PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضرورت استفاده از نرم افزارهای Uninstaller

S0R3N4
27-09-2011, 14:52
سلام دوستان
خسته نباشید
آیا واقعا مهمه که وقتی میخوایم یه نرم افزار رو پاک کنیم از سیستم از نرم افزار های مخصوص Uninstall استفاده کنیم؟؟
تفاوت این نرم افزار ها با همون چیزی که خود ویندوز داره برای پاک کردن نرم افزار های نصب شده رو سیستم چیه؟؟آیا اصلا فرقی دارن؟؟توصیه میشه نصب این نرم افزار ها یا مال خود ویندوز بهتره؟

jafarian
27-09-2011, 15:16
فرق که فرق میکنه وقتی شما برنامه های از طریق قسمت کنترل پنل حذف کنید فقط مسیر برنامه حذف میشه اما وقتی ازیک برنامه آنیستالر استفاده کنید غیر ازاینکه مسیری که برنامه داخلش نصبه کلیدهای برنامه رو ازداخل رجیستری رو هم حذف میکنه بهترین برنامه آنیستالر هم Your Uninstaller هست :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید!

milad_gta
27-09-2011, 15:21
همینطور که جناب jafarian میفرمایند هست ، + اینکه فایل ها و فولدر های باقی مونده ( فایل های سیو شده و ... در مسیر های جانبی ) هم به شما اطلاع داده میشه که حذف بشن یا نه !؟ بنده هم خیلی وقته از Your Uninstaller استفاده میکنم ، به نظر منم بهترین گزینه هست .

S0R3N4
27-09-2011, 19:02
یعنی به نظر شما ضروریه؟

Masоud
27-09-2011, 19:23
یعنی به نظر شما ضروریه؟

سلام

با این کار ویندوز مدت بیشتری پایدار و تمیز میمونه.

با تشکر از دوستان عزیز بابت جواب های خوبشون.

عنوان تاپیک تغییر کرد . عنوان تاپیک باید گویای مشکل و یا درخواست شما باشید.

موفق باشید :40:

Rahpooyan
27-09-2011, 21:40
من برنامه Advanced Uninstaller PRO رو استفاده می کنم .
بابت سوال دوستمون که مهم است یا خیر باید بگم گاهی اوقات برنامه ها با وجود حذف از کنترل پنل باز هم نشانه هایی از خود باقی می گذارند که در نصب مجدد برنامه یا برنامه های دیگر مشکلاتی باعث می شوند .
برای مثال حذف انتی ویروس ها یا IDM و ... . برای مثال در IDM با وجود حذف در کنترل پنل باز هم در نصب بعدی مشکل داشتم که راه حل حذف از طریق برنامه معرفی شده بود .
پیشنهاد من استفاده از این دست برنامه ها است که البته در کنارش امکانات دیگر هم ارایه می کنند .