PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال دارم

tranceyou
05-10-2011, 14:19
سلام
اول اینکه من فایلی دارم که میخوام باز کنم اما میره و با برنامه ادوبی باز میشه عکسش این هست فایل
pbk هست چطوری میتونم این فایل رو باز کنم؟؟؟؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد اینکه من وقتی با برنامه u1017 وارد سایت یوتوب میشم و میخوام ویدیو رو با دانلود منیجر دانلود کنم
بهم حجم نمیده باید چه حرکتی کنم تا این مشکلم هم برطرف بشه ممنون میشم راهنمایی کنید.

shopu.ir
05-10-2011, 14:42
بابت سوال اول اگه اشتباه نکنم فایلتون کانکشن وی**پ*ی ا ن هستش،اگه درسته روش زیر انجام بدید.
روی فایل کلیک راست کنید + گزینه properties انتخاب کنید + یه قسمت نوشته opens with: جلوی روش روی گزینه change کلیک کنید + از منوی باز شده گزینه زیر انتخاب کنید و بعد اوکی رو بزنید.
remote access phonebook

سوال دوم: اگه بهتون حجم نشون نمیده به احتمال زیاد هم نمیتونید دانلود کنید در نتیجه اینکه یعنی فایل شناسایی نشده که این یعنی : 1- سرور دانلود مشکل داره!!!(که بعیده)
2- قسمت تنظیمات و نوع فایل دانلود منیجر باید پسوند فایل FLV رو اضافه کنید

tranceyou
05-10-2011, 14:47
بابت سوال اول اگه اشتباه نکنم فایلتون کانکشن وی**پ*ی ا ن هستش،اگه درسته روش زیر انجام بدید.
روی فایل کلیک راست کنید + گزینه properties انتخاب کنید + یه قسمت نوشته opens with: جلوی روش روی گزینه change کلیک کنید + از منوی باز شده گزینه زیر انتخاب کنید و بعد اوکی رو بزنید.
remote access phonebook

سوال دوم: اگه بهتون حجم نشون نمیده به احتمال زیاد هم نمیتونید دانلود کنید در نتیجه اینکه یعنی فایل شناسایی نشده که این یعنی : 1- سرور دانلود مشکل داره!!!(که بعیده)
2- قسمت تنظیمات و نوع فایل دانلود منیجر باید پسوند فایل FLV رو اضافه کنید

توی سوال اول هم گزینه ی اخری که نوشتین دیده نمیشه اصلا؟!!!!!!!!!
دوست عزیز در مورد سوال دوم باید بگم من باید ویدیو رو در یوتوب بذارم لود بشه و بعد که دانلود منیجر رو
میزنم فایل رو میگیره ولی اولش که میخوام انلاین نشون نده و با دانلود منیجر بگیرمش بهم حجم رو نمیده

Rahpooyan
05-10-2011, 14:49
واسه فایل یوتیوب بهترین راه استفاده از لیچرها است . فکر کنم بعضی اسمش رو نبرها اجازه دانلود یوتیوب نمی دهند واسه همین هم حجمی نشان نمی دهند . البته وی / پی / ان خوب بود ولی فکر کنم با شرایط جدید دیگر ان هم مناسب نیست .

shopu.ir
08-10-2011, 00:25
حتما ویندوزتون اکس پی نیست!!!
توی ویندوزای دیگه دقیق نمی دونم.