PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی تا سقف 300 هزار تومان

SSVIVA
27-09-2011, 19:48
سلام
من یه گوشی می خوام ::26:
1 - سیستم عاملش اندروید باشه
2 - دوربینش 3 یا 5 باشه
3 - اندازه صفحه نمایشش نسبتا بزرگ باشد
4 - لمسی هم باشد
ممنون میشم دوستان از تجربه ها و مشاوره های خود بهره مندم کنند.:rolleye:

t.sunami
27-09-2011, 21:06
htc فکر کنم یه مدلی داشت.میپرسم خبرت می کنم

SSVIVA
27-09-2011, 21:27
ممنون،لطف میکنی.:20:

Punisher_2008
27-09-2011, 21:48
سلام
من یه گوشی می خوام ::26:
1 - سیستم عاملش اندروید باشه
2 - دوربینش 3 یا 5 باشه
3 - اندازه صفحه نمایشش نسبتا بزرگ باشد
4 - لمسی هم باشد
ممنون میشم دوستان از تجربه ها و مشاوره های خود بهره مندم کنند.:rolleye:

سلام..
بهترین گوشی اندرویدی داخل این رنج GALAXY ACE هست .
البته قیمتش 320 تومان هست حدودا...

1: سیستم عاملش اندروید هست تا 2.3.4 هم به صورت رسمی عرضه شده. ساپورت از طرف کوکر ها خیلی خوبه رام های کاستوم زیادی براش موجوده. ساپورت فارسیش هم خیلی خوبه.
2: دوربین 5 هست. فوکوس خودکار.تشخیص لبخند و چهره. فلشLED .فیلم برداری وضوح VGA با سرعت 25 فرم ( در اندروید 2.3) کیفیت عکساش بالاست جز بهترین 5 مگاپیکسلی ها هست
3: سایز ال سی دی 3.5 اینچ هست یعنی تایپ و وبگردی به راحتی انجام میشه رزولیشن HVGA یعنی 320 480 ساپورت مولتی تاچ. کیفیت هم خیلی خوبه.. شیشه ال سی دی ضد خش هست.
گوشی خیلی خوشگل و خوشدستیه..

SSVIVA
28-09-2011, 08:44
دیگه از این بهتر نیستش؟ حتی اگه قیمتش کمی بالاتر بود عیبی ندارد !!!:17:

Punisher_2008
28-09-2011, 11:46
دیگه از این بهتر نیستش؟ حتی اگه قیمتش کمی بالاتر بود عیبی ندارد !!!:17:
سلام...
چرا دوست عزیز تا 380 90 تومان میتونی optimus black بخری.. یا تا 430 420 تومان Desire Z و GALAXY SL .....
اگه یکی از این 3 گوشی رو بخری دیگه مشکلی در اجرا بازی های سنگین HD و نرم افزار نداری...

البته هامون ACE هم 80 70% بازی های HD رو ساپورت میکنه.. ولی خب به هر حال یک پله از اینا پایینتره رده متوسط بازاره.
ولی گوشی خیلی خوبیه.. اگه میتونی تا اینقدر که گفتم هزینه کنه که دیگه حداقل 1 سالی احتیاج به تعویض نداره اگه بیشتر میتونی هزینه کنید که دیگه عالی میشه.

SSVIVA
28-09-2011, 17:36
سلام
متاسفانه گوشی GALAXY ACE از فلش پشتیبانی نمی کند ، گوشی دیگری نیست ؟

