PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : »» ویندوز 8 و ویژگیهای Windows Developer ««

Dew Drop
05-10-2011, 11:19
مایکروسافت این بار از نسخه جدید سیستم عامل ویندوز توسعه ای ویندوز 8 رونمایی کرد.این نسخه شامل نرم افزار های prerelease میباشد و امکان تغییر برنامه ها در آینده و در نسخه فاینال وجود دارد.
از ویژگی های این نسخه از ویندوز به عملکرد بسیار بهینه نسبت به سخت افزار موجود روی سیستم اشاره شده … همچنین به گفته مایکروسافت نرم افزارهایی که خود برای ویندوز 8 ساخته است همگی مبتنی بر فناوری های وب یعنی HTML5 و JavaScript هستند.
در ویندوز 8 منوی استارت کاملاً متفاوت با نسخه های قبلی ویندوز هست و استایلی به نام مترو و برنامه‌هایی موسوم به مترو تعبیه شده ،

مایکروسافت ظاھر گرافیکی مترو را اولین بار برای ویندوز فون 7معرفی کرد که تبدیل به یک تجربه موفق شد و این موفقیت حاصلی جز طراحی دوباره آن در ویندوز 8 در برنداشت

مترو یک رابط کاربری بسیار جذاب و راحت است که می تواند تجربه بس یار خوبی را برای کاربران صفحه ھای لمسی به ارمغان بیاورد. رابط کاربری مترو در عین حال که بسیار ساده و خلوت به
نظر می رسد، می تواند اطلاعات مورد نیاز شما را به بھترین نحو ممکن ارائه کند؛ بگونه ای که با یک نگاه سطحی به ظاھر گرافیکی مترو می توانید از جدیدترین بروز رسانی ھا آگاه شوید، به برنامه ھا و
فایل ھای مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید و آن ھا را براحتی مدیریت نمایید.
ظاھر گرافیکی مترو از چندین کادر مربع و یا مستطیل شکل تشکیل شده است که اصطلاحا به ھر کاشی(Pin) می گویند.بنابراین می توانید برنامه ھای مورد نیاز خود را که می خواھید ھر چه سریع تر به آ ن ھا
دسترسی داشته باشید، به مترو پین نمایید . این قابلیت تنھا منحصر به برنامه ھا نیست، عملا می توانید ھر چیزی را به مترو پین کنید، از یک آلبوم موسیقی گرفته تا یک فایل تصویر، یک صفحه وب
و حتی اطلاعات تماس یک فرد ! اما داستان به ھمین جا ختم نمی شود . آیمرھا قابلیت نمایش اطلاعات را به صورت زنده دارند و این در واقع یکی از مھم ترین قابلیت ھای ظاھر گرافیکی مترو به
شمار می رود یکی از ویژگی ھای مترو ارائه بیشترین حد از اطلاعات در چارچوب کم ترین فضای ممکن است و قابلیت نمایش زنده اطلاعات توسط آیمرھا از جمله
امکاناتی است که تحقق این ویژگی را ممکن می سازد.
ویندوز 8 از دنیای گوشی ھای ھوشمند تاثیر گرفته است و مانند بیشتر آنھا در Lock Screenاین صفحه نشانگر باطری، وضعیت اتصال به شبکه ھای مختلف، ساعت، تاریخ و اخطارھای مختلف
قرار دارند.

از ویژگیهای دیگر ویندوز 8 ورود به ویندوز با استفاده از امکان لمسی هست که با لمس ویژه یک تصویر و ... به جای وارد کردن پسورد می توان وارد ویندوز شد.
همچنین از مرورگر IE10 در این ویندوز استفاده شده و تغییرات منوبار,تسک منیجر,منوی استارت,امکان جستجو و ... از تغییرات ظاهری و قابل مشاهده در این ویندوز هست.

امکانات و ویژگیهای منحصر بفرد ویندوز8

حداقل ھای سخت افزار مورد نیاز برای اجرای ویندوز 8
تمام اپلیکیشن ھای ویندوز 7، به راحتی روی ویندوز بعدی اجرا خواھند شد.

تسک منیجر جدید ویندوز اپلیکیشن ھا را در زمان اکتیو نبودن، به حالت تعلیق در می آورد).مصرف رم کمتر)
پشتیبانی از قابلیت چند لمسی برای اینترنت اکسپلورر 10
نرم افزار آنتی ویروس داخلی ھم در ویندوز 8 قرار خواھد گرفت.
بھبودکپی،انتقال،تغییرنام وحذف فایلھا
(photo-based system)سیستم ورود بر پایه عکس
پشتیبانی از چند مانیتور، و قابلیت جدید استفاده از یک پس زمینه برای چند مانیتور و اختصاصی کردن تسک بار برای ھر مانیتور
...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب نسخه آزمایشی این ویندوز

۱gigahertz (GHz) or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
1gigabyte (GB) RAM (32-bit) or 2 GB RAM (64-bit)
16GB available hard disk space (32-bit) or 20 GB (64-bit)
DirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 or higher driver

لینک دانلود نسخه 64 بیت با ابزارهای توسعه یافته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2FWDPDL%2F9B8DFDFF736C5B1DBF956B89D8A9D4FD925 DACD2%2FWindowsDeveloperPreview-64bit-English-Developer.iso) ( که به صورت claen install قابل نصبه)

لینک دانلود 64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2FWDPDL%2F9B8DFDFF736C5B1DBF956B89D8A9D4FD925 DACD2%2FWindowsDeveloperPreview-64bit-English.iso)

لینک دانلود 32 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2FWDPDL%2F9B8DFDFF736C5B1DBF956B89D8A9D4FD925 DACD2%2FWindowsDeveloperPreview-32bit-English.iso)

------------------------------

البته لازم به ذکر هست که نصب و استفاده از این ویندوز صرفاً به خاطر آزمایشی بودن و اشکالات و باگ هایی که داره به کاربران عادی توصیه نمیشه.

moas
04-11-2011, 15:36
مایکروسافت این بار از نسخه جدید سیستم عامل ویندوز توسعه ای ویندوز 8 رونمایی کرد.این نسخه شامل نرم افزار های prerelease میباشد و امکان تغییر برنامه ها در آینده و در نسخه فاینال وجود دارد.
از ویژگی های این نسخه از ویندوز به عملکرد بسیار بهینه نسبت به سخت افزار موجود روی سیستم اشاره شده … همچنین به گفته مایکروسافت نرم افزارهایی که خود برای ویندوز 8 ساخته است همگی مبتنی بر فناوری های وب یعنی HTML5 و JavaScript هستند.
در ویندوز 8 منوی استارت کاملاً متفاوت با نسخه های قبلی ویندوز هست و استایلی به نام مترو و برنامه‌هایی موسوم به مترو تعبیه شده ( همانند app های موبایل )،
در استایل مترو، خبری از نمای دسکتاپ معمول نیست و ما صفحه‌ای را خواهیم دیدم که در آن برنامه‌های مترو به صورت ظاهری مربع‌هایی با ابعاد بزرگ و فونت‌های درشت در حال اجرا هستند.
این برنامه‌ها، ربطی به برنامه‌های روتین ویندوز یا برنامه‌های مبتنی بر .NET ندارند.

از ویژگیهای دیگر ویندوز 8 ورود به ویندوز با استفاده از امکان لمسی هست که با لمس ویژه یک تصویر و ... به جای وارد کردن پسورد می توان وارد ویندوز شد.
همچنین از مرورگر IE10 در این ویندوز استفاده شده و تغییرات منوبار,تسک منیجر,منوی استارت,امکان جستجو و ... از تغییرات ظاهری و قابل مشاهده در این ویندوز هست.
ویندوز 8 شباهت زیادی به Windows Phone 7 داره.

حداقل سیستم مورد نیاز برای نصب نسخه آزمایشی این ویندوز

۱gigahertz (GHz) or faster 32-bit (x86) or 64-bit (x64) processor
1gigabyte (GB) RAM (32-bit) or 2 GB RAM (64-bit)
16GB available hard disk space (32-bit) or 20 GB (64-bit)
DirectX 9 graphics device with WDDM 1.0 or higher driver

لینک دانلود نسخه 64 بیت با ابزارهای توسعه یافته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2FWDPDL%2F9B8DFDFF736C5B1DBF956B89D8A9D4FD925 DACD2%2FWindowsDeveloperPreview-64bit-English-Developer.iso) ( که به صورت claen install قابل نصبه)

لینک دانلود 64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2FWDPDL%2F9B8DFDFF736C5B1DBF956B89D8A9D4FD925 DACD2%2FWindowsDeveloperPreview-64bit-English.iso)

لینک دانلود 32 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2FWDPDL%2F9B8DFDFF736C5B1DBF956B89D8A9D4FD925 DACD2%2FWindowsDeveloperPreview-32bit-English.iso)

------------------------------

البته لازم به ذکر هست که نصب و استفاده از این ویندوز صرفاً به خاطر آزمایشی بودن و اشکالات و باگ هایی که داره به کاربران عادی توصیه نمیشه.

پ.ن
به زودی تالار ویندوز 8 در انجمن ایجاد خواهد شد,برای هماهنگی بیشتر سوالات و موارد مربوط به این نسخه در این تاپیک قرار داده میشه.

نسخه 64 بیت با ابزارهای توسعه یافته بانسخه 64 بیتی چه فرقی داره؟

joe_satriani
07-11-2011, 13:50
نسخه 64 بیت با ابزارهای توسعه یافته بانسخه 64 بیتی چه فرقی داره؟

با سلام
فکر کنم با نرم افزارهایی توسعه یافته ی برنامه نویسی مایکروسافت باشه پکش.

موفق باشید.

ehsan_
10-11-2011, 14:09
کسی می دونی شایعه که در مورد اجرای بازیهای ایکس باکس روی این ویندوز هست درسته یا نه؟

ahmad000012
10-11-2011, 15:00
ابزار های توسعه یافته نرم افزار هایی مثل dot netframework و windows installer می باشد
من نسخه معمولی را گرفتم هیچ کدوم را نداشت
در ضمن اجرای بازیهای ایکس باکس روی این ویندوز شایعه ای بیش نیست.

joe_satriani
10-11-2011, 15:43
کسی می دونی شایعه که در مورد اجرای بازیهای ایکس باکس روی این ویندوز هست درسته یا نه؟

با سلام
بله حتما هم شایعه هست.
چون ایکس باکس یه کنسول جدایی برای مایکروسافت هست.
و هیچ موقع نمیاد اون کنسول رو توی ویندوز ارائه کنه.

موفق باشید.

ehsan_
11-11-2011, 21:57
با سلام
بله حتما هم شایعه هست.
چون ایکس باکس یه کنسول جدایی برای مایکروسافت هست.
و هیچ موقع نمیاد اون کنسول رو توی ویندوز ارائه کنه.

موفق باشید.

ماکروسافت قراره ویندوز رو جایگزین داشبورد روی ایکس باکس کنه
به همین دلیل این موضوع مطرح میشه

AlexMercer
08-12-2011, 08:33

بعد از عرضه xbox جدید این ویژگی اضافه میشه نه الان :46:

---------- Post added at 08:33 AM ---------- Previous post was at 08:32 AM ----------

میدا پلیرش چیه؟ نسخه جدیده یا زون مدیا پلیره؟

AMIR.KIK
03-01-2012, 20:01
سلام
ویندوز 8 کی منتشر میشه؟

panther99
10-01-2012, 20:28
زمان انتشار ويندوز 8 دقيقا كي هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ebicross
16-01-2012, 08:36
زمان انتشار ويندوز 8 دقيقا كي هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فکر میکنم سه ماهه آخر 2012
هروقت IE10 که واقعا هنر برتر مایکروسافت رو نشون میده عرضه بشه و مقدمات عرضه ی ویندوز فراهم باشه.
به زودی تا فکر میکنم 2 ماه دیگه نسخه ی Beta عرضه میشه. چون این نسخه ها که فعلا در دسترسی هستند همگی Development Preview ویندوز هستند و در خیلی از قسمتها از بخشهای ویندوز 7 استفاده شده و از روی ورژن فایلهاشون میشه فهمید.
ویندوز 8 اصلی که البته هنوز زوده اسمش رو ویندوز 8 بزاریم تفاوتهای بیشتری با نسخه های پیش نمایش داره.

جالبه کسایی که این ویندوز رو روی سیستمهای لمسی نصب کرده باشند از این ویندوز لذت میبرند؛ چون تعامل یوزر و سیستم در این ویندوز بر اساس لمس و صدا هست برخلاف تمام ویندوزهای قبلی که بر اساس ماوس و کیبرد بودند.
بنابراین پیشنهاد میکنم اگر قصد خرید لپتاب دارید حتما لپتابهایی با رم 4 به بالا انتخاب کنید که صفحه ی لمسی داشته باشند. چون ویندوز 8 فقط با یک صفحه ی لمسی برای شما جالب خواهد بود.
البته اولین حسی که به شما دست میده وقتی ویندوز 8 لوگین میشه اینه که یک ویندوز فون بزرگ دارید...

zehneziba11
19-02-2012, 23:01
سلام
تا 10 روز دیگه نسخه بتا منتشر میشه ایا میشه از این نسخه استفاده کرد یا صلاح نیست استفاده کنیم..؟

و یک سوال دیگه که برای اطمینان خودم میپرسم، ایا میشه از این نسخه ای که منتشر میشه روی سیستم های خانگی استفاده یا نه..؟

اخه طبق گفته های منتشر شده که ویندوز 8 مخصوص لب تابهای لمسی می باشد این سوال برام پیش اومده که ایا قراره نسخه ی جدیدی از ویندوز8 برای سیستم های خانگی منتشر بشه یا فرقی نداره

تشکر بابت پاسخ به سوال ها:11:

saeed774
20-02-2012, 14:08
بله میشه استفاده کرد ولی محض احتیاط بهتره استفاده نشه ، به هرحال نسخه بتا هست و طبیعا دارای مشکلاتی که هنوز کشف نشدن و به مرور با استفاده کاربران شناسایی خواهد شد .
ویندوز 8 برای هر سه پلتفرم دسکتاپ و تبلت و موبایل همزمان قابل استفاده هست .
نه دوست عزیز برای هر پلتفرمی نسخه مرتبط با خودش رو خواهد داشت و بهینه شده برای اون پلتفرم . مثلا برای موبایل و تبلت بهینه شده برای ARM و ویندوز بهینه شده برای بایوس های UEFI هست که مایکروسافت اشاره کرده کسانیکه در دسکتاپ از بایوس UEFI استفاده کنن سرعت بوت به 8 ثانیه خواهد رسید !! البته این بدان معنا نیست که با بایوس های سیستم قبلی سازگار نباشه و در کل با هر سیستمی کارخواهد کرد .
نسخه Cunsumer Pereviw اون هم که به نسخه مشتری یا همون بتا معروف هست قراره 29 فوریه در سایت مایکروسافت برای دانلود عموم قرار داده بشه .
در صورت ارائه کرک درست حسابی از طرف کرکرها خود بنده شخصا از نسخه بتا استفاده خواهم کرد !

tabloabi
26-02-2012, 16:05
سلام . یادمه قدیما یه سری کیت بود مخصوص لمسی کردن مانیتور و لپ تاپ. میشه این کیتها رو رو لپ تاپ غیر لمسی نصب کرد و از خاصیت لمسی ویندوز 8 استفاده کرد؟ اگه میشه کسی میدونه از کجا میشه تهیه کرد این کیتها رو؟

tajrobenik
28-02-2012, 23:39
شخصی توی فروم هست که ویندوز هشت رو خودش روی سیستم نصب کرده باشه ... کاراییش چه طوریاست؟ ارزش دانلود داره؟

Dew Drop
29-02-2012, 06:57
شخصی توی فروم هست که ویندوز هشت رو خودش روی سیستم نصب کرده باشه ... کاراییش چه طوریاست؟ ارزش دانلود داره؟

من استفاده می کنم,مشکل خاصی نداره !!! ارزش دانلود هم داره ...
ولی پیشنهاد می کنم اگه تا به حال دانلود نکردید کمی صبر کنید تا نسخه جدیدش به احتمال زیاد تا چند روز دیگه منتشر میشه رو استفاده کنید که مطمئناً اشکالاتی که فعلاً داره تو اون برطرف بشه.

Mahsa.partala
29-02-2012, 11:41
وای خداااااااااااااااااااااا. قدر خوشکل طراحی شده:40:

SevenCity
29-02-2012, 14:44
ولی پیشنهاد می کنم اگه تا به حال دانلود نکردید کمی صبر کنید تا نسخه جدیدش به احتمال زیاد تا چند روز دیگه منتشر میشه رو استفاده کنید که مطمئناً اشکالاتی که فعلاً داره تو اون برطرف بشه.

خب وقت کردی لاگین کردی یه چندتا عکس هم بگیر از کل صفحه از کل صفحه با استارت باز ...

ardalan_zapata
29-02-2012, 17:19
امروز Windows 8 Consumer Preview منتشر شد که یه جورایی بتا حساب میشه !
من رفتم واسه دانلود :دی

smallfrank
29-02-2012, 19:06
میشه یه لینک از همینی که امروز منتشر شده بدین

ممنون:11:

Dew Drop
29-02-2012, 19:32
سلام
نسخه جدید ویندوز 8 با نام Windows 8 Consumer Preview انشار یافت...

لینک دانلود 64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود 32 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Product Key: DNJXJ-7XBW8-2378T-X22TX-BKG7J

hps2142
01-03-2012, 02:42
سلام . میشه رو سیستم هم 7 و هم ویندوز 8 رو نصب کرد ؟ تو یه درایو ؟ و همچنین رو سرعتش تاثیر داره ؟

Pooryia_khan
01-03-2012, 08:17
سلام . میشه رو سیستم هم 7 و هم ویندوز 8 رو نصب کرد ؟ تو یه درایو ؟ و همچنین رو سرعتش تاثیر داره ؟

سلام

در مورد نصب ویندوز 7 و 8 کنار هم میشه . اما فکر نمی کنم تو یه درایو بتونی دو تا ویندوز نصب کنید .

yuseph
01-03-2012, 11:59

سوال دوم:امکانش اصلا وجود نداره!
چون برای نصب ویندوز روی هردرایوی شما باید قبلش اون رو فورمت کنید!

Pooryia_khan
01-03-2012, 12:25
سوال دوم:امکانش اصلا وجود نداره!
چون برای نصب ویندوز روی هردرایوی شما باید قبلش اون رو فورمت کنید!

