PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش : ريختن فيلم در آيپد آيفون و آيپاد

emadpumad
26-09-2011, 21:37
درودبر اعضا محترم
براي اينكه فيلمهاتون رو از كامپيوتر و لبتاپ به i device بريزيد بايد از برنامه آيتيونز استفاده كنيد اگه اين برنامه بر روي كامپوتر شما نصب نيست ميتونيد از لينك مستقيم زير آخريننسخه اين نرم افزار رو دانلود كنيد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبايد توجه داسته باشيد كه i device شما توانايي پخش فيلمها با فرمت MP4 تا كيفيت ٧٢٠ p رو داره اگه فرمت فيلم شما ام پي ٤ هست پس پايين ترين قسمت گوشه سمت چپ مربوط به صفحه برنامه Itues رو كه يك + ديده ميشه كليك كنيد ( بر روي علامت + ) كليك كنيد ًًً.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با اينكار شما داريد يك پلي ليت جديد به ليستتون اضافه ميكنيد بعد اسم مورد نظرتون رو وارد كنيد و پلي ليست رو ok كنيد.
حالا به پوشه فيلمهاتون كه در هارد كامپيوترتون هست بريد و فيلمهاي مورد نظر خودتون كه با فرمت MP4هست روً درگ كنيد ( بكشيد ) توي پلي ليست ساخته شده .
پس از اون بر روى اسم I DEVICE تون درون برنامه itunes كليك كرده و بر روي گذينه SYNC كليك كنيد منتظر بمونيد تا عمليات SYNC انجام بشه .
بس از اتمام اين كار از داخل I DEVICE تون برنامه VIDEO رو باز كنيد مشاهده ميكنيد كه فيلمتون اونجا هست و به راحتي ميتونيد ببينيدش.

حالا اگه فيلم شما فرمتي به غير از MP4 داشت شما براي پخش اون روي I DEVICE تون احتياج به برنامه هاي جانبي داريد مثل :
(PLAYER X و OPLAYER HD و FLEX PLAYER و...) برنامه هاي زيادي براي اينكار وجود داره كه هر كدوم از اين برنامه ها قابليتهاي بخصوصي داره PLAYERXو FLEXPLAYER برنامه هاي مجاني هستند و فرمتهايي مثل MKV . MP4 وفيلمهاي ديويدي رو ميتونه پخش كنه.

براي انتقال فيلمتون به IDEVICE تون روي نام I DEVICE در ITUNES كليك كنيد و از صفحه روبرو گذينه APP رو از تولبار برنامه انتخاب كنيد.

به پايين صفحه APP رفته و از ليست برنامه ها اسم پلير مورد نظرتون كه بر روي I DEVICE نصب كرديد روانتخاب كنيد ( مثلا PLAYERX ) در جلوي ليست نرم افزارها يك كادر سفيد و جود داره كه پايينش گذينه ADD وجود داره شما گذينهADD رو انتخاب كنيد و فيلمهاتون رو انتقال بديد با انجام اينكار ديگر احتياج به SYNC كردن نيست

تشکر شما باعث دلگرمی ماست.

asir38
02-12-2011, 06:23
اقا دمت گرم

persianphonix
04-12-2011, 15:38
درود
آقا یکی درست توضیح بده چطور میتونم فیلم رو آیپدم بریزم مشکل من اینجاست که وقتی فیلم با فرمت ام پی 4 که فرمت قابل پخش در آیپد هست رو اد میکنم توی آیتیونز با اینکه نشون میده که فایل اد شده داخل آیتونز ولی موقع اپلای و سینک کردن فیلم توی آیپد کپی نمیشه خلاصه تو این چند روزی که آیپدو خریدم نتونستم یه فایل تصویری باهاش ببینم

مشکل دوم اینه که آی او اس را از 4.3.5 یه 5.0.1 ارتقا دادم و قبل از ارتقا با برنامه ی تاینی آمبرلا SHSH رو ذخیره کردم ولی الان نگاه میکنم این ذخیره شده

ipad2,2-5.0.1

مگه نباید اس اچ 4.3.5 ذخیره میشد ؟

emadpumad
05-12-2011, 17:26
درود
آقا یکی درست توضیح بده چطور میتونم فیلم رو آیپدم بریزم مشکل من اینجاست که وقتی فیلم با فرمت ام پی 4 که فرمت قابل پخش در آیپد هست رو اد میکنم توی آیتیونز با اینکه نشون میده که فایل اد شده داخل آیتونز ولی موقع اپلای و سینک کردن فیلم توی آیپد کپی نمیشه خلاصه تو این چند روزی که آیپدو خریدم نتونستم یه فایل تصویری باهاش ببینم

