PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی درمورد مرتب سازی فایلها

HOMI737
03-10-2011, 16:28
سلام به همه دوستان
آقا چه طوری میتونم فایل یا فولدر های ویندوز رو به ترتیب دلخواه مرتب یا سورت کنم. مثلا تو XP وقتی فایلها رو بر اساس Name مرتب میکنیم باز هم خودمون میتونیم ترتیبشو جا به جا کنیم ولی تو ویندوز 7 نمیشه که نمیشه لطفا راهنایی کنید:eh:

shahedi
03-10-2011, 19:32
سلام شما این گزینه را غیرفعال کنید حل میشه.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HOMI737
03-10-2011, 23:15
ممنون دوست عزیز ولی من میخوام فولدر های داخل درایو هامو جا به جه کنم که وقتی کلیک راست میکنم اون گزینه Auto arrange icon وجود نداره

مثلا در شات زیر وقتی یک فولدر رو میکشم کنار تا جاشو عوض کنم نمیشه؟؟؟

jafarian
04-10-2011, 00:21
این فایل فشرده ای که پایین گذاشتم دان کنید بعدش از حالت فشرده خارجش کنید رو اون یکی فایلی که به اسم disablefullrowselect اجراش کنید بعد کلا تاییدش کنید از آخرم سیستم log off یا که reset کنید وقتی که ویندوز بالا اومد به درایو خودتون برین میبینید که گزینه Auto Arrange به درایو شما اضاف شده برای جابجایی پوشه ها:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HOMI737
04-10-2011, 13:03
وای داداش دمت گرم خیلی سالاری:33:
فقط میشه بگی با این کار تو کدوم قسمت رجیستری تغییر ایجاد میکنه؟؟

HOMI737
04-10-2011, 16:15
شرمنده یه سوال دیگه هم دارم اینکه چطور میشه پیشفرض نمایش آیکون هارو که روی Details هست از داخل رجیستری تغییر داد مثلا روی Medium icons قرار داد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahedi
05-10-2011, 04:31
وای داداش دمت گرم خیلی سالاری:33:
فقط میشه بگی با این کار تو کدوم قسمت رجیستری تغییر ایجاد میکنه؟؟

arashlolos
07-03-2013, 12:13
این فایل فشرده ای که پایین گذاشتم دان کنید بعدش از حالت فشرده خارجش کنید رو اون یکی فایلی که به اسم disablefullrowselect اجراش کنید بعد کلا تاییدش کنید از آخرم سیستم log off یا که reset کنید وقتی که ویندوز بالا اومد به درایو خودتون برین میبینید که گزینه Auto Arrange به درایو شما اضاف شده برای جابجایی پوشه ها:20:

سلام
ارور 404
الان چیزی تغییر نکرده؟
میخوام فایل های داخل پوشه های ویندوز سونمو بدون ترتیب و فقط دستی مرتب کنم.

jafarian
15-03-2013, 00:55
سلام
ارور 404
الان چیزی تغییر نکرده؟
میخوام فایل های داخل پوشه های ویندوز سونمو بدون ترتیب و فقط دستی مرتب کنم.

قابلیت Auto Arrange برای پوشه ها در ویندوز 7 نیست برای بازگردانی این قابلیت درویندوز 7 باید شما فایل رجیستری پایین دانلود روی دسکتاپ سیو کنید بعدشم فایلی به اسم disablefullrowselect.reg باید اجرا کنید هر پیغامی که داد تایید اکی کنید بعد مشاهده میکنید حالت Auto Arrange برای تغییر دستی پوشه ها به ویندوز اضافه شده.

tanha_52
11-01-2014, 20:11
سلام دوستان خوبید
این فایل الان آدرسش خراب شده و نمیشه دانلود کرد اگه میشه اونو دوباره آپ کنید.......ممنون

tanha_52
13-01-2014, 20:25
خوب دوستان متوجه شدم دانلود کردم

اما ی سوال چطور میشه نوع سورت یه درایو یا یا پوشه رو به تمام زیر پوشه ها و و فایل های زیر مجموعش اعمال کرد؟؟
ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید.......

arezorajabi
04-03-2015, 12:01

سلام این فایل فشرده دان نمیشه
اخه

محمد زنگیان
23-09-2015, 12:42
چگونه میتوان درایوها و فولدرها را به دلخواه در ویندوز 7 جابجا کرد

GHAGHALEELEE
24-09-2015, 07:28
چگونه میتوان درایوها و فولدرها را به دلخواه در ویندوز 7 جابجا کرد
مثل xp امکانش نیست ، یک شیوه ای برای تغییر در رجیستری ویندوز بود که این امکان رو اضافه میکرد ولی مشکل اینجا بود که چند تا چیز هم باهاش تغییر میکرد.من که این مسیر رو رفتم پشیمون شدم.خودم الان برای اینجور مرتب کردن از یک مدیریت فایل دیگر مثل acdsee photo manager یا xyplorer استفاده میکنم.

meri94
21-08-2016, 07:50
سلام خسته نباشید پیغام 404 میده میشه راهنمایی کنید چون خیلی لازمه