با سلام

دوست عزیز تا جایی که من می دونم الزامی به فرمت کردن درایو نیست ( البته ممکنه اشتباه باشه ) . مگر اینکه فرمت درایو شما با درخواست ویندوزتون متفاوت باشه .

Baby nfs
01-03-2012, 12:59
سلام
بلاخره بعد کلی صبر کردن نسخه مشتری منتشر شد و یک سوال مهم:
- میشه به این نسخه اعتماد کرد و ویندوز 7 کنونی رو پاک و از این بعد با 8 کار کرد و اینکه مشکلات احتمالی هم با آپدیت حل میشن؟

pcsoft
01-03-2012, 13:07
سلام
بلاخره بعد کلی صبر کردن نسخه مشتری منتشر شد و یک سوال مهم:
- میشه به این نسخه اعتماد کرد و ویندوز 7 کنونی رو پاک و از این بعد با 8 کار کرد و اینکه مشکلات احتمالی هم با آپدیت حل میشن؟

به نظر من سون خودتون رو نگه دارین و فعلا 8 رو برای استفاده دائمی استفاده نکنید.
سری که درد نمی کنه. دستمال نمی بندند.
8 تازه اومده. مشکلات و سوالاش هم تازه کم کم شروع میشه. یکسال که بگذره می تونین کامل در موردش تصمیم بگیرین. من که از سون دست نمی کشم مگر(بعد از یکسال):
ویندوز 8 واقعا فوق العاده و مزیت های مهمی نسبت به سون داشته باشه. وگرنه برای خوشگلی نصب نمی کنم.

A/|\IR
01-03-2012, 13:18
راسته میگن بازی های ایکس باکس 360 اجرا میشه رو این؟
اگه آره چه سخت افزاری لازمه؟ کلا تغییراتی که خیلی به چشم بیاد چیه؟

Baby nfs
01-03-2012, 13:46
نه دوست عزیز بازیهایی که برای ایکس باکس هستند رو ویندوز 8 اجرا نمیشن. قراره که مایکروسافت تو سری جدید ایکس باکسش از ویندوز 8 استفاده کنه همین.
بازیهای ایکس باکس فقط رو همین کنسول اجرا میشن.

ardalan_zapata
01-03-2012, 15:09
خوب بالاخره نصبش کردم
نصب به Developer Preview بسیار تغییرات چشم گیری کرده و خیلی عالی شده !

siahkamar
01-03-2012, 15:37
میشه دوستان اطلاعات بیشتری ازش ارائه کنن و از منوی اون
و همچنین میشه رو سیستم با رم 512 نصب کرد؟

amir.7
01-03-2012, 16:10

سلام

حداقل رم برای ویندوزهای 7 و 8 ......... 1 گیگ رم

و اگه خواستین 64 بیت نصب کنین ترجیحا 2 گیگ به بالا .

Baby nfs
01-03-2012, 16:55
حداقل رم برای ویندوزهای 7 و 8 ......... 1 گیگ رم

من یه جایی خوندم که ویندوز 8 با 300 مگ هم بالا میاد! ولی فک نکنم حقیقت داشته باشه، اگر هم درست باشه خیلی از زیبایی های بصری ویندوز 8 غیر فعال میشن.

Dew Drop
01-03-2012, 17:45

تو صفحه اول حداقل سیستم مورد نیاز برای ویندوز 8 نوشته شده ...

Processor: 1 gigahertz (GHz) or faster
RAM: 1 gigabyte (GB) (32-bit) or 2 GB (64-bit)
Hard disk space: 16 GB (32-bit) or 20 GB (64-bit)
Graphics card: MicrosoftDirectX 9 graphics device or higher

SMAEIL2000
01-03-2012, 18:42
خوب بالاخره نصبش کردم
نصب به Developer Preview بسیار تغییرات چشم گیری کرده و خیلی عالی شده !

دوست عزیز

آیادر این ورژن مدیا سنتر موجود میباشد

لطفا تست کرده و بگویید

که من الکی نصب نکنم

روی htpc میخوام

14708
01-03-2012, 21:03
دوستان به نظرتون اپدیت کنم سونم رو بهتره یا دو ویندوزه باشه بهتره ؟

Dew Drop
01-03-2012, 21:28
دوستان به نظرتون اپدیت کنم سونم رو بهتره یا دو ویندوزه باشه بهتره ؟

اگه براتون امکانش هست , مطمئناً دو ویندوزه بهتره ...

amirpers
02-03-2012, 00:53
من این تاپیک رو ندیده بودم و یه تاپیک دیگه راه انداخته بودم.
من هم نصبش کردم. البته به صورت مجازی که پدرم رو درآورده این VirtualBox .
خیلی متفاوته. اصلا انگار ویندوز نیست. بعضی جاهاش شبیه ویندوزه. متاسفانه چون برنامه اش مشکل داره نمی تونم زیاد باهاش کار کنم.
فعلا دو تا عکسی که ازش گرفتم رو براتون میذارم :

دوستان من خیلی وقته که دیگه دو تا ویندوز نصب نمی کنم.
پمی خوام بدونم می تونم این ویندوز رو هم در کنار ویندوز 7 نصب کنم ، البته رو یه درایو دیگه و یه خورده باهاش کار کنم و بعدش اگه نخواستم اون درایو رو فورمت کنم و منوی ابتدای ورود به ویندوز رو هم درست کنم که دیگه نیاد ؟

amir.7
02-03-2012, 09:31
می خوام بدونم می تونم این ویندوز رو هم در کنار ویندوز 7 نصب کنم ، البته رو یه درایو دیگه و یه خورده باهاش کار کنم و بعدش اگه نخواستم اون درایو رو فورمت کنم

سلام

شما میتونی این کار رو بکنی اما یه راه دیگه هست که بهتره و اون اینه که با نرم افزارهای ایمیج گیری یه ایمیج از درایو ویندوزت بگیری و

یه جایی از سیستم ذخیرش کنی ( پیشنهاد بنده نرم افزار Acronis.True.Image.Home.2012 ) که در تهایت سادگی و سرعت و قدرت

هستش و بعد یه سی دی بوتیبل با خودش درست میکنی تا در موقع لزوم ازش استفاده کنی ، شما در محیط ویندوز هم میتونی اطلاعاتت

رو برگردونی اما اگه از طریق بوت سیستم این کار رو بکنی بهتره

بعدش ویندوز 8 رو نصب کن و هر وقت که نخواستی در عرض چند دقیقه ویندوز 7 رو برگردون با تمام نرم افزارهایی که داشتی

ardalan_zapata
02-03-2012, 10:02
دوست عزیز

آیادر این ورژن مدیا سنتر موجود میباشد

لطفا تست کرده و بگویید

که من الکی نصب نکنم

روی htpc میخوام

بله ویندوز مدیا سنتر هم داره !

14708
02-03-2012, 10:31
سلام

شما میتونی این کار رو بکنی اما یه راه دیگه هست که بهتره و اون اینه که با نرم افزارهای ایمیج گیری یه ایمیج از درایو ویندوزت بگیری و

یه جایی از سیستم ذخیرش کنی ( پیشنهاد بنده نرم افزار Acronis.True.Image.Home.2012 ) که در تهایت سادگی و سرعت و قدرت

هستش و بعد یه سی دی بوتیبل با خودش درست میکنی تا در موقع لزوم ازش استفاده کنی ، شما در محیط ویندوز هم میتونی اطلاعاتت

بعدش ویندوز 8 رو نصب کن و هر وقت که نخواستی در عرض چند دقیقه ویندوز 7 رو برگردون با تمام نرم افزارهایی که داشتی

ممنون دوست عزیز میشه به صورت تصویریس یا حداقل به صورت مرحله به مرحله ( گام به گام )توضیح بدید ؟
آخه دو ویندوزه حجم هارد میخواد که من ندارم ، با اینکه هاردم یک ترا هست ولی باز هم درایو D: پره و تو جاهای دیگه هم به همون شرایط
من الان این ویندوز 7 رو خیلی وقته که دارم و کلا راضی هستم و تا حالا هم آپدیته و نرم افزارهای زیادی روش نصب کردم که اگه بخوام دوباره ویندوز 7 نصب کنم تقریبا نه وقتش رو دارم و نه حوصلش رو که به حالت الانش برگردونم و همه نر افزارها رو نصب کنم
اگه توضیح دقیق بدید که اگه ویندوز 8 رو نصب کردیم و نپسندیدیم به راحتی به همین ویندوزی که داریم ( دقیقا با جزئیات و نرم افزارهای نصب شده فعلی و با همه آپدیتها و تنظیماتش ) برگردیم ، تا بتونیم با خیال راحت ویندوز رو آپدیت کنیم و اگه دوست نداشتیم بدون هیچ دردسری به ویندوز 7 کنونی بر گردیم.
من مثلا الان تو ویندوز 7 ویندوز ایکس پی هم داخلش نصبه نمیدونم اگر تو 8 هم کار کنه عالی میشه ، یا مثلا نرم افزار کیز سامسونگ که تنها راه برنامه زدن به گوشیم هست ( و برنامه خیلی بد قلقی هست ) اگه کار نکنه مجبورم برگردم
به هر حال من فکر میکنم اگه زحمتش رو بکشید و با جزئیات توضیح بدید نه تنها من بلکه خیلی ها استفاده میکنن
با تشکر :40:

pcsoft
02-03-2012, 11:45
ممنون دوست عزیز میشه به صورت تصویریس یا حداقل به صورت مرحله به مرحله ( گام به گام )توضیح بدید ؟
آخه دو ویندوزه حجم هارد میخواد که من ندارم ، با اینکه هاردم یک ترا هست ولی باز هم درایو D: پره و تو جاهای دیگه هم به همون شرایط
من الان این ویندوز 7 رو خیلی وقته که دارم و کلا راضی هستم و تا حالا هم آپدیته و نرم افزارهای زیادی روش نصب کردم که اگه بخوام دوباره ویندوز 7 نصب کنم تقریبا نه وقتش رو دارم و نه حوصلش رو که به حالت الانش برگردونم و همه نر افزارها رو نصب کنم
اگه توضیح دقیق بدید که اگه ویندوز 8 رو نصب کردیم و نپسندیدیم به راحتی به همین ویندوزی که داریم ( دقیقا با جزئیات و نرم افزارهای نصب شده فعلی و با همه آپدیتها و تنظیماتش ) برگردیم ، تا بتونیم با خیال راحت ویندوز رو آپدیت کنیم و اگه دوست نداشتیم بدون هیچ دردسری به ویندوز 7 کنونی بر گردیم.
من مثلا الان تو ویندوز 7 ویندوز ایکس پی هم داخلش نصبه نمیدونم اگر تو 8 هم کار کنه عالی میشه ، یا مثلا نرم افزار کیز سامسونگ که تنها راه برنامه زدن به گوشیم هست ( و برنامه خیلی بد قلقی هست ) اگه کار نکنه مجبورم برگردم
به هر حال من فکر میکنم اگه زحمتش رو بکشید و با جزئیات توضیح بدید نه تنها من بلکه خیلی ها استفاده میکنن
با تشکر :40:

شما نصبش بکنید اصلا نیاز به آموزش نداره. اگر جایی گیر کردین داخل تالار ویندوز 7 بگین یا به من پ.خ کنین راهنمایی کنم.
نسخه 2011 نصب کنید(2012 مشکلاتی برای فعال سازی داره و از نظر قدرت هم من تفاوتی ندیدم)

amir.7
02-03-2012, 11:48
سلام

ببخشید دوست من اگه دیر شد

خوب بعد از نصب نرم افزار و اجرای اون با صفحه زیر روبرو میشیم و اگه نشد به سربرگی میریم که علامت زدم

در مرحله بعد به قسمت بکاپ میریم

در این مرحله درایوی رو که میخواییم ازش بکاپ بگیریم رو انتخاب میکنیم

در قسمت بعد محلی رو برای ذخیره بکاپ در نظر میگیریم و گزینه Back up now رو میزنیم

در مرحله بعدی به سراغ ایجاد دیسک بوتیبل میریم

ادامه کار برای ایجاد سی دی راحت هستش و خودتون ادامه بدید متوجه میشید

بعد از ایجاد سی دی اون رو برای موقع لزوم کنار میزاری و هر وقت که خواستی اطلاعاتت رو برگردونی سیستم رو ریستارت میکنی و

از طریق سی دی بوت میکنی ( کار در محیط کاملا کرافیکی و زیبایی انجام خواهد شد ) و به اون آدرسی میری که بکاپت رو ذخیره کردی

و با انتخاب اون و زدن گزینه رفرش تمام اطلاعاتت در عرض چند دقیقه برمیگرده

ببخشید چون امکان تهیه عکس از این مرحله وجود نداشت ناچار شدم به توضیح تنها اکتفا کنم :10:

شما همیشه بعد از نصب ویندوزت و نرم افزارهای مورد نظرت یه بکاپ ازش بگیر و هر وقت احساس کردی که ویندوزت کند شده و یا به هر

دلیلی خراب شد یا پرید از طریق همون سی دی بوتیبل ویندوزت رو تازه کن مثل روز اول

ضمنا اگه اطلاعتتون خیلی مهم هستش این روش رو یه بار روی یه سیستم دیگه تست کنید تا با مراحل کار آشنا بشید

مطمئن باشید که با یه بار انجام این کار قدرت و سرعت این نرم افزار شما رو کاملا مجذوب خودش خواهد کرد

اگه مشکلی بود بازم در خدمت هستم

zehneziba11
02-03-2012, 13:46

سلام
مگه قراره تا چند روز دیگه نسخه جدیدتری منتشر بشه ..؟

اگه آره ،چرا با این فاصله کم //؟چه فرقی با نسخه فعلی داره..؟

میشه بیشتر وکاملتر توضیح بدبد:11:

amir.7
02-03-2012, 13:56
سلام
مگه قراره تا چند روز دیگه نسخه جدیدتری منتشر بشه ..؟

اگه آره ،چرا با این فاصله کم //؟چه فرقی با نسخه فعلی داره..؟

میشه بیشتر وکاملتر توضیح بدبد:11:

سلام

خیر دوست من این پست مال قبل از ارائه نسخه بتا بود و منظور همین نسخه چند روز پیش بود

نسخه RC قراره چند ماهه دیگه عرضه بشه .

14708
02-03-2012, 23:52
دوست عزیز amir.7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان توضیحاتتون فوق العاده عالی بود بابت وقتی که گذاشتید تشکر میکنم .
متشکرم

Fate2646
03-03-2012, 11:44

دو روز از ارایه ویندوز 8 نسخه بتا گذشته است. آیا شما سراغ امتحان جدید ترین نسخه ویندوز رفته اید؟ البته هر کسی حاضر به نصب یک سیستم عامل در وضعیت آزمایشی نمی شود، اما یکی از سوالات مهم، حداقل های سخت افزاری مورد نیاز برای نصب ویندوز 8 بتا است.

خوشبختانه مایکروسافت در این مورد کاملا خوب عمل کرده و می توان گفت تقریبا هر کامپیوتری قادر به نصب این سیستم عامل خواهد بود. برای نصب این سیستم عامل شما باید حداقل این سخت افزارها را داشته باشید:

- پردازشگر 1GHz یا بالاتر
- یک گیگابایت رم برای نصب نسخه ۳۲ بیتی و ۲ گیگابایت برای نصب نسخه ۶۴ بیتی.
- ۱۶ گیگابایت فضای هارد دیسک برای نسخه ۳۲ بیتی و ۲۰ گیگابایت برای ۶۴ بیتی.
- کارت گرافیکی که از DirectX9 با درایور WDDM 1.0 یا بالاتر پشتیبانی کند.

در واقع از آنجایی که این سیستم عامل برای تبلت ها هم ساخته شده بنابراین در مقایسه با ویندوز 7 به سخت افزار پایین تری احتیاج دارد. بنابراین روی کامپیوترهایی با سخت افزار ضعیف شما سرعتی بالاتر در مقایسه با ویندوز 7 به دست می آورید.

اما اگر می خواهید ویندوز 8 بتا را روی تبلت ها هم امتحان کنید مایکروست فعلا این مدل ها را برای نصب نسخه آزمایشی پیشنهاد کرده است:

- HP Elitebook 2760p convertible
- ASUS EP121 tablet
- Dell Inspiron Duo convertible
- Lenovo x220t convertible
- نمایشگر 3M M2256PW 22
- Samsung Series 7 slate

اگر به هر کدام از این محصولات دسترسی دارید می توانید همین الان لذت ویندوز 8 را روی نمایشگر لمسی هم تجربه کنید.

اما همیشه می دانستیم که ویندوز در نسخه های مختلفی به کاربران ارایه می شود. امروز جستجوی کاربران در رجیستری ویندوز 8 نشان داد که قرار است منتظر ورود ویندوز 8 در این نسخه ها باشیم:

- Windows 8 Starter
- Windows 8 Home Basic
- Windows 8 Home Premium
- Windows 8 Professional
- Windows 8 Professional Plus
- Windows 8 Enterprise
- Windows 8 Enterprise Eval
- Windows 8 Ultimate
- Windows 8 ARM edition

البته این نسخه ها هنوز توسط خود مایکرسافت تایید نشده اما می توان با اطمینان زیادی منتظر ارایه آنها در پاییز امسال بود.

narenji.ir

مجتبی 70
04-03-2012, 15:12
سلام
ویندوز هشت اومده به بازار یا نه؟
منظورم ویندوز سون ویرایش شدش نیست خود ویندوز هشت
و چرا مایکروسافت توی سایتش چیزی در این مورد نداره؟
:31::13:

I-Tech
04-03-2012, 15:34
سلام
ویندوز هشت اومده به بازار یا نه؟
منظورم ویندوز سون ویرایش شدش نیست خود ویندوز هشت
و چرا مایکروسافت توی سایتش چیزی در این مورد نداره؟
:31::13:

نسخه Consumer Preview یا همون بتا چند روزی هست که اومده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

14708
05-03-2012, 00:17
سلام مجدد
من ویندوز 8 رو نصب میکنم روی سون ، تا 100 درصد هم تموم میشه ولی وقتی میخواد ویندوز بالا بیاد تو همون صفحه ای که ویندوز لود میشه میمونه و ارور میده ، و بعدش هم همین 7 رو ریستور میکنه
مشکل از کجا میتونه باشه ؟ چرا آپگرید نشد ؟

Dew Drop
05-03-2012, 14:45
سلام مجدد
من ویندوز 8 رو نصب میکنم روی سون ، تا 100 درصد هم تموم میشه ولی وقتی میخواد ویندوز بالا بیاد تو همون صفحه ای که ویندوز لود میشه میمونه و ارور میده ، و بعدش هم همین 7 رو ریستور میکنه
مشکل از کجا میتونه باشه ؟ چرا آپگرید نشد ؟

سلام
چه اروری میده ؟ اگه می تونید یا عکسش رو بزارید و یا متن ارور ...