مشکل دوم اینه که آی او اس را از 4.3.5 یه 5.0.1 ارتقا دادم و قبل از ارتقا با برنامه ی تاینی آمبرلا SHSH رو ذخیره کردم ولی الان نگاه میکنم این ذخیره شده

ipad2,2-5.0.1

مگه نباید اس اچ 4.3.5 ذخیره میشد ؟
درود بر شما
آیپدتون مبارک باشه
در این آموزش سعی شده همه چیز کامل و جامع باشه دوست عزیز
تمام مراحل توضیح داده شده در بالا به همراه عکس هستند و این روش قطعا بی مشکل خواهد بود
پیشنهاد میکنم با دقت بیشتری دوباره انجام بدید و اگر نشد یک بار دیگه آخرین نسخه از برنامه آیتیونز رو دانود و نصب کنید.
و این کار رو نیز انجام بدید
دستگاهتون رو به کامپیوتر متصل کنید و برنامه آیتیونز رو اجرا کنید و بر روی نام دستگاهتون کلیک کنید و از تب بالا گذینه Movies رو انتخاب کنید و در زیر قسمت Sync Movies گذینه Automatically include رو بر روی All بگذارید و تیک مربوطه رو بزنید.
و مجددا سینک کنید
در حال حاظر شما دیگه نمیتونید از shsh 4.3.5 نسخه پشتیبان تهیه کنید و دلیلش هم محدود شدن توسط اپل هست
شما میتونید تنها از آخرین نسخه از فریمور ارایه شده بک آپ بگیرید.
موفق باشید

persianphonix
15-12-2011, 23:01
درود بر شما
آیپدتون مبارک باشه
در این آموزش سعی شده همه چیز کامل و جامع باشه دوست عزیز
تمام مراحل توضیح داده شده در بالا به همراه عکس هستند و این روش قطعا بی مشکل خواهد بود
پیشنهاد میکنم با دقت بیشتری دوباره انجام بدید و اگر نشد یک بار دیگه آخرین نسخه از برنامه آیتیونز رو دانود و نصب کنید.
و این کار رو نیز انجام بدید
دستگاهتون رو به کامپیوتر متصل کنید و برنامه آیتیونز رو اجرا کنید و بر روی نام دستگاهتون کلیک کنید و از تب بالا گذینه Movies رو انتخاب کنید و در زیر قسمت Sync Movies گذینه Automatically include رو بر روی All بگذارید و تیک مربوطه رو بزنید.
و مجددا سینک کنید
در حال حاظر شما دیگه نمیتونید از shsh 4.3.5 نسخه پشتیبان تهیه کنید و دلیلش هم محدود شدن توسط اپل هست
شما میتونید تنها از آخرین نسخه از فریمور ارایه شده بک آپ بگیرید.
موفق باشید

ممنون حل شد :11:

emadpumad
15-12-2011, 23:55
ممنون حل شد :11:
درود بر شما
دوست گرامی برای تشکر کافی هست که دکمه تشکر رو کلیک کنید
با تشکر از ابراز نظر شما

amir_t6262
05-01-2012, 10:50
زیرنویس فارسی را چطور میتوان با آیفون یا آیپد دید؟
زیرنویس srt فارسی

مشکل unicode و ... نداره؟

emadpumad
06-01-2012, 01:54
زیرنویس فارسی را چطور میتوان با آیفون یا آیپد دید؟
زیرنویس srt فارسی

مشکل unicode و ... نداره؟
درود بر شما
برای دیدن فیلم ها با فرمت های رایج مثل mkv,avi,mp4,... پیشنهاد میکنم از برامه های avplayer HD و oPlayerr HD و یا buzz player استفاده کنید که برنامه AVPLAYER HD زیرنویسهای فارسی با فرمت *.srt رو به راحتی پخش میکنه و Oplayer هم زیرنویس sub , idx

traffic rush
01-05-2012, 15:00
یه سوال دارم اینکه فیلمی که از خود ایتیونز دانلود کردم وقتی به pc منتقل میکنمش تو pc نمیتونم پخش کنم.مشکل چیه؟

Stream
01-05-2012, 15:15
یه سوال دارم اینکه فیلمی که از خود ایتیونز دانلود کردم وقتی به pc منتقل میکنمش تو pc نمیتونم پخش کنم.مشکل چیه؟

چون ویدیو های iTunes (و هر فروشگاه فیلم دیگه ای) DRM دارن و برای پخششون نیاز به پلیرهای مخصوصیه که سیستم های امنیتی فیلم ها رو پشتیبانی کنند. با خود iTunes پخش کنید (زمانی که با Apple ID تون لاگین کردید) نباید مشکلی باشه.

erfan1997
21-08-2012, 18:24
اقا دست گلت واقعا درد نکنه عالی گفتی مشکلاتم حل شد. فقط چجوری میشه عکس ریخت؟ من فقط تونستم اهنگ و فیلم بریزم؟

emadpumad
24-08-2012, 04:19
اقا دست گلت واقعا درد نکنه عالی گفتی مشکلاتم حل شد. فقط چجوری میشه عکس ریخت؟ من فقط تونستم اهنگ و فیلم بریزم؟

عکس هم مثل آهنگ و فیلم هست

mori-parseh
03-10-2012, 23:39
دوست عزیز من همین کاری که شما می گید و انجام دادم و فرمت ویدیو رو هم به ام پی 4 تبدیل کردم و ریختم از طریق آیتونس و نشون می ده که ریخته شده داخل موبیل اما من ، داخل بخش ویدیو هام ( تو موبایل ) که می رم ویدویی نیست که بخوام پلی کنم
موزیک ها هم همینطوره !

