PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك كمك 6630

alimolavi
20-06-2006, 13:22
دوستان من يه گوشي 6630 دارم امروز يه مشكل براش پيش اومد كه از اساتيد مي خواهم بهم كمك كنند

وقتي گوشي رو روشن مي كنم . يا عكس هندس فري اون گوشه مياد يا گوشي پيغام "'enhancement not support'" رو ميده ( هيچ چيزي هم به گوشي متصل نيست)

وقتي هم كه ميخواهم هندس فري بلوتوث رو بهش وصل كنم اين پيغام رو ميده "Disconect wired enhancment first"

تورو خدا كمكم كنيد

blacksun
20-06-2006, 13:27
دوست عزیز پائین گوشیرو یه چک بکن احتمال داره یه شی فلزی بین پینهای گوشیت گیر کرده باشه و باعث اتصال کوتاه شده باشه

alimolavi
20-06-2006, 13:33
دوست عزیز پائین گوشیرو یه چک بکن احتمال داره یه شی فلزی بین پینهای گوشیت گیر کرده باشه و باعث اتصال کوتاه شده باشه

من تا انجايي كه چشم ميرسيد نگاه كردم ولي خبري نبود

blacksun
20-06-2006, 13:36
با یه مسواک کهنه قشنگ پاک کن پین هاشو .چ.ن یه همچین بلائی سر یکی از دوستای منم اومده بود این کارو کردیم درست شد .البته موبایل اون یه نوشته دیگه رو نشون میداد الان یادم رفته

alimolavi
20-06-2006, 13:39
با یه مسواک کهنه قشنگ پاک کن پین هاشو .چ.ن یه همچین بلائی سر یکی از دوستای منم اومده بود این کارو کردیم درست شد .البته موبایل اون یه نوشته دیگه رو نشون میداد الان یادم رفته

حتما اين كارو مي كنم

خدا كنه كارم به نياتل نيفته (كسي باهاشون كار كرده)

blacksun
20-06-2006, 13:44
امیدوارم که مشکلت حل بشه و لی اگه خدای نخواسته کارت به نیا افتاد نگران نباش کارشون درسته

alimolavi
20-06-2006, 15:07
يه چيز ديگه هم بگم وقتي دستمو روش مي كشم يا اين كه جايي هد ست رو فشار ميدم اين علامت حذف ميشه ؟!

blacksun
20-06-2006, 15:19
میشه بیشتر توضیح بدی؟کجاشو فشار میدی درست میشه؟

alimolavi
20-06-2006, 15:23
میشه بیشتر توضیح بدی؟کجاشو فشار میدی درست میشه؟

دقيقا جايي كه فيش هد ست را به موبايل وصل مي كني قسمت پلاستيكي يا فلزيش در ضمن وقتي هم كه فوت مي كنم هم دوباره علامت بلو توث ظاهر ميشه ميتونه از رطوبت نفس من باشه

blacksun
20-06-2006, 15:31
با این توضیحاتی که دادی من احتمال خیلی زیادی میدم که یه چیزی داخل موبایلت رفته که جنسش فلزیه و وقتی که با قسمتهای داخلی گوشی تماس میگیره باعث میشه که این کار های عجیب و غریب از گوشیتونسربزنه توصیه میکنم قاب گوشیتون رو در بیارید و با یه جارو برقی دمنده توش رو گردگیری کنید .احتمال داره اگه باد با فشار بهش بخوره اون تیکه در بیاد یه امتحانی بکن

Basafa
21-06-2006, 00:11
دوست عزیز این اتصال کوتاه به احتمال زیاد بر اثر رطو بت پیش اومده بشرطیکه سوکت پایین گوشی (همون سوکت هندزفری و کابل Usb ) ضربه ندیده باشه وکثیف نباشه که باعث اتصال کوتاه شده باشه به هر حال اگه رطوبت مثل عرق بدن وغیره به اون رسیده گوشی رو خاموش کن و قاب و باطری رو درآر سپس با باد قوی و سرد سشوار بادقت خشک کن احتمل زیاد مشکل حل میشه در صورتیکه حل نشد هزینه رفع اتصال کوتاه سوکت حدود سه هزار تومن واگه نیاز به تعویض سوکت باشه حدود یازده هزار تومن هزینه داره .

fade2amin
21-06-2006, 06:02
اگه با پاک کردن درست نشد ممکنه پین رابط هندزفریت مشکل داشته باشه یا کابلش از تو اتصال کرده باشه.
امیدوارم ردیف شه :puke: