PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : odd drive letter لپ تاپم رو چطوری میتونم عوض کنم ؟

mahyarSAMSUNG
04-10-2011, 21:49
لپ تاپ من درایو بلوریش ئی هستش که واقعا من اینو نمیتونم تحممل کنم میخوام تغییر بدم که درایو آخر به حسااب بیاد. من با برنامه پاراگون پارتیششن تست کردم ننشد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
04-10-2011, 23:01
از طریق Disk Management روی درایو کلیک راست کنین و Change Drive Letter and Paths... رو بزنین و عوض کنین

mahyarSAMSUNG
05-10-2011, 11:02
ممنون ولی این کاری رو که گفتید رو از برنامه پاراگون هم میشه انجام داد ولی مشکل اینه که تا وقتی درایو odd ئی هستش نمیشه این drive letter رو برای هارد دیسکها انتخاب کرد ... اصلا تو لیست نمیاد چون قبلا انتخاب شده ... من خودم روی دسکتاپ راحت این کارو انجام میددم .طوری که odd رو غیر فعال میکنم ... یعنی کابلهاشو در میارم طوری که توی مای کامپیوتر نیاد اون وقت با دیسک منیجر یا چاراگون اسم ها رو درست میکنم و بعد odd رو فعال میکنم و بصورت اتوماتیک خودش اسم آخر رو میگیره ... من حرف اینه که توی لپ تاپ جایی هست که بشه odd رو برای چند لحظه غیر فعال کرد ؟ با توجه به اینکه من خودم توی ستاپ کامیوتر رفتم و پیدا نکردم .... آیا شما دقیقا میدونید کجاست ؟

ask_bl
05-10-2011, 13:47
خوب شما به جای این کار اسم درایو آخر که مثلا G هست رو عوض کنین به H (برای مثال) بعد اون Letter آزاد میشه و میتونین بلوری رام رو به اون اسم بذارین

mahyarSAMSUNG
06-10-2011, 00:03
خوب شما به جای این کار اسم درایو آخر که مثلا G هست رو عوض کنین به H (برای مثال) بعد اون Letter آزاد میشه و میتونین بلوری رام رو به اون اسم بذارین

ممنون ولی من فکر کنم با دیسک منیجر و پاراگون کار نکردید اصلا درایو او دی دی توش نداره که بخوای اسمشو تغییر بدیم ... هرچند که خودم درستش کردم و راه حل خیلی ساده تر از این حرفها بود ... من اصلا یادم رفته بود که از طریق ویندوز هم میشه او دی دی رو دیس کرد با دیسیبل کردن او دی دی برای چند لحظه و درست کردن اسم بقیه درایو ها وقتی او دی دی رو فعال کردم خودش بصورت اتو اسم درایو آخر رو گرفت ... در هرضورت ممنون از جواب ها :46:

ask_bl
06-10-2011, 05:08
ممنون ولی من فکر کنم با دیسک منیجر و پاراگون کار نکردید اصلا درایو او دی دی توش نداره که بخوای اسمشو تغییر بدیم ... هرچند که خودم درستش کردم و راه حل خیلی ساده تر از این حرفها بود ... من اصلا یادم رفته بود که از طریق ویندوز هم میشه او دی دی رو دیس کرد با دیسیبل کردن او دی دی برای چند لحظه و درست کردن اسم بقیه درایو ها وقتی او دی دی رو فعال کردم خودش بصورت اتو اسم درایو آخر رو گرفت ... در هرضورت ممنون از جواب ها :46:
:13:یکی از جاهایی که خیلی باهاش کار میکنم دیسک منیجمنته
هم تو نوت بوک و هم توی PC میتونین از دیسک منیجمنت این کار رو انجام بدین

42377

mahyarSAMSUNG
06-10-2011, 19:26
:13:یکی از جاهایی که خیلی باهاش کار میکنم دیسک منیجمنته
هم تو نوت بوک و هم توی PC میتونین از دیسک منیجمنت این کار رو انجام بدین

42377

ببخشید چرا حالا منو میزنی :31: باور کن دیسک منیجر من اصلا این شکلی نبود که شم عکسشو گذاشتید ... و فقط هم درایو های هارد رو توی لیست داشت ... :10::40:

Erfan.B
06-10-2011, 20:17
پر واضحه که جناب مهیار خان شما داری با ناظر انجمن نرم افزار صحبت می کنی!!! پس قطع به یقین شما اصلاً با دیسک منیجمنت کار نکردی! این دقیقاً دیسک منیجمنت هست.
موفق باشی.

mahyarSAMSUNG
07-10-2011, 08:26
من ازش معذرت میخوام راستی میگی ... البته من با دیسک منیجر کار کردم ولی شاید به چشمم نخورده درایو سی دی رام

Amir Varasteh
07-10-2011, 13:02
من ازش معذرت میخوام راستی میگی ... البته من با دیسک منیجر کار کردم ولی شاید به چشمم نخورده درایو سی دی رام

دوست من شما Disk Management رو که باز کنی ، اون پایین لیست CD-Rom هات میاد. عکس زیرو ببین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]