PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام ایا انتقال ویندوز xp به یک درایو دیگه بدون نیاز به نصب مجدد ویندوز امکان داره

iMan.xP
03-10-2011, 13:47
سلام دوستان
من میخواستم ویندوز اکس پیم رو از یک درایو به درایو دیگه منتقل کنم میخواستم ببینم با توجه به اینکه ویندوز 7 هم دارم میتونم پوشه های ویندوز اکس پی رو از درایوی که هست به درایو دیگه منتقل کنم تا مجبور نباشم دوباره ویندوز اکس پی و برنامه ها رو دوباره نصب کنم یا نرم افزاری هست که این کار رو انجام بده ؟

A M ! N
03-10-2011, 15:20
سلام دوستان
من میخواستم ویندوز اکس پیم رو از یک درایو به درایو دیگه منتقل کنم میخواستم ببینم با توجه به اینکه ویندوز 7 هم دارم میتونم پوشه های ویندوز اکس پی رو از درایوی که هست به درایو دیگه منتقل کنم تا مجبور نباشم دوباره ویندوز اکس پی و برنامه ها رو دوباره نصب کنم یا نرم افزاری هست که این کار رو انجام بده ؟
سلام
به صورت دستی که امکان نداره چون اصلا ویندوزت دیگه بالا نمیاد به خاطر گم شدن مسیر فایلهای اجرایی سیستم و هنگام لود این فایلها پیدا نمیشن و در دومین صفحه ی سیاه شروع کار ارور دریافت میکنی..
ولی به صورت نرم افزاری احتمال زیاد نرم افزار داره برای این کار..
اگه یافتم لینک میدم..
موفق و :11:موئید باشین

Rahpooyan
03-10-2011, 15:29
واسه چی می خوای تغییر بدی ؟ ایا مشکل کمبود فضا تو درایو اکس پی داری ؟
می تونی مسیر نصب بازی ها یا نرم افزارها یا پوشه پرونده هاتو تغییر بدی که دنگ و فنگ کمتری دارد !

jvdyari
03-10-2011, 19:46
سلام
می تونی با برنامه acronis true imaage home 2011از داخل سون از درایورxpبک آپ بگیری سپس بری در یک درایور دیگری آن را restorکنی ومنوی بوت را هم از طریق برنامه یEasyBCD 2 تعمیر کنی یک سرچ کنی برنامه ها پیدا می کنی...