PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوسانات برق

EternalWanderer
28-09-2011, 14:43
سلام دوستان. من می خوام موقعی که کار طولانی و یا سنگین با لپ تاپم انجام می دم باتری رو در بیارم و لپ تاپ رو مستقیما به برق شهری بزنم اما به برق خونمون اطمینان ندارم و می ترسم که نوسانات برق به لپ تاپ آسیب بزنه.
دوستام هم میگن که اگه باتری توی لپ تاپ باشه و اونوقت به برق بزنی و لپ تاپ کاملا شارژ بشه اگه کار های سنگین مثل بازی انجام بدی به باتری صدمه میزنه. حالا موندم که چی کار کنم:19::41::19: شما راه حلی برای مشکل من دارین؟:18:

F R E E M A N
28-09-2011, 15:03
مطمئنترین کار اینه که باتری وصل باشه و در موقع کارهای سنگین که لپ تاپ داغ میکنه از کول پد استفاده کنی
در این تاپیکها هم در مورد باتری و نگهداری آن بحث کردیم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

EternalWanderer
28-09-2011, 15:16
درمورد استفاده از استابلایزر ها چی؟ آیا می شه به اونا اعتماد کرد؟

EternalWanderer
28-09-2011, 15:22
در ضمن توی این تاپیک دومیه آقای Farshid72 گفتن که تو قسمت تنظیمات یه قسمتی داره که با انتخابش شما وقتی آداپتور به لپ تاپتون وصل باشه دیگه برق نمیره تو باتری که از باتری بیاد تو لپ تاپو یه راست میاد تو لپ تاپ با اینکار دیگه مشکلی برای باتری پیش نمیاد. در این مورد چی؟

F R E E M A N
28-09-2011, 16:23
درمورد استفاده از استابلایزر ها چی؟ آیا می شه به اونا اعتماد کرد؟
استفاده از این هم مزایایی داره ولی به نظر من نیاز نیست
شارژر لپ تاپها طوری طراحی میشه که نسبت به نوسان ولتاژ خیلی حساس نیست

در ضمن توی این تاپیک دومیه آقای Farshid72 گفتن که تو قسمت تنظیمات یه قسمتی داره که با انتخابش شما وقتی آداپتور به لپ تاپتون وصل باشه دیگه برق نمیره تو باتری که از باتری بیاد تو لپ تاپو یه راست میاد تو لپ تاپ با اینکار دیگه مشکلی برای باتری پیش نمیاد. در این مورد چی؟
باید پرسید منظورش چی بوده؟ در تنظیمات بایوس لپ تاپها که همچین چیزی ندیدم شاید نرم افزاری بوده
مثلا در نرم افزار لپ تاپهای سونی Battery care function را اگر فعال کنی باتری کامل شارژ نمیشه