PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار پسورد گذاری بر روی فایل اصلی یک نرم افزار به طوری که با رایت کردن هم هنگام نصب نیاز به پسورد داشته باشد

saiiddz
04-10-2011, 14:54
درود
دوستان من نرم ازاری احتیاج دارم که با اون روز فایل اصلی نرم افزاری که هنوز نصب نشده پسورد بشه گذاشت و بعد از این پسورد دار شد وقتی اونو رایت میکنم روز یک دی ودی دی هنگام اجرا و نصبش به صورت اتوران پسورد بخواد
نیاز شدیدی دارم و ممنون میشم خیلی فوری کمکم کنید
بازم مرسی

Erfan.B
06-10-2011, 01:38
دوست من سؤالت واضح نیست نمی تونم منظورت رو دقیق درک کنم اگه بهتر توضیح بدی شاید بتونم کمکت کنم.
موفق باشی دوست من.

saiiddz
06-10-2011, 16:42
دوست من سؤالت واضح نیست نمی تونم منظورت رو دقیق درک کنم اگه بهتر توضیح بدی شاید بتونم کمکت کنم.
موفق باشی دوست من.
فرض کنید من یک نرم افزار نوشتم
حالا برای اینکه فقط کسانی که من بهشون اجازه میدم بتونن از این نرم افزار استفاده کنن میخوام روش یه قفل بزارم و بعد رایتش کنم
که وقتی دست کسی دادم اگه اون کد یا رمز رو داشت بتونه از نرم افزار استفاده کنه یا نصبت کنه

kar1591
06-10-2011, 16:48
میخواد وقتی سی دی رو تو دستگاه گذاشتی ازت پسورد بخواد که اگه پسورد رو بزنی بتونی محتویات داخل دیسک رو مشاهده کنی
(البته جسارت نباشه )

من قبلا همچین نرم افزاری خواسته بودم دوستان برام یه چند مورد معرفی کردند الان تاپیکش رو میگردم میزارم

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

میتونید ازبرنامه WTM Copy Protection یا Copy Protect استفاده کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود Copy Protect

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کی برنامه

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

میتونید ازبرنامه WTM Copy Protection یا Copy Protect استفاده کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک دانلود Copy Protect

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کی برنامه

saiiddz
07-10-2011, 12:25
میخواد وقتی سی دی رو تو دستگاه گذاشتی ازت پسورد بخواد که اگه پسورد رو بزنی بتونی محتویات داخل دیسک رو مشاهده کنی
(البته جسارت نباشه )

من قبلا همچین نرم افزاری خواسته بودم دوستان برام یه چند مورد معرفی کردند الان تاپیکش رو میگردم میزارم

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

---------- Post added at 04:48 PM ---------- Previous post was at 04:48 PM ----------

ممنون
منم یکی پیدا کردم که خیلیم قویه مثله اینکه و به درد بخور
اما کار باهاش رو نمیدونم
اگر دوستی لطف کن آموزش کار با نرم افزار SoftwarePassport Armadillo Professional 8.40 رو قرار بده ممنون میشم