PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك مشكل در كپي كردن فايلها در ويندوز (البته بعد كپي ميشه)

Honradez
20-06-2006, 10:32
يك مشكل در كپي كردن فايلها در ويندوز (البته بعد كپي ميشه)

سلام.
من هر وقت ميخوام يك فايل را كپي يا Move كنم، وقتي روي Paste كليك مي كنم، اين پيغام ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ظاهر ميشه. البته به مدت يك ثانيه و سه بار متوالي.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قبلا اين پيغام حاوي عنوان برنامه Roxio Easy Media Creator بود كه حالا ديگه فقط مينويسه Windows Installer.
ماجرا از اين قرار هست كه يكبار (حدود دو هفته پيش) سرعت كامپيوتر من كم شده بود و من خواستم برنامه Roxio Easy Media Creator را پاك كنم، ولي وقتي به قسمت Add or Remove Programs از كنترل پانل ويندوز رفتم، ديدم كه در جلوي نام برنامه مذكور هيچ خبري از حجم گرفته (سايز) و دكمه Remove نيست. (الآن هم همينطور هست: تصوير ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) به همين خاطر من اونرو بكمك برنامه Unlocker از Program Files پاك كردم (فولدر اونو) و بعد از اون اين پيغام مي آيد.

لطفا راهنمايي كنيد كه چكار كنم.
با تشكر،
بابك فيض.

H @ M I D
21-06-2006, 15:39
اين مشكل شما به دليل اين است كه برنامه نصب كرده ايد و حالا ميخواهيد unistall کنید به طور کامل unistall نمیشه
شما نیاز به unistaller هستید تا هر وقت خواستید برنامه خودتان را کامل پاک کنید

Honradez
21-06-2006, 21:02
خوب حالا يك uninstaller قوي معرفي ميكنين؟

sorset
22-06-2006, 07:53
سلام
این برنامه سرویس(ها)ی فعالی در سیستم شما بوجود آورده که ویندوز به آن ها احتیاج دارد بنابراین همیشه دوست دارد که برنامه نصب شود.
شما باید یک بار دیگر برنامه رو نصب کنید و در حالت معمولی UnInstall بکنید

Honradez
24-06-2006, 13:49
تروخدا كمك كنيد هيچكدوم از 2 راه كمك نكرد!!!!!!
خود برنامه كه نصب نميشه و ميگه فلان DLL پيدا نشد، با Uninstaller هم كه ميرم برنامه رو در ليستش نداره!!!!!!!!

چكار كنم؟

DarkWizard
25-06-2006, 01:51
FEiZ , جان برنامه های Unistaller فقط اونهایی رو تو لیستشون دارن که بعد از نصب خودشون شما اونا رو نصب میکنید نه قبلیها رو !
اگه مشکلی ندارید با System Restore برگردید به زمانی که این مشکل رو نداشتید.این ساده ترین راهه اگه نشد بگید تا یه فکر دیگه بکنیم.