PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز هفت

ittools
28-09-2011, 19:33
سلام
من نسخه Microsoft Windows 7 Ultimate RTM x86 Retail ویندوز 7 رو از اینترنت دانلود کردم در کمال تعجب گزینه های انتخاب نسخه سیستم عامل رو نمیاره منظورم این بخشه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعد از اینکه ویندوز نصب شد دیدم نسخه 32 بیتی ultimate رو نصب کرده در حالی که من میخوام نسخه 64 بیتی رو نصب کنم با توجه به اینکه مدل لپ تاپ من Asus K52JU RED هست که 4 گیگ رم داره .
چون شنیدم نسخه 32 بیتی سرعتش هم کمتره . الان نسخه های ویندوز 7 رو هم نگاه میکردم خیلی نسخه داره کمی گیج کننده هست به نظر شما اولا اشکال این ویندوز کجاست که بخش انتخاب نسخه ها رو نمیاره
و به نظرتون کدوم نسخه رو نصب کنم تا با حداکثر امکانات لپ تاپ بتونم استفاده کنم در ضمن لپ تاپ core i5 هست . از بازار هم نمیخوام نسخه ای رو تهیه کنم چون خیلی دستکاری شده هست و ویندوز قبلی رو که نصب کرده بودم و از بازار تهیه شده بود واقعا ایراد داشت .
ممنون :11:

Erfan.B
28-09-2011, 19:37
دوست عزیز این نسخه ای که شما دانلود کردی قطع به یقین 32 بیتی هست! به اسمش دقت کن : Microsoft Windows 7 Ultimate RTM x86 Retail تو اسمش x86 به معنای 32 بیتی بودن هست و x64 به معنای 64 بیتی جالا چرا 86 چون بر مبنای 8086 بنا شده که خدا بیامرزتشون ، باید بگم بیش تر باید دقت می کردی ، در ضمن زیاد سخت نگیر ویندوزهای دست کاری نشده هم تو بازار هست و بعضی وقتا تمام مشکلات اصلاً ربطی به ویندوز ندارن.
موفق باشی دوست من.:11:

Rahpooyan
28-09-2011, 21:32
شما می تونید نسخه 64 بیتی را از سایت های معتبر خریداری یا دانلود نمایید
از طرفی اگر منظورتان از امکانات بهره برداری از 4 گیگ رم سیستم است می تونید از پچ هایی که مدتی است در سایت ها پخش شده استفاده نمایید که با استفاده از ان می توانید در سیستم 32 بیتی از تمام 4 گیگ رم استفاده نمایید .

lida
29-09-2011, 06:05
این پچ ها عملا کار نمی کنن نشون میده 4 گیگ ولی عملا همون 3 گیگه

ittools
29-09-2011, 09:25
از همه دوستان واقعا تشکر میکنم
خاک عالم تو سرم :31: چه اشتباهی کردم من فکر میکردم حتما باید بنویسه x32 نگو x86 همون 32 هست :27:
بچه ها الان دارم این Windows.7.Ultimate.SP1.Integrated.July.2011.MSDN.x 64 پک رو دانلود میکنم به نظرتون مناسبه ویندوز جدیدتر از این داریم ؟ البته برای من بیشتر از این احاظ مهمه که دستکاری نشده باشه حتی این ویندوز از اول فعال نیست و باید کرکش کنم ولی تو بازار بیشتر ویندوز ها از اول کرک شده و فعال هستن
ممنون از کمک هاتون :11:

Erfan.B
29-09-2011, 10:39
شما همین رو دانلود کن دوست من:8: