PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروشگاه اینترنتی آل دیجیتال. (تا حالا کسی ازش خرید داشته؟)

atlas-m
29-09-2011, 11:34
ســــلام.
تا حالا کسی از فروشگاه اینترنتی آل دیجیتال به آدرس www [DOT] alldigitall [DOT] ir خرید اینترنتی کرده؟
همچنین فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به آدرس www [DOT] digikala [DOT] com آیا قابل اعتماد هست؟
یا کسی از نزدیک با این شرکتها کار کرده؟
به نظر شما اعتبار دارند؟
گوشی اصلی با همون مدل و تجهیزات اصلی رو به صورت آکبند ارسال میکنند؟
48 ساعت تستشون واقعیه و پول پس بده هستند؟

ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره ارائه بده.

Rahpooyan
29-09-2011, 13:22
فکر کنم منظورتان
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید باشد .
سایتwww DOT digikala DOT com را هم مدنظر داشته باشید . در صورتیکه مشکلی با قیمت ها نداشته باشید فکر کنم معتبرتر باشد .

atlas-m
29-09-2011, 18:11
فکر کنم منظورتان
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید باشد.

من فقط یه ال در آخر کلمه alldigitall کم گذاشتم! منظورو رسوندم.

سایتwww DOT digikala DOT com را هم مدنظر داشته باشید . در صورتیکه مشکلی با قیمت ها نداشته باشید فکر کنم معتبرتر باشد .

بله، دیجیکالا هم گوشی مورد نظر منو با همون قیمت داره. (Xperia mini pro به قیمت 374 هزار تومان)
شما از digikala خرید داشتی؟
من باید از اعتبار این دو شرکت مطمئن شم. ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این زمینه داری در اختیارم بزاری.

aliaqua
29-09-2011, 18:22
من فقط یه ال در آخر کلمه alldigitall کم گذاشتم! منظورو رسوندم.

بله، دیجیکالا هم گوشی مورد نظر منو با همون قیمت داره. (Xperia mini pro به قیمت 374 هزار تومان)
شما از digikala خرید داشتی؟
من باید از اعتبار این دو شرکت مطمئن شم. ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این زمینه داری در اختیارم بزاری.

سلام

دوست عزیز، اعتبار دیجی کالا تضمین شده هستش. برای خرید از اون هیچ شکی نکن.

atlas-m
29-09-2011, 23:17
سلام
دوست عزیز، اعتبار دیجی کالا تضمین شده هستش. برای خرید از اون هیچ شکی نکن.

شما ازشون خرید داشتید؟
این سایت اعتبار "السیتکس" اش تمون شده (نزدیک یکسالی هست)
و تمام اعتبارات دیگه هم مال چند وقت پیشه!
سال 90 چیزی نداشته. نه جایزه، نه تقدیر!

sAeEd_kHaAn
30-09-2011, 09:42
من گوشیمو از ال دیجیتال گرفتم البته مستقیم از فروشگاش ولی سایشتشم معتبره کلا معتبر ترین مغازه فروش موبایل تو کرمان ه

atlas-m
30-09-2011, 09:45
من گوشیمو از ال دیجیتال گرفتم البته مستقیم از فروشگاش ولی سایشتشم معتبره کلا معتبر ترین مغازه فروش موبایل تو کرمان ه

شما گوشی Mozart گرفتی؟ ازش راضی هستید؟

sAeEd_kHaAn
30-09-2011, 09:54
شما گوشی Mozart گرفتی؟ ازش راضی هستید؟
قربونت برم عزیز امضامو نمیبینی با این عظمت ؟
sensation گرفتم فوق العاده هست

matin_vv
30-09-2011, 09:59
دیجی کالا سایت بسیار معتبریه و من بارها ازش خرید داشتم. آل دیجیتال هم مطمئن و کار درسته.

atlas-m
30-09-2011, 15:48

دوست عزیز، پشت گوشی sensation شبیه به Mozart هست و من دقت زیادی در عکس نکردم و فکر کردم Mozart هستش، همیــــــــــــــــــــن!! !!!!!!

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

دیجی کالا سایت بسیار معتبریه و من بارها ازش خرید داشتم. آل دیجیتال هم مطمئن و کار درسته.