Punisher_2008
28-09-2011, 18:12
سلام
متاسفانه گوشی GALAXY ACE از فلش پشتیبانی نمی کند ، گوشی دیگری نیست ؟
سلام..
بله به صورت پیشفرض نمیکنه ولی با نصب فلش پلیر مخصوص میتونید از فلش بهره من بشین..
داخل این رنج htc wildfire s هم هست که قیمتش حدود 310 تومان هست..
سی پی یو 600mhz هست از توع snapderagon یه 200mhz از ace ضعیفتره
ولی رم 512 داره که از ace قویتره.
چیپ گرافیکی یا gpu هم مثل ace هست یعنی Adreno 200 GPU
فرمت های Dvix رو به صورت پیشفرض ساپورت میکنه.
دوربنش هم 5 هست خودم شخصا با این گوشی کار کردم کیفیت عکساش خیلی خوبه.
گوشی جدیدی هم هست. ورژن اندرویدشم 2.3 هست یعنی به روزه.
ال سی دی هم 3.2 اینچ هست یعنی 0.3 اینچ از ace کوچیکتره ولی رزولیشن هامون HVGA هست یعنی 320 480 چون ال سی دی کوچیکتری داره تراکم پیکسلش بیشتر از ACE هست کمی کیفیت ال سی دیش بهتره.
شیشه هم ضد خش هست.
Flash lite هم داره.

soheil_ntv
29-09-2011, 01:25
رفیق HTC Wildfire گوشیه بسیار بسیار بسیار خوبیه

---------- Post added at 03:25 AM ---------- Previous post was at 03:23 AM ----------

تو خریده این HTC شک نکون

SSVIVA
29-09-2011, 06:41
از بين گزينه هاي زير کدام بهتر است ؟
Xperia mini
Xperia mini pro
Wildfire S
Galaxy Ace
Wildfire
اگه گوشي ديگري هم ميشناسيد معرفي کنيد تا ديگران از تجربه هايتان استفاده کنند !!!

atlas-m
29-09-2011, 10:34
Xperia mini
Xperia mini pro
Wildfire S
Galaxy Ace
Wildfire
اگه گوشي ديگري هم ميشناسيد معرفي کنيد تا ديگران از تجربه هايتان استفاده کنند !!!

من فکر میکنم با توجه به سخت افزار، کیفیت، دوربین عکاسی و فیلم برداری و همچنین برند، Xperia mini و Xperia mini pro بهتر باشند. البته قیمت این دوتا کمی از اونایه دیگه بیشتره. اونم به خاطر جدید بودن و همچنین قدرت پردازنده هستش.
بعدش من فکر میکنم Wildfire S بهتر باشه. مدل بدون S اون قدیمی شده. ACE به نظر من خیلی باید ارزون تر بشه. چون خیلی سبکه!

به نظرم Xperia mini pro تنها ایرادش صفحه کوچک اون هست ولی یه کیبرد بسیار زیبا داره و اینکه مطمئن باشید توی نت اذیت نمیشد. فیلم دیدن با گوشی به نظر من معقولانه نیست، پس صفحه بزرگتر نسبت به امکانات و کیفیت کمتر ارزش نداره.
گوشی هوشمند مثل تلویزیون هوشمند و مثل تبلت و همچنین مثل پاکت پی سی و اوصولا بیشتر محصولات اینچنینی برای استفاده در اینترنت کاربرد دارند و صد البته به شما بگم که سرعت اینترنت در ایران بسیار پایین تر از حد استاندار برای گوشی هوشمند و تجهیزات قابل حمل هست. و اینکه میگن ما در خاور میانه، دور، نزدیک و .... بیشترین سرعت را داریم این به علت بالاست که کشور های خاورمینه از نظر کیفیت بسیار در سطح پایینی قرار دارند و همچنین استفاد از اینترنت در این کشورها کم هست!

SSVIVA
29-09-2011, 20:22
خیلی سخت شد . هرفردی یک گوشی پیشنهاد میکند .کسی میتواند بیشتر راهنمایی کند ؟؟؟:33::9:

t.sunami
29-09-2011, 23:05
اقا این دوست ما WILD FIRE داره! فکر کنم گوشی خوبی باشه.

موفق باشی

SSVIVA
30-09-2011, 07:14
سیستم عامل اندرویدش, نسخه 2.1 است و فکر نکنم بشود آپدیتش کرد.

FA6161
30-09-2011, 09:25
وقتی می خوای اندروید بخری به چند چیز توجه کن اول از همه cpu بعد رم و رام و در آخر صفحه نمایش
بین گوشهیایی که گفتی اکسپریا مینی از همه بهتره بعد ایس
گوشیهای دیگه رو توصیه نمی کنم چون به خاطر پایین بودن cpu تو اجرای برنامه و بازیها کم میاره

sAeEd_kHaAn
30-09-2011, 09:57
Xperia mini
Xperia mini pro
Wildfire S
Galaxy Ace
Wildfire
50 تومن دیگه افزایش بده بوجتو htc nexus one بگیر که تمام این گوشی هایی رو که گفتی میذاره تو جیب بقلش

SSVIVA
30-09-2011, 22:12
متاسفانه گوشی اچ تی سی Google Nexus Oneاندرویدش v2.1 است.

Punisher_2008
30-09-2011, 22:27
متاسفانه گوشی اچ تی سی Google Nexus Oneاندرویدش v2.1 است.
سلام.
نه دوست عزیز.. این گوشی خود گوگل هست..
تا 2.3.5 هم فکر کنم براش امده .....
به نظر منم گزینه مناسبیه...
سخت افزار قویه ای داره.
اگه میتونی تا 380 هزینه کنی یک optimus black بگیر که دیگه عالیه...

atlas-m
01-10-2011, 15:03
سلام.
نه دوست عزیز.. این گوشی خود گوگل هست..
تا 2.3.5 هم فکر کنم براش امده .....
به نظر منم گزینه مناسبیه...
سخت افزار قویه ای داره.
سلام دوست عزیز.
گوشی HTC Google Nexus One در تاریخ 2010-January معرفی و به بازار جهانی اومده. این گوشی از تاریخ 1388/11/06 در ایران موجود هست. قیمت اون در "گوشی شاپ" الان بدون گارانتی 410 هزار تومان هست و همچنین این گوشی در digikala الان 492 هزار تومان می باشد.
به نظر من این مدل دیگه قدیمی شده و SAMSUNG هم سری های جدید گوشیهای Google رو به بازار معرفی کرده و به نظر نمی یاد که آپدیت "استــاندارد" کارخانه (ارائه شده توسط کارخانه سازنده) برای این گوشی وارد بشه. البته ما ایرانی ها زیاد با داستان "استــاندارد" آشنا نیستیم.

اگه میتونی تا 380 هزینه کنی یک optimus black بگیر که دیگه عالیه...
قیمت این گوشی در gooshishop الان 580 هزار تومان هست و در دیگر فروشگاها هم به سختی پیدا میشه.

و حالا Xperia mini pro در تاریخ 2011-May معرفی شده و در August همون سال وارد بازار شده. الان حدود یک ماه از ورود اون به ایران میگذره. سخت افزار بالا، پدازنده قوی، شتاب دهنده گرافیکی بالا، دوربین با کیفیت و واقعی و بدون نویز، همچنین تصویر برداری 720p و کیفیت بالا اون که به نظر من این گوشی رو خیلی جذاب میکنه و همین طور قول سونی اریکسون برای ارائه آندروید 3 برای این گوشی، نشان از آپدین و بروز بودن گوشی هست.
این گوشی به علت تازه وارد بودن قیمت حدود 370 هزار تومان رو داره ولی من فکر میکنم یک ماه دیگه حدود 45 هزار تومانی ارزون تر بشه وبه قیمت دلاری اون برسه.

atlas-m
01-10-2011, 15:14
این لینک مقایسه بین HTC GOOGLE NEXUS ONE و SONY ERICSSON XPERIA MINI PRO هست :
به CPU و شتاب دهنده گرافیکی و همچنین کلاس GPRS و 3G و همین طور WLAN و دوربین فیلم برداری و عکاسی اون توجه کنید. ضمن اینکه HTC GOOGLE NEXUS ONE در بازار جهانی قیمت بسیار پایین تری نسبت به ایران دارد در صورتی که SONY ERICSSON XPERIA MINI PRO حدود 20 هزار تومانی از قیمت اون در بازار جهانی نسبت به ایران ارزون تره (یعنی تو ایران 20 تومن گرون تر میفروشن) "آخه چقدر سخت بود جمله بندیش!"

