PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کانکت شدن با ویندوز ایکس پی

docomid
26-09-2011, 20:24
سلام دوستان عزیزم من توی ویندوز ایکس پی وقتی کانکت به اینترنت می شم هیچ اطلاعتی سند و ریسیو نمیشه و کلا نمی تونم هیچ صفحه ای رو با هیچ مرورگری باز کنم :41: ولی توی ویندوز سون این مشکل رو ندارم در ضمن وقتی که آدرس خاصی به دانلود منیجر می دم ، دانلود منیجر کار می کنه و شروع به دانلود فایل می کنه :18:
مشکلم از کجاست ؟!
:11:

Masоud
27-09-2011, 18:56
سلام

از لحاظ عدم وجود ویروس سیستم رو چک کنید :

مرجع رفع تمامی آلودگی های ویروسی (قبل از ایجاد تاپیک جدید مطالعه کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :40:

A M ! N
27-09-2011, 23:53
سلام دوستان عزیزم من توی ویندوز ایکس پی وقتی کانکت به اینترنت می شم هیچ اطلاعتی سند و ریسیو نمیشه و کلا نمی تونم هیچ صفحه ای رو با هیچ مرورگری باز کنم :41: ولی توی ویندوز سون این مشکل رو ندارم در ضمن وقتی که آدرس خاصی به دانلود منیجر می دم ، دانلود منیجر کار می کنه و شروع به دانلود فایل می کنه :18:
مشکلم از کجاست ؟!
:11:
با عرض سلام...
مطمئن شید که تیک work offline در مرور گر زده نشده
ببینین proxy فعال نشده باشه داخل تنظیمات مرورگر که از ورود به شبکه جلوگیری میکنه
و تنظیمات network connection رو هم یک نیگاه بکنین ، البته میدونم گفتین که با IDM میتونین دانلود کنین در ویندوز ایکس پی.
موفق و موئید باشین:11:

ask_bl
29-09-2011, 01:18
سلام
از نرم افزار های ------ مثل Ultra... استفاده نکردین ؟

AmirMomtaz
29-09-2011, 02:01
Dial up یا DSL ؟
اگه دی اس اله آیا تو xp مودم کانفیگ شده ؟ ( مرورگر مودم رو بعنوان روتر میشناسه به آدرس 192.168.1.1 )

docomid
29-09-2011, 21:12
سلام ، اتفاقا یو & لترا سرف رو که اجرا می کنم مشکل حل میشه و از مرورگر می تونم استفاده کنم ولی خب سرعت یول ترا نسبتا پایینه و مشکلات خاص خودش رو داره ، اگه امکان داره می خوام مستقیم و بدون یول ترا کانکت بشم

docomid
29-09-2011, 21:15
سلام خیر توی حالت ورک آفلاین نیست ------ هم همینطور فعال نیستش ، متشکرم دوست عزیزم

docomid
29-09-2011, 21:19
سلام دوست عزیزم ، نه مشکل ویروس ندارم ، از نودسی و دو 5 آپدیت شده استفاده می کنم

A M ! N
29-09-2011, 23:33
سلام برین داخل IE و از تب Tool گزینه ی option رو بزنید و از صفحه ی باز شده به تب connections برین و اون پایین lan setting رو بزنین و بخش proxy server باید خالی باشه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]