14708
05-03-2012, 21:08
سلام
چه اروری میده ؟ اگه می تونید یا عکسش رو بزارید و یا متن ارور ...

متاسفانه تو اون محیط نمیتونم عکس بگیرم
ولی معنی متنش این بود که تو این کامپیوتر نتونستیم ویندوز 8 رو نصب کنیم و اشراه کرده بنابه دلایل نا مشخص
( البته سیستم من سیستم خیلی خوبی هست و مشخصاتش قطعا مشکل نداره
میگم نصب رو تا 100 درصد قشنگ میره بعد ریستارت میکنه موقع لود مینویسه perparing بعد آماده سازی دوباره ریستارت میکنه بعد دوباره آماده سازی رو مینویسه منتها اینبار یه ارور میندازه مینویسه که نصب ویندوز در این کامپیوتر با موفقیت انجام نشد ، لطفا دوباره نصب کنید
بعد هم اوکیش رو که میزنی شروع میکنه تو یه صفحه سبز به ریستور کردن ویندوز 7 قبلی و تو اون صفحه هم نوشته که در حین ریستور کردن به هیچ عنوان کامپیوتر رو ریستارت نکنید ، بعدش هم که ریستور میکنه و ویندوز 7 بالا میاد قبل از هر چیزی یه پیغام میندازه که ویندوز 8 به نابه دلایل نا مشخص نصب نشد !!!
ممنون

amir.7
05-03-2012, 22:18
سلام

دوستان ما هم windows 8 رو نصب کردیم

حالا یه مشکل دارم و اونم با نصب کاسپر ، چند ماه پیش که نسخه آلفا رو نصب کردم کاسپر رو هم بدون هیچ مشکلی نصب کردم

اما حالا نشد ، یه بار هم ویندوز عوض کردم اما بازم نشد ، در ذیل مطلب عکسهای مربوطه رو گذاشتم

کاسپر یه نرم افزار هم دانلود کرد که نتیجش این شد

بسیار ممنون میشم که کمک کنید

ارادتمند دوستان.......

Red EXotic
05-03-2012, 22:34
منم دقیقا" همین مشکل رو با نصب کسپرسکی دارم و بعید هم می دونم راه حلی داشته باشه

mohsen_1363
05-03-2012, 23:03
سلام
سوال
مثل ویندوز 7 سخت افزارها شناسایی میشن و مشکلی نداره ؟
دوم نرم افزار ها مثل idm و نورتون ............
اونها چی ؟
................
روی لبتاب چی ؟

P‌C
05-03-2012, 23:22
دوستان توجه کنید که این نسخه های آزمایشی به هیچ وجه مناسب برای جایگزینی ویندوز 7 به عنوان ویندوز اصلی نیستند و از اسمشون هم مشخص هست.
میتونید مثلا روی سیستم مجازی نصب کنید و در حد تست و آشنایی ازش استفاده کنید.

mkh12
05-03-2012, 23:59
من win 8 رو نصب کردم ولی اصلا ازش خوشم نیومد. ویندوزش خیلی درهم برهمه... بیشتر به درد تبلت ها میخوره..
win 7 بسیار اینترفیس بهتری داره. خیلی خیلی کار باهاش دلچسب تره.win 7 خیلی یوزر فرندلیه..
فکر کنم نسخه نهاییش هم همین اینترفیس را داشته باشه...

Red EXotic
06-03-2012, 01:19
تا اینجا که من باهاش کار کردم مشکلی از نظر شناخت سخت افزار نداشتم فقط کسپرسکی روش نصب نمیشه و من به جاش Norton360نصب کردم.
آپدیت NetFramework3.5رو هم باید از طریق اینترنت انجام داد که بسته به سرعت اینترنت مدتی طول می کشه.
از نظر سرعت هم به عقیده من به راحتی ویندوز Xpو7 رو پشت سر میزاره که بیشتر به خاطر اینه که برای تبلتها هم بهینه شده و در نتیجه سخت افزار پایینتری به نسبت 7 و ویستای آشغال می خواد!
کلا"ارزش امتحان کردن رو داره ولی اینکه بشه به عنوان سیستم عامل اصلی ازش استفاده کرد رو دیگه خودتون باید تشخیص بدین

ardalan_zapata
06-03-2012, 01:27
من که حودم ویندوز 7 رو پاک کردم و اینو نصب کردم به عنوان ویندوز اصلی !
فعلا که به مشکلی بر نخوردم.

siahkamar
06-03-2012, 10:42
با سلام
دوستان من ویندوز 8 رو نصب میکنم
ولی نمیتونم اندازه تصویر دکتاپ رو از 600*800 خارج کنم و به اندازه دیگری تغییر بدم؟چیکار باید کرد؟
با تشکر

Red EXotic
06-03-2012, 11:17
با سلام
دوستان من ویندوز 8 رو نصب میکنم
ولی نمیتونم اندازه تصویر دکتاپ رو از 600*800 خارج کنم و به اندازه دیگری تغییر بدم؟چیکار باید کرد؟
با تشکر
آخرین درایور کارت گرافیک رو نصب کردین؟

Dew Drop
06-03-2012, 15:25
متاسفانه تو اون محیط نمیتونم عکس بگیرم
ولی معنی متنش این بود که تو این کامپیوتر نتونستیم ویندوز 8 رو نصب کنیم و اشراه کرده بنابه دلایل نا مشخص
( البته سیستم من سیستم خیلی خوبی هست و مشخصاتش قطعا مشکل نداره
میگم نصب رو تا 100 درصد قشنگ میره بعد ریستارت میکنه موقع لود مینویسه perparing بعد آماده سازی دوباره ریستارت میکنه بعد دوباره آماده سازی رو مینویسه منتها اینبار یه ارور میندازه مینویسه که نصب ویندوز در این کامپیوتر با موفقیت انجام نشد ، لطفا دوباره نصب کنید
بعد هم اوکیش رو که میزنی شروع میکنه تو یه صفحه سبز به ریستور کردن ویندوز 7 قبلی و تو اون صفحه هم نوشته که در حین ریستور کردن به هیچ عنوان کامپیوتر رو ریستارت نکنید ، بعدش هم که ریستور میکنه و ویندوز 7 بالا میاد قبل از هر چیزی یه پیغام میندازه که ویندوز 8 به نابه دلایل نا مشخص نصب نشد !!!
ممنون

سلام
از داخل ویندوز نصب می کنید؟ احتمالاً نرم افزاری یا مشکلی باعث میشه که عملیات نصب Rollback میشه.
اگه می تونید نصب رو از طریق بوت هم امتحان کنید ( با فرمت پارتیشن و یا رو یه پارتیشن دیگه )

سلام

دوستان ما هم windows 8 رو نصب کردیم

حالا یه مشکل دارم و اونم با نصب کاسپر ، چند ماه پیش که نسخه آلفا رو نصب کردم کاسپر رو هم بدون هیچ مشکلی نصب کردم

اما حالا نشد ، یه بار هم ویندوز عوض کردم اما بازم نشد ، در ذیل مطلب عکسهای مربوطه رو گذاشتم

کاسپر یه نرم افزار هم دانلود کرد که نتیجش این شد

بسیار ممنون میشم که کمک کنید

ارادتمند دوستان.......

من هم همین مشکل رو با کسپر دارم !!!
متاسفانه این نسخه از ویندوز کسپر رو ساپورت نمی کنه و
باید منتظر نسخه رسمی ویندوز و محصولات جدید کسپر باشیم.

سلام
سوال
مثل ویندوز 7 سخت افزارها شناسایی میشن و مشکلی نداره ؟
دوم نرم افزار ها مثل idm و نورتون ............
اونها چی ؟
................
روی لبتاب چی ؟

سلام
بله شناسایی میشن,از خیلی لحاظ شبیه ویندوز سون هست البته با کلی تغییرات :46:
نرم افزار های عمومی معمولاً مشکلی ندارن ( تو نسخه Consumer فقط کسپر نصب نمیشه)
من رو لپ تاپم با فلش از طریق بوت نصب کردم و مشکلی هم تو منوی بوت با ویندوزهای قبلی (سون ) پیش نیومد (اتفاقاً بیشتر تو لپ تاپها و سیستم هایی که صفحه لمسی دارن استفاده از این ویندوز ایده ال تره ... )

kkkaktoos
06-03-2012, 22:55
Product Key این ویندوز چیه. من این زیریه رو زدم قبول نکرد.

amirpers
06-03-2012, 23:04
سلام

ممنون از پاسخ شما اما من نمی خوام ویندوز 7 رو دوباره بریزم.
من فقط می خوام ویندوز 8 رو رو یه درایو دیگه نصب کنم و یه خورده باهاش کار کنم و دوباره پاکش کنم. فقط سوالم اینه که بعدش می تونم منوی ورود به ویندوز رو درست کنم که ظاهر نشه و مستقیم به ویندوز 7 وارد بشه ؟ چون من ویندوز 8 رو فورمت می کنم دیگه.

kkkaktoos
07-03-2012, 00:09
Product Key این ویندوز چیه. من این زیریه رو زدم قبول نکرد.

دوستان مشکل برطرف شد. رمز رو اشتباه میزدم.

اما اومدم نصب کنم روی 94% موند و پیغام داد دیگه نصب نکرد. از خود مایکروسافت گرفته بودم.

14708
07-03-2012, 00:32
متاسفانه نمیدونم چه نرم افزاری جلوش رو میگیره
من نمیخوام ویندوز جدیدی نصب کنم ( دو ویندوزه ) ، همچنین میخوام نرم افزارهام رو هم از دست دم
البته الان به صورت مجازی نصب کردم زیاد جالب نیست
یعنی همون 7 فقط یه برنامه روش نصضب کردن شده مترو
شخصا زیاد خوشم نیومد ، ولی راغبم نصب کنم و با محیطش آشنا بشم

milad_takjoo
08-03-2012, 22:47
دوستان نمیشه winodows 8 رو با vmware نصب کرد؟

o3n
09-03-2012, 00:07
سلام

ویندوز Windows 8 Consumer Preview Build 8250 دانلود کردم اما موقع نصب از طریق بوت بعد از تنظیم زبان این ارور را میده

اما اگر از روی ویندوز سون نصب کنم این پیغام میاد

لطفا راهنمایی کنید آیا باید دوباره ویندوز را دانلود کنم یا نه

amir.7
09-03-2012, 11:23
من فقط می خوام ویندوز 8 رو رو یه درایو دیگه نصب کنم و یه خورده باهاش کار کنم و دوباره پاکش کنم. فقط سوالم اینه که بعدش می تونم منوی ورود به ویندوز رو درست کنم که ظاهر نشه و مستقیم به ویندوز 7 وارد بشه ؟ چون من ویندوز 8 رو فورمت می کنم دیگه.

سلام

آره دوست من میشه ، با تایپ عبارت msconfig در منوی run به سربرگ BOOT برید و اونجا میتونید اسم و تعداد

ویندوزها و ویندوز پیش فرض رو ببینید ، بعد از حذف ویندوز 8 میتونی اسم اون رو از این قسمت حذف کنی تا در موقع لود

مستقیم وارد ویندوز 7 بشه .

P‌C
09-03-2012, 14:55
دوستان نمیشه winodows 8 رو با vmware نصب کرد؟
روی ورژن Workstation 8 فقط میتونید.

saeed774
09-03-2012, 15:52
سلام

ویندوز Windows 8 Consumer Preview Build 8250 دانلود کردم اما موقع نصب از طریق بوت بعد از تنظیم زبان این ارور را میده

اما اگر از روی ویندوز سون نصب کنم این پیغام میاد

خب شما زبان رو تنظیم نکن و همون پیش فرض انگلیسی نصب کن ببین باز مشکل هست ؟

o3n
09-03-2012, 16:04
خب شما زبان رو تنظیم نکن و همون پیش فرض انگلیسی نصب کن ببین باز مشکل هست ؟

نه نشد روی ویندوز حتی ستاپ بالا نمیاد

saeed774
09-03-2012, 16:06

خب دوست عزیز این کار که خیلی ساده هست ، منم دقیقا همین کارو انجام دادم .

شما از یکی از پارتیشن هات که حجم زیاد تری داره از انتهاش که خالیه یه مقدار حجم ترجیحا 20 گیگ توسط نرم افزارهای پارتیشن بندی با انجام کار Resize/Remove جدا کن و بعد این حجم جدا شده که بصورت فضای خالی فرمت نشده درمیاد رو با Craete یه پارتیشن Logical و فرمت NTFS تبدیل کن و بعد اگه ویندوز 8 رو از طریق بوت نصب کنی از بخش Customize اون هنگام نصب ، همین درایوی که ایجاد کردی رو انتخاب کن و تمام .
بعد از نصب منوی ویندوز 8 ظاهر خواهد شد که هر دو ویندوز 7 و 8 در اون خواهد بود که میتونی وارد هر کدوم که خواستی بشی . منتهی پیش فرض این منو چون ویندوز 8 هست بعد از 30 ثانیه وارد ویندوز 8 خواهد شد . اگر هم ویندوز 7 رو انتخاب کنی سیستم یه ریستارت موقت خواهد کرد تا مستقیم وارد ویندوز 7 بشه !!!!
باز برای اینکه این مشکل رو حلی کنی و یا بعبارتی از منوی بوت ویندوز 7 استفاده کنی که به نظرم بهتره ، باید داخل تنظیمات منوی بوت 8 که در پایینش گزینه ای برای اینکار هست رو پیش فرض روی 7 قرار بدی تا بعده این منوی بوت به منوی بوت ویندوز 7 یا معمولی تبدیل بشه .
بعد از پاک کردن ویندوز 8 هم میتونی دوباره از داخل ویندوز7 و بخش تغییرات منوی بوت ، ویندوز 8 رو از لیست پاک کنی تا مستقیما وارد 7 بشه .
اون درایو رو هم دوباره میتونی با نرم افزارهای پارتیشن بندی به همون درایوی که ازش حجم گرفته بودی رو بچسبونی و والسلام

---------- Post added at 04:06 PM ---------- Previous post was at 04:05 PM ----------

نه نشد روی ویندوز حتی ستاپ بالا نمیاد

از طریق بوت هم نمیشه ؟! باید بشه هااا ، اگه نشد ممکنه دیسک ویندوز 8 ایراد داشته باشه

Pooryia_khan
09-03-2012, 17:47
سلام

با سلام
دوست عزیز پیغام خطای شما مربوط به فایل install.wim هست که ایمیج ویندوزه و کل برنامه های ویندوز توی اونه مثل پوشه I386 در CD نصب ویندوز Xp .

اگه تو اینترنت بگردید توضیحاتی در مورد این فایل و روش باز کردنش پیدا می کنید. احتمالا این فایل مشکل داره .

amirpers
10-03-2012, 16:57
من نمی دونم چرا با نصب این ویندوز مشکل دارم.
اولش که مجازی نصبش کردم و به هزار تا مشکل برخوردم.
الان هم یه مشکل دیگه برام پیش اومده :

این ایمیجی که دانلود کردم رو خواستم روی یه دی وی دی ری رایتبل رایت کنم اما ظاهرا دی وی دیم مشکل داره و نمی خوام یه دی وی دی خام حروم کنم. چون این ویندوز رو در اینده لازم ندارم و فقط می خوام تستش کنم. الان نمی دونم چکار کنم .
من می خوام ویندوز 8 رو در کنار ویندوز 7 نصب کنم. خب اولش می تونم ایمیج رو با برنامه Daemon باز کنم و نصب رو شروع کنم اما بعد از ریستارت شدن چکار کنم ؟
میخوام بدونم چه جوری می تونم ویندوز رو از روی فلش نصب کنم ؟
ممنون

Pooryia_khan
10-03-2012, 17:05
من نمی دونم چرا با نصب این ویندوز مشکل دارم.
اولش که مجازی نصبش کردم و به هزار تا مشکل برخوردم.
الان هم یه مشکل دیگه برام پیش اومده :

این ایمیجی که دانلود کردم رو خواستم روی یه دی وی دی ری رایتبل رایت کنم اما ظاهرا دی وی دیم مشکل داره و نمی خوام یه دی وی دی خام حروم کنم. چون این ویندوز رو در اینده لازم ندارم و فقط می خوام تستش کنم. الان نمی دونم چکار کنم .
من می خوام ویندوز 8 رو در کنار ویندوز 7 نصب کنم. خب اولش می تونم ایمیج رو با برنامه Daemon باز کنم و نصب رو شروع کنم اما بعد از ریستارت شدن چکار کنم ؟
میخوام بدونم چه جوری می تونم ویندوز رو از روی فلش نصب کنم ؟
ممنون

با سلام

می تونید از این آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنید.

moas
10-03-2012, 17:47
من روی vmware8 که نصب میکنم این ارور رو میده کسی میدونه مشکل چیه؟

amirpers
10-03-2012, 17:59
با سلام

می تونید از این آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنید.

