PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : officejet 4300

askuser
01-10-2011, 09:46
لطفا بفرمایید آیا دستگاه officejet 4300 hp جهت خرید در این تاریخ(مهر ماه 90) خوب است یا نه ؟ اگر اشکالاتی دارد بفرمایید.
اگر لطف کنید قیمت تقریبی دست دوم این دستگاه و کارتریج های آن را بفرمایید ممنون می شوم.

mehran gorji
01-10-2011, 21:59
سلام عزیزم.
قبل از هرچیزی چند چیزو واسم روشن کنید.

کاربردتان چیست؟

به صورت میانگین در هفته چند برگ پرینت دارید یا در ماه؟

اولویت انتخابتان در چیست؟

چه پرینتری دارید در کنارش؟

askuser
02-10-2011, 12:53
با سلام و درود
من برای شرکت و کارهای روزمره فکس و پرینت و اسکن می خواهم بخرم اما می خواهم ببینم که با این دستگاه (Officejet 4300) چند تا عکس مثلا 13*17 هم می شود چاپ کرد (با یک کارتریج) ، که بعضی اوقات هم عکس چاپ کنم و آیا می شود روی کاغذ عکس با این دستگاه چاپ گرفت که کیفیت قابل قبولی داشته باشد برای قابهای رومیزی یا نه؟
و قیمت دست دومش چقدره حدودا"ونیز قیمت کارتریجش و شارژ کارتریجش اگر قابل شارژه

قبلا صمیمانه از شما تشکر می کنم.

mehran gorji
02-10-2011, 21:50
با سلام و درود
سپاس

من برای شرکت و کارهای روزمره فکس و پرینت و اسکن می خواهم بخرم
پس باید لیزری بخرید
درسته؟
التبه بستگی به مصرف کارتون داره که باید میانگین پرینت و فکس در هفته یا ماه را مشخص کنید.

ما می خواهم ببینم که با این دستگاه (Officejet 4300) چند تا عکس مثلا 13*17 هم می شود چاپ کرد (با یک کارتریج)
مدل این پرینتر که نام اصلیش 4355 است از سری 4300 تولیدش به پایان رسیده و جایگزینش hp officejet j3680 شده که هیچ فرقی با این نداره.
فقط رنگش عوض شده.

پرینت a4 پوشش 100% با کیفیت best رو حدود 25 تا 35 برگ پرینت میکنه
این از 20 در 30 بود دیگه بقیه رو خودت تقسیم کن و حساب کن.

، که بعضی اوقات هم عکس چاپ کنم و آیا می شود روی کاغذ عکس با این دستگاه چاپ گرفت که کیفیت قابل قبولی داشته باشد برای قابهای رومیزی یا نه؟
در حد پرینت 4 رنگ عالی میزنه مشکلی نداره.
و کارتریج های این مدل هماز سری قدیمی نیز بوده که میل بالا حساب میشوند که خیلی به صرفه است.

و قیمت دست دومش چقدره حدودا"ونیز قیمت کارتریجش و شارژ کارتریجش اگر قابل شارژه

به علت قوانین انجمن پرینتر و اسکنر قیمت چه نوع چه دست دوم را در این تاپیک اعلام کنید تا به شما قیمت بدهم و راهنمایی دوباره نیز بدهم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قبلا صمیمانه از شما تشکر می کنم.
منظورت قلبا بود دیگه!!!!!:46: