PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره نهایی - خیلی خیلی ضروری - سونی حدود 1500

my_world
04-10-2011, 17:17
سلام. این پست رو درادامه مشاوره قبلیم مینویسم. لپ تاپ سونی میخوام، حدود 1500. کارم بیشتر اینترنته و دانلود موزیک،گاهی فیلم، و ebook. درسال در کل 1ماه هم بازی نمی کنم.
چشمام ضعیفه و صفحه نمایشش اذیتم نکنه. سبک باشه. سندی بریج، full HD، بلوری، usb 3 داشته باشه. و اینکه زود داغ نشه.
پروژم به visual studio 2008 و sql 2005 نیاز داره و 1 ماه آینده پروژه م رو بدم دیگه کاری با این برنامه ها ندارم.
سیستم عامل (ویندوز) نمیخام روش نصب کنن،خودم نصب میکنم هزینه م رو پایین میاره. به نظرتون اشکالی نداره؟ دوس دارم بعد پروژه م سیستم عامل های دیگه رو امتحان کنم (سون، لینوکس،مکینتاش، ویستا و ...)
و اینکه فروشنده میگه بدون گارانتی زیاد سفارش داده و تا حالا هم مشکلی پیش نیومده. بدون گارانتی سفارش بدم؟
این مشاوره نهاییم هستش و فکر میکنم به اندازه کافی جستجو کردم. ممنون میشم کمکم کنین انتخاب خوبی داشته باشم نهایتن.
و با توجه به راهنمایی های قبلی نظرتون درمورد CB16FG و CB17FX چیه؟

F R E E M A N
04-10-2011, 18:03
این دو مدل از همه لحاظ مشابهند و گرچه نسبت به کانفیگ خیلی گرانند ولی کیفیت خوبی دارند
با گارنتی ایران رهجو بالای 1.600 درمیاد دیگه خودت میدونی

my_world
04-10-2011, 18:20
اگه میشه لطف کنین با این مشخصاتی که گفتم لپ تاپ سبک تری هم معرفی کنین، 14 اینچ. فقط سونی باشه

F R E E M A N
04-10-2011, 18:44
14 اینچ سری ca و eg هست که سری e چندان با کیفیت نیست و هیچکدام fullhd ندارند
ca15fg را میتونی با کانفیگ مشابه و قیمتی حدود 1.400 پیدا کنی ولی بلو ری نداره

mehdi666lp
05-10-2011, 12:46
سلام. این پست رو درادامه مشاوره قبلیم مینویسم. لپ تاپ سونی میخوام، حدود 1500. کارم بیشتر اینترنته و دانلود موزیک،گاهی فیلم، و ebook. درسال در کل 1ماه هم بازی نمی کنم.
چشمام ضعیفه و صفحه نمایشش اذیتم نکنه. سبک باشه. سندی بریج، full HD، بلوری، usb 3 داشته باشه. و اینکه زود داغ نشه.
پروژم به visual studio 2008 و sql 2005 نیاز داره و 1 ماه آینده پروژه م رو بدم دیگه کاری با این برنامه ها ندارم.
سیستم عامل (ویندوز) نمیخام روش نصب کنن،خودم نصب میکنم هزینه م رو پایین میاره. به نظرتون اشکالی نداره؟ دوس دارم بعد پروژه م سیستم عامل های دیگه رو امتحان کنم (سون، لینوکس،مکینتاش، ویستا و ...)
و اینکه فروشنده میگه بدون گارانتی زیاد سفارش داده و تا حالا هم مشکلی پیش نیومده. بدون گارانتی سفارش بدم؟
این مشاوره نهاییم هستش و فکر میکنم به اندازه کافی جستجو کردم. ممنون میشم کمکم کنین انتخاب خوبی داشته باشم نهایتن.
و با توجه به راهنمایی های قبلی نظرتون درمورد CB16FG و CB17FX چیه؟
.
.
.
مدل CB رو میتونی با CPU Core i5 و FHD بخری مدل خوبی هستش

my_world
05-10-2011, 15:59
مدل CB رو میتونی با CPU Core i5 و FHD بخری مدل خوبی هستش

