PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای بکاپ گرفتن از بوکمارک فایر فاکس

mrmostafa
29-09-2011, 15:20
با سلام
من در نوار ابزار بوک مارک فایر فاکس که در روی صفحه مرورگر قرار داره سایت ها و فولدر هایی رو ایجاد و ذخیره نمودم. برای اینکه ورژن جدید نصب کنم نیاز دارم از این سایتها و فولدرها بکاپ بگیرم و بعد به همین شکل بر روی فایر فاکس برگردونه یا ویندوز عوض کردم خواستم نصب کنم مشکلی نداشته باشم. البته اینترنت اکسپلولر که به راحتی این کار رو انجام میداد حالا فایر فاکس با این ادعا نمیدونم داره یا نه ؟؟؟ من که هر چی گشتم ندیدم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

Rahpooyan
29-09-2011, 15:43
مرورگر را اجرا نمایید
همزمان دکمه های shift + Ctrl + B را فشار دهید .
پنجره کوچکی باز می شود که می توانید در بالا با انتخاب دکمه import and Bakup از بوک مارک ها بک اپ گرفته یا در صورت لزوم بازگردانی نمایید .

msm43njn
29-09-2011, 15:50
در فایرفاکس از منو برید سراغ Bookmarks اگر فایرفاکس شما فارسی هست معادل اون نشانک‌ها است. در منوی Bookmark گزینه show all bookmarks (نمایش همه نشانک‌ها) را کلیک کنید. در پنجره‌ای که باز می‌شود روی کلید Import and backup (وارد کردن و پشتیبان گیری) گزینه backup ( پشتیبان گیری) را انتخاب کنید. پنجره ذخیره فایل پشتیبان نشانک‌های شما باز می‌شود. دقت کنید که پسوند فایل ذخیره شده json باشد.

jafarian
29-09-2011, 15:56
ازافزونه Xmarks هم میتونید استفاده کنید :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

noori_ir
14-12-2012, 12:48
جناب ناظر انجمن با سلام
من میخوام از از راهنمایی شما و سایر دوستان تشکر کنم ولی هرچه میگردم دکمه تشکر رو پیدا نمیکنم. توی راهنمای سایت هم گشتم چیزی نبود. ضمن تشکر لطفا شما راهنمایی کنید.
بارهم ممنونم