PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاومش نشدن کامپیوتر پس از انتخاب گزینه hibernate

firstclass
04-10-2011, 18:03
با سلام خدمت دوستان

مشکلی که در ایکس پی دارم اینه که بعد از اینکه گزینه hibernate رو انتخاب میکنم و ok میکنم سیستم چند لحظه مکث میکنه و به ویندوز بر می گرده و error زیر در taskbar به نمایش در میاد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این ارور ناشی از چی هست و به چه دلیل رخ می ده و راه حلش چیه؟ بعد از اینکه این اتفاق میفته گزینه hibernate از لیست خاموش کردن حذف میشه و مجبوری یا restart کنی یا shutdown

حتی بعد از اینکه standby میکنم خاموش میشه ولی دوباره خود به خود یه مدت بعد روشن میشه!!

پ.ن : جدیدا یه 1 رم 1 گیگ به سیستم اضافه کردم و در ابتدای امر مشکلی با این مساله نداشت. ربطی به این قضیه نداره؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

urumchi
04-10-2011, 18:33
دوست عزيز كو عكسش؟

joe_satriani
04-10-2011, 18:38
با سلام
سیستم یه ریپیر کردن نیاز داره
یا اینکه کلا ویندوز رو عوض کنید.

موفق باشید.

firstclass
04-10-2011, 19:20
دوست عزيز كو عكسش؟
والا من آپلود کردم ولی گویا پی سی ورلد حذف کرده!
دوباره میذارمش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواقعا قوانین این سایت در نوع خودش جالبه بعد تازه با این کارها میخواهد تو گوگل هم محبوبش کنیم!

urumchi
04-10-2011, 19:22
عكس رو يه جاي ديگه آپلود كن مشكل داره

firstclass
04-10-2011, 20:10
عكس رو يه جاي ديگه آپلود كن مشكل داره
آپلود شد . متن ارور :

windows system error
Insufficient system resources exist to complete the API

urumchi
04-10-2011, 22:19
دوست عزيز مشكل به اين برميگرده كه ويندوز نميتونه از رم سيستمتون براي hibernate استفاده كنه

ويندوز با اون 1 گيگ رم جديد مشكل داره، بهتره از ويندوز 7 استفاده كنيد، اما اگه در صورت تعويض ويندوز باز هم مشكل پابرجا بود بايد رم رو تعويض كنيد

firstclass
04-10-2011, 22:53
دوست عزيز مشكل به اين برميگرده كه ويندوز نميتونه از رم سيستمتون براي hibernate استفاده كنه

ويندوز با اون 1 گيگ رم جديد مشكل داره، بهتره از ويندوز 7 استفاده كنيد، اما اگه در صورت تعويض ويندوز باز هم مشكل پابرجا بود بايد رم رو تعويض كنيد
ممنونم
پس چرا این مشکل همیشه وجود نداره؟ یعنی سه بار hibernate میکنه و دفعه چهارم نمیکنه ؟ (مثلا)

و سوال دوم اینکه چرا کلا با رم اضافه هیچ مشکلی نداره به جز مشکل hibernate کردن

و مورد سوم اینکه نه . با ویندوز ویستام مشکلی نداره . ولی واقعا تعویض ویندوز برام کابوس هست و امیدوارم راه حلی برای حل مشکل تو همین ویندوز پیدا بشه:41::45:

Masоud
04-10-2011, 23:53
سلام

ابتدا فایل ضمیمه شده رو دانلود کنید. سپس به محیط Safe Mode رفته و فایل دانلود شده و اجرا و سیستم رو Restart کنید.

موفق باشید :40:

firstclass
05-10-2011, 01:19
سلام

ابتدا فایل ضمیمه شده رو دانلود کنید. سپس به محیط Safe Mode رفته و فایل دانلود شده و اجرا و سیستم رو Restart کنید.

موفق باشید :40:
سلام ممنونم :40: ظاهرا که فعلا حل شده

حالا این مشکل چی بود و این فایل چی بود؟ پچ ایکس پی بود؟