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

SSVIVA
01-10-2011, 17:21
از معایب HTC GOOGLE NEXUS ONE و SONY ERICSSON XPERIA MINI PRO چی هست ؟؟؟:20:

atlas-m
01-10-2011, 19:49
از معایب HTC GOOGLE NEXUS ONE و SONY ERICSSON XPERIA MINI PRO چی هست ؟؟؟:20:

Xperia mini pro به نظر من سه تا ایراد داره که البته نه نسبت به بقیه گوشی ها بلکه از نظر من:
1. ram کم: که البته بیشتر گوشی های توی این قیمت و حتی گرونتر این مشکل رو دارند. من مدلی هایی دیدم با رم 1 گیگ عرضه میشن.
2. حافظه داخلی کم: تصور کنید که شما می خواهید یک فایل یک گیگ از گوشی یکی بگیرید. با بلوتوس که نمیشه. کامپیوتر هم در دسترس نیست. حالا اگه گوشی شما 4 گیگ رام داشته باشه، میتونید مموری طرف رو بزنید گوشی خودتون و بعدش یک کپی!
3. اندازه صفحه نمایش : که البته این گوشی یک گوشی mini هست وخاصیت گوشی های mini کوچکی آنها هست.

من دیگه عیبی توی این گوشی ندیدم!
ممنون میشم اگه کسی نظری داره بگه.

Punisher_2008
01-10-2011, 20:10
سلام دوست عزیز.
گوشی HTC Google Nexus One در تاریخ 2010-January معرفی و به بازار جهانی اومده. این گوشی از تاریخ 1388/11/06 در ایران موجود هست. قیمت اون در "گوشی شاپ" الان بدون گارانتی 410 هزار تومان هست و همچنین این گوشی در digikala الان 492 هزار تومان می باشد.
به نظر من این مدل دیگه قدیمی شده و SAMSUNG هم سری های جدید گوشیهای Google رو به بازار معرفی کرده و به نظر نمی یاد که آپدیت "استــاندارد" کارخانه (ارائه شده توسط کارخانه سازنده) برای این گوشی وارد بشه. البته ما ایرانی ها زیاد با داستان "استــاندارد" آشنا نیستیم.

قیمت این گوشی در gooshishop الان 580 هزار تومان هست و در دیگر فروشگاها هم به سختی پیدا میشه.

و حالا Xperia mini pro در تاریخ 2011-May معرفی شده و در August همون سال وارد بازار شده. الان حدود یک ماه از ورود اون به ایران میگذره. سخت افزار بالا، پدازنده قوی، شتاب دهنده گرافیکی بالا، دوربین با کیفیت و واقعی و بدون نویز، همچنین تصویر برداری 720p و کیفیت بالا اون که به نظر من این گوشی رو خیلی جذاب میکنه و همین طور قول سونی اریکسون برای ارائه آندروید 3 برای این گوشی، نشان از آپدین و بروز بودن گوشی هست.
این گوشی به علت تازه وارد بودن قیمت حدود 370 هزار تومان رو داره ولی من فکر میکنم یک ماه دیگه حدود 45 هزار تومانی ارزون تر بشه وبه قیمت دلاری اون برسه.

سلام..
دوست عزیز نکسوس وان در حال حاظر به اخرین ورژن اندروید به صورت رسمی اپدیت شده.. فکر کنم چند روز پیش 2.3.5 هم براش عرضه شد....!!!
اره ولی یکمی قدیمی هست ولی ورژن سیستم عاملش و.. به روز هست.
داخل اینترنت یکمی قیمت ها بالا پایین داره.. در حال حاظر این گوشی قیمتش 350 تومان هست...

در مورد xperia mini poro درسته حق با شماست گوشی جدیدی هست که سخت افزار قوی داره..
ولی سایز 3 اینچ برای یک گوشی لمسی اونم اندروید خیلی کمه!!!
در ضمن سخت افزار قوی و ال سی دی قوی اما رزولیشن HVGA یاعث میشه که از این سخت افزار قدرتندش نتونه به صورت عالی ازش استفاده کنه.. الان سخت افزار این گوشی برای اجرا بازی هایHD و سنگین کاملا مناسب هست.. ولی بعضی از بازی های ازHVGA پشتیبانی نمیکنه واقعا خیلی حیفه ..
البته تعداد بازی هایHD برای رزولیشن HVGA زیاد هستند.
چیپ گرافیکی این گوشی مثل XPERIA PLAY هست..
فیلم برداری HD و دوربین قوی.
وجود صفحه کلید
و...
از ویژگی های عالی این گوشی هست..
از لحاظ سخت افزاری داخل این رنج بهترین هست..:40::40:

black years
01-10-2011, 20:19
سلام . پیشنهاد من هم اچ تی سی Google Nexus One هست .

