PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : render:FRYRENDER

max_3d
05-10-2011, 15:17
سلام
یه مدتی به خاطر مسائل شخصی اقرار میکنم که عقب افتادم ولی چکار کنم زندگی همینه........ :13:
max 2011
RENDER:FRYRENDER
Photoshop
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dgx
05-10-2011, 16:32
عاليه , مث هميشه :headphone
:11:

kamron_devil
06-10-2011, 13:38
عالیـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــه ولی گل یکجوریه ولی عالیه ایراد نگیریم چه کار کنیم پس؟

hosienmax100
06-10-2011, 14:25
رندر خوبي گرفتي اما اگه روي دوربين كار ميكردي بهتر ميشد

موفق باشيد /

Lord-Voldemort
06-10-2011, 16:34
می تونستی از زیبا سازی توی کارت استفاده کنی تا قشنگ تر بشه ، مثلا محیط زیباتری انتخاب کنی و ....
کارت هم بسیار زیبا شده ولی اون صندلی خیلی بالاست و نشون داده که میز از صندلی کوتاه تره که این درست نیست
متریال ها شیشه ریل نیست و اگه میز قهوه ای سوخته بدون بازتاب بود خیلی قشنگ تر می شد
اون صندلی و درختچه پشت گلدون حذف میشد خیلی بهتر میشد
----
یه ایده :
شما می تونستی اون گلدون رو یه جای تاریک بزاری که فقط گل و گلدون باشه یا کلا یه جای خلوت قرار می دادی به زیبایی بصری کار اضافه می کرد

Dark000prince
06-10-2011, 19:12
همه چی خیلی خوبه
:31:
تکسچر میز مشکل داره به نظرم
گل یه خورده تیره تر می شد بهتر بود (نظر منه)

kamron_devil
07-10-2011, 14:11
خوب کاره خوبی شده lord voldemort و فکر می کنم از این میز کوچیکاست به همین خاطر صندلی بالاتره و فاصله هم هست. ولی به نظر من که قشنگه

max_3d
07-10-2011, 19:01
می تونستی از زیبا سازی توی کارت استفاده کنی تا قشنگ تر بشه ، مثلا محیط زیباتری انتخاب کنی و ....
کارت هم بسیار زیبا شده ولی اون صندلی خیلی بالاست و نشون داده که میز از صندلی کوتاه تره که این درست نیست
متریال ها شیشه ریل نیست و اگه میز قهوه ای سوخته بدون بازتاب بود خیلی قشنگ تر می شد
اون صندلی و درختچه پشت گلدون حذف میشد خیلی بهتر میشد
----
یه ایده :
شما می تونستی اون گلدون رو یه جای تاریک بزاری که فقط گل و گلدون باشه یا کلا یه جای خلوت قرار می دادی به زیبایی بصری کار اضافه می کرد
درود
ممنون از نقدتون :11:
در مورد میز و صندلی
میز سایز کوچیک هست :46:
البته نظر شخصی من هست و نظر شما کاملا قابل احترام متریال شیشه خیلی خوبه فقط متریال زیر شیشه خوب نشده قبول دارم
در مورد برگ های گل کاملا حق دارید باید گل خالی رو رندر میگرفتم تا ببینم فرصت میکنم تمام ایرادها رو برطرف کنم و یه رندر دیگه بگیرم :40:

---------- Post added at 07:01 PM ---------- Previous post was at 06:58 PM ----------

عاليه , مث هميشه :headphone
:11:
مرسی:11:

عالیـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــه ولی گل یکجوریه ولی عالیه ایراد نگیریم چه کار کنیم پس؟
حق با شماست میپذیرم البته گل رو نه ولی برگهای گل رو درست میگید:10::11:

همه چی خیلی خوبه
:31:
تکسچر میز مشکل داره به نظرم
گل یه خورده تیره تر می شد بهتر بود (نظر منه)
مرسی از شما درست میگین ایشالا رندر بعدی:40:

خوب کاره خوبی شده lord voldemort و فکر می کنم از این میز کوچیکاست به همین خاطر صندلی بالاتره و فاصله هم هست. ولی به نظر من که قشنگه
تشکر برادر کاملا صحیح :11:

max_3d
09-01-2012, 14:17
درود
یادش بخیر حتی 1 بار هم تشکر نشد در پست اول یعنی ایقدر افتضاح هست این کار ما..........:41:

سعید6
09-01-2012, 17:23
عالیه فقط تکسچر و خود گل به طبیعی نمیزنه
فکر کنم یه جایی دیگه این کارو ازت دیده باشم
ولی در کل آفرین آفرین