PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : منابعی که شما دردانشگاه استفاده میکنید

zhashemi
26-09-2011, 17:22
سلام لطفا شمام بیاین ومنابعی رو که در دروس مختلف استفاده میکنید وازش راضی هستین رو معرفی کنید
راستش من خیلی دنبال کتابی هستم که برای پیشرفت ریاضی دردوره کارشناسی بخونم حالا که کنکور قبول شدیم نباید ازبقیه عقب بمونیم اگه کسی میدونه لطفا بگه چه کتابی جامع وکامله! من رشتم آی سی تیه

hermione
27-09-2011, 18:08
کتاب های معروف ریاضی که معمولا توی کارشناسی رشته های مهندسی تدریس میشه یکی از ایناست :
آپوستل
سیلورمن
توماس
لیتهلد
و ...
هر کدوم از این کتاب توی یکی از مباحث جلوتر از بقیه هست ولی در کل توماس روان تره
اگه هم متوسط و رو به بالایی سیلورمن خوبه .

Aryana_b
27-09-2011, 19:14
از بین این کتابا کدوماش ساده تر توضیح داده طوری که تقریبن بدون استاد هم بشه خوند؟؟مثال حل شده