PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : واردات و صادرات و ترخیص کالا

zolmat
27-09-2011, 17:53
دوستان سلام
اینجا می تونید هر گونه سوال و یا نظری که در باره واردات کالا از چین و یا هر نقطه دیگه دنیا دارید بپرسید . مثل هزینه ها ، قوانین و کلا هر جور سوالی درباره واردات کالا و ترخیص اون از گمرکات و بنادر کشور .

خب می دونید که هر کس بخواد وارد این عرصه بشه احتیاج به یه سری اطلاعات در این زمینه داره که می تونید اون اطلاعات رو اینجا بدست بیرید .

اگر هم قصد جدی و پول برای وارد شدن تو این عرصه رو دارید . خب مطمئنا اینجا جایی که می تونید حسابی اطلاعاتتون رو گسترش بدید و با چشم باز وارد این حوزه بشید

schumi_268
28-09-2011, 13:22
سلام
از هند یا عراق میتونی جنس بیاری؟ببین اگه بتونی یه چیزی میخوام که نون درست حسابی هم برای من داره هم برای شما:46:

zolmat
29-09-2011, 15:35
دوست عزیز

بله دوست عزیز . البته از هند رو ما راحت تر انجام میدیم . اگه می شه پیام خصوصی بدید .

ارادتمند

pooria_googooli
30-09-2011, 00:45
من هم میتونم از ترکیه , انگلیس , هند , بنگلادش , کره , آلمان و ... هر جنسی که خواستید را وارد کنم .

zolmat
30-09-2011, 13:05
کار ترخیص رو از کدوم گمرک انجام می دید ! هزینه حق العمل چند می گیرید ؟ معمولا چقدر برای ترخیص زمان صرف می کنید ؟ فیکسی هم کار می کنید ؟

jooya
30-09-2011, 23:36
من هم میتونم از ترکیه , انگلیس , هند , بنگلادش , کره , آلمان و ... هر جنسی که خواستید را وارد کنم .
از ترکیه می تونید پوشاک وارد کنید ، کیلویی یا درصدی ؟ تضمینش چی هست !؟