PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای خرید هارد اکسترنال

mohammadpour1
01-10-2011, 19:23
با سلام
دوستان من قصد خرید یک هارد اکسترنال را دارم
usb3 را ساپورت کنه و 1tb یا بالاتر باشه قیمت هم زیاد مهم نیست فقط کارایی خوبی داشته باشه
ممنون میشم پیشنهاد بدین و از تجربه هاتون بگید
مرسی

Hamed DC
01-10-2011, 20:20
سلام گلم
Seagate FreeAgent GoFlex 2.5" 1Tb...125.000
Western Digital My Passport Essential SE USB3.0 - 1TB...138.000
دوست عزیز من از هر دو اسفاده کردم.
عالی هستن.کیفیت و سرعت خوبی هم دارن.

chartab
01-10-2011, 22:26
سلام گلم
Seagate FreeAgent GoFlex 2.5" 1Tb...125.000
دوست عزیز من از هر دو اسفاده کردم.
عالی هستن.کیفیت و سرعت خوبی هم دارن.

ضد ضربه هست کلا محکم ؟

Hamed DC
02-10-2011, 10:58

ضد ضربه هست کلا محکم ؟
نه ضد ضربه به اون معنا نیست.
ولی محکمه.
شما با این مشخصات باید از سیلیکون یا ترنسند انتخاب کنی.
که هر دو تقلبیش زیاده.

chartab
02-10-2011, 11:31
نه ضد ضربه به اون معنا نیست.
ولی محکمه.
شما با این مشخصات باید از سیلیکون یا ترنسند انتخاب کنی.
که هر دو تقلبیش زیاده.
به پای وسترن نمیرسه درسته در ضمن وزن اینا چقدره سگیت بخرم یا وسترن تو انترنال که صدا میده سگیت؟؟؟

Hamed DC
02-10-2011, 11:55
به پای وسترن نمیرسه درسته در ضمن وزن اینا چقدره سگیت بخرم یا وسترن تو انترنال که صدا میده سگیت؟؟؟
دقیقا.وسترن رو بخر.
آره سیگیت صدا میده.

mandbigS
12-10-2011, 14:10
دوستای عزیز سلام ... من می خوام یه هارد اکسترنال بخرم که نیازی به آداپتور نداشته باشه که تا جایی که می دونم بهش می گن پاسپورت ... واقعا کلافه شدم ینی ... هر کسی میگه یه مارک خوبه ... البته من خودم دو تا 1tb wd دارم که نه میشه گفت راضیم نه ناراضی ... چون یکیشون خوب کار میکنه اما اون یکیش به یه ماه نریسیده داغون شد بردم گارانتی عوض کردم ... حالا چیزی که می خوام اینه که حداکثر نیازم 500 gb هستش اگه کمترم باشه چه بهتر اما مهمترین نکته برام ضد ضربه بودنو ایناست ... چون مجبورم هر روز تو کیفم داشته باشمش ... سرعتم اهمیت آنچنانی برام نداره یا حتی پورتاش ... یه usb 2 هم کافیه . خلاصه یکی میگه adata بگیر ضد ضربه عالیه ... یکی میگه اون آشغاله wd بگیر حالشو ببر ... کلا یه راهنمایی می خواستم ممنون

Hamed DC
12-10-2011, 22:01
دوستای عزیز سلام ... من می خوام یه هارد اکسترنال بخرم که نیازی به آداپتور نداشته باشه که تا جایی که می دونم بهش می گن پاسپورت ... واقعا کلافه شدم ینی ... هر کسی میگه یه مارک خوبه ... البته من خودم دو تا 1tb wd دارم که نه میشه گفت راضیم نه ناراضی ... چون یکیشون خوب کار میکنه اما اون یکیش به یه ماه نریسیده داغون شد بردم گارانتی عوض کردم ... حالا چیزی که می خوام اینه که حداکثر نیازم 500 gb هستش اگه کمترم باشه چه بهتر اما مهمترین نکته برام ضد ضربه بودنو ایناست ... چون مجبورم هر روز تو کیفم داشته باشمش ... سرعتم اهمیت آنچنانی برام نداره یا حتی پورتاش ... یه usb 2 هم کافیه . خلاصه یکی میگه adata بگیر ضد ضربه عالیه ... یکی میگه اون آشغاله wd بگیر حالشو ببر ... کلا یه راهنمایی می خواستم ممنون
سلام
سقف بودجه لطفاً؟؟؟

emadv2
03-11-2011, 01:33
silicon power armor a 80
ضد ضربه
ضد شوک
ضد آب
ضد لرزش
ضد گرد غبار
بی صدا
پورت usb3