PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با هایپرنت شدن

RAMINET
03-10-2011, 16:55
سلام دوستان. مدتی هست که وقتی لپ تاپ رو هایبرنت میکنم سیستم من بعد از 5-6 دقیقه که مانیتورش خاموش شد اینقدر زور میزنه که هایبرنت کنه آخر هم نمیتونه و سیستم crash میشه و به طور غیر عادی خاموش میشه
نه قطعه جانبی روش نصب کردم نه کاره بخصوصی روی ویندوز انجام دادم !!
ممنون میشم راهنماییم کنید

linkinpark20
03-10-2011, 17:11
سلام دوستان. مدتی هست که وقتی لپ تاپ رو هایبرنت میکنم سیستم من بعد از 5-6 دقیقه که مانیتورش خاموش شد اینقدر زور میزنه که هایبرنت کنه آخر هم نمیتونه و سیستم crash میشه و به طور غیر عادی خاموش میشه
نه قطعه جانبی روش نصب کردم نه کاره بخصوصی روی ویندوز انجام دادم !!
ممنون میشم راهنماییم کنید
کول دیسکی رو بدون ویروس یابی به لپ تاپت وصل نکردی ؟چون یک سری ویروسها اختلالات این شکلی که شما گفتین ایجاد میکنن

EXTREME
03-10-2011, 20:21
ویندوز رو عوض کن و اسکن ویروس بکن و درایور های سیستم رو آپدیت کن
بایوس هم اپدیت بشه خوب میشه معمولا کرش کردن از مشکلات سیستم عامل هست و ویروس میتونه داشته باشه
البته علت های سخت افزاری هم داره که فکر نکنم لپ تاب شما مشکل سخت افزای داشته باشه و نرم افزاری هست

900913
04-10-2011, 21:08

حالا خوبه سیستم شما خاموش میشه.
من بعضی وقتها میخواد بره به hibernate و صفحش میاد برای preparing ولی پیش نمیره! نه خاموش میشه و نه بر میگرده به ویندوز! فقط باید restart‌ کرد!

احتمالا یک پورت روی سیستم باز مونده یا فلشی چیزی وصله داره کار میکنه یا زمان hibernate بیشتر از 1 ساعته باگ داره!
توجه : نظر تخصصی نبود!

RAMINET
06-10-2011, 10:45
از همه سپاسگذارم ولی سیستم ویروس نداره مطمئنم ...