ممنون میشم راهنماییم کنید ..

emadpumad
12-11-2012, 17:16
دوست عزیز من همین کاری که شما می گید و انجام دادم و فرمت ویدیو رو هم به ام پی 4 تبدیل کردم و ریختم از طریق آیتونس و نشون می ده که ریخته شده داخل موبیل اما من ، داخل بخش ویدیو هام ( تو موبایل ) که می رم ویدویی نیست که بخوام پلی کنم
موزیک ها هم همینطوره !

ممنون میشم راهنماییم کنید ..
شما آهنگ ها و موزیک هاتونو سینک نکردید

ehsan_
14-11-2012, 14:07
فیلم های دی وی دی تعداد زیادی فایل در پوشه VIDEO_TS دارن با فرمتهای مختلف

حالا ما اگه بخواین مثلا 2 تا فیلم dvd رو بریزیم توی برنامه oplayer چون نمیشه به صورت پوشه ریخت فایل های هم نام تداخل پیدا می کنن و کپی نمی شن !

کسی راه حلی داره؟

emadpumad
20-11-2012, 14:57
فیلم های دی وی دی تعداد زیادی فایل در پوشه VIDEO_TS دارن با فرمتهای مختلف

حالا ما اگه بخواین مثلا 2 تا فیلم dvd رو بریزیم توی برنامه oplayer چون نمیشه به صورت پوشه ریخت فایل های هم نام تداخل پیدا می کنن و کپی نمی شن !

کسی راه حلی داره؟
فیلمهاتون و با برنامه ifun box منتقل کنید و قبلش پوشه ایجاد کنید و هر کدام ار پوشه هاتونو به پوشه دلخواه منتقل کنید اینجوری مشکلتون حل میشه

meragj2
07-12-2012, 01:35
ممنون بابت راهنمایی EmadPumad ،
من برای تماشای فرمت های غیر mp4 روی ایپد GOOD PLAYER رو پیشنهاد میکنم، همه ی فرمت های صوتی و تصویری رو پشتیبانی می کنه، ریختن فایل هم توش خیلی اسونه همونجوری که بالا توضیح دادی،
فقط دوستان دقت داشته باشن فیلم با هر فرمتی می تونه پخش بشه، ًولی بهترین سایز برای پخش ۱۰۲۴ * ۷۶۸ هست، اگر خیلی بزرگ باشه وسط فیلم هنگ می کنه یا کند نشون میده و اینا...

leuven
06-01-2013, 10:51
سلام سال نو میلادی رو تبریک میگم به همه دوستان خوب انجمنp30world ///

remas
20-02-2013, 10:21
لينك رو زدم ولي دانلود نشد

rroohhii
30-04-2013, 13:19
سلام من برنامه media player رو نصب کردم و زیرنویس هم لود می کنه ولی زیرنویسش قاطی پاتیه. تو قسمت unicode هم به عربی تغییر دادم ولی بازم نشد.چیکار کنم

hamed m2m
01-05-2013, 21:04
سلام من برنامه media player رو نصب کردم و زیرنویس هم لود می کنه ولی زیرنویسش قاطی پاتیه. تو قسمت unicode هم به عربی تغییر دادم ولی بازم نشد.چیکار کنم

سلام
ميتونيد از pro player استفاده كنيد.برنامه خوب و كاملي هست

mahsa.artmis
02-02-2014, 17:49
سلام. چطور فیلم از دی وی دی بریزم روی آیپدم. کسی میدونه؟

Sanaziiii
09-02-2014, 15:39
خیلی ممنون . مفید بود

MR.FARZIN
18-02-2014, 13:47
سلام. من تاز ایپد خریدم در ایتونط اتوریزه و ... رو انجام دادم ولی وقتی ایپد رو به کامپیوتر وصل میکنم اصلا I DEVICE وجود نداره. یعنی ستون سمت چپ ایتونز استوره پایینش GENIUS.

لطفا کمک کنید:n28:

hormozan m
19-02-2014, 21:53
سلام. من تاز ایپد خریدم در ایتونط اتوریزه و ... رو انجام دادم ولی وقتی ایپد رو به کامپیوتر وصل میکنم اصلا I DEVICE وجود نداره. یعنی ستون سمت چپ ایتونز استوره پایینش GENIUS.

لطفا کمک کنید:n28:

سلام ... مدل دستگاه ؟ آخرین ورژن آیتونز نصبه ؟