ممنون دوست من
اتفاقا با یه برنامه دیگه تونستم ایمیج رو روی فلش دیسک بریزم تا از روی اون بتونم نصب کنم اما یه چیزی که برام جالبه اینه که وقتی که می خوام از محیط ویندوز 7 نصب رو شروع کنم خب اول یه پیجره ای میاد و میگه که اطلاعات دیگه ای بده به صورت آنلاین که من گزینه دوم رو انتخاب می کنم که ادامه بده و بعدش که سریال رو وارد کردم و موافقت کردم ، چک می کنه و میگه که باید روی درایو C 20 گیگ فضای خالی داشته باشید برای نصب ویندوز و فلان برنامه ها نمیخوره به این ویندوز و باید پاک بشه و این حرفها ...
در صورتی که من نمی خوام روی درایو C نصب کنم و می خوام درایو دیگه ای رو انتخاب کنم اما چنین چیزی نداره.
چکار باید بکنم ؟

amirpers
11-03-2012, 16:00
ممنون دوست من
اتفاقا با یه برنامه دیگه تونستم ایمیج رو روی فلش دیسک بریزم تا از روی اون بتونم نصب کنم اما یه چیزی که برام جالبه اینه که وقتی که می خوام از محیط ویندوز 7 نصب رو شروع کنم خب اول یه پیجره ای میاد و میگه که اطلاعات دیگه ای بده به صورت آنلاین که من گزینه دوم رو انتخاب می کنم که ادامه بده و بعدش که سریال رو وارد کردم و موافقت کردم ، چک می کنه و میگه که باید روی درایو C 20 گیگ فضای خالی داشته باشید برای نصب ویندوز و فلان برنامه ها نمیخوره به این ویندوز و باید پاک بشه و این حرفها ...
در صورتی که من نمی خوام روی درایو C نصب کنم و می خوام درایو دیگه ای رو انتخاب کنم اما چنین چیزی نداره.
چکار باید بکنم ؟
عزیزان من همچنان مشکل دارم.
چه کار کنم ؟

dashmojtaba
11-03-2012, 16:52
ماکروسافت واقعاً داره پسرفت میکنه این همه منتظر گذاشتن تا یه ویندوز بهترو ببینیم حالا حتی برای خاموش کردنشم باید از ترفند استفاده کرد ! ) دکمه های خاموش و ریستو هم برداشتن !! و با این ترفندای که تو همین سایت گذاشتن و "دستکاری" این تحفه نظنز ماکروسافت میشه با خیال راحت اونو خاموش کرد !!
واقعاً که خسته نباشن از این همه نوآوری !
من امروز این ویندوز رو نصب کردم و خیلی سریع ازش زده شدم در حالیکه با چندتا کلیک هرکاری میخواستم تو ایکس پی و سون بکنم این یکی برای هر کاری باید موسو بکوبیم به دیوار دسکتاپ !!!! واقعاً عجب اعصاب قوی داشته سازنده این ورژن از ویندوز :27:

حتی قیافشم خیلی مضحک و عهد بوقی طراحی شده :2:

دوباره سلام بر سون (اینم از ناچاریه برای بازیهای ناسازگار با ایکس پی)

Pooryia_khan
11-03-2012, 18:11
عزیزان من همچنان مشکل دارم.
چه کار کنم ؟

با سلام

فکر می کنم نصب از روی سیستم عامل دیگه به منزله آپدیت حساب می شه . به همین خاطر به شما این پیغام رو می ده و یا امکان انتنخاب درایو را ندارید .

Pooryia_khan
11-03-2012, 18:18
ماکروسافت واقعاً داره پسرفت میکنه این همه منتظر گذاشتن تا یه ویندوز بهترو ببینیم حالا حتی برای خاموش کردنشم باید از ترفند استفاده کرد ! ) دکمه های خاموش و ریستو هم برداشتن !! و با این ترفندای که تو همین سایت گذاشتن و "دستکاری" این تحفه نظنز ماکروسافت میشه با خیال راحت اونو خاموش کرد !!
واقعاً که خسته نباشن از این همه نوآوری !
من امروز این ویندوز رو نصب کردم و خیلی سریع ازش زده شدم در حالیکه با چندتا کلیک هرکاری میخواستم تو ایکس پی و سون بکنم این یکی برای هر کاری باید موسو بکوبیم به دیوار دسکتاپ !!!! واقعاً عجب اعصاب قوی داشته سازنده این ورژن از ویندوز :27:

حتی قیافشم خیلی مضحک و عهد بوقی طراحی شده :2:

دوباره سلام بر سون (اینم از ناچاریه برای بازیهای ناسازگار با ایکس پی)

با سلام

دوست عزیز کم بودن امکانات ما دلیل بر بد بودن ویندوز یا هر وسیله ایی نیست . این ویندوز برای صفحات تاچ طراحی شده و تمام امکاناتش بر مبنای لمسی بودنشه. البته نظر شما هم محترمه . :40:
اما اگر شما سیستم تاج داشتید بازم از این ویندوز ناراضی بودید ؟
آیا شما با گوشی های لمسی که دکمه خاموش بصورت جدا دارن یا مثلا سیستم عامل آندروید هم مشکل دارید ؟

Dew Drop
11-03-2012, 18:26
ممنون دوست من
چکار باید بکنم ؟

برای اینکه Dual Boot داشته باشین باید به صورت بوت نصب کنید نه از داخل سیستم عامل فعلی تون.
با این نرم افزار WINDOWS 7 USB / DVD DOWNLOAD TOOL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] osoft.com%2Fprod%2Fclustera%2Fframework%2Fw7udt%2F 1.0%2Fen-us%2FWindows7-USB-DVD-tool.exe) فلش رو بصورت Bootable آماده کنید و مسیر ویندوزی که دانلود کردید رو به این نرم افزار بدید
و بعد سیستمتون رو تنظیم کنید که با فلش بوت بشه.در اینصورت می تونید تو یه درایو دیگه عمل نصب رو انجام بدید.

amirpers
11-03-2012, 18:34
برای اینکه Dual Boot داشته باشین باید به صورت بوت نصب کنید نه از داخل سیستم عامل فعلی تون.
با این نرم افزار WINDOWS 7 USB / DVD DOWNLOAD TOOL ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] osoft.com%2Fprod%2Fclustera%2Fframework%2Fw7udt%2F 1.0%2Fen-us%2FWindows7-USB-DVD-tool.exe) فلش رو بصورت Bootable آماده کنید و مسیر ویندوزی که دانلود کردید رو به این نرم افزار بدید
و بعد سیستمتون رو تنظیم کنید که با فلش بوت بشه.در اینصورت می تونید تو یه درایو دیگه عمل نصب رو انجام بدید.

من قبلا با همین روش یعنی از داخل سیستم عامل اکس پی ویندوز دیگه ای مثل ویستا و 7 رو نصب می کردم اما الان چرا نمیشه آخه ؟
حالا اگه به صورت بوت نصب کنم راحت کنار ویندوز 7 قرار میگیره و اون منو که اول میاد برای انتخاب ویندوز ، ظاهر میشه ؟
ممنون

Pooryia_khan
11-03-2012, 18:37
من قبلا با همین روش یعنی از داخل سیستم عامل اکس پی ویندوز دیگه ای مثل ویستا و 7 رو نصب می کردم اما الان چرا نمیشه آخه ؟
حالا اگه به صورت بوت نصب کنم راحت کنار ویندوز 7 قرار میگیره و اون منو که اول میاد برای انتخاب ویندوز ، ظاهر میشه ؟
ممنون

بله دوست عزیز

من الان روی سیستمم هم ویندوز 7 دارم و هم ویندوز 8 .

saeed774
11-03-2012, 19:30
ممنون

بوت منوی ویندوز 8 به دو صورت قابل تنظیمه . یا میشه از صفحه گرافیکی بوت ویندوز 8 که آبی رنگ هست استفاده کرد منتهی در این حالت برای رفتن به ویندوز 7 باید به ریست کوتاه انجام بشه !! ولی میشه در تنظیمات همون صفحه آبی رنگ ، بوت رو روی ویندوز 7 بطور پیش فرض قرار داد که دراینصورت بوت پیشرفته 8 حذف میشه و به همون بوت اولیه ویندوز 7 جایگزین میشه که در اینصورت خیلی راحت میشه بدون ریست وارد هر دو ویندوز شد .

dashmojtaba
11-03-2012, 21:42
با سلام

دوست عزیز کم بودن امکانات ما دلیل بر بد بودن ویندوز یا هر وسیله ایی نیست . این ویندوز برای صفحات تاچ طراحی شده و تمام امکاناتش بر مبنای لمسی بودنشه. البته نظر شما هم محترمه . :40:
آیا شما با گوشی های لمسی که دکمه خاموش بصورت جدا دارن یا مثلا سیستم عامل آندروید هم مشکل دارید ؟
سلام و ممنون از توجه شما
دوست عزیز من واقعاً فکر میکنم ماکروسافت نسبت به ایکس پی که چه عرض کنم نسبت به همین سون هم به مراتب ضعیفتر کار کرده و واقعاً واژه دیگه ای جز شکست برای این ویندوز نمیتونم به کار ببرم
شاید این ویژگیها برای کسانی که با "گوشی" کار میکنن یا کسانی که به توانمندی(!) لمسی عادت دارن خیلی آزاردهنده نباشه ولی اینها کمبود حساب میشه از دید من و شاید کسی از پیاده طی کردن مسیر خسته نشه و دیرشم نشه ولی دلیل نمیشه بگیم پیاده رفتن پیشرفته ! منظورمو متوجه میشین ؟ بگذارید بهتر بگم :
یکی از فاکتورهای مهم از سیستم عامل سرعت و سهولت انجام کاره سرعت رو که من اصلاً مشاهده نکردم نمیدونم این سرعت استارت آپی که این همه روش مانور دادن برای من حتی از سون هم کمتر بود ! ولی بگذارید درباره همون سهولت بگم شما نمیتونید بگید میانبر زدن به برنامه ها از طریق استارت در 8 راحت تر از استارت منوی ورژنای سابقه و حتی فراتر از اون نمیتونید انکار کنید برای گزینه مهم و در خیلی موارد فوری ضروری پاور اون مراحلی که در 8 طی میشه نگران کننده نیست ! یعنی نه تنها سهولتی به هیچ عنوان نداره بلکه در موارد اضطراری مثلاً فرض کنیم سیستم به هر دلیل هنگ کرده ما در ویندوز سون فقط کافی بود دو کلیک کنیم ولی در ویندوز ایت (8) اولاً که خود اون تسکبارایی که باید با موس محکم به سمت انتهای دسکتاپ بریم که واقعاً این کار دو سه بار انجامش هم آزار دهندس مشکل دارن و گاهی با کوچکترین هنگ ویندوز بالا نمیان ! من اینو همین امروز و در همون دقایق ابتدایی استفادم مشاهده کردم و بعیده به خاطر سیستم خوبو پر سرعتم باشه مشکل نصب هم نداشتم ... و اگرم در ورژن فاینال بخوان رفعش کنن باز هم نمیتونن به طور کامل رفعش کنن و وقتی این قابلیت به دلیل هنگ سیستم اجرا نشه شاید کاربر با ذلت تمام مجبور بشه دکمه پاور کیس رو فشار بده !! این پسرفته دوست عزیز
شما موفقیت رو باید در رضایت کاربران بدونید نه رضایت افرادی که مثلاً از گوشی های لمسی استفاده میکنن عزیز ما کاربر رایانه هستیم و فرض رو بر این بگذارید که اصلاً از موبایل استفاده نمیکنیم ! بگذریم از اینکه الان صدای خیلیا از گوشی های لمسی در اومده و دنبال گوشی های دکمه ای سابق هستن و ماکروسافت برعکس عملکرده و رایانه رو با موبایل اونم از نوع لمسی اشتباه گرفته (البته خودم اینو میدونم لپ تاپ لمسی هم داریم ولی اونو دیگه اصلاً نمیپسندم)
کار خنده دارتری که کردن تقلید از محیط یه پلتفرم گیمه برای ویندوزه یعنی غالب مخاطبین و کاربرای ویندوز رو گیمر فرض کردن و ایکس باکس رو شریک اکثر برنامه هاشون کردن مثل بازی های ویندوز جدید و اکونت ایکس باکس و ...
خلاصه خیلی کارای بیربطی شده و این ویندوزو تبدیل به ویندوزی بسیار با قابلیت و سهولت کمتر نسبت به سون و حتی ویستا !! کرده و من با دلایلی مثل سرعت و امنیت بیشتر نمیتونم با این محیط کاربری پیچیده همراه بشم
البته به تاپیک و طرفداران ویندوز8 احترام میگذارم و همینجا میگم من اطلاعاتم خیلی هم بالا نیست و خوشحال میشم اگر محاسنی از این ویندوز رو که به هر دلیل نمیدونستم رو شما بهم بگید
باور کنید من هم خیلی لحظه شماری کردم تا ویندوزی ببینم که راه موفق و امیدبخش سون رو ادامه داده باشه ولی حیف که خیلی خورد تو ذوقم

dashmojtaba
12-03-2012, 03:57
ضمناً خیلی خنده داره که به این ویندوز بگیم یه ورژن جدید !!
از محیط ویندوز سون هیچی عوض نشده فجعه بارتر اینکه دوتا نرم افزار اینترنت اکسپلوررو مدیاپلیر الکی الکی یه ورژن رفتن بالا ولی همونیه که قبلاً بوده فقط میخوان بگن ما هم آپدیت شدیم ! خب آقا اگر چیز جدید برای ارائه نداری کسی نمیگه چرا ورژن جدید نیورده چرا خودتو اذیت میکنی ؟! باقی تغییرات جزئی ویندوزم اینقدر ناچیزه که حتی آدم خجالت میکشه دربارش صحبت کنه !!
مترو هم تا اونجا که من دیدم مثل همون مدیاسنتره که آخرش ما نفهمیدیم چطور میشه فایلای تصویری صوتی و ... رو به جز لایبرری و مای داکومنتسو مای پیکچرس از جای دیگه هم توش اد کنیم ولی بازم صد رحمت به مدیا سنتر ... آخه این همه زور زدن که مدیا و استارت منو رو حذف کنن ؟! ای بابا خب که چی ؟! اینکه دوتا قابلیت رو حذف کنن و یه قابلیت سختو نفسگیر !!! جاش بگذارنم شد هنر ؟! :18:
شما اگر فکر میکنید باز هم خیلی برای کاربران رایانه لمسی شیک و راحته باشه من قبول میکنم چون خودم هیچوقت علاقه ای به این سیستمها نداشتم و حوصله دستکاری مونیتورمو نداشتم ! خب استفاده ای هم ازشون نکردم و بی تجربم پس فرضو بر صحت حرف شما میگذارم ولی یه سوال :
چند درصد از کاربرای کامپیوتر تو دنیا از این امکانات استفاده میکنن ؟ چند درصد از کافینتها و گیم نتها و ادارات و و و از این قابلیت لمسی سود میبرن ؟ به هرحال اصل تو رضایت اکثر مشتریاس دیگه :46: اصلاً راحتی و سهولت یکی از فاکتورهاش اینه که امکان استفاده راحت و بی دردسر برای اکثر کاربرا فراهم بشه حتی اونهایی که سخت افزار نسبتاً ضعیفتری هم دارن ... اتفاقاً شکست فوری ویستا هم به همین خاطر بود و اگر یادتون باشه حتی اونها که سیستمهای قدرتمند هم داشتن با ارائه دو سرویس پک باز هم راضی نشدن چون محیط راحتی در اختیارشون نبود الان هم 8 همینطور شده و صدا همه اونایی که با فناوری لمسی میونه خوبی ندارنو در میاره
خلاصه کلام اینکه این ویندوز نه تنها کار مارو نسبت به سون راحتتر نکرده بلکه چون رایانه لمسی نداریم باید زجرکش بشیم برای استفادش !

Bad Request
12-03-2012, 04:16
با سلام

چه ربطی داره؟ وقتی داره یه ویندوز عمومی میسازه باید همه چیز رو در نظر بگیره نه اینکه کاربر خودشو شکاف بده اخرشم به زور سیستمو خاموش کنه :دی
همه که سیستمشون تبلت نیست که لمسی باشه

Pooryia_khan
12-03-2012, 08:41
سلام و ممنون از توجه شما
دوست عزیز من واقعاً فکر میکنم ماکروسافت نسبت به ایکس پی که چه عرض کنم نسبت به همین سون هم به مراتب ضعیفتر کار کرده و واقعاً واژه دیگه ای جز شکست برای این ویندوز نمیتونم به کار ببرم
شاید این ویژگیها برای کسانی که با "گوشی" کار میکنن یا کسانی که به توانمندی(!) لمسی عادت دارن خیلی آزاردهنده نباشه ولی اینها کمبود حساب میشه از دید من و شاید کسی از پیاده طی کردن مسیر خسته نشه و دیرشم نشه ولی دلیل نمیشه بگیم پیاده رفتن پیشرفته ! منظورمو متوجه میشین ؟ بگذارید بهتر بگم :
یکی از فاکتورهای مهم از سیستم عامل سرعت و سهولت انجام کاره سرعت رو که من اصلاً مشاهده نکردم نمیدونم این سرعت استارت آپی که این همه روش مانور دادن برای من حتی از سون هم کمتر بود ! ولی بگذارید درباره همون سهولت بگم شما نمیتونید بگید میانبر زدن به برنامه ها از طریق استارت در 8 راحت تر از استارت منوی ورژنای سابقه و حتی فراتر از اون نمیتونید انکار کنید برای گزینه مهم و در خیلی موارد فوری ضروری پاور اون مراحلی که در 8 طی میشه نگران کننده نیست ! یعنی نه تنها سهولتی به هیچ عنوان نداره بلکه در موارد اضطراری مثلاً فرض کنیم سیستم به هر دلیل هنگ کرده ما در ویندوز سون فقط کافی بود دو کلیک کنیم ولی در ویندوز ایت (8) اولاً که خود اون تسکبارایی که باید با موس محکم به سمت انتهای دسکتاپ بریم که واقعاً این کار دو سه بار انجامش هم آزار دهندس مشکل دارن و گاهی با کوچکترین هنگ ویندوز بالا نمیان ! من اینو همین امروز و در همون دقایق ابتدایی استفادم مشاهده کردم و بعیده به خاطر سیستم خوبو پر سرعتم باشه مشکل نصب هم نداشتم ... و اگرم در ورژن فاینال بخوان رفعش کنن باز هم نمیتونن به طور کامل رفعش کنن و وقتی این قابلیت به دلیل هنگ سیستم اجرا نشه شاید کاربر با ذلت تمام مجبور بشه دکمه پاور کیس رو فشار بده !! این پسرفته دوست عزیز
شما موفقیت رو باید در رضایت کاربران بدونید نه رضایت افرادی که مثلاً از گوشی های لمسی استفاده میکنن عزیز ما کاربر رایانه هستیم و فرض رو بر این بگذارید که اصلاً از موبایل استفاده نمیکنیم ! بگذریم از اینکه الان صدای خیلیا از گوشی های لمسی در اومده و دنبال گوشی های دکمه ای سابق هستن و ماکروسافت برعکس عملکرده و رایانه رو با موبایل اونم از نوع لمسی اشتباه گرفته (البته خودم اینو میدونم لپ تاپ لمسی هم داریم ولی اونو دیگه اصلاً نمیپسندم)
کار خنده دارتری که کردن تقلید از محیط یه پلتفرم گیمه برای ویندوزه یعنی غالب مخاطبین و کاربرای ویندوز رو گیمر فرض کردن و ایکس باکس رو شریک اکثر برنامه هاشون کردن مثل بازی های ویندوز جدید و اکونت ایکس باکس و ...
خلاصه خیلی کارای بیربطی شده و این ویندوزو تبدیل به ویندوزی بسیار با قابلیت و سهولت کمتر نسبت به سون و حتی ویستا !! کرده و من با دلایلی مثل سرعت و امنیت بیشتر نمیتونم با این محیط کاربری پیچیده همراه بشم
البته به تاپیک و طرفداران ویندوز8 احترام میگذارم و همینجا میگم من اطلاعاتم خیلی هم بالا نیست و خوشحال میشم اگر محاسنی از این ویندوز رو که به هر دلیل نمیدونستم رو شما بهم بگید
باور کنید من هم خیلی لحظه شماری کردم تا ویندوزی ببینم که راه موفق و امیدبخش سون رو ادامه داده باشه ولی حیف که خیلی خورد تو ذوقم

با سلام

دوست عزیز من تسلیم . در مقابل حرفاتون حرفی برای گفتن ندارم .
اما برای خاموش کردن ویندوز راه ساده تری هم هست !! Alt+F4 :31:

dashmojtaba
12-03-2012, 10:13
با سلام

دوست عزیز من تسلیم . در مقابل حرفاتون حرفی برای گفتن ندارم .
اما برای خاموش کردن ویندوز راه ساده تری هم هست !! Alt+F4 :31:
خب خیلی جاها کیبوردم هنگ میکنه این خاصه 8 نیست تو سونم میشه با این کلیدا کار کرد مسئله نوآوری های خنده دار 8 هست که دقیقاً یاداور مثل لقمه رو دور سر پیچوندنه

saeed774
12-03-2012, 14:44
این سرعت استارت آپی که این همه روش مانور دادن برای من حتی از سون هم کمتر بود !

