PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ریکاوری در Vaio F11 DGX/B

DariushGreat
02-10-2011, 18:50
سلام دوستان
پارسال به دلیل پافشاری در نصب سیستم عامل مک پارتیشن ریکاوری دستگاهم دچار مشکل شد و بوت با کلید F10 رو از دست دادم ( اما خود پارتیشن با پارتیشن سیستم سر جاشه ). تا این جا رو داشته باشین
هفته پیش اومدم سیستمم رو با دیسک ریکاوری کنم که در همون 5 درصد اول با ارور مواجه شدم... :41: هر کاری کردم نتونستم ریکاوری کنم یا حداقل درایورها رو نصب کنم!
الان هم یه ویندوز کپی ریختم و البته تونستم ویندوزم رو با شماره سریال ته دستگاه اصلی کنم؛ اما ناراحت درایورهاشم

و حالا پرسشم:
آیا راهی رو میشناسید تا بتونم بوت کلید F10 رو به پارتیشن ریکاوری برگردونم؟

ممنون

F R E E M A N
02-10-2011, 19:22
پارتیشن ریکاوری خیلی حساسه با کوچکترین دستکاریی از دست میره بخصوص اگر بوت سکتورش اور رایت بشه
تنها راه اینه که از هارد یک لپ تاپ مشابه ایمج گرفته بشه و روی این هارد ریخته بشه که کاری پر دردسره
به نظر من این ویندوز 7 home که روی اکثر لپ تاپها هست ارزش این حرفها را نداره
ویندوز 7 ultimate نصب کن جدیدترین درایورها را هم از سایت دانلود کن و دیگر هیچ

DariushGreat
04-10-2011, 10:48
پارتیشن ریکاوری خیلی حساسه با کوچکترین دستکاریی از دست میره بخصوص اگر بوت سکتورش اور رایت بشه
تنها راه اینه که از هارد یک لپ تاپ مشابه ایمج گرفته بشه و روی این هارد ریخته بشه که کاری پر دردسره
به نظر من این ویندوز 7 home که روی اکثر لپ تاپها هست ارزش این حرفها را نداره
ویندوز 7 ultimate نصب کن جدیدترین درایورها را هم از سایت دانلود کن و دیگر هیچ

ممنون بابت پاسخ دوست عزیز
بدبختیم اینه که ویندوزش Home نیست، Professional هست! :13:
خوشبختانه تونستم مشکل رو برطرف کنم. البته با یه شیوه ای که اصلا به ذهن خودم هم نمی رسید! :18:
پارتیشن ریکاوری کماکان داغونه ولی موفق شدم دو تا دیسک دیگه ازش بسازم. گذاشتم لای پر قو! :8::19:
تجربه جالبی بود و اعصاب خرد کن! می خوام یه تاپیک بزنم بذارم در اختیار دیگران شاید مفید باشه

:10: