PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Asus , Fujitsu ,TOSHIBA

jokereblis
27-09-2011, 10:48
سلام دوستان
تا سقف 1.100.000 این سه برند چند مدل معرفی کنبد
اول از همه کیفیت قطعات برام خیلی مهمه چون از لپ تاپ خیلی کار می کشم . و معمولا برای چند روز روشن هستش . کارای سنگینی که باهاش انجام بدم اتوکد هستش و زیاد هم اهل بازی نیستم
گرافیکش هم حداقل GT 520 باشه
حتما USB 3 رو ساپورت کنه
مانیتورش هم از کیفیت قابل قبولی برخوردار باشه
ممنون

F R E E M A N
27-09-2011, 11:31
در این رنج قیمت بهترین مدل asus که usb3 هم داشته باشه n53sv-corei5
برندهای توشیبا و فوجیستو در بازار کم پیدا میشه و اکثر مدلها هم به روز نیستند
من که مدلی به نظرم نمیرسه خودت در سایت این دو شرکت ببین چه مدلهای جدیدی دارند
فوجیتسو behin.net
توشیبا aftabshargh.com

Mr.Mazmamfi
27-09-2011, 17:06
سلام دوستان
اول از همه کیفیت قطعات برام خیلی مهمه چون از لپ تاپ خیلی کار می کشم . و معمولا برای چند روز روشن هستش . کارای سنگینی که باهاش انجام بدم اتوکد هستش و زیاد هم اهل بازی نیستم
حتما USB 3 رو ساپورت کنه
ممنون

سلام
مدل پیشنهادی از برند فوجیتسو AH531 هست . (ولی usb 3 نداره که البته چون اکسپرس کارت داره خودت میتونی کارت usb 3 شو بخری )
در ضمن بعید میدونم تا این بودجه فوجیتسو مدل usb 3 داشته باشه .
من این مدلو دیدم ، کیفیت صفحه نمایشش معمولیه و یه ایراد دیگه اینه که کلید های کیبوردش به هم نزدیکه . (کلا نمیدونم چرا فوجیتسو طرح های کیبوردشو عوض نمیکنه :13: الان چند ساله همین جوریه :41: )
عکساش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از برند ایسوس هم تنها مدل N53 SV هست .

از برند توشیبا هم اطلاعاتی ندارم . :11:

SAJAD0936
27-09-2011, 19:00
درود

اگر از usb3 صرف نظر میکنین پیشنهاد من z570 لنوو ه

کیفیت مانیتورش خوبه (تازه تو نمایشگاه باهاش کار کردم)

کیفیت برند لنوو هم ک د گ زبان زده بازار لپ تاپه:8:

اگر هم خیلی برات usb3 مهمه باید افزایش بودجه بدی اگر دستگاه با کیفیت و عمری میخواین

موفق و پیروز باشید

Mr.Mazmamfi
27-09-2011, 22:27
کیفیت مانیتورش خوبه (تازه تو نمایشگاه باهاش کار کردم)

عزیز :27: (فهمیدی ؟ خیلی بچه زرنگیا )

داداش کدوم نمایشگاه رفته بودی ؟

SAJAD0936
27-09-2011, 23:28
عزیز :27: (فهمیدی ؟ خیلی بچه زرنگیا )

داداش کدوم نمایشگاه رفته بودی ؟

هی وای من ب منم گفت عزیز فرررررررررررررارررررررررر رررررر:31:

نمایشگاه دیجیتال همراه غرفه هاش زیاد نبود ولی تو غرفه سازگار یه 40 دق بودم کلی با این مسئول فروششون سر کله زدم سر قیمت Y570 فقط ی چیز میتونم بگم طرف از سیستم لپ تاپ 2زار حالیش نبود فقط میگفت سریه Y ه د گ قیمتش همینه:13:

Mr.Mazmamfi
27-09-2011, 23:40
هی وای من ب منم گفت عزیز فرررررررررررررارررررررررر رررررر:31:

:31: تو نمیتونی از دست من فرار کنی . من اگه میدونستم میایی نمیاشگاه همونجا خفتت میکردم یه لپ تاپ hp برات میخریدم .

نمایشگاه دیجیتال همراه غرفه هاش زیاد نبود ولی تو غرفه سازگار یه 40 دق بودم کلی با این مسئول فروششون سر کله زدم سر قیمت Y570 فقط ی چیز میتونم بگم طرف از سیستم لپ تاپ 2زار حالیش نبود فقط میگفت سریه Y ه د گ قیمتش همینه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من هم 5 شنبه رفتم (صبح بود ) به جرئت میتونم بگم هیچی به بار علمیم افزوده نشد . سطحشون (فروشنده ها ) خیلی پایین بود .
ولی تو غرفه سازگار مدل Y570 رو با cpu ی core i3 و گرافیک 520 میدادن 1060 . فکم افتاد :18:
راستی رفیق من تو مسابقه غرفه سازگار (همون خراب کردن عروسکا ) شرکت کرد و یه خودکار جایزه برد . من نخواستم خودمو کوچیک کنم بخاطر همین شرکت نکردم . :5::46:

SAJAD0936
28-09-2011, 00:18
:31: تو نمیتونی از دست من فرار کنی . من اگه میدونستم میایی نمیاشگاه همونجا خفتت میکردم یه لپ تاپ hp برات میخریدم .

من هم 5 شنبه رفتم (صبح بود ) به جرئت میتونم بگم هیچی به بار علمیم افزوده نشد . سطحشون (فروشنده ها ) خیلی پایین بود .
ولی تو غرفه سازگار مدل Y570 رو با cpu ی core i3 و گرافیک 520 میدادن 1060 . فکم افتاد :18:
راستی رفیق من تو مسابقه غرفه سازگار (همون خراب کردن عروسکا ) شرکت کرد و یه خودکار جایزه برد . من نخواستم خودمو کوچیک کنم بخاطر همین شرکت نکردم . :5::46:

ااااااااااا 5شنبه صبح:18:
یعنی من تو همزمان ی جا بودیم خدا رحم کرده:27:

منم همون موقع رفتم ولی تو غرفه سازگار اصلا 570 نداشتن ک ی دونه 470 فقط بود یعنی تو همین فاصله فروختن:18:

چرا فکت افتاد ادم خیلی باید احمق باشه ی همچین لپ تاپیو بخره

هم سطح فروشنده هاش هم تعداد غرف هاش غرفه سامسونگ کلا 3 مدل تبلت اورده بود غرفه الجی ک تعطیل بود فوجیتسو هم ک ی تبلت گذاشته بود قیمت خون باباش چرا؟ چون وین 8 روش ریخته بود

اره منم اون مسابقه انگری بردز و دیدم ولی نه من نه رفیقم هیچکدوم توش شرکت نکردیم اخه هردو تامون باشخصیتیم:31:

mehdi666lp
28-09-2011, 09:07
سلام دوستان
حتما USB 3 رو ساپورت کنه
ممنون.
.
.
از Asus اگه میخوای مدل Asus N53SV هستش و مدل Asus U41SV (دقیق نمیدونم USB 3.0 روش هست مدل تو بازارش با نه )
.
.
.
توشیبا هم مدل هاش اکثرا (اینایی که تو ایران هست ) با CPU سندی نیستش اگه هم باشه گرافیک مناسبی روش نیست

از مدل فوجیتسو هم مدلی که با این قیمت باشه USB 3.0 داشته باشه من ندیدم.....
.
.
توشیبا لپ تاپ های خوبی میزنه و با کیفیت اما تو ایران مورد ظلم قرار گرفته سری Qosimo از سری های خوبه این برند هستش

Mr.Mazmamfi
28-09-2011, 11:07
یعنی من تو همزمان ی جا بودیم خدا رحم کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم همون موقع رفتم ولی تو غرفه سازگار اصلا 570 نداشتن ک ی دونه 470 فقط بود یعنی تو همین فاصله فروختن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اونجا فروش نداشتن ، فقط نمایش بود .

چرا فکت افتاد ادم خیلی باید احمق باشه ی همچین لپ تاپیو بخرهاز قیمت بالاش فکم افتاد .

اره منم اون مسابقه انگری بردز و دیدم ولی نه من نه رفیقم هیچکدوم توش شرکت نکردیم اخه هردو تامون باشخصیتیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :18:
یعنی داری میگی رفیق من بی شخصیته و من هم بی شخصیتم چون با بی شخصیتا میگردم . (برای این حرفت جواب دارم ولی اینجا نمیگم )

اگر میخوایی ادامه بحثو بدی بهتره بچتیم و یا تو پ . خ جواب بدی . چون تاپیک رفیقمون (jokereblis ) از بحثش خارج میشه . (دیگه نمیخوام ظالم باشم :27:) ممنون :11:

ali007_a
28-09-2011, 14:01
--justEdited!---
midonam,jash inja nabood

jokereblis
01-10-2011, 09:01
ممنون از دوستانی که نظر دادن
این مدل توشیبا رو چند میشه پیداکرد
Qosimo
اصلا تو ایران هست ؟

و اینکه الان قیمت ها توی بازار چطور هستش ؛ چون تا اونجایی که من می دونم قیمت ها رفته بالا آیا ارزششو داره چند وقتی برای خرید صبر کرد ؟

F R E E M A N
01-10-2011, 11:36
Qosimo
اصلا تو ایران هست ؟

و اینکه الان قیمت ها توی بازار چطور هستش ؛ چون تا اونجایی که من می دونم قیمت ها رفته بالا آیا ارزششو داره چند وقتی برای خرید صبر کرد ؟

کدام مدل qosmio منظورته؟
مدلهایی که الان در سایت توشیبا هست اگر به ایران بیاد بالای 2 تومنه
یک مدل از رده خارج x500 در بازار هست که قیمتش بالای 1.5 در میاد و اصلا ارزش خرید نداره

mehdi666lp
01-10-2011, 13:56
Qosimo
اصلا تو ایران هست ؟

.
.
.
.
مدل جدیدش فعلا نیومده معلوم نیست کی میاد Toshiba Qosimo - X775 تو چند کانفیگ هستش......بهتره اگه سری گیم میخوای بخری از Asus برداری....صبر کنی معلوم نیست کی وارد بشه....سری X500 رو میتونی تا 2.100 پیدا کنی با باطری 12 سل اما CPU Core i7 740 روشه.......اما میتونی مدل Asus G53SW یا Asus G73SW رو بخری

privatedlove
01-10-2011, 14:00
فوجیتسو با توجه که کیفیت ساخت داره اما نقاط ضعف خاص خودش رو داره
تاچ بد بسیار بد و کوچک با کلید هایی که به راحتی دچار رنگ پریدگی میشن
طراحی قدیمی و غیر جذاب
فکر نکنم با این رنج قیمت بتونید از توشیبا چیزی بگیرید
از من میشنوید
hp dv6 6050se
1.100 واسه یکی از دوستان هفته ی پیش خریدم.
از نظر جذابیت.گرافیک کارت-خیلی بهتره
بک لایت تاچ پد بسیار زیباست
توصیه ی من همین مدل هستش.عالیه
ci 5 2410
4gb ram
ati 6770
و ...

jokereblis
12-10-2011, 12:48
دوستان اگر لپ تاپی با این مشخصات بخوام تهیه کنم چقدر باید هزینه کنم (مارکش مهم نیست)
cori7
6gb ram
ati 6770

یه سوال داشتم سی پی یو های سندی بریچ اینتل منظور همین (cori3 ,cor i7,cor i5 ) هستش ؟ یا فرق میکنه؟

F R E E M A N
12-10-2011, 13:06
دوستان اگر لپ تاپی با این مشخصات بخوام تهیه کنم چقدر باید هزینه کنم (مارکش مهم نیست)
cori7
6gb ram
ati 6770
فعلا hp گرافیک 6770 داره مثلا مدل 6177 که حدود 1.350 هستش

یه سوال داشتم سی پی یو های سندی بریچ اینتل منظور همین (cori3 ,cor i7,cor i5 ) هستش ؟ یا فرق میکنه؟نسل دوم corei سندی بریج محسوب میشه مثل 2630qm