ممنون بابت قوت قلب. من تا حالا گرونترین چیزی که خریدم حدود 10000 تومان بوده و اونم از همین سایت P30world. به خاطر همین یکم استرس دارم. البته بابام بیشتر استرس داره!

sAeEd_kHaAn
30-09-2011, 17:32
ببخشیدا ولی فکر کنم هیچ شباهتی نداشته باشن

htc mozart
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

htc sensation

atlas-m
30-09-2011, 19:08
ببخشیدا ولی فکر کنم هیچ شباهتی نداشته باشن

htc mozart

htc sensation

چرا از بحث اصلی تایپیک دورم میـــــکنی؟ میگم فکر کردم Mozart هست.چون قسمت پشت گوشی یکم شبیه اون بود. من در همون موقع Mozart دستم نبود که متوجه تفاوتش بشم. حالا شما هم اگر بهتون بر خورده که sensation تون شده MOZART یه کوچولو توی امضاتون اسمشو بزنید برای ما ناواردها و غیر حرفه ای های HTC، قابل تشخیصتر باشه و صد البته این فقط یه نظر بود. انشاله که sensation مبارکتون باشه و به خوشی و خرمی ازش استفاده کنید ضمن اینکه شرک مزمز هم یک سری چیپس سیب زمینی به همین اسم داره تولید میکنه و خیلی هم با کیفیت و خوشمزه هستش و من به شما پیشنهاد میکنم در کنار گوشی تون بد نیست یه چیپس "سنسیشن" مزمز بزنید و بس ... .

MOHAMMAD2010
30-09-2011, 19:11
آره کاملا معتبره ...

atlas-m
30-09-2011, 19:25
آره کاملا معتبره ...

چطور مگه؟
شما خرید داشتید؟

sAeEd_kHaAn
30-09-2011, 19:45
ضمن اینکه شرک مزمز هم یک سری چیپس سیب زمینی به همین اسم داره تولید میکنه و خیلی هم با کیفیت و خوشمزه هستش و من به شما پیشنهاد میکنم در کنار گوشی تون بد نیست یه چیپس "سنسیشن" مزمز بزنید و بس ... .
متاسفم که همین اندازه هم راهنماییت کردم و البته متاسفم که تو ایران زندگی میکنم جایی که در عوض تشکر بیایی طرفو مسخره کنی برو با خودت خوش باش پولاتو جمع کن شاید یه روز بتونی همین سنسیشنو بگیری ارزو بر جوانان عیب نیست ( شخصیتم اجازه نمیده دیگه بیشتر ادامش بدم بای )

milad22
30-09-2011, 21:38
متاسفم که همین اندازه هم راهنماییت کردم و البته متاسفم که تو ایران زندگی میکنم جایی که در عوض تشکر بیایی طرفو مسخره کنی برو با خودت خوش باش پولاتو جمع کن شاید یه روز بتونی همین سنسیشنو بگیری ارزو بر جوانان عیب نیست ( شخصیتم اجازه نمیده دیگه بیشتر ادامش بدم بای )

دوستمون اینقدر هم بد صحبت نکرده بود عزیز!
ضمنا آل دیجیتال قیمتاش زیاد هم مناسب نیست. گوشی شاپ قیمتاش بهتره و خیلی ها ازش خرید کردن
خودم هم از دی جی کالا چند بار خرید کردم و هم یه بار از گوشی شاپ

Mostafa.yey
30-09-2011, 22:29
من گوشی شاپ رو به شما پیشنهاد میدم . چون خودم یه بار ازش خرید داشتم و خیلی هم راضی بودم. من sensation از این سایت خرید داشتم و نسبت به بازار و سایت های دیگه خیلی کمتر بود.

atlas-m
30-09-2011, 23:21
دوستمون اینقدر هم بد صحبت نکرده بود عزیز!
ضمنا آل دیجیتال قیمتاش زیاد هم مناسب نیست. گوشی شاپ قیمتاش بهتره و خیلی ها ازش خرید کردن
خودم هم از دی جی کالا چند بار خرید کردم و هم یه بار از گوشی شاپ

من گوشی شاپ رو به شما پیشنهاد میدم . چون خودم یه بار ازش خرید داشتم و خیلی هم راضی بودم. من sensation از این سایت خرید داشتم و نسبت به بازار و سایت های دیگه خیلی کمتر بود.

سلام. من گوشی شاپ دیدم، Xperia mini pro آورده ولی قیمتاش گرونتره.
ممنون از پیشنهادتون.
این دوستمونم خیلی زود از کوره در میره. من اشتباهی گفتم گوشی که شما داری Mozart هست (به صورت سوالی) اونم گفت مگه "نمیبینی" امضامو! گفتم خب سنسیشن یکم، یکم، خیلی خیلی کم شبیه به Mozart همین!

در هر صورت من معذرت می خوام که به جای sensation که 720 هزار تومانی گفتم mozart که 420 هزار تومانه.

Viren
30-09-2011, 23:29
دوست عزیز یکسال پیش من از دیجی کالا Wildfire گرفتم .راضی بودم

ولی فروشگاه های آنلاین 25-30 هزار تومن گرونتر از قیمت کف بازار می فروشند

از بازار بخرید ارزون تر در میاد

atlas-m
30-09-2011, 23:35

دوست عزیز من قسط توهین نداشتم. من اتفاقا سنسیشنو دوست دارم ولی به کارم نمی یاد. اولاً قسط من یه شوخی و صد البته اطلاع رسانی بود و اینکه به نظر من چیپس و موبایل هیچ ربطی به هم ندارن ولی این تشبه اسمی خیلی هم جذاب هست و فوق العاده! دوماً شما به من میگی "نمیبینی" و منم میگم اشتباه کردم ولی با این وجود شما اسرار داری ثابت کنی که نمی دونم چی ... .

در هر صورت مبارکت باشه و همچنین ممنونم که به اشتباه من میگی نمیبینی و همچنین تشکر می کنم از راهنمایی خوبت و همین طور معذرت می خوام اگه حرفی زدم که ناراحت شدی. وسلام.

---------- Post added at 11:35 PM ---------- Previous post was at 11:31 PM ----------

دوست عزیز یکسال پیش من از دیجی کالا Wildfire گرفتم .راضی بودم

ولی فروشگاه های آنلاین 25-30 هزار تومن گرونتر از قیمت کف بازار می فروشند

از بازار بخرید ارزون تر در میاد

مشکل من این که توی شهر ما گوشی مورد نظر من نیست (Xperia mini pro) و من از این موضوع با خبرم و بهترین و ارزان ترین روش برای من خرید اینترنتی هستش.
متاسفانه من می دونم که این گوشی 25 هزار تومان گرون تره در اینترنت و همین طور من جایی سراغ دارم حتی از اونم ارزون تره ولی بحث رفت به شهر دیگه یا اعتماد و خرید تلفنی هست.

ممنون از پیشنهادت

malakhak
01-10-2011, 01:57
مشکل من این که توی شهر ما گوشی مورد نظر من نیست (Xperia mini pro) و من از این موضوع با خبرم و بهترین و ارزان ترین روش برای من خرید اینترنتی هستش.
متاسفانه من می دونم که این گوشی 25 هزار تومان گرون تره در اینترنت و همین طور من جایی سراغ دارم حتی از اونم ارزون تره ولی بحث رفت به شهر دیگه یا اعتماد و خرید تلفنی هست.

ممنون از پیشنهادت

چند نکته رو بهت میگم

1- اینکه قیمت mini pro الان توی بازار هم همین حدودهاست، بین 360 تا 370 پس خرید این گوشی از سایت های اینترنتی با بازار زیاد تفاوت نداره
2- سایت دی جی کالا سایت معتبریه من خودم موبایل و لپ تاپم رو از این سایت خریدم

ولی بهت پیشهناد میکنم برای خرید mini pro یه مقدار صبر کنی چون تازه وارد بازار شده و قیمتش بالاست و تا دو سه ماه دیگه این گوشی با عفت قیمت زیادی مواجه میشه و خود من هم می خوام این گوشی رو بگیرم

راستی این رو هم بهت بگم که اگه خواستی از دی جی کالا بخری بدون جی پی اس اقلیم بخر ، چون هم به درد نمی خوره هم اصلا نمیشه فعالش کرد (مثل مال خود من)

atlas-m
01-10-2011, 14:37
چند نکته رو بهت میگم

1- اینکه قیمت mini pro الان توی بازار هم همین حدودهاست، بین 360 تا 370 پس خرید این گوشی از سایت های اینترنتی با بازار زیاد تفاوت نداره
2- سایت دی جی کالا سایت معتبریه من خودم موبایل و لپ تاپم رو از این سایت خریدم

ولی بهت پیشهناد میکنم برای خرید mini pro یه مقدار صبر کنی چون تازه وارد بازار شده و قیمتش بالاست و تا دو سه ماه دیگه این گوشی با عفت قیمت زیادی مواجه میشه و خود من هم می خوام این گوشی رو بگیرم

راستی این رو هم بهت بگم که اگه خواستی از دی جی کالا بخری بدون جی پی اس اقلیم بخر ، چون هم به درد نمی خوره هم اصلا نمیشه فعالش کرد (مثل مال خود من)

بابت اطلاع رسانی ممنون.
بله من از دیجیکالا یا آل دیجیتال خرید خواهم کرد و فقط می خواستم از بابت اعتبار و کیفیت خدمات اون مطمئن بشم.