فقط یه توضیح در این مورد بدم که مانور مایکروسافت برای این کار واقعا کارساز و فوق العاده بوده ولی فقط در روی مادربردهایی که از بایوس UEFI استفاده میکنن . این مدل جدید بایوس که امکان ویرایش بصورت گرافیکی از داخل سیستم عامل رو هم داره روی مادربردهای سری 1155 و 2011 و سری جدید amd استفاده شده . البته بعضی مدل های 1155 این توع بایوس رو ندارند . اگر روی یکی از این مادربردها ویندوز 8 رو نصب کنین ، حرف های مایکروسافت در مورد بوت شدن ویندوز رو 100 درصد تایید خواهید کرد .
برای مثال مادربرد من از سوکت 1156 و فاقد این نوع بایوس هست که طبق گفته شما سرعت بوت از 7 هم کمتره ( البته همانطوری که گفتم اگه فایل بوت رو پیش فرض به فایل بوت 7 تبدیل کنین سرعت بالا اومدن ویندوز 8 بیشتر میشه ! ) ولی مادربرد دوستم سری جدید 2011 هست که از UEFI استفاده میکننه و میتونم بگم واقعا معرکه هست . از زمان روشن کردن پی سی تا بوت شدن ویندوز 8 دقیقا 10 ثانیه طول کشید :18: این زمان تا ظاهر شدن صفحه مترو بود !!!
پس فکر نکنم مایکروسافت سهل انگاری ای در این مورد یا دروغی گفته باشه . ویندوز 8 در حقیقت با بایوس هایی که از UEFI استفاده میکنن کاملا سازگار و واقعا سریع هست .
البته یادم رفت بگم ، هاردش هم SSD هست !

ardalan_zapata
12-03-2012, 17:28
فقط یه توضیح در این مورد بدم که مانور مایکروسافت برای این کار واقعا کارساز و فوق العاده بوده ولی فقط در روی مادربردهایی که از بایوس UEFI استفاده میکنن . این مدل جدید بایوس که امکان ویرایش بصورت گرافیکی از داخل سیستم عامل رو هم داره روی مادربردهای سری 1155 و 2011 و سری جدید amd استفاده شده . البته بعضی مدل های 1155 این توع بایوس رو ندارند . اگر روی یکی از این مادربردها ویندوز 8 رو نصب کنین ، حرف های مایکروسافت در مورد بوت شدن ویندوز رو 100 درصد تایید خواهید کرد .
برای مثال مادربرد من از سوکت 1156 و فاقد این نوع بایوس هست که طبق گفته شما سرعت بوت از 7 هم کمتره ( البته همانطوری که گفتم اگه فایل بوت رو پیش فرض به فایل بوت 7 تبدیل کنین سرعت بالا اومدن ویندوز 8 بیشتر میشه ! ) ولی مادربرد دوستم سری جدید 2011 هست که از UEFI استفاده میکننه و میتونم بگم واقعا معرکه هست . از زمان روشن کردن پی سی تا بوت شدن ویندوز 8 دقیقا 10 ثانیه طول کشید :18: این زمان تا ظاهر شدن صفحه مترو بود !!!
پس فکر نکنم مایکروسافت سهل انگاری ای در این مورد یا دروغی گفته باشه . ویندوز 8 در حقیقت با بایوس هایی که از UEFI استفاده میکنن کاملا سازگار و واقعا سریع هست .

مطمئنید ؟
چون من مادربردم EP31 مال 5 سال پیش هست سرعت بود تا اومدن صفحه مترو حدودا 10-12 ثانیه میشه !
نسبت به سون خیلی سرعت بوتش بیشتره

Mr.Pooya
12-03-2012, 18:23
سلام

خوبه الان آخرین رو از مایکروسافت بگیرم برای ویندوز اصلی نصب کنم ؟

قبلاً از یک سایت متفرقه گرفتم خاموش نمیشد ویندوز ! شب زدم Shut Down صبح بلند شدم ویندوز روشن بود !

ارزش داره ؟

dashmojtaba
12-03-2012, 18:44
آقا سعید شما هم که مارو ناامیدتر کردی :31:
البته تعریف کردی و خوبه که بالاخره با سخت افزار خوب تا این حدپتانسیل سرعتو داره ولی خب قبول کن اینم که برای سرعت ایده آلش باید فقط از یه مادربرد استفاده کنیم هم یه نوع ناسازگاریه حالا درسته با هر مادربردی بالا میاد ولی اون چیزی که ازش انتظار میرفت و این همه براش تبلیغ کردنو ما ندیدیم از سونم کندتر شده بود !!
متأسفانه چاره ای هم نداریم خودمم پشیمون شدم برگشتم به سون ! چون دیر یا زود ما هم جو آپدیت شدن میگیرتمون و احتمالاً باید کلی خرج سخت افزاریم بکنم اما ...
دو میلیونم کجا بود :13:

amir.7
12-03-2012, 20:05
سلام به همه دوستان

نظر من در این چند روزی که با ویندوز 8 کار کردم هم اینه

1 - از نظر خوش دستی و راحتی کار با ویندوز ، برتری کاملا با ویندوز سون هستش

2 - از نظر سبکی و کمتر درگیر کردن سیستم ، برتری با ویندوز 8 ( مطمئنا در نسخه های بعدی بهتر هم خواهد شد )

3 - از لحاظ بوت سریع هم مطمئنا در نسخه های بعدی بهتر خواهد شد چون ما این ویندوز رو دو مادربرد با سوکت 1156 که مال خودم

هست و سوکت 775 که مال یکی از دوستان هستش نصب کردیم و بارها زمان بوت رو اندازه گرفتیم و نتیجه این شده که در 40 درصد

مواقع زمان بوت 8 الی 12 ثانیه بوده و در موارد باقی مثل ویندوزهای قبلی بوده پس میتونیم احتمال بدیم که این مسئله در ورژن های

بعدی اصلاح بشه چون اگه قرار بود فقط با بایوسهای UEFI سریع بوت بشه پس با سیستمهای ما نباید هیچ گاه سریع بوت میشد .

فقط یه تجربه شخصی بود بعدا ما رو خفت نکنید ها :27: :31:

Mr.Pooya
12-03-2012, 22:06
سلام

ارزش داره دانلود کنم ؟ سیستم خاموش میشه یا باید با Power Key خاموش کرد ؟

amir.7
12-03-2012, 23:22
سلام

ارزش داره دانلود کنم ؟ سیستم خاموش میشه یا باید با Power Key خاموش کرد ؟

سلام

ارزش دانلود داره اما بدون اشکال هم نیست ، سیستم رو هم خاموش میکنه و نیازی نیست که بصورت سخت افزاری

خاموش کنید .

moas
13-03-2012, 00:30
البته این نسخه آزمایشیه
من که روی xpنصب کردم ویندوز قبلیم پرید! ولی نیازی نمیبینم که عوضش کنم با اینکه با خیلی از درایورها مشکل داره
به نظر من اگه یکم دیگه روی این ویندوز کار بشه از همه سیستم عامل ها سرتره چون واقعا کامله به شرطی که نسخه های مخصوص لمسی و تبلت جدا بشه:31:

pcsoft
13-03-2012, 11:07
البته این نسخه آزمایشیه
من که روی xpنصب کردم ویندوز قبلیم پرید! ولی نیازی نمیبینم که عوضش کنم با اینکه با خیلی از درایورها مشکل داره
به نظر من اگه یکم دیگه روی این ویندوز کار بشه از همه سیستم عامل ها سرتره چون واقعا کامله به شرطی که نسثخه های مخصوص لمسی و تبلت جدا بشه:31:

اگر قرار بود جدا بشه که از همون اول جدا میشد.
من عکس هاش رو دیدم. بیشتر به دفتر نقاشی شبیه تا ویندوز(با قبول همه پیشرفت هاش):31:
مثال بارزش هم task manager. اصلا و ابدا یه کاربر حرفه ای که کارش با قسمت های مهم هست این طور طراحی رو نمی پسنده.(البته هر کسی نظرش برای خودش محترمه. اینم نظر من بود)

dashmojtaba
18-03-2012, 19:16
آقا من دوباره رفتم نصبش کردم :دی به همون دلیل که قبلاْ گفتم ...
یه کیس قدیمی دارم که البته ایکس پی راحت روش بالا میاد چون سون سریعتر از ایکس پی هست ۸ هم از سون میگن سریعتره گفتم حداقل مثل خود ایکس پی باید بشه خلاصه با هزار زحمتو پیدا کردن درایورای گرافیکو اینا نصبش کردم ریستارت کردم فقط ۴۵ ثانیه شات دانش طول کشید ! ۴۵ ثانیه هم از اون ور تا لوگ آن رسیدنش طول کشید اون هشت ثانیه که برا بعضیا طول میکشه برای من فقط از صفحه لوگ تا استارت طول کشید !!
در ضمن تو این سیستم هم مثل قبلی شاهد بودم که بعضی وقتها استارت به کلی حذف میشد و دیگه موسو هرچی دورو بر مونیتور میچرخوندم هیچ کشویی باز نمیشد یعنی نه ستینگ و نه استارت و نه بقیه برنامه های اون ... در نتیجه با همون کیبورد ریستارت کردم :دی
باید قبول کرد اصلاْ کاربریش راحت نیست برای یه کلیناپ کرن راحت میشد بری تو استارت منو آیکونشو بزنی اما اینجا باید بری کلی دنبالش بگردی لامصبو کجا گذاشتنش ! یادم رفته‌! اما فقط میدونم یه مسیر طولانی داشت ...
حالا بگذرد که یه بازی قشنگ داره که البته اونم میشه با یه کم ترفندکاریو رجیستری به احتمال زیاد تو سون هم اجراش کرد در کل یه روز دیگمونم بابت یادگیری کاربری این سیستم عامل خسته کننده حروم شد ...
در یک کلام بگذارید یه اعترافی بکنم که تا حالا اینقدر کاربری با یه سیستم عامل جدید منو عصبانی و خسته نکرده بود امروز سر یکی از کارهای متداول که راحت تو همه ویندوزا انجام میشد ولی تو این انجام نشد واقعاْ جون به لب شدم و تنها کاری که نکردم کوبیدن سرم تو مونیتور بود !! (قضیه دیر خونده شدن دی وی دی ها بود یه بار اصلاْ نخوندش و تا نیم ساعت هنگ کرده بود !!)
آدم وقتی بیشتر حرصش میگیره که میبینه هیچ فرقی هم با سون نکرده فقط سنگینتر شده ولی یه قابلیت مهمم توش حذف شده به اسم استارت ! حالا این سنگینتر شدن بابت چه خیریه که بهمون میرسه من که نفهمیدم هنوز !!
در کل جناب ماکروسافت ... => :13:

amirpers
19-03-2012, 13:11
من بالاخره نسخه کاملش رو نصب کردم . بدون برنامه های مجازی سازی. یه خورده هم باهاش کار کردم.
اولا این رابط کاربری مترو که به نظرم به درد ما نمی خوره. همش در مورد موزیک و ویدیو و استور و این جور چیزهاست. میمونه قسمت اصلی خود ویندوز که به جز حذف استارت تفاوت به خصوص دیگه ای توش ندیدم.
در کل وقتی که ویندوز 7 اومد اکثرا احساس راحتی داشتیم باهاش و به دلمون نشسته بود اما این ویندوز به دل من که ننشسته تا الان. البته می دونم که باز هم تغییر می کنه احتمالا اما فعلا که ازش خوشم نیومده.
ضمنا مایکروسافت اشتباهی رو که در Shut Down کردن توی ویندوز ویستا داشت رو اینجا یه جور دیگه تکرار کرده که اصلا خوب نیست.

dashmojtaba
19-03-2012, 14:37
من بالاخره نسخه کاملش رو نصب کردم . بدون برنامه های مجازی سازی. یه خورده هم باهاش کار کردم.
اولا این رابط کاربری مترو که به نظرم به درد ما نمی خوره. همش در مورد موزیک و ویدیو و استور و این جور چیزهاست. میمونه قسمت اصلی خود ویندوز که به جز حذف استارت تفاوت به خصوص دیگه ای توش ندیدم.
در کل وقتی که ویندوز 7 اومد اکثرا احساس راحتی داشتیم باهاش و به دلمون نشسته بود اما این ویندوز به دل من که ننشسته تا الان. البته می دونم که باز هم تغییر می کنه احتمالا اما فعلا که ازش خوشم نیومده.
ضمنا مایکروسافت اشتباهی رو که در Shut Down کردن توی ویندوز ویستا داشت رو اینجا یه جور دیگه تکرار کرده که اصلا خوب نیست.
همینطوره شات دان و استاراپش به شدت آزار دهندس
کسی میدونه چجوری میشه پاسورد خواستن لوگ آن رو برداشت ؟؟؟ مجبورم هر بار برای بالا اومدنش یه پسوردی بزنم! :41:

Dew Drop
19-03-2012, 16:44
همینطوره شات دان و استاراپش به شدت آزار دهندس
کسی میدونه چجوری میشه پاسورد خواستن لوگ آن رو برداشت ؟؟؟ مجبورم هر بار برای بالا اومدنش یه پسوردی بزنم! :41:
برای Start menu می تونید از این پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید و دسترسی به استارت منو راحت تره و
یا از نرم افزار Vistart برای ایجاد کلید استارت مشابه ویندوز سون استفاده کنید.

برای پسورد هم این کار رو انجام بدید.
برید تو محیط CMD (از طریق search و یا تو قسمت مترو بزنید CMD) و اونجا بنویسید
control userpasswords2 و Enter رو بزنید.
و یا کلید ویندوز کیبورد + R رو بزنید و تو RUN بنویسید Netplwiz و Ok کنید.
تو صفحه ای که باز میشه تیک عبارت Use must enter a user name and password رو بزنید
تو پنجره ای که باز میشه پسورد رو وارد کنید و OK کنید.

amirpers
19-03-2012, 17:19
بوت منوی ویندوز 8 به دو صورت قابل تنظیمه . یا میشه از صفحه گرافیکی بوت ویندوز 8 که آبی رنگ هست استفاده کرد منتهی در این حالت برای رفتن به ویندوز 7 باید به ریست کوتاه انجام بشه !! ولی میشه در تنظیمات همون صفحه آبی رنگ ، بوت رو روی ویندوز 7 بطور پیش فرض قرار داد که دراینصورت بوت پیشرفته 8 حذف میشه و به همون بوت اولیه ویندوز 7 جایگزین میشه که در اینصورت خیلی راحت میشه بدون ریست وارد هر دو ویندوز شد .

دوست من میشه بگی چه جوری باید تنظیم کرد تا اون بوت پیشرفته حذف بشه ؟

Dew Drop
19-03-2012, 17:53
دوست من میشه بگی چه جوری باید تنظیم کرد تا اون بوت پیشرفته حذف بشه ؟

از طریق ویندوز سون می گم ...
تو Search قسمت start بنویسید msconfig و گزینه ای که میاره رو باز کنید
برید به سربرگ Boot و رو آیتم ویندوز سون کلیک کنید و پایین Set as Default رو بزنید و Apply کنید و OK.

ALI16437
21-03-2012, 12:10
دوستان جدیدترین نسخه ویندوز 8 چه نسخهای است من تقریبا یک ماه قبل
از خود سایت ماکروسافت دانلود کردم ورژن جدید رو حالا میخوام بدونم که ورژن
جدیدتری هم اومده یانه و یک سوال دیگه میشه برای تست روی یک درایو دیگه
کنار ویندوز سون نصبش کنم و برای تست و چقدر باگ داره ،
اگر لینک دانلود سایت ماکروسافت رو هم بدید ممنون میشم.

مخلصیم علی

dashmojtaba
23-03-2012, 11:32
دوستان جدیدترین نسخه ویندوز 8 چه نسخهای است من تقریبا یک ماه قبل
از خود سایت ماکروسافت دانلود کردم ورژن جدید رو حالا میخوام بدونم که ورژن
جدیدتری هم اومده یانه و یک سوال دیگه میشه برای تست روی یک درایو دیگه
کنار ویندوز سون نصبش کنم و برای تست و چقدر باگ داره ،
اگر لینک دانلود سایت ماکروسافت رو هم بدید ممنون میشم.

مخلصیم علی
کلاً یه نسخش اوائل 2012 اومد که بتای اولیش بود که فکر کنم نوشته بود بتای مخصوص توزیع کننده ها یا یه همچین چیزی حدوداً 3 4 هفته پیشم نسخه بتای مخصوص مصرف کننده ها اومده نسخه بعدیشم که همون نهایی هست میره برای تابستون که من اصلاً برام مهم نیست تابستان هم نیاد چون اصلاً با این ویندوز حال نکردم و کاربریش بسیار غیراستاندارد و سخت شده باید با هزار ترفند کارای نرمالتو انجام بدی

hps2142
24-03-2012, 13:37
سلام دوستان . من یه مشکلی با ویندوز 8 دارم .. وقتی shut down میکنم و کامپیوتر خاموش میشه , کافیه یه دکمه از کیبورد یا موس رو فشار بدم کامپیوتر روشن میشه !!! چجوری این مشکل رو برطرف کنم که فقط با دکمه پاور کیس روشن شه؟

dashmojtaba
24-03-2012, 14:33
سلام دوستان . من یه مشکلی با ویندوز 8 دارم .. وقتی shut down میکنم و کامپیوتر خاموش میشه , کافیه یه دکمه از کیبورد یا موس رو فشار بدم کامپیوتر روشن میشه !!! چجوری این مشکل رو برطرف کنم که فقط با دکمه پاور کیس روشن شه؟
چون اولویت پاورت روی اسنتدبای تنظیم شده باید روی شات داون تنظیمش کنی
نمیدونم والا من تو ویندوز 8 برام همچین مسئله ای پیش نیومده ...

پ.ن: ولی تو سون رو آیکون استارت منو کلیک راست میکردی میرفت تنظیمات استارت منو و تنظیمش میکردی یا اصلاً مستقیم رو خود دکمه پاور کلیک راست میکردی و تنظیمش میکردی استارت منو رو از 8 حذف کردن و الان فکر کنم باید از طریق کنترل پنل بگردی ببینی کجا میشه تغییرش داد

hps2142
24-03-2012, 17:17
چون اولویت پاورت روی اسنتدبای تنظیم شده باید روی شات داون تنظیمش کنی
نمیدونم والا من تو ویندوز 8 برام همچین مسئله ای پیش نیومده ...

پ.ن: ولی تو سون رو آیکون استارت منو کلیک راست میکردی میرفت تنظیمات استارت منو و تنظیمش میکردی یا اصلاً مستقیم رو خود دکمه پاور کلیک راست میکردی و تنظیمش میکردی استارت منو رو از 8 حذف کردن و الان فکر کنم باید از طریق کنترل پنل بگردی ببینی کجا میشه تغییرش داد

نه اخه رو استند بای نیست . ! یعنی کلا خاموش میشه کامپیوتر . اما با زدن یه دکمه ی کیبورد دوباره روشن میشه !

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

دوستان پیداش کردم :دی .. روی fast turn off تنظیم شده بود !:31: حل شد

amir.7
24-03-2012, 19:38
نه اخه رو استند بای نیست . ! یعنی کلا خاموش میشه کامپیوتر . اما با زدن یه دکمه ی کیبورد دوباره روشن میشه !

---------- Post added at 07:17 PM ---------- Previous post was at 07:13 PM ----------

دوستان پیداش کردم :دی .. روی fast turn off تنظیم شده بود !:31: حل شد

سلام

دوست من میسه آدرسش رو بدی که توی کدوم قسمت ویندوز هستش

hps2142
25-03-2012, 00:54
سلام

دوست من میسه آدرسش رو بدی که توی کدوم قسمت ویندوز هستش
به ترتیب :
control panel
Power Options
برید قسمت :
choose what the power button does
در این صفحه قسمت shutdown setting در اول یه قسمتی هست با عبارت turn on fast sturtup . باید تیکش رو بردارید و غیر فعالش کنید و بعد سیوش کنید ..
نکته : اگه اون قسمت غیر فعال بود یعنی نتونستید تیکش رو وردارید . قسمت بالای صفحه روی جمله ی زیر کلیک کنید :
change settings that are currently unavailable

mrmostafa
25-03-2012, 14:45
دوستان من دي وي دي ويندوز 8 رو گذاشتم از داخل ويندوز 7 زدم نصب كنم ولي روي 7 نصب كرده. ويندوز 7 داخل درايو D هست و ويندوز xp داخل درايو C هستش.
الان چيكار كنم برگرده به 7 و چطوري روي درايو c بريزم. کلا تمام برنامه ها رو پاک کرده ؟؟ هیچ بکاپی هم ندارم.
برای درست کردن فایل پ ژ گ همون فایل dll ویندوز 7 رو بریزم مشکلی نداره ؟ درست میشه؟
سیستم وقتی میخواد بیاد بالا در قسمت بوت ویندوز Xp نمیاره و مستقیم وارد ویندوز 8 میشه. عجب غلطی کردن داخل ویندوز 7 اجراش کردم کاش تو قسمت ویندوز xp میزدم. آخه باید سوال کنه کجا بریزم یا نه؟؟ هیچ سوالی نپرسید. واقعا که مسخره هستش
چرا وسط کار خود به خود reset میشه ؟؟؟
فونت فارسیشم خیلی زشته.
ممنون ميشم راهنمايي كني

Dew Drop
25-03-2012, 23:28
الان چيكار كنم برگرده به 7

آموزش حذف ویندوز 8 و بازیابی ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چطوري روي درايو c بريزم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای درست کردن فایل پ ژ گ همون فایل dll ویندوز 7 رو بریزم مشکلی نداره ؟ درست میشه؟

سیستم وقتی میخواد بیاد بالا در قسمت بوت ویندوز Xp نمیاره و مستقیم وارد ویندوز 8 میشه

نرم افزار Easy BCD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشکلتون رو حل می کنه.

ghahremanimehdi
25-03-2012, 23:32
ویندوز 8 واقعا روی پلتفرمهای با پردازنده ARM کار میکنه ؟

mrmostafa
26-03-2012, 10:45
آموزش حذف ویندوز 8 و بازیابی ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار Easy BCD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مشکلتون رو حل می کنه.

شریف جان ممنونم. برای اینکه خود به خود یه پیغام میاره علامت ناراحت میزنه بعد سریع ریستارت میشه؟؟؟؟
فونت فارسی آیتم های ویندوز هم خیلی بدجوره

eng2006
27-03-2012, 00:08
من الان ویندوز 7 دارم بخوبی کار میکنه بنظر شما ویندوز 8 رو بنصبم؟

am2
28-03-2012, 02:24
هنوز نسخه نهایی این ویندوز نیومده...چرا عجله اخه؟

P‌C
29-03-2012, 02:56
من الان ویندوز 7 دارم بخوبی کار میکنه بنظر شما ویندوز 8 رو بنصبم؟
روی سیستم اصلی نخیر! ترجیحا روی مجازی ساز یا نهایتا در کنار ویندوز اصلی

HAM5311
02-04-2012, 03:22
سلام این گزینه های تو استارت مثل weather,news چطور فعال می شن؟

dashmojtaba
19-04-2012, 19:00
سلام این گزینه های تو استارت مثل weather,news چطور فعال می شن؟
اینترنت و ایمیل میخواد
در واقع ویندوز 8 تقریباً همه گزینه های استارتش اینترنتیه
یاد ایکس پی به خیر !

parvane_sweetie
29-04-2012, 14:04
سلام
کرک ویندوز windows developer preview برای ویندوز 8 رو میخوام .میشه کمکم کنید
اگه کرک نداره سریال نامبرشو کجا باید وارد کنم؟

amir.7
29-04-2012, 17:57
سلام
کرک ویندوز windows developer preview برای ویندوز 8 رو میخوام .میشه کمکم کنید
اگه کرک نداره سریال نامبرشو کجا باید وارد کنم؟

سلام

دوست من شما چرا از نسخه Windows8-ConsumerPreview استفاده نمی کنید که جدیدتر هستش و مشکلات کمتری

رو هم داره و با این سریال هم در موقع نصب اکتیو میشه

DNJXJ-7XBW8-2378T-X22TX-BKG7J

msi674
30-04-2012, 07:06
نسخه اصلیش کی میاد :19: شما که نصب کردین راضی هستسن ازش ؟

amir.7
30-04-2012, 19:47
نسخه اصلیش کی میاد :19: شما که نصب کردین راضی هستسن ازش ؟

سلام

نسخه اصلی اوایل پاییز میاد اما نسخه RC که نسخه ماقبل نهایی هستش تا 40 روز دیگه منتشر میشه اگه خواستید

نصب کنید این رو نصب کنید ، پس تا یکماه آینده :46:

mbahiraei
30-04-2012, 21:16
دوستان سلام
میخواستم ب\رسم چرا از وقتی ویندوز 8 رو نصب کردم سرعت اینترنتم (مخصوصا) دانلود کم شده اعصابم رو داره خورد میکنه
اگه تونستید بگید چیکارکنم

amir.7
01-05-2012, 00:30
دوستان سلام
میخواستم ب\رسم چرا از وقتی ویندوز 8 رو نصب کردم سرعت اینترنتم (مخصوصا) دانلود کم شده اعصابم رو داره خورد میکنه
اگه تونستید بگید چیکارکنم

سلام

اینجا مطرح کن دوست من شاید دوستان کمکی کنن

mojtaba007
09-08-2012, 10:37
دوستان متروی من فونت هاش به هم ریختن کم رنگ شده نوشته هاشچه کار کنم؟

amir.7
09-08-2012, 12:04
دوستان متروی من فونت هاش به هم ریختن کم رنگ شده نوشته هاشچه کار کنم؟

یه بار دیگه نصب کن

Mahsa.partala
10-08-2012, 17:09
اواسط آبان ماه نسخه نهایی منتشر میشه

firefox7
15-08-2012, 21:25
اواسط آبان ماه نسخه نهایی منتشر میشه

نسخه rtm چه فرقی با نسخه نهایی داره؟

iw8u
17-08-2012, 08:58
نسخه rtm چه فرقی با نسخه نهایی داره؟
RTM = Release to Manufacturing
نسخه ايه كه مايكروسافت چندماه قبل از ارائه نسخه نهايي در اختيار شركت هاي نرم افزاري و سخت افزاري قرار ميده،تا شركت ها بتونن محصولاتشون رو منطبق با نسخه جديد ويندوز بسازن و به هنگامش وارد بازار كنن.
كه فرقي با نسخه نهايي(Retail) نداره

naviddj
17-08-2012, 11:34
دوستان نمیدونن تفاوت این نسخه msdn که دیروز به صورت رسمی اومده با این rtm چیه؟

iw8u
17-08-2012, 19:56
MSDN =Microsoft Developer Network
بايد يه نسخه حرفه اي باشه،واسه توسعه دادن و اين حرفا ...فك نميكنم به درد كاربران عادي بخوره

amir.7
17-08-2012, 21:45

سلام

دوست من لینک زیر رو ببین ، توضیح داده شده

mojtaba007
26-08-2012, 14:48
عجب ویندوزیه باحالیه این ویندوز 8 فقط یک مشکلی داره بازی هایی که مال ویندوز LIVEاندو رو اجرا نمیکنه میشه بگین مشکلش چیه

Amin4All
13-09-2012, 17:44
بازی XBOX رو اجرا میکنه ؟ چه بازی هایی ؟

2lombe
15-09-2012, 19:12
ببخشید این ویندوز Start مثل سون داره یا نه!؟؟؟

hamid090
16-09-2012, 00:15
ببخشید این ویندوز Start مثل سون داره یا نه!؟؟؟

فقط کافیه توی گوگل این عبارت رو سرچ کنید: "دانلود Start8"
موفق باشید..:11:

Amir Hossein
18-09-2012, 18:20
سلام
نمیشه هی برای سوال های کوچیک تاپیک زد!!
سوال:
من با یوزر ادمین وارد ویندوز میشم
ولی نمیتونم از بعضی قابلیت ها استفاده کنم
میگه با یه یوزر عادی بیا
چرا ؟؟؟؟

9vin
21-09-2012, 11:29
روی 7 ultimate نمیشه 8 Enterprise نصب کرد میگن !!! درسته ؟؟؟

~~~
24-09-2012, 12:53
فقط کافیه توی گوگل این عبارت رو سرچ کنید: "دانلود Start8"
موفق باشید..:11:

به نظرم این کاملتره
ClassicShellSetup_3_6_1

~~~
24-09-2012, 12:54
روی 7 ultimate نمیشه 8 Enterprise نصب کرد میگن !!! درسته ؟؟؟

من که قبلا زدم یکه روز یکی رو بی راحت و تمیز اجرا شد

دوستان بهتر نیست یه تاپیک ایجاد بشه و آموزش های وین 8 اونجا باشه

gta6767
28-09-2012, 09:21
سلام ببخشید بازی هخای xbox هم روی این ویندوز اجرا میشه؟
آخه تو سایت برا خریدن در توضیحاتش گفته بعضی از بازی های xbox هم اجرا میشه.

jr07
29-09-2012, 13:38
سلام ببخشید بازی هخای xbox هم روی این ویندوز اجرا میشه؟
آخه تو سایت برا خریدن در توضیحاتش گفته بعضی از بازی های xbox هم اجرا میشه.

یه همچین چیزی هست ولی من وقتی می رم تو برنامه می گه این قابلیت هنوز منطقه شما را پشتیبانی نمی کند که احتمالا به خاطر تحریم هست
البته هرچی باشه فقط برای بازی های xbox هست نه xbox 360

goldenmember
29-09-2012, 15:58
نسخه نهایی سالم کی میاد مثل آدم کار کنه و همه چیو باز کنه؟

msi674
30-09-2012, 00:07
نسخه نهایی سالم کی میاد مثل آدم کار کنه و همه چیو باز کنه؟
میگن ابان یا اذر

HOJ-JAT
30-09-2012, 19:55
سلام اين نسخه اي كه چند وقت پيش به بازار درز پيدا كرد نسخه كامل بود؟ يا بازم مشكل داره؟؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

ali_n2011
02-10-2012, 20:04
سلام
من نسخه آخر وین ۸ رو رو یه ایسر قدیمی نصب کردم خیلی راحت نصب شد ولی هر چی کرک می کنم نمی شه
دیروز می خواستم رو n55sf نصبش کنم ولی بعد از انتخاب زبان و ساعت key می خواد رو ایسر هم امتحان کردم همینطور بود کسی راه حلی برای این مشکل داره؟

tiyam 01
04-10-2012, 01:30
من 6.2.9200.16384 رو نصب کردم. 1 اوت اومده مثل اینکه ... با PD.Activator.8 هم اکتیو کردم.
فقط عکسای Personalization عوض نمیشه که واسه اونم OnThreeSeas.Personalization.v3.2 رو معرفی کردن
ویندوز مدیا پلیر 12 و اینترنت اکسپلورر 10 روشه.. مثل اینکه دایرکت ایکس 11 هم داره
ویرایش: (الان اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو نگاه کردم دایرکت ایکس 11.1 هست)

---------------------------

برای نصب ویندوز احتیاج به اکانت هاتمیل (لایو) هست (برای من که آنلاین بودم ایمیل خواست). پسورد یوزر ویندوز، پسورد ایمیل میشه... میشه یوزر رو به لوکال (مثل ویندوزهای قبلی) هم تبدیل کرد

panther99
17-10-2012, 13:36
دوستان سیستم من اینه
سی پی یو E5400 اینتل
گرافیک جی فورس 210
رم 2گیگابایت
مادربرد هم گیگابایت 7 ساپورته .
میخوام بدونم میتونم روی این سیستم ویندوز 8 رو نصب کنم و بدون مشکل استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟؟ الان 7 رو بدون مشکل دارم استفاده میکنم .
و کلا مزیت خاصی نسبت به 7 داره و میارزه نسخه نهایی رو نصب کنم یا نه ؟؟؟؟ با دلیل بگید . ممنون .

jafarian
17-10-2012, 14:58
دوستان سیستم من اینه
سی پی یو E5400 اینتل
گرافیک جی فورس 210
رم 2گیگابایت
مادربرد هم گیگابایت 7 ساپورته .
میخوام بدونم میتونم روی این سیستم ویندوز 8 رو نصب کنم و بدون مشکل استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟؟ الان 7 رو بدون مشکل دارم استفاده میکنم .
و کلا مزیت خاصی نسبت به 7 داره و میارزه نسخه نهایی رو نصب کنم یا نه ؟؟؟؟ با دلیل بگید . ممنون .

ازبرنامه پایین استفاده کنید که ببینید ویندوز 8 روی سیستم شما نصب میشه یا که نه اما اگر با 7 مشکلی نداشتین روی این سیستم باید نصب بشه بدون اشکال:20:

Windows 8 Release Preview ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

tranceyou
19-10-2012, 14:28
سلام سوالی داشتم در مورد نصب ویندوز 8 روی لپ تاپ دل به مدل DELL XPS L502 آیا من میتونم این ویندوز رو روی این نوع لپ تاپ نصب کرده و بدون مشکل

ازش استفاده کنم و یا نکته هایی داره که باید انجام بدم و اینکه برای نصب درایورها به مشکل میخورم و به هرحال هرنوع مسائلی که برای نصب این ویندوز روی

این لپ تاپ نیاز هست که بدونم ممنون میشم از دوستان که بهم بگن.

mohsenmobile1
25-10-2012, 10:20
فردا که نسخه 8 منتشر بشه به نظتون کی روی سایت ها میاد ؟
خیلی منتظرم بودم تا بیاد

saeed_136915
25-10-2012, 10:36
خیلی منتظرم بودم تا بیاد

منم مثل شما شما منتظرم رلیز بشه. فقط خدا کنه تاخیر نخوره. اگه فردا ریلیز بشه احتمالا پس فردا روی سایتا میاد واسه دانلود.

Red EXotic
25-10-2012, 10:48
خیلی منتظرم بودم تا بیاد
فردا که ریلیز بشه به احتمال خیلی زیاد همون روز هم میآد روی نت برای دانلود

MOHAMMAD2010
25-10-2012, 14:16
برنامه هایی که روی 7 نصب میشن روی 8 هم نصب میشن ؟

9vin
25-10-2012, 15:09
برنامه هایی که روی 7 نصب میشن روی 8 هم نصب میشن ؟

بله همگی بدون مشکل نصب میشن ....

amirpers
25-10-2012, 15:34
دوستان خب تاریخ عرضه ویندوز 8 که فرداست. امیدوارم بتونیم باهاش کنار بیایم. من که به نسخه اولیه اش یه خورده کار کرده بودم زیاد خوشم نیومد.
کسی می دونه آفیس 2013 کیه تاریخش ؟ اخه یه سایت ایرانی به اسم نسخه فاینال گذاشته برای دانلود.

D o l f i n
25-10-2012, 18:49
خب وقت این سیستم عامل هم رسید
یکی از دوستان بگه بهترین نسخه کدومه که بریم برا دانلود؟

Agame.Arash
26-10-2012, 15:59
خب وقت این سیستم عامل هم رسید
یکی از دوستان بگه بهترین نسخه کدومه که بریم برا دانلود؟

Enterprise کامل ترین نسخه هستش

البته ببینید N نداشته باشه که مدیا پلیر هم ندارید

راستی دقت کردید اکثر سایتا کنفرانسو زنده پخش نکردن!!!!

Sent from my Sony Xperia S using Tapatalk 2

ahoora f
26-10-2012, 22:18
Enterprise کامل ترین نسخه هستش

البته ببینید N نداشته باشه که مدیا پلیر هم ندارید

راستی دقت کردید اکثر سایتا کنفرانسو زنده پخش نکردن!!!!

Sent from my Sony Xperia S using Tapatalk 2
واقعا چرا هیچجا پخش زنده نکرد مراسمو؟؟؟
برام جالبه یعنی اینا هیچکدوم از ویندوز استفاده نمیکنن که براشون مهم نبوده همچین خبری!!!........کاش به ما هم بگن از چه سیستم عاملی روی سیستم خودشون استفاده میکنن تا ماهم شاید علاقمند شدیم.

توی تمام سایتها زده که دوتا نسخه برای فروش گذاشته مایکروسافت.....یه ورژن ویندوز8 و یه ورژن ویندوز8 پرو .....هرچی من گشتم جایی نگفته هنوز این ورزن پرو تفاوتی با ورژنی که چندماه پیش اومد کرده یا نه.
کسی اطلاعات جدیدی از جایی داره درباره این 2نسخه جدید؟؟؟

saeed_136915
27-10-2012, 10:53
از دوستان اگه کسی میتونه این رو تست کنه و نتیجه رو بگه : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedykh
28-10-2012, 10:38
دوستان فرق اینا چیه :
- Windows 8 Pro x64 -64-bit
- Windows 8 Pro VL x64 -64-bit
- Windows 8 Pro N x64 -64-bit
- Windows 8 Pro with Media Center x64 -64-bit
؟؟؟

hosein_salar_7
04-11-2012, 00:27
سلام دوستان چندتا سوال داشتم
1.شما هم با یاهو مسنجر در ویندوز 8 مشکل دارید(یعنی سیستمتون هنگ نمیکنه؟)
2.فرق بین کرک های ویندوز چیه ایا مشکلات ویندوز رو بر طرف میکنه یا چیز دیگه ای (الان من کرکی که کردم مدت زمانی رو از بین برده ایا کرک جدید اومد نصب کنم مشکلات ویندوز کمتر میشه؟!)
3.چطور میشه عکسارو عوض کرد باید حتما عکس رو ببندیم و بری عکس بعدی رو دوباره باز کنیم ببینیم!؟
4.چطور میشه صدای پلیرش رو زیاد یا کم کرد ؟!

havzhini
04-11-2012, 10:56
سلام دوستان چندتا سوال داشتم
1.شما هم با یاهو مسنجر در ویندوز 8 مشکل دارید(یعنی سیستمتون هنگ نمیکنه؟)
2.فرق بین کرک های ویندوز چیه ایا مشکلات ویندوز رو بر طرف میکنه یا چیز دیگه ای (الان من کرکی که کردم مدت زمانی رو از بین برده ایا کرک جدید اومد نصب کنم مشکلات ویندوز کمتر میشه؟!)
3.چطور میشه عکسارو عوض کرد باید حتما عکس رو ببندیم و بری عکس بعدی رو دوباره باز کنیم ببینیم!؟
4.چطور میشه صدای پلیرش رو زیاد یا کم کرد ؟!

1.نه من مشکلی نداشتم با یاهومسنجر ولی بعضیها گفتن که مشکل داشتن........نسخه جدید مسنجر رو دانلود کنین ببینید بازم مشکل داره یانه
2.شما اگه از کرکهای انلاین قدیمی و مثلا همون 6ماه استفاده کردی حتما دوباره ویندوز رو نصب کن با کرک جدید کرک کن....من خودم با کرک 6ماه که از طریق نت کرک میشد کرک کردم ولی ویندوز بشدت داغون شد و دیگه درست هم نشد تا ویندوز رو کامل پاک و نصب کردم و با کرک جدید کرک کردم و حالا عالی کار میکنه.......کرک من K.J Activator v261012
3.دقیقا منظورتون رو متوجه نشدم ولی فکر میکنم منظورتون این باشه که برای باز کردن عکس از نرمافزار تحت مترو استفاده میشه..........شما روی یکی از عکسها کلیک راست کن گزینه اخر properties رو بزن توی تب general گزینه change رو بزن و از توی اون گزینه ها windows photo viewer رو انتخاب و اوکی کن.
4دقیقا بگید کدوم پلیر مشکل داره تا راهنمایی بشه کرد.

hosein_salar_7
04-11-2012, 15:06
ممنونم بابت جواب کاملتون
نه منظورم اینه که مثلآ چندتا عکس داشته باشم بخوام نگاه کنم چجوری میتونم عکس رو رد کنم برم بعدی هر کاری میکنم نمیشه(با جهت نمای کیبرد هم امتحان کردم نشد :( )
منظورم Xbox music هستش

و یک سوال دیگه از کجا میشه فهمید که ویندوز اورجینال هست یا نه ؟!

mehran_286
05-11-2012, 21:31
سلام دوستان

در ویندوز 7 یکی از درایو هام با بیت لاکر قفل هستش

آیا وقتی ویندوز 8 رو نصب کنم با اون درایوی که لاک هستش مشکلی به وجود نمیاره؟؟؟( چون اگه بازش نکنه کل اطلاعاتم از بین میره)

با تشکر

havzhini
05-11-2012, 22:16
سلام دوستان

در ویندوز 7 یکی از درایو هام با بیت لاکر قفل هستش

آیا وقتی ویندوز 8 رو نصب کنم با اون درایوی که لاک هستش مشکلی به وجود نمیاره؟؟؟( چون اگه بازش نکنه کل اطلاعاتم از بین میره)

با تشکر

من نصب کردم و مشکلی پیش نیودم برام......هم سون رو به ویندوز8 تبدیل کردم و هم یه بار ویندوز8 رو دوباره نصب کردم مشکلی پیش نیومد.
ولی خب مطمعن نمیتونم بگم برای شما هم مشکلی پیش نیاد ولی من مشکلی نداشتم.
حتما دقت کنید که نسخه اینترپرایز ویندوز8 رو نصب کنین که بیت لاکر داشته باشه.

havzhini
05-11-2012, 22:21
ممنونم بابت جواب کاملتون
نه منظورم اینه که مثلآ چندتا عکس داشته باشم بخوام نگاه کنم چجوری میتونم عکس رو رد کنم برم بعدی هر کاری میکنم نمیشه(با جهت نمای کیبرد هم امتحان کردم نشد :( )
منظورم Xbox music هستش

در مورد عکس دقیقا بگین با چه برنامه ای عکس رو باز میکنین و مشکل داره؟
در مورد Xbox music من کلا کار نمیکنه برام و یه ثانیه اهنگ اجرا میشه و بعد میپره بیرون.......فکر میکنم چون کرک هست نمبشه استفاده کرد.

havzhini
05-11-2012, 22:22
ممنونم بابت جواب کاملتون
منظورم Xbox music هستش

در مورد عکس دقیقا بگین با چه برنامه ای عکس رو باز میکنین و مشکل داره؟
در مورد Xbox music من کلا کار نمیکنه برام و یه ثانیه اهنگ اجرا میشه و بعد میپره بیرون.......فکر میکنم چون کرک هست نمبشه استفاده کرد.

به این بخش رجیستری برید

برای ریجستری برو این قسمت C:\Windows\regedit.exe
حالا مسیر زیرشاخه ها رو بگیر برو تا برسی :
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsof t\Windows NT\CurrentVersion
باید این باشه ورژن اگه اپدیت نکرده باشین

اگر هم اپدیت کرده باشین تبدیل به این ورژن میشه

amirpers
06-11-2012, 02:09
دوستان من این سوال رو جای دیگه هم پرسیدم و کسی جواب نداد.
کسی می دونه چه جوری میشه فونت فارسی پیش فرض ویندوز 8 رو عوض کرد ؟خیلی فونت بدی داره.

hesam68
07-11-2012, 19:07
سلام
میخواستم بدونم ویندوز 8 فاینال اومده دیگه؟؟؟؟؟
اگه لطف کنین اموزش نصب ویندوز هشت و واسمون کامل و دقیق بزارین عالی میشه...
من الان ایکس پی دارم...
میخوام ویندوز 8 رو نصب کنم و ایکس پی رو هم داشته باشم...
باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

deathpoint2002
14-11-2012, 13:26
1.نه من مشکلی نداشتم با یاهومسنجر ولی بعضیها گفتن که مشکل داشتن........نسخه جدید مسنجر رو دانلود کنین ببینید بازم مشکل داره یانه
2.شما اگه از کرکهای انلاین قدیمی و مثلا همون 6ماه استفاده کردی حتما دوباره ویندوز رو نصب کن با کرک جدید کرک کن....من خودم با کرک 6ماه که از طریق نت کرک میشد کرک کردم ولی ویندوز بشدت داغون شد و دیگه درست هم نشد تا ویندوز رو کامل پاک و نصب کردم و با کرک جدید کرک کردم و حالا عالی کار میکنه.......کرک من K.J Activator v261012
3.دقیقا منظورتون رو متوجه نشدم ولی فکر میکنم منظورتون این باشه که برای باز کردن عکس از نرمافزار تحت مترو استفاده میشه..........شما روی یکی از عکسها کلیک راست کن گزینه اخر properties رو بزن توی تب general گزینه change رو بزن و از توی اون گزینه ها windows photo viewer رو انتخاب و اوکی کن.
4دقیقا بگید کدوم پلیر مشکل داره تا راهنمایی بشه کرد.

اون که اره با تغییر نرم افزار میشه عکس ها رو پشت سر هم دید ، مهم اینه که با نرم افزار مترو نمیشه دید و دنبال راه حل برای اونیم...
پلیر موزیک خود مترو مد نظر بود....

mojtaba007
17-11-2012, 22:15
ارائه انحصاری DirectX 11.1 برای ویندوز 8!

به نظر میرسد که مایکروسافت DirectX 11.1 را به صورت انحصاری برای ویندوز ۸ عرضه کرده است! مطمئنا این خبر خوبی برای کاربران از جمله کاربران اهل بازی در سیستم عامل های ویستا و 7 نیست و نسبت به آن اعتراضاتی نشان خواهند داد. میتوان گفت این کار مایکروسافت ممکن است جنبه ی تبلیغاتی برای سیستم عامل جدید این کمپانی قدرتمند ( ویندوز ۸) داشته باشد چرا که این نرم افزار یا واسطه گرافیگی (DirectX 11.1) برای همه کاربران ویندوز کارایی زیادی دارد و انحصاری کردن آن برای ویندوز 8 کاربران زیادی را مجبور به کار با این سیستم عامل خواهد کرد.

سوال این است که اگر این کار مایکروسافت جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد آیا این کار درستی است!؟ آیا واقعا این موضوع جنبه ی تبلیغاتی دارد؟

باید گفت طبق آمار و اخبار عنوان شده با این که کارایی و تست های انجام شده تا کنون نسبت به این سیستم عامل (ویندوز 8) خوب بوده ولی هیچکدام از این موارد دلیل موجه برای انحصاری کرد یک واسطه گرافیکی و پر کاربرد نیست!

همچنین از طرف دیگر نیز هیچ دلیلی که نشان دهنده جنبه تبلیغاتی این عمل باشد وجود ندارد و مایکروسافت در خیلی زمینه های دیگر همچنان سیستم عامل های قدیمیتر خود را پشتیبانی میکند!

میتوان گفت DirectX یک واسطه گرافیگی بین سخت افزار و سیستم است که بیشترین کاربرد آن برای بازی ها است. به گفته (Daniel Moth) که یکی از توسعه دهنده ها (Developer) مایکروسافت می باشد:

“ بسته (DirectX 11.1) می تواند بر روی سیستم عامل ویندوز ۷ نیز نصب شود ولی کیفیت اصلی این نسخه از نرم افزار را نشان نمی دهد. به نظر بهتر است که سیستم عامل های قدیمی خودمان را به ویندوز ۸ ارتقا دهیم چرا که احتمال آن زیاد است نرم افزار های کمکی دیگر هم فقط برای ویندوز ۸ به صورت

منبع : ubergizmo

shahab1985
19-01-2013, 23:03
سرعت ویندوز 8 از 7 بالاتریه؟
یعنی رو سیستم سبک تره؟

amir.7
20-01-2013, 00:02
سرعت ویندوز 8 از 7 بالاتریه؟
یعنی رو سیستم سبک تره؟

بله کاملا سبکتره

NET DOCTOR
13-02-2013, 14:32
سلام دوستان
من متقاعد شدم که ویندوزم رو عوض کنم و 8 رو نصب کنم(7 که نصب دارم دیگه خسته شده!)
حالا مساله اینجاست که کدوم نسخه رو دانلود کنم؟!
توی سایتای ایرانی که شونصد نوع با حجمای مختلف قرار دادن(یکی کمتر از 3 گیگه یکی هم 4/4 گیگ! و...)نسخه 64 رو میخوام
توی همین فروم هم هر روز یه ورژن میزارن با کلی اسم و لینک گیج کننده!!!!
برای مصرف خونگی میخوام(از نوع معمولی که زیاد بازی نمی کنم و بیشتر فیلم می بینم و اینترنت سر می زنم)
حالا pro نصب کنم یا enterprise?
و سوال مهم تر اینکه دوستانیکه نصب کردن و مشکل نداشتن بگن از کجا دانلود کردن تا من هم همون رو دانلود کنم

لطفا همه دوستان مشارکت کنن چون موضوع به دردبخوریه و مساله خیلیاست

pa13
13-02-2013, 19:07
با تشکر از زحمات شما-من دو ويندوز xP-7دارم خواستم XPرو به 8تبديل کنم بعداز فرمت کردن پارتیشنی که XPروش نصب بود ونصب 8 تو همون درايو تو قسمت بوت منيجر گزينه ultra of windows يا همون اکسپی وجود داره! از دستور msconfig هم اين ويندوز رو نميشناسه. حالا من چيکار کنم؟؟؟؟

G.D.ragon.Ir
14-02-2013, 07:19
حالا مساله اینجاست که کدوم نسخه رو دانلود کنم؟! pro یا enterprise?

برای مصرف خونگی میخوام(از نوع معمولی که زیاد بازی نمی کنم و بیشتر فیلم می بینم و اینترنت سر می زنم)
سلام. با توجه به چیزهایی که گفتید من pro رو پیشنهاد میکنم ولی در هر صورت میتونید تو
لینک زیر برید و تفاوت های نسخه های مختلف رو ببینید

و سوال مهم تر اینکه دوستانیکه نصب کردن و مشکل نداشتن بگن از کجا دانلود کردن تا من هم همون رو دانلود کنم

من خودم از سایت s o f t 9 8 . i r (فاصله ها رو حذف کنید) دانلود کردم.

NET DOCTOR
14-02-2013, 11:22
سلام. با توجه به چیزهایی که گفتید من pro رو پیشنهاد میکنم ولی در هر صورت میتونید تو
لینک زیر برید و تفاوت های نسخه های مختلف رو ببینید

من خودم از سایت s o f t 9 8 . i r (فاصله ها رو حذف کنید) دانلود کردم.

متاسفانه دوستان مشارکت نمی کنن!
دیروز خودم تصمیم گرفتم از همون 98 دانلود کنم و الان نصب کردم
نسخه enterprise
فعلا که مشکلی نداره

havzhini
14-02-2013, 11:29
متاسفانه دوستان مشارکت نمی کنن!
دیروز خودم تصمیم گرفتم از همون 98 دانلود کنم و الان نصب کردم
نسخه enterprise
فعلا که مشکلی نداره

تمام این نسخه های برای دانلود تغریبا یکی هستن و فقط پک هاشون فرق داره که مثلا نسخه 32و64باهمه یا جدا و اینطور مسائلی
بهترین و کاملترین همین نسخه enterprise هست و مشکلی نداره
ولی حتما حتما اپدیت کنین ویندوز رو تا مشکلات اولیه برطرف بشه و نسخه بروزرسانی بشه چون چندیدن اپدیت براش اومده که کارکرد ویندوز رو خیلی بهتر میکنه.

saeedpm
14-02-2013, 18:38
مبدونم enterprise از pro بهتره وکاملتره ولی میخواستم بدونم دقیقا فرقشون چیه؟
enterprise از pro خیلی سنگین تره؟

havzhini
14-02-2013, 18:50
مبدونم enterprise از pro بهتره وکاملتره ولی میخواستم بدونم دقیقا فرقشون چیه؟
enterprise از pro خیلی سنگین تره؟

فرقشون خیلی زیاد نیست
نسخه پرو نسخه کامل خانگی هست
نسخه اینترپرایس نسخه عرضه شده برای شرکتها هست
چندتا قابلیت توی اینترپرایس هست که توی پرو نیست که البته برای کاربر معمولی زیاد کاربردی نیست
تفاوتها هم توی همین لینک ویکیپدیا که بالا دوستان گذاشتن مشخصه

سنگینی هم باهم فرقی ندارن و یکی هستن
میشه گفت نسخه enterprise همون نسخه Ultimate ویندوز سون هست فقط نامگذاری فرق کرده.

amirpers
14-02-2013, 23:56
دوستانی که از s o f t 9 8 . i r دانلود کردن، این که گفته این نسخه های جدید همون ورژن rtm هستن و فقط آپدیت ها بهشون اضافه شده یعنی چی؟
یعنی اینکه ویندوز برو نصب می کنیم و بعدش تمامی اپدیت ها رو باید یکی یکی نصب کنیم ؟

NET DOCTOR
15-02-2013, 00:43
دوستانی که از s o f t 9 8 . i r دانلود کردن، این که گفته این نسخه های جدید همون ورژن rtm هستن و فقط آپدیت ها بهشون اضافه شده یعنی چی؟
یعنی اینکه ویندوز برو نصب می کنیم و بعدش تمامی اپدیت ها رو باید یکی یکی نصب کنیم ؟

من انترپرایز نصب کردم(پرو هم قطعا فرقی نداره)
هیچ کار اضافه ای لازم نداشت.خیلی راحت.
الانم هیچ مشکلی ندارم و هنوز یه روز نشده دیگه به محیطش عادت کردم

amir.7
15-02-2013, 02:09

نه خودش نصب شدست ، لازم نیست کاری کنید

havzhini
15-02-2013, 05:42

حتما با خوده ویندوز هم اپدیت کنید
چون چندیدن اپدیت برای ویندوز اومده تا حالا و اپدیتهای جدید نصب بشه خیلی بهتره.

lionf3
15-02-2013, 14:06
سلام دوستان سوالی داشتم ازتون نمیدونستم کجا مطرح کنم:
این BackGround استارت اسکرین رو چجوری میشه عوض کرد
همچنین زمانی که Lock میکنیم
والا من که هرچقدر زور زدم دیدم اون بخش انگار قفله!!!

havzhini
15-02-2013, 14:26
سلام دوستان سوالی داشتم ازتون نمیدونستم کجا مطرح کنم:
این BackGround استارت اسکرین رو چجوری میشه عوض کرد
همچنین زمانی که Lock میکنیم
والا من که هرچقدر زور زدم دیدم اون بخش انگار قفله!!!

اگه قفله مشکل از کرک که کامل کرک نشده ویندوز
کرک جدید نصب کنین درست میشه.

lionf3
16-02-2013, 19:48
اگه قفله مشکل از کرک که کامل کرک نشده ویندوز
کرک جدید نصب کنین درست میشه.
آخرین ورژن KMsnano رو نصب کردم کرک کامل هم شد اما اون قسمت دیگه رفته
نمیدونم شاید مشکل از Sync ناقص با حساب کاربری Hotmail هم باشه
به هر حال ممنون از کمکتون

شهنام89
01-03-2013, 11:54
سلام دوستان
خوبید؟:n02:
می خواستم بدونم الان وقت ارتقا ویندوز 7 به ویندوز8 رسیده یانه؟!
یعنی تغییر ویندوز اونم با این همه مشکلات و دنگ و فنگ ویندوز8 ارزششو داره یا فعلا ویندوز7 خوبه؟
نظرمم به ویندوز8Enterprise می باشد چطوره خوبه؟
سی پی یوام چهار هسته ایی دارم 4گیگ رم

light
01-03-2013, 16:42
یه سوال
ویندوز8 الآن کامل هستش ؟ یعنی مثل ویندوز7 فول و بدون مشکل هست و با تمام نرم افزار و بازیها سازگاری داره ؟

NET DOCTOR
01-03-2013, 17:16
یه سوال
ویندوز8 الآن کامل هستش ؟ یعنی مثل ویندوز7 فول و بدون مشکل هست و با تمام نرم افزار و بازیها سازگاری داره ؟

من که مشکلی ندارم
در کل همونه فقط پیشرفته تر و سریع تر!
اتوکد 2010 رو هم روش نصب و پچ کردم بدون مشکل

فقط مشکل من و دوستم اینه که گرافیک لپ تاپ رو نمی خونه
رفیقم که نتونست درایور رو پیدا کنه اما من که تونستم هم اثری نکرد و همچنان یک گیگ گرافیک من رو نشون نمیده و فقط یک گیگ شیر رو نشون میده(در اصل 2 گیگ باید باشه)

Danial_4139
02-03-2013, 19:22
یه سوال

اگر کسی بخواد فقط آهنگ گوش بده بد نیست ولی اگر یه پله انتظارت بالاتر باشه ماکروسافت در هر زمینه برای شما یه متن 500 خطی تو Help Center گذاشته که خلاصش اینکه که نیست ، نمیشه ، نداره ، چی ؟! آهان امکانش نیست !

نمونش امکان نداشتن ساخت کانکشن وای فای برای شیر اینترنت و نداشتن کدک MPEG 2 و کار نکردن با اکثر پرینتر های موجود و ....

خدا رو شکر برای هر کار هم که تو ویندوز های قبلی عادی بود تو این ویندوز باید نیم ساعت رجیستری رو دست کاری کنی تا بتونی راضیش کنی انقد سوال نپرسه !
کافیه بخوای یه فایل یا برنامه رو کپی یا نصب کنی نیم ساعت باید به هشدار های مسخره و جواب بدی تا قبول کنه مثلا برنامه رو کرک کنی !

کلا ویندوز 8 اگر چه به روزه ولی سیستم عاملی نیست که آدم باش راحت باشه ، شاید به دید سیستم عامل موبایل و تبلت بش نگاه کنی جذاب باشه ولی برای PC و کار با موس و کیبورد یه شکست بزرگه .

Mahziar-7
26-03-2013, 14:13
من شنیده بودم ویندوز 8 یه قابلیتی داره که تاریخچه ی ترافیک رو ثبت می کنه و معلوم میشه چند گیگ تبادل اینترنتی داشتی در طول مثلا چند ماه. این درسته؟ داریم همچین قابلیتی مردم؟! کجاشه دقیقا؟

ویرایش: و 1 سوال دیگه: موقعی که یه فایلو کپی می کنیم اگه یه فایل همنامش تو اون مسیر باشه اخطار میده که در ویندوز 8 این اخطارو برداشتن! چجوری باید برش گردوند؟

badrhari
27-03-2013, 16:21
ببخشید
آیا نرم افزاری هست که باهاش بشه فهمید که
سیستم پی سی
قادر به کار کردن با ویندوز 8 هست یا نه(32 و 64)؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Beta
27-03-2013, 17:15
ببخشید
آیا نرم افزاری هست که باهاش بشه فهمید که
سیستم پی سی
قادر به کار کردن با ویندوز 8 هست یا نه(32 و 64)؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره هست!
Windows 8 Assistant ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Beta
27-03-2013, 17:16
سلام دوستان
خوبید؟:n02:
می خواستم بدونم الان وقت ارتقا ویندوز 7 به ویندوز8 رسیده یانه؟!
یعنی تغییر ویندوز اونم با این همه مشکلات و دنگ و فنگ ویندوز8 ارزششو داره یا فعلا ویندوز7 خوبه؟
نظرمم به ویندوز8Enterprise می باشد چطوره خوبه؟
سی پی یوام چهار هسته ایی دارم 4گیگ رم

نه هنوز نرسیده، شما ویندوزو نصب کنید باید 700 مگ فقط آپدیت کنید!
باید منتظر سرویس پک بود!بعد میشه ارتقاع داد از 7 به 8!

capitan black
02-04-2013, 15:40
دوستان من توی ویندوز 8 وقتی روی صفحه راست کلیک میکنم گزینه های سورت غیر فعال هستند...دلیلش چیه ؟!

تصویر :

شهنام89
21-04-2013, 15:45
نه هنوز نرسیده، شما ویندوزو نصب کنید باید 700 مگ فقط آپدیت کنید!
باید منتظر سرویس پک بود!بعد میشه ارتقاع داد از 7 به 8!
ممنون از راهنمایی دوستان
یه 10روزی که نصب کردم خیلی از عملکرد ویندوز و سیستمم راضی هستم البته با یک حالگیری توب شروع شد ویندوز8 رو ریختم کلی برنامه روش نصب کردم آخرش کرک رو ریختم که بیچاره شدم:n19:
موس از کار افتاد که افتاد
3روز ور رفتم تا اخرش فرمت کردم و دوباره ویندوز۸ ریختم
:24:
با یه کرک دیگه اکتیو شد مشکلی هم نداره
دانلودم از ماکروسافت نداره
تازه سرعت دانلودم خیلی بهتر شده الانم رزیدنت اویل 6 ریختمو بازی می کنم مشکلی نداره
فقط بدون استارت منو خیلی بد بود که اونم اوردمش:n23:
32بیتشم ریختم

MOHAMMAD2010
05-06-2013, 12:54
آخرین ورژن 8 الان اسمش چیه ؟

Mohammad Yek110
18-06-2013, 16:34
الان کرک بدون مشکل اومده؟
اورجینال چنده؟تو بازار هست؟

Beta
18-06-2013, 21:25
آخرین ورژن 8 الان اسمش چیه ؟
en_windows_8_enterprise_x64_dvd_917522

Mohammad Yek110
19-06-2013, 20:10
en_windows_8_enterprise_x64_dvd_917522
بدون هیچ مشکلی کرک شده نصبش کنم؟

faded
20-06-2013, 14:16
من معمولا از ویندوز xp استفاده میکنم بعضی وقتها هم 7 حالا اگر مستقیما برم 8 مشکلی پیش نمیآ ید؟ چه تفاوتهای اساسی با ویندوز Xp داره؟

NOR-1
17-07-2013, 18:07
من شنیدم تو ویندوز 7و xp اگر موقع copy , peste مثلا از 100 تا فایل اگه فایل 56 خراب بود دیگه ادامه نمیداد اما این مشکل تو ویندوز8 بر طرف شده درسته؟

kasra2002
18-07-2013, 09:54
درود
دو تا مشکل بزرگ دارم
یکی اینکه مدتیه که ایرور نصب .net 3.5 رو ی صفحه موقع بالا آمدن ویندوز دارم با توجه به اینکه نمیدونم چرا ولی آفلاین نیشه نصب روی سیستم من و اینترنت نصب انلاین ندارم چجوری میتونم اینو بی خیال شم که ایرور نده اونم 3 تا روی هم
نوشته اینه an app want this object to be installed on your computer
نکته بعدی اینکه ایا میشه اینو کاری کرد که مثل ویندوز 7 هر صفحه ای زبان خودش رو داشته باشه ( در ویندوز 7 مثلا اگه در اینتر نت زبان رو فارسی کنیم با alt +shift اگه الان مثلا وارد مای کامپیوتر شیم زبان دوباره به اینگلیسی بر میگرده و هر برنامه برا خودش تنظیم میشه ولی در 8 اینجوری نیست و اعصاب خورد کن ه

Davood_titan
19-07-2013, 13:27
سلام
اقا الان ما یه مشکلی داریم
به نظر شما کدوم نسخه ویندوز 8 خوبه نصب کنیم ؟

M0RTEZA_R
21-07-2013, 11:13
سرعت ویندوز 8 نسبت به 7 زیادتره؟
باسخت افزار پایین میشه کار کرد؟

kasra2002
21-07-2013, 18:02
اونی که 7 جواب می ده کار می کنه سرعتشم مخصوصا بوت خیلی بالاتره از 7

Michle.stam
24-07-2013, 09:43

نه دوست عزیز شایعه نیست واقعیه.میتونیم از طریق اون اپلیکیشن به صورت آنلاین بازی های ایکس باک بازی کنی حتی با کیفیت بالا ولی متاسفانه ایران با این اینترنتی که داره نمیتونیم اجراشون کنیم

Michle.stam
24-07-2013, 09:46

من الان خودم ویندوز8 دارم سخت افزارمم همچین تعریفی نداره ولی هم سرعتش بالا هم تازه میتونم باهاش بعضی بازی هارو اجرا کنم:n06:

Michle.stam
24-07-2013, 09:56
سلام
میخواستم بدونم ویندوز 8 فاینال اومده دیگه؟؟؟؟؟
اگه لطف کنین اموزش نصب ویندوز هشت و واسمون کامل و دقیق بزارین عالی میشه...
من الان ایکس پی دارم...
میخوام ویندوز 8 رو نصب کنم و ایکس پی رو هم داشته باشم...
باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز من الان خودم جفتشو دارم نسخه ی فینالش هم اومده برای نصبش هم توی همون محیط ویندوز ایکس پی سی دی ویندوز8 بزار بعد توی هر درایوی که دوست داشتی نصب کن.نصبشم آسونه مثل آب خوردنه.بعد از هر جفتش میتونی استفاده کنی.این هم کمک من!:n01:

M0RTEZA_R
25-07-2013, 09:43
هفت و هشت رو چطوری با هم نصب کنیم؟

amir.7
26-07-2013, 00:20
هفت و هشت رو چطوری با هم نصب کنیم؟

ویندوز 7 رو توی C نصب کن و 8 رو توی D ، فقط این نکته رو باید حتما رعایت کنی که از داخل محیط ویندوز 7 اقدام به نصب نکنی که در این صورت ویندوز شما

آپگرید خواهد شد .

parsicola
28-07-2013, 20:04
کلا ویندوز خوبیه اما یکم سر منوی استارت الکی جو گیر شدند و فکر کردند کل کامپیوترها تاچ اسکرین شدند! و دیگه نیازی بهش نیست! درحالیکه هنوز اکثر کامپیوترها و لبتاپ ها غیر تاچ هستند و دوما اصلا منوی استارت روی صفحه تاچ هم لازمه چون هنوز بهش عادت اساسی داریم.

ALender
02-08-2013, 12:46
سلام
میشه لطفا یه توضیحی در مورد ویرایش های مختلفی که همین سایت برای فروش گذاشته رو بدید؟

- Windows 8 x86 -32-bit
- Windows 8 N x86 -32-bit
- Windows 8 Pro x86 -32-bit
- Windows 8 Pro VL x86 -32-bit
- Windows 8 Pro N x86 -32-bit
- Windows 8 Pro with Media Center x86 -32-bit
- Windows 8 Enterprise x86 -32-bit
- Windows 8 Enterprise N x86 -32-bit
- Windows 8 x64 -64-bit
- Windows 8 N x64 -64-bit
- Windows 8 Pro x64 -64-bit
- Windows 8 Pro VL x64 -64-bit
- Windows 8 Pro N x64 -64-bit
- Windows 8 Pro with Media Center x64 -64-bit
- Windows 8 Enterprise x64 -64-bit
- Windows 8 Enterprise N x64 -64-bit

فرقشون باهم چیه؟

mrmostafa
28-08-2013, 08:27
ممنون ميشم راهنماي كنيد:
1- كليد پاور و كامپيوتر و كنترل پنل رو ميشه داخل خود استارت آورد يا دسكتاپ ؟؟؟؟
2- موقعي كه يه عكس رو اجرا ميكنم بعد فلش قبل رو ميزنم بره بعدي ميره تو يه صفحه ديگه يه سري آيتم مياره يه خورده گيج كننده هستش متروي ويندوز
3- وقتي كه سيستم بالا مياد پسورد داره يه كاري ميشه كرد كه بدون پسورد بياد بالا ؟ چي هستش؟؟

merajj2
11-09-2013, 11:34
من این سوال رو تو یه تاپیک دیگه هم مطرح کردم هنوز بهم ج ندادن

سلام به همه یه مشکل فنی داشتم. من تو درایو c وین7 نصب کردم ویندوز 8 هم تو درایو d بعد از اینکه تمام شد وقتی سیستم ری استارت شد دیگه اون قسمت که به ما حق انتخاب میده که از 7 میخوای استفاده کنی یا 8 نیومد و مستقیم رفت به وین8 حالا چیکار کنم مممممممممممممممنووووووووو ووووووونن از سایتتون.:n13:

Master Root
28-09-2013, 11:13
دکمه windows+R روی کیبورد رو فشار بدید و پنجره run باز میشه تایپ کنید msconfig

در برگه boot ویندوز ها رو می بینید

هر کدوم را می خواهید set as default کنید.

maj_asatid
30-09-2013, 00:13
من میخوام ویندوز 8 رو روی pc نصب کنم بنظر خوب میشه؟سیستم قوی دارم.البته قبلاً به راحتی نصب کردم ولی نتوستم باهش ارتباط ایجاد کنم.
میخوام ویندوز 8 سی دیش رو ببخرم بنظرتون ویندوز کدوم شرکت رو بخرم و چه ورژنی؟
ویندوز 8 رو که نصب میکنی همیشه یه صفحه میاد که بیشتر بدرد سیسم های لمسی میخوره میتونم اون صفحه رو عوض کنم مثل ویندوز 7 بشه همیشه بصورت معمولی مثل ویندوز 7 بیاد بالا؟

Master Root
30-09-2013, 11:31
ویندوز 8 یه مقدار گرافیکی شده کمی باهاش کار کنید راه میوفتید که ویژگی هایی هم نسبت به ویندوز 7 داره اما اون صفحه start شما هست که به صورت کاشی کاشی ظاهر میشه و اگر می خواهید مثل ویندوز 7 منوی start داشته باشید میتونید از نرم افزار starDock Start8 استفاده کنید تا برای شما منوی استارت رو ایجاد کنه.

3moheb
02-10-2013, 21:22
با سلام
دوستان تمام نرم افزار های اولیه ویندوز8 یا به اصطلاح built-in apps win 8" از ویندوزم پاک شده،برنامه هایی مثل 'news','weather',travel' .خود مایکروسافت میگه این ها رو از برنامه store تهیه کنم در صورتی که دسترسی به store امکان پذیر نیست.کمک کنید چی کار کنم،با تشکر

Master Root
05-10-2013, 14:27
این پیغام رو دارید؟

we were not able to connect to the store.this might have happend because pf a server problem or the net work connection timed out

اگر این پیغام رو در دسترسی به store داشتید به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مراجعه کنید و مراحل رو انجام بدید.

HOJ-JAT
17-10-2013, 18:45
فرق نسخه 8.1 rtm با این نسخه ای که ب طور رسمی اومده بیرون در چی هست/؟

HADI ONLY
17-10-2013, 20:56
سلام دوستان
این Windwos store برای شما هم کار نمیکنه ؟ یعنی چون تحریم هستیم , نمیشه کلا ؟

HOJ-JAT
18-10-2013, 10:10
این Windwos store برای شما هم کار نمیکنه ؟ یعنی چون تحریم هستیم , نمیشه کلا ؟
بله بای ریج رو عوض کنید و فکر کنم با شیلتر شکن وارد شید

goldenmember
06-11-2013, 22:02
سلام دوست عزیز
مثل اینکه علاوه بر اسمتون خودتون هم مستر هستین.
من به خاطر دوتا مشکل ویندوز 8 رو بیخیال شدم.

مصرف خودسرانه اینترنت
و
یه برنامه مخصوص مادربردم epu 6 engine که صدای فن کامپیوترو کم میکنه تو این هر کار کردم نتونستم اجراش کنم
از طریق run as adm.. و امتحان کردن همه گزینه ها تونستم نصبش کنم.
اما وقتی کامپیوترو ریستارت میکنم یه ارور واسش میاد.

1)تو 8.1 این مشکلات حل میشه؟
2)اگه نه تو همین 8 میشه یه کاریش کرد؟
3)اگه بازم نه باید با 7 کار کنم.من از اون کپی کننده 8 خیلیییییییی خوشم اومد یه نرم افزاری هست بشه اونو تو سون آورد؟

Master Root
07-11-2013, 12:06
برای نصب برنامه
epu 6 engine روی ویندوز 8 به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه سری بزن ترفند خوبی معرفی کرده.

goldenmember
07-11-2013, 21:49
برای نصب برنامه
epu 6 engine
روی ویندوز 8 به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه سری بزن ترفند خوبی معرفی کرده.
قبلا اونجا رو پیدا کرده بودم.
با این روش نصبش کردم ولی اجرا نمیشد
برای مصرف خودسرانه اینترنت هم یه ترفندی پیدا کرده بودم که تاثیرش کامل نبود .
میخوام بدونم این مشکلا تو 8.1 رفع شده یا نه؟