PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گیر کردم بین (magicar m110a) و (esaycar e5a)

vahid_203
26-09-2011, 19:19
ماشینم پرایده صباست
مواردی که واسم مهمه :
1 برد ریموت که هرچی بیشتر باشه بهتر
2 ویبره ریموت که خوب کار کنه
3 شیشه بالابر و صندوق پران خوب روش ست بشه
4 رو پراید خوب جواب بده

از این دوتا (magicar m110a) و (esaycar e5a) کدوم رو پیشنهاد میکنید بدجور گیر کردم
قیمت هاشون : 230 تومن ماجیکار و 220 تومن ایزیکار
هر دو بدون استارت

منتظرم

easycar
27-09-2011, 09:23
جنس کره ی استفاده کنید،نه جنس چینی

موفق باشید.

hamidR15
27-09-2011, 15:14

موفق باشید.
مجيكار از كي چيني شد؟!

easycar
27-09-2011, 16:09
مجيكار از كي چيني شد؟!

خیلی وقت هست که چینی شده.

ازسال 1382

اینم سایت رسمی مجیکار که کارخونه مرکزیش از کجا جنس تولید میکنه و پخش میکنه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Amir..H
27-09-2011, 18:43

موفق باشید.
من اصلا به دزدگیر وارد نیستم فقط اینو بگم که چینی بودن ملاکی برای بد بودن نیست الان خیلی از جنسای سیستم صوتی ,موبایل(ایفون),دوربین دیجیتال(بعضی از مدلهای کنون و نیکون) و خیلی از چیزیای دیگه تو چین تولید میشه دلیلشم نیروی کار ارزون و پایین قیمت نهایی محصوله
این پست من اصلا به معنی تایید یا تکذیب مجیکار یا ایزی کار نیست

vahid_203
27-09-2011, 20:34
ممنون بچه ها .. لطف کردین
1) دوستانی که استفاده کردن و دارن برد این 2 تا چه جوریه ؟ مجیکار رو که میگن 300 متر ، ایزیکار چقدره ؟
2) کسی آدرس شماره تلفن نمایندگی ایزیکار رو تو تبریز داره ؟ هر چقدر گشتم پیدا نکردم

منتظرم

easycar
28-09-2011, 09:17
ممنون بچه ها .. لطف کردین
1) دوستانی که استفاده کردن و دارن برد این 2 تا چه جوریه ؟ مجیکار رو که میگن 300 متر ، ایزیکار چقدره ؟
2) کسی آدرس شماره تلفن نمایندگی ایزیکار رو تو تبریز داره ؟ هر چقدر گشتم پیدا نکردم

منتظرم

سلام

برد در فضای باز 1 کیلومتر

تبریز -خیابان قطران شمالی -چهار راه تربیت معلم-هنر کده اسپرت پرشیا -پ 1/233 04115514302

باز اگر جای دیگه نیاز بود بگید که اعلام کنم

موفق باشید.

hamidR15
28-09-2011, 10:10
خیلی وقت هست که چینی شده.

ازسال 1382

اینم سایت رسمی مجیکار که کارخونه مرکزیش از کجا جنس تولید میکنه و پخش میکنه.

سلام دوست من
من آذر 1383 رو ماشينم ماجيكار مدل 702F اصل كره و با گارانتي ايمن خودرو آسيانصب كردم،چگونه شما ميفرمائيد از سال 1382 چيني شده:18:؟!!ضمنا چگونه ميتونيد اثبات نمائيد كه ايزي كار اصل كره هست و چيني نيست؟

2000mehr
28-09-2011, 10:30
من دزدگیر استیل میت دارم رو پارس بستم خوبه راضیم چینی هم هستش

easycar
28-09-2011, 12:40
سلام دوست من
من آذر 1383 رو ماشينم ماجيكار مدل 702F اصل كره و با گارانتي ايمن خودرو آسيانصب كردم،چگونه شما ميفرمائيد از سال 1382 چيني شده:18:؟!!ضمنا چگونه ميتونيد اثبات نمائيد كه ايزي كار اصل كره هست و چيني نيست؟

سلام

دوست عزیز ما وارد کننده ی ماجیکار،استیل میت،جی مکس و ایزیکار بودیم و هستیم.

امکان داره دزدگیر شما درون انبار بوده و نصب شده.

به راحتی از سامانه ی کد کالا که راه اندازی شده میتونید مبدا و مقصد کالا رو پیدا کنید. نیاز به هیچ چیز دیگه ندارید.

البته از این سایت اصلی کره ی هم میتونید محل کارخونه در کره پیدا کنید

موفق باشید.

vahid_203
28-09-2011, 13:56
سلام

برد در فضای باز 1 کیلومتر

تبریز -خیابان قطران شمالی -چهار راه تربیت معلم-هنر کده اسپرت پرشیا -پ 1/233 04115514302

باز اگر جای دیگه نیاز بود بگید که اعلام کنم

موفق باشید.

ممنون
دوست عزیز ایزیکار سوکت فابریک برا پراید صبا داره ؟
سوکت فابریک ماجیکار که اصلا گیر نمیاد

easycar
28-09-2011, 14:02
ممنون
دوست عزیز ایزیکار سوکت فابریک برا پراید صبا داره ؟
سوکت فابریک ماجیکار که اصلا گیر نمیاد

بله ،سوکت فابریک کلیه ماشین های تولید داخل موجود هست.

موفق باشید.

hamidR15
28-09-2011, 14:11
سلام

دوست عزیز ما وارد کننده ی ماجیکار،استیل میت،جی مکس و ایزیکار بودیم و هستیم.

