاش متعادله

FA6161
06-10-2011, 14:29
گوشی خیلی خوبیه من 6 ماهه دارمش ازش راضیم تمام برنامه هایی که رو s اجرا می شه رو بدون کم و کاست اجرا می کنه دوربینش تو روز عکسهای خوبی می گیره چون من فقط از رام رسمی استفاده می کنم برام مشکلی پیش نیومده کلا تو این رده ارزش خرید داره

qwertyuz
11-10-2011, 14:47
سلام . گوشی گالاکسی اس ال گوشی تقریبا ایده آل هست.به نظر من یه بدی داره که خیلی مهم هست.این گوشی هنوز ساپورت jtag نداره. و این برای یک گوشی خیلی بده .من این گوشی را خریدم .اشتباهی با رام i9000 آپدیت کردم گوشی خاموش شد و دیگه روشن نشد که به این اصطلاحا میگن بریک شده.به نظر من گوشی خوب باید دارای مشخصات زیر باشه
1-دارای ram واقعی 512 به بالا باشه.
2-دارای دارای cpu 1000mH به بالا باشه یا حداقل 800 mH باشه
3-دارای حافظه داخلی 1 گیگ به بالا باشه
4-دارای دوربین 5 مگا پیکسل به بالا باشه.
5-دارای سیستم عامل قوی و ساپورت نرم افزاری بالا باشه
6-تقریبا انواع فرمت ها را ساپورت کنه که البته با گوشی فیلم دیدن اشتباه است.چرا؟ دلیلش خیلی واضح هست چون تا وقتی صفحه نمایش بزرگ کامپیتر یا لپ تاپ هست چرا با صفحه نمایش کوچک فیلم ببینی؟
7-دارای صفحه نمایش 3.5 تا 4 اینچ باشه.اگه زیاد بزرگ باشه صفحه گوشی بیشتر مورد آسیب قرار میگیره
8-بیشترین کاربرد گوشی های هوشمند در سرعت بالای اجرای برنامه های مفید ،کاربرد آن در استفاده از اینترنت و شبکه های اجتماعی هست .پس اگر کسی از این نوع گوشی ها بخرد بایستی مورد استفاده قرار بگیره و اگر نه ،چیزی بیش از پز دادن نیست.

h!tman
11-10-2011, 14:52
سلام..
بله دوست عزیز گوشی خیلی خوبیه.
چند وقت پیش بین خرید galaxy sl. optimus black .desire z مونده بودم کلی تحقیق کردم نظرم خیلی روی sl بود ولی به خاطر نداشتن فلش LED و ساپورت کم از طرف کوکر ها اخر Desire z رو برداشتم.

اما sl هم گزینه خیلی خوبیه..
سخت افزار قوی.
ال سی دی بزرگ و با کیفیت.
دوربین 5 مگاپیکسل و فیلم برداری hd ( فاقد فلش)
و...

به نظر من گزینه مناسبیه..

شما چطور Black رو ور نداشتی!؟:دی
رام ریختن که مسئله ای نیس چیزی که فت و فراونه توی xDa رام کاستوم
از نظر من بین اون 3گزینه Black عالیه!