PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا یه همچنین گوشی ای برای خرید سراغ دارید؟!

italia88
29-09-2011, 15:54
سلام به همه کاربرای عزیز
اولا بگم هرچقدر گشتم گوشی مد نظرم رو پیدا نکردم گفتم شاید کسی باشه بدونه!
1.دنبال یه گوشی بودم برای کانکت شدن که فارسی ساپورت باشه(فونت صفحات فارسیش بهم نریخته باشه)
2.فایلای ‏PDFفارسی و اکسلو ورد روهم باز کنه!
‏3.دوربین و ‏MP3 ‎و ویدیو اصلا لازمم نمیشه!
4.پس نمیخام پول اضافه برای امکاناتی که لازمش ندارم و ازشون استفاده نمیکنم بدم!!
‏5.الانم گوشی نوکیا 6303 و اچ تی سی (ویندوزموبایل‏HD2‏)‏‎ ‎دارم!
‏5.مرسی

hasanmotori
29-09-2011, 16:04
همین hd2 که داری ورد و اکسل و باز میکنه که!
مشکلیم با فارسی نباید داشته باشه

italia88
29-09-2011, 16:19
همین hd2 که داری ورد و اکسل و باز میکنه که!
مشکلیم با فارسی نباید داشته باشه

درسته اما من الان دنبال خرید یه گوشی دیگم و نمیخام مثل سری قبل پول برا امکاناتی که استفاده نمیکنم بدم!و فقط استفاده حرفه ای از نت فارسی ساپورت برام مهمه بدون پیچیدگی اضافه!

amiredge
29-09-2011, 23:38
اگه پول اضافی نمیخوای بدی ی سامسونگ استار بخر 120 تومان هم فایل های pdf رو باز میکنه هم فارسیش درسته.قیمتش هم که خوبه.

hasanmotori
30-09-2011, 01:30
درسته اما من الان دنبال خرید یه گوشی دیگم و نمیخام مثل سری قبل پول برا امکاناتی که استفاده نمیکنم بدم!و فقط استفاده حرفه ای از نت فارسی ساپورت برام مهمه بدون پیچیدگی اضافه!

خب شما الان مشکلت با همین Hd2 چیه ؟
هر گوشیی بخری بلاخره دوربین و امکانات دیگه هم داره و مجبوری برای امکاناتی که استفاده نمیکنی هم پول بدی
میتونی رو ویندوز فون7 فکر کنی دیگه پیچیدگی و دردسر ویندوز موبایل رو نداره ولی همون امکانات رو داره
htc trophy هست 300 تومن
اندروید هم هست مثلاً تا 300 تومن ace هست ولی با توجه به خاسته هات همون trophy بهتره
یه کار دیگه هم میتونی بکنی! رو همین hd2 اندروید بزنی البته فک نمیکنم حوصله این کارو داشته باشی!
رو آیپاد هم میتونی فکر کنی

italia88
03-10-2011, 23:30
با سپاس از دوستان، مثل اینکه باید به همین پیشنهادا فکرکنم!
البته باید حدس میزدم که وقتی من نتونستم چیزی پیدا کنم فکرنکنم همچین چیزی هم وجود داشته باشه!!