SSVIVA
01-10-2011, 20:58
با نظراتی که دوستان گفته اند گوشی Xperia mini pro به خاطر اینکه صفحه کوچکی نسبت به دیگر گوشی های لمسی دیگر دارد گوشی مناسبی نیست .

esyo
03-10-2011, 18:59
سلام
من هم قصد خرید گوشی تا 300 تومان رو دارم
نظرم روی htc trophy هست ولی می بینم هیچ کس اینجا معرفیش نکرده
ممنون میشم بگید آیا گزینه خوبی هست یا خیر

black years
03-10-2011, 19:31
سلام
من هم قصد خرید گوشی تا 300 تومان رو دارم
نظرم روی htc trophy هست ولی می بینم هیچ کس اینجا معرفیش نکرده
ممنون میشم بگید آیا گزینه خوبی هست یا خیر

سلام .
htc trophy ویندوز فون هست و برنامه هاش کمه و یکی از معایبش اینه که درگاه کارت حافظه نداره و فقط 8 گیگ حافظه داخلی داره .

esyo
03-10-2011, 20:06
بین HTC Wildfire S و HTC Wildfire کدوم یکی تصویر بهتری داره
چونHTC Wildfire رو زده 16 میلیون رنگ وs زو زده 262000

Punisher_2008
03-10-2011, 23:53
بین HTC Wildfire S و HTC Wildfire کدوم یکی تصویر بهتری داره
چونHTC Wildfire رو زده 16 میلیون رنگ وs زو زده 262000
سلام.
wildfire که با s قابل مقایسه نیست...
wildfire s :
سی پی یو قویتر
ال سی دی قویتر و رزولیشن بالاتر
دوربین قویتر.
و....
کلا از هر لحاظ نگاه کنی از ویلدفایر معمولی بالاتره..
قیمتشم مناسبه..
گوشی خوشگلی هم هست..

esyo
04-10-2011, 12:15
دوست عزیز میشه راهنمایی کنید چه گارانتی باید برای htc trophyداشته باشه؟
یعنی گارانتی معتبر چی باید باشه
حدود قیمت چقدر هست.
با تشکر

Pedram_mrn
04-10-2011, 14:20
من برای یکی از بچه ها دو ماه پیش یه Wildfire S گرفتم 300 تومن همه چیش عالیه فقط یه مشکل بزرگ داره اونم CPU ضعیفش هست که حتی تو اجرای انگری بردز هم کم میاره مشکل دیگش رزولیشن پایینش هست که باعث میشه نشه بعضی از بازی ها رو باهاش اجرا کرد... اگه اهل بازی کردن هستی اصلا گزینه ی خوبی نیست
نکسوس وان گوشیه خوبیه ولی دیگه خیلی قدیمی شده
به نظر من mini pro به خاطر سخت افزار قویش ارزش خرید داره و live with walkman که 3.5 اینچی هست هم گزینه ی بهتری میتونه باشه ولی قیمتشو ندارم فکر کنم اونم تو رنج 300 باشه
ولی در کل این سری از گوشی ها رزولیشن جالبی ندارن
راستی موتورولا دیفای هم هست که میتونه یه گزینه خوبی باشه 380 بود فکر کنم
سی پی یو 800 رزولیشن استاندارد ساپورت خوبی ام داره ضد آب ضد ضربه ضد گردوغبارکه صفحه نمایشش از ACE خیلی خیلی بهتره هم رزولیشن بالاتری داره هم تراکم بالاتر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

atlas-m
04-10-2011, 17:26
به نظر من Xperia mini pro یک انتخاب فوق العاده هست. به ویژه اینکه 26 هزار تومن هم افت قیمت داشته. (در فروشگاه آل دیجیتال)