PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری عکسهایی که خودم میگیرم رو روتوش کنم

Kit_Kat
28-09-2011, 17:03
سلام...
چطوری باید با فوتوشاپ عکسهامو روتوش کنم و مثلا چطوری میشه چهره رو صاف و زیباتر کرد؟
اگر هم کسی آموزشهایی در این رابطه بلده یا جایی لینکشو داره لطفا بگه...
مرسی

ATA FARZADI
28-09-2011, 17:30
کارت فوری هست یا اینکه میخوای با فتوشاپشو یاد بگیری؟؟؟

اگر فقط میخوای رتوش انجام بدی یا میک آپ میتونی از نرم افزار PhotoInstrument استفاده کنی بسیار سبک و راحت هست

Kit_Kat
28-09-2011, 21:32
کارت فوری هست یا اینکه میخوای با فتوشاپشو یاد بگیری؟؟؟

اگر فقط میخوای رتوش انجام بدی یا میک آپ میتونی از نرم افزار PhotoInstrument استفاده کنی بسیار سبک و راحت هست
تا حدودی کارم عجله ای هست... توی سایت دانلودها حدود 5-6تا نرم افزار در این مورد دانلود کردم که از قضا اون نرم افزاری که شما گفتین رو هم دانلود کردم...
ولی کار با هیچ کدوم رو بلد نیستم...راستی لینک دانلود فوتوشاپ رو کسی نداره؟
میدونید وقتی میرین عکاسی که عکس 3*4 بگیری دیدی اونجا توی کامپیوتر با فوتوشاپ یک کارهایی سریع انجام میدن ..!؟ همون چیزها رو بهم یاد بدین کافیه یا هر نرم افزاری که بلد هستینو یادم بدین اوکیه زیاد مهم نیست چی باشه...

Shayan AW
28-09-2011, 22:14
عزیز فتوشاپ که همینجوری نیست بپری وسطش و بلد بشی . باید وقت بزاری , تمرین کنی
در بخش روتوش صد ها روش مختلف وجود داره و پیشنهاد من اینه که شما از همون برنامه های سبک استفاده کنی و آموزشش هم با یک سرچ ساده پیدا میکنی

ahmad rezaa
29-09-2011, 23:27
تا حدودی کارم عجله ای هست... توی سایت دانلودها حدود 5-6تا نرم افزار در این مورد دانلود کردم که از قضا اون نرم افزاری که شما گفتین رو هم دانلود کردم...
ولی کار با هیچ کدوم رو بلد نیستم...راستی لینک دانلود فوتوشاپ رو کسی نداره؟
میدونید وقتی میرین عکاسی که عکس 3*4 بگیری دیدی اونجا توی کامپیوتر با فوتوشاپ یک کارهایی سریع انجام میدن ..!؟ همون چیزها رو بهم یاد بدین کافیه یا هر نرم افزاری که بلد هستینو یادم بدین اوکیه زیاد مهم نیست چی باشه...
روتوش یکی از ابزارهاست خواستی پیام بده تا یه جوری بهت همشو توضیح بدم
در کل چند رده داره فتوشاپ یکی از رده هاش ابزار های رتوش هست که رنگ میباشه رو صفحه و باید درصد پاشیدن رنگ رو پایین بیاری که کمرنگ و شیشه ای و طبیعی بپاشه رنگ رو به صورت دایره هم داخل فتوشاپ دیده میشه همونجایی که ابزار مهر هم دیده میشه
خلاصه باید با یه ابزار دیگه رنگ رو یدا کنی و بپاشی رو صفحه
توضیح بیشتر خواستی بگو یادت بدم

ahmad rezaa
29-09-2011, 23:31
فتوشاپ بهترین برنامه برای روتوش هست اگه میخوای صورت رو روتوش کنی خیلی راحته همش با چندتا کلیک میشه خال و جوش و خیلی چیزهارواز بین برد
باید ابزاری که شبیه چسب زخم هست رو انتخاب کنی اونم قسمت روتوش قرار داره

ahmad rezaa
30-09-2011, 02:49
یه راه ساده و توپ و راحت برات پیدا کردم که صورت رو باهاش تمیز کنی شکل آینه:31:
گزینه مهر رو انتخاب کن
حالا Alt رو بگیر ولش نکن بعدش یه جای صاف از صورت رو انتخاب کن و در حالی که Alt رو گرفتی روش کلیک کن
بعدش Alt رو بردار و جاهایی که میخوای از بین بره با استفاده از مهر رنگ بزن
حالا اگه دیدی بد رنگ میزنه یا غیر طبیعی یا هرچیز دیگه تنها کاری که باید بکنی گزینه هایی که کمو زیاد میشه رو کم کنی کلا با گزینه ها ور بری خیلی تغییرات دیده میشه
یاد گرفتی؟
اگه نگرفتی بگو
من با اینکه 2تا امتحان هم زمان:31::41: داشتم فوتوشاپ 15 شدم نیم ساعت اینو امتحان دادم بعدش نفس زنان درحالی که اون کلاسم نیم ساعتش رفته بود رفتم و 10 دقیقه آخر پا مبانی اینترنت نشستم
فوتوشاپ واردم هرکی چیزی میخواد بدونه بپرسه