PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل شناخته نشدن هارد pqi

Maziar_69
30-09-2011, 13:33
سلام دوستان خسته نباشید. ممنون میشم خیلی زود راهنماییم کنید.

من یه هارد pqi مدل H560 دارم. دیروز یه بار وصلش کردم به لپتاپ دوستم یه سری فایل کپی کردیم توش بعد که جدا کردم و زدم به سیستم خودم اصلا آیکون درایو نیومد.
یعنی سیستم شناختش ولی Volume رو توی My Computer نشون نداد.
هر کاری هم کردم هنوز همونه.
به هارد که دست میزنی مشخصه داره میچرخه و روشنه ولی نمیاد. چیکار کنم؟

mavesta
01-10-2011, 12:54
درود
اگر ويندوزتون XP هست اين مراحل را دنبال كنيد:
روي آيكون MyComputer راست كليك كنيد بعد:
Mannge بعد هم Disk mangement را انتخاب كنيد و در قسمت بالا روي اسم هاردتون راست كليك كنيد و chnege drive letter and... و را انتخاب كنيد و يه مقدار(حرفي مثلا O يا P يا ... )بهش بدين.
اميدوارم مشكلتون حل بشه.

kamran3dmax
03-11-2011, 08:46
سلام دوستان یه هارد اکسترنال سلیکون پاور دارم که ازش استفاده میکردم بردم شرکت وصل کردم به کامپیوتر و بعد آوردم زدم به لب تاپم تو خونه اما فقط آیکن هارد میاد حتی اسمشو که گذاشته بودم ath هم عوض شده و شده درایو G از طرف دیگه حالا اسمش زیاد مهم نیست فقط وقتی پروپرتیس میگیرم مثل همین دوستمون تو قسمت volume همش آبی هست و اصلا حجم استفاده شده یا باقی مونده و .. هیچی نداره فقط یک دایره آبی رنگ هست !! کلی هم اطلاعات مهم دارم تو این هاردم ..
وقتی هم میخوام هارد رو باز کنم میگه که میخوای این پارتیشن رو فرمت کنی ؟؟؟؟
اما هنوز نزدم yes
حالا 2 تا سوال دارم :

1- آیا میشه بدون فرمت اطلاعات رو برگردوند ؟؟ همه چی مثل قبل بشه .. ( دلیل اینکه اینجوری شده چیه ؟ )

2- اگر فرمت کنم درست میشه ؟؟؟؟ ؟ اگر میشه آیا اطلاعات فرمت شده رو از رو هارد اکسترنال میتونم برگردونم ؟ با برنامه ریکاوری ؟؟ (اطلاعات خیلی مهمی دارم که اگه برنگرده ... هیچ ... مسئله مرگ و زندگی هست .. )