میشه لطف کنین اسم کامل مدل رو بگین؟

F R E E M A N
05-10-2011, 16:17
میشه لطف کنین اسم کامل مدل رو بگین؟
پس مدلهایی که خودت در پست 1 گفتی چی بودن!؟

my_world
05-10-2011, 17:04
اونا core i5 هستن یا core i7 ؟

--------------------------
و سوال از jjman ؛
این جمله ار فرد خاصیه؟ خیلی برام آشناس - ؟

The Right Man In The Wrong Place Can Make All The Difference In The World

F R E E M A N
05-10-2011, 18:08
سونی cb هر چی در بازار دیدم corei5 بوده ، این سری اصلا پردازنده 4 هسته ای نداره
جدیدترین مدلش با corei7 2640m هستش که اونم 2 هسته ای محسوب میشه
-------------------------------
در مورد این جمله قصار هم که میبینی فقط یک راهنمائی میکنم: google

my_world
05-10-2011, 20:29
خب این سرعتش رو خیلی پایین نمیاره؟ کار کردن باهاش کند نیست؟

و یه سوال مهم دیگه اینکه: کیبوردش راحته؟ خیلی برام مهمه، و قبل از خریدم نمیتونم باهاش کار کنم چون سفارش میدم بیاد

--------------------

مرسی از راهنمایی! از گوردون فریمن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمن اینکه اصلن باهاش آشنا نبودم. بعدن یادم اومد که یه جایی اینو به صادق هدایت گفتن؛
the wrong man
in the wrong place
in the wrong time

my_world
05-10-2011, 20:50
این خصوصیت سرعتش رو پایین نمیاره؟ کار کردن باهاش کند نیست؟

و سوال مهم دیگه اینکه کیبوردش راحته؟ خیلی برام مهمه. چون سفارش میدم و قبل از خرید نمیتونم باهاش کارکنم اینو نمیدونم
مدل CB16FG رو فکر میکنم برمیدارم. اگه شیک تره، وقتی در همه چی مشابهن
----------------------

و مرسی از راهنمایی. از گوردون فریمن. در ویکی پدیا و بازی نیمه جان!
که البته من اصلن باهاش آشنا نبودم. بعدن یادم اومد که یه جایی اینو درمورد صادق هدایت گفتن:
the wrong man
in the wrong place
in the wrong time

F R E E M A N
05-10-2011, 21:07
این خصوصیت سرعتش رو پایین نمیاره؟ کار کردن باهاش کند نیست؟
corei5 سرعتش مناسبه حتی برای کارهای نیمه حرفه ای یا بازیها
ولی با 1.500 میشه لپ تاپهای قویتری از برندهای دیگه خرید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدکیبوردش عالیه: کلیدهای با فاصله با نور پس زمینه برای کار در تاریکی

مدل CB16FG رو فکر میکنم برمیدارم. اگه شیک تره، وقتی در همه چی مشابهن

اینکه که ندید بخوای خرید کنی ممکنه بعد پشیمان بشی بهتره هر طور شده جایی پیداش کنی
رنگ مشکیش به نظر من قشنگتره رنگهای دیگه خیلی جالب نیست

my_world
05-10-2011, 21:16
تو یه سایت خوندم که اگه usb 3 داشته باشه لپ تاپ سیستم عامل هایی مث ویندوز xp جواب نمیده یا شاید من بد فهمیدم. چون میخوام ویژوال نصب کنم برای پروژه م، مشکلی برام پیش نمیاد؟

شاید چون زیاد آشنایی ندارم از برندهای دیگه خوشم نمیاد یا اعتماد ندارم. خب پیشنهادتون رو توی برندهای دیگه بفرمایین که اونا رو هم ببینم

F R E E M A N
05-10-2011, 21:26
تو یه سایت خوندم که اگه usb 3 داشته باشه لپ تاپ سیستم عامل هایی مث ویندوز xp جواب نمیده یا شاید من بد فهمیدم. چون میخوام ویژوال نصب کنم برای پروژه م، مشکلی برام پیش نمیاد؟
xp را دیگه باید فراموش کنی چون لپ تاپهای جدید فقط درایورهای ویندوز 7 دارند
البته میتونی از virtual xp mode در ویندوز 7 استفاده کنی

شاید چون زیاد آشنایی ندارم از برندهای دیگه خوشم نمیاد یا اعتماد ندارم. خب پیشنهادتون رو توی برندهای دیگه بفرمایین که اونا رو هم ببینم
در رنج قیمت زیر 1.500این مدلها با کانفیگ corei7
hp dv6 6177
asus n53sn
lenovo y570

my_world
05-10-2011, 21:34
xp رو قطعن فراموش میکنم اما فقط برای پروژه م نیاز دارم. و نصف بیشتر برنامه م رو با visual 2008 نوشتم. چکار کنم

در رنج قیمت زیر 1.500این مدلها با کانفیگ corei7
hp dv6 6177
asus n53sn
lenovo y570

علاقه و اصرارم به سونی بخاطر کیفیتشه. بهش اطمینان بیشتری دارم. مدل های که پیشنهاد دادین کیفیتشون در چه حده در مقایسه با اون مدل سونی؟ و لطفن بگین کدومش بهتره و چرا، چون هر چی بیشتر میگردم گیج تر میشم و تردیدم بیشتر میشه. همینه که هنوزم انتخابم قطعی نشده متاسفانه

F R E E M A N
05-10-2011, 22:18
xp رو قطعن فراموش میکنم اما فقط برای پروژه م نیاز دارم. و نصف بیشتر برنامه م رو با visual 2008 نوشتم. چکار کنم
من خودم vs 2008 و sql 2005 و office 2007 روی ویندوز 7 (32 بیت) نصب کردم هچ مشکلی هم نداشتم

علاقه و اصرارم به سونی بخاطر کیفیتشه. بهش اطمینان بیشتری دارم. مدل های که پیشنهاد دادین کیفیتشون در چه حده در مقایسه با اون مدل سونی؟ و لطفن بگین کدومش بهتره و چرا، چون هر چی بیشتر میگردم گیج تر میشم و تردیدم بیشتر میشه. همینه که هنوزم انتخابم قطعی نشده متاسفانه
مدلهایی که پیشنهاد کردم کیفیت ساخت و کانفیگ بالایی دارند و با گارانتی زیر 1.5 در میان
البته کیفیت نمایشگر هیچکدام مثل سونی نیست و full hd ندارند
سونی cb کیفیت خوبی داره فقط خیلی گرونه نسبت به کانفیگش
این هم یک ریویوی کامل از cb با عکسهای متعدد از همه زوایا

Mr.Mazmamfi
05-10-2011, 23:42
سلام
داداش شرمنده پست های تاپیکت زیاد شده و من فقط پست اولو خوندم . (دیر وقت بود میخواستم بخوابم :11: )
پیشنهادم اینه :
مدل N55 SF از برند ایسوس .
امروز که بازار بودم با گارانتی الماس قیمت 1480 میداد . (تو پاساژ پارسیان )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر صفحه نمایش برات مهمه از سونی انتخاب کن وگرنه این مدل صفحه نمایش خوبی داره .
این مدل ایسوس تنها ایرادی که داره اینه که کلید های کیبوردش فاصله مناسبی نداره .

cheshmak.a
06-10-2011, 02:26
بنظر من هم اگه یه درصد لپ تاپی غیر از سونی خواستی بگیری
این مدلی که مِستر مَزمَمفی گفتن رو روش یه تحقیقی بکن
چون صفحه نمایش خوبی داره با زاویه دید عالی(براساس کلیپهای youtu-b میگم) و همینطور کانفیگ بسیار عالی

امروز که بازار بودم با گارانتی الماس قیمت 1480 میداد . (تو پاساژ پارسیان )مَزمَمفی جان کانفیگش چی بود؟

my_world
06-10-2011, 20:28
مرسی از همه. ایشالا همون سونی رو میگیرم. یه تاپیک جدید میزنم برای مقایسه جزئیات اون دو مدلی که گفتم و قیمت ها
از لطف همه ممنونم

Mr.Mazmamfi
06-10-2011, 23:58
مَزمَمفی جان کانفیگش چی بود؟
متاسفانه کانفیگشو نپرسیدم !!!!
آخه از فروشنده خوشم نیومد :18:
:11: