PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اپديت كردن ويندوز

hexman
29-09-2011, 02:56
سلام ما توي شركت فقط يه سيستم داريم كه به اينترنت وصله و اتوماتيك اپديتش فعاله و هميشه اپديت ميشه.(ويندوز ايكس پي سرويس پك 2 هستش) حالا من چطوري ميتونم بقيه سيستم ها رو بدون اتصال به اينترنت اپديت كنم؟

A M ! N
29-09-2011, 10:17
سلام ما توي شركت فقط يه سيستم داريم كه به اينترنت وصله و اتوماتيك اپديتش فعاله و هميشه اپديت ميشه.(ويندوز ايكس پي سرويس پك 2 هستش) حالا من چطوري ميتونم بقيه سيستم ها رو بدون اتصال به اينترنت اپديت كنم؟
سلام...
بدون اتصال که فکر نمیکنم راه خاصی باشه
ولی بهترین راه اینه که اگه شبکه هستن با هم از اشتراک connection ها برای share کردن اینترنت استفاده کرد و آپدیتشون کرد.
ضمنا ویندوز sp2 به نظر من ارزش آپدیت نداره!
پس اگه امکان داره به sp3 sata edition ارتقا بدید
موفق و موئید باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

batmain
29-09-2011, 10:31
دوست من شما می تونی با اون سیستم پچ های جدید رو از سایت ماکروسافت دانلود کنی و بر روی تک تک سیستمها نصب کنی...

در کل با این روش هم میتونی آپدیت کنی ولی مثل آپدیت آنلاین نمیشه ولی کارتو راه می اندازه....

hexman
29-09-2011, 18:51
پس اگه امکان داره به sp3 sata edition ارتقا بدید

ممنون
از كجا ميتونم اين ويندوز رو دانلود كنم؟

jafarian
30-09-2011, 14:06
ازپست پایین میتونید دان کنید واسه جمع آوری آپدیتهای آفلاین هم ازبرنامه های autopatcher یا WSUS Offline Update میتونید استفاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hexman
30-09-2011, 15:57
ممنون
ميشه لينك دانلود اين برنامه هم لطف كنيد؟autopatcher و WSUS Offline Update

رعد
01-10-2011, 07:01
با سلام خدمت دوستان عزيز
بنده هم يك سوال دارم .
مثلا يك ويندوز اكس پي نصب ميكنيم كه روش نوشته آپديت تا خرداد 89
بعد اگر آپديتهاي ويندوز رو بصورت آفلاين داشته باشيم و بخوايم مطمئن بشيم كه آپديت ويندوز واقعي چجوري ميشه فهميد ؟
اگر آپديت آفلايني رو اجرا كنيم كه قبل از تاريخ آپديت ويندوز باشه آيا باعث خرابي ويندوز نميشه ؟( با توجه به اينكه قبلا نصب شده )

tajrobenik
01-10-2011, 08:00
روشی برای آپدیت آفلاین ویندوز اکس پی هست که قانونی باشه ؟

Masоud
01-10-2011, 12:46
با سلام خدمت دوستان عزيز
بنده هم يك سوال دارم .
مثلا يك ويندوز اكس پي نصب ميكنيم كه روش نوشته آپديت تا خرداد 89
بعد اگر آپديتهاي ويندوز رو بصورت آفلاين داشته باشيم و بخوايم مطمئن بشيم كه آپديت ويندوز واقعي چجوري ميشه فهميد ؟
اگر آپديت آفلايني رو اجرا كنيم كه قبل از تاريخ آپديت ويندوز باشه آيا باعث خرابي ويندوز نميشه ؟( با توجه به اينكه قبلا نصب شده )

سلام

مورد اول رو اطلاع ندارم متأسفانه.

مورد دوم رو هم مشکلی پیش نمیاد . امتحان نکردم ولی شاید بهتون پیغام بده و بگه این آپدیت قبلا نصب شده . آیا میخواید دوباره نصبش کنید ؟

روشی برای آپدیت آفلاین ویندوز اکس پی هست که قانونی باشه ؟

گمون نمیکنم . از روش هایی که دوستان گفتند استفاده کنید.

موفق باشید :40:

hexman
01-10-2011, 21:48
دوستان من برنامه wsus offline update 6.9 رو دانلود كردم خواهشا روش استفاده از اين برنامه رو به من ياد بديد

jafarian
02-10-2011, 00:46
دوستان من برنامه wsus offline update 6.9 رو دانلود كردم خواهشا روش استفاده از اين برنامه رو به من ياد بديد

وقتی که برنامه رو دان کردین طبق شکل پایین که گذاشتم عمل کنیدازآخرم آپدیتهایی که جمع آوری میشه بصورت یک فایل iso درمیاد داخل پوشه iso سیو میشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hexman
03-10-2011, 22:09
ازپست پایین میتونید دان کنید واسه جمع آوری آپدیتهای آفلاین هم ازبرنامه های autopatcher یا WSUS Offline Update میتونید استفاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ضمن تشكر از شما
2 تا سوال داشتم
1. ايا اين ويندوزي كه معرفي كرديد اپديت ترين ويندوزي است كه ميشه دانلود كرد؟

2. اگه من يه سي دي ويندوز ايكس پي داشته باشم از كجا بفهمم تا چه تاريخي اپديت شده؟

jafarian
04-10-2011, 00:48
1 همون ویندوزی که گذاشتم آخرین آپدیت ویندوز xp خواستین میتونید از اون استفاده کنید

2 از همین برنامه WSUS Offline Update استفاده کنید به نظرم تا همونجایی که ویندوز نیاز به آپدیت داشته باشه رو دانلود میکنه پچهارو از سایت مایکروسافت

hexman
10-10-2011, 19:40
سلام
اقا من اين ويندوز رو يا تلاش فراوان دانلود كردم حالا سوالم اينه:

ايا ميتونم به جاي نصب كامل اين ويندوز بيام ويندوز هاي قبلي سيستم ها رو يا اين ونيدوز ريپير كنم؟

اگه اين كار شدني است ايا ويندوز قبلي اپديت ميشه به نسخه جديد؟

ممنون

hexman
25-10-2011, 22:40
سلام

ايا ميتونم به جاي نصب كامل اين ويندوز بيام ويندوز هاي قبلي سيستم ها رو يا اين ونيدوز ريپير كنم؟

ممنون

من كمكاكان منتظر پاسخم

jafarian
26-10-2011, 01:13
ازاون لحاظ موردی نداره میتونید repair کنید چون ویندوزش دستکاری شده نیست اگر یکی خودتونم اورجینال باشه میشه.

tajrobenik
26-10-2011, 06:57
سلام

ممنون

شاید شدنی باشه .... اما نصب ویندوز جدید بهتره

hexman
27-10-2011, 20:43
واقعا ممنونم..نصي اين ويندوز تمام مشكلات من رو حل كرد..ديگه سرويس هاي ويندوز استاپ نميشه ..واقعا عالي بود..

متشــــــــــــــــــــــ ـــــــــــكرم