من قبل از اینکه گوشی وارد ایران بشه منتظر این گوشی بودم و داشتم لحظه شماری میکردم. دقیقا الان حدود یک ماهی هست که به ایران اومده و من مطمئن هستم دقیقا یک ماه دیگه 50 هزار تومان ارزون تر میشه ولی مشکل من اینکه دیگه طاقت صبر کردن ندارم ولی یک مشکل دیگه هم هست و اونم اینکه دقیقا همین چند روز پیش یکم پول قرض دادم به یه بابا که اونم گفته ی ماه دیگه میدم و بدین ترتیب فعلا صبر می کنم و امیدوارم تا اون موقعی که این بابا پول میده اینم قیمتش کمتر بشه ولی دیگه اون موقع صبر نخواهم کرد. چون من عاشق این گوشی شدم!!!

atlas-m
03-10-2011, 18:16
از طریق سایت "آل دیجیتال" امروز خریدم.

ممنون بابت راهنمایتون.:20:

mostafa5816
14-11-2011, 14:02
از طریق سایت "آل دیجیتال" امروز خریدم.

ممنون بابت راهنمایتون.:20:
خب از اینجا به بعدش مهمه!!!!!
راحت به دستت رسید؟
بد قولی نکردن؟
چقدر طول کشید برسه؟
پکش کامل بود؟
گوشی و لوازمش مشکلی نداشتن؟
و
و
و

linkinpark20
14-11-2011, 14:17
قیمت های آل دیجیتال به شدت فضایی هستند دوستان مراقب باشند

sopack
14-11-2011, 22:50
قیمت های آل دیجیتال به شدت فضایی هستند دوستان مراقب باشند

اتفاقاً نسبت به دیجی کالا که خیلی کمترن!!
نکته ی دیگه ه اینکه تنوع و تعداد محصولات آل دیجیتال بیشتر از دیجی کالاست. مثلا گلکسی نوت را که هنوز تازه اومده، آل دیجیتال داره ولی جی جی کالا نخیر.
ولی از من میپرسید دیجیکالا قابل اطمینان تره. توی شهر ما هم نمایندگی داره که اگه گوشی چیزیش بود میشه بردش اونجا. توی چنتا شهر دیگه هم همین طور.

atlas-m
14-11-2011, 23:43
راحت به دستت رسید؟
بد قولی نکردن؟
چقدر طول کشید برسه؟
پکش کامل بود؟
گوشی و لوازمش مشکلی نداشتن؟
به ترتیب سوالها:
بله.
نه خیر.
45 ساعت.
صد در صد.
نه خیر.

MasoudiT
23-11-2011, 13:01
مبارک باشه دوست عزیز :20:

یکم از میزان رضایتت از گوشی بگو

sina.s1983
09-12-2012, 12:27
ســــلام.
تا حالا کسی از فروشگاه اینترنتی آل دیجیتال به آدرس www [DOT] alldigitall [DOT] ir خرید اینترنتی کرده؟
همچنین فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به آدرس www [DOT] digikala [DOT] com آیا قابل اعتماد هست؟
یا کسی از نزدیک با این شرکتها کار کرده؟
به نظر شما اعتبار دارند؟
گوشی اصلی با همون مدل و تجهیزات اصلی رو به صورت آکبند ارسال میکنند؟
48 ساعت تستشون واقعیه و پول پس بده هستند؟

ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی داره ارائه بده.

سلام
من از دیجی کالا زیاد خرید کردم از نظر اعتبار که خیالتون راحت راحت باشه فقط از نظر قیمتی یکم گرون تر از جاهای دیگه میگه که اگه خریداتو بذاری تو پیشنهاد شگفت انگیز اون وقت میشه گفت خوب خریدی
هم سریع بهت میرسونن هم کامل

sina.s1983
09-12-2012, 12:33
منم با sopack موافقم چون آل دیجیتال خیلی قیمتاش پایین تره نسبت به دیجی کالا

maziarzar
12-12-2012, 09:25
دیجی کالا فقط تو تخفیف فوری قیمتاش خوبه وگرنه بالاتره

eliaasi
17-10-2013, 18:41
من از دیجی کالا چند بار خرید داشتم هم مرسولات دقیقامرسوله در خواستی شماست اکه و بسیار بسته بندی خوب و شیک و قابل قبولی داره و در زود به دستتون میرسه

atlas-m
18-10-2013, 17:24
ممنون.
حالا مدتهاست که از تاریخ این پست گذشته. من خودم چندین بار دیگه از دیجی کالا و آل دیجیتال خرید داشتم.