امکان داره دزدگیر شما درون انبار بوده و نصب شده.

به راحتی از سامانه ی کد کالا که راه اندازی شده میتونید مبدا و مقصد کالا رو پیدا کنید. نیاز به هیچ چیز دیگه ندارید.

البته از این سایت اصلی کره ی هم میتونید محل کارخونه در کره پیدا کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید.
سلام مجدد
من بايد برم زبان كره اي رو ابتدا بياموزم بعد بيام برم تو سايت محل كارخونه رو پيداكنم.
نميدونم والا،،روابط عمومي مجيكار ميگه برند ما كره ايه،شما ميفرمائي وارد كننده مجيكار هستي،واقعا نميدونم چي بگم:41: چقدر اين روزها يافتن صحيح از ناصحيح مشكل شده:45:

vahid_203
28-09-2011, 21:22
سلام مجدد
من بايد برم زبان كره اي رو ابتدا بياموزم بعد بيام برم تو سايت محل كارخونه رو پيداكنم.
نميدونم والا،،روابط عمومي مجيكار ميگه برند ما كره ايه،شما ميفرمائي وارد كننده مجيكار هستي،واقعا نميدونم چي بگم:41: چقدر اين روزها يافتن صحيح از ناصحيح مشكل شده:45:

ای قربون این حرفت برم عزیز (چقدر اين روزها يافتن صحيح از ناصحيح مشكل شده)

easycar
29-09-2011, 11:44
سلام مجدد

سلام

دفتر نزدیک هست خدا رو شکر،تو سهروردی

تمام کیت های باز دزدگیرها بعلاوه ی اجناس به کار رفته داخلش موجود هست،بعلاوه پروفرمای ورود کالا از گشورها که فکر کنم مشگل شما رو حل کنه برای همیشه.....

موفق باشید.

30vil
29-09-2011, 11:53
من سال 89 مجیکار gold 110a بستم اصل کره چینی داره اما اگه از شرکت خرید کنید اصل کره به شما تحویل میدن

vahid_203
30-09-2011, 10:31
آقا بالاخره انتخاب کردم .. ( Magicar 110a )
آدرس 4 تا نمایندگی هم از شرکت گرفتم تو تبریز و رفتم پیششون
قیمت خود دزدگیره که ثابت بود هر 4 تا گفتن 231 تومن ولی قیمت شیشه بالابر از 15 تومن تا 25 تومن بود و صندوق پران از 5 تومن تا 15 تومن هر کی یه قیمتی داد
حالا اینارو بی خیال ...
هیچ کدوم سوکت فابریک برای پراید صبا ندارن ، یکیشون گفت اصلا پیشنهاد نمیکنم سوکت فابریک ببندید چون بعد یه مدت کوتاه خراب میشه و یا اصطلاحا آب میشه و میسوزه و از کار می افته و یهو میبینی پمپ بنزین از کار افتاد و کار نکرد و گفت الان خیلی وقته نمی بندیم و هیچ مشکلی هم وجود نداره

از بچه های همشهری من (تبریز) کسی جایی رو میشناسه که سوکت فابریک مجیکار 110a رو داشته باشه

فردا میرم نمایندگی ایزیکار .. خبرشو میدم

hamidR15
01-10-2011, 10:58
آقا بالاخره انتخاب کردم .. ( Magicar 110a )
آدرس 4 تا نمایندگی هم از شرکت گرفتم تو تبریز و رفتم پیششون
قیمت خود دزدگیره که ثابت بود هر 4 تا گفتن 231 تومن ولی قیمت شیشه بالابر از 15 تومن تا 25 تومن بود و صندوق پران از 5 تومن تا 15 تومن هر کی یه قیمتی داد
حالا اینارو بی خیال ...
هیچ کدوم سوکت فابریک برای پراید صبا ندارن ، یکیشون گفت اصلا پیشنهاد نمیکنم سوکت فابریک ببندید چون بعد یه مدت کوتاه خراب میشه و یا اصطلاحا آب میشه و میسوزه و از کار می افته و یهو میبینی پمپ بنزین از کار افتاد و کار نکرد و گفت الان خیلی وقته نمی بندیم و هیچ مشکلی هم وجود نداره

از بچه های همشهری من (تبریز) کسی جایی رو میشناسه که سوکت فابریک مجیکار 110a رو داشته باشه

فردا میرم نمایندگی ایزیکار .. خبرشو میدم

سلام
من زمانی که 702 بستم (رو پراید) با سوکت فابریک بست برام از 83 تا الان خدا رو شکرهیچ مشکلی نداشتم.حالا نمیدونم جریان مدلهای جدید چیه؟!

easycar
01-10-2011, 11:08
هر مدلی که میبندید،حتما اگر سوکت فابریک داشت ،با سوکت فابریک ببندید،اکثر نصابها،به خاطر سختی کار و داشتن هزینه ی بیشتر سوکت فابریک رو رد میکنند،که کاملا اشتباه هست،فردا اگر خدایی ناکرده سیم گشی ماشین به مشگل بخوره جمع و جور کردن اون سیم کشی با هر کسی نیست،بنابراین پیشنهاد میدم الارقم هزینه ی 6000-8000 تومانی سوکت فابریک،حتما از سوکت فابریک استفاده کنید.

موفق باشید.

ANDROYD3
06-10-2011, 23:36
من خودم همه جوره به دوستم آقای ایزی کار اعتماد دارم و هر موقع پولم جور بشه واسه ماشین یه دونه 7700 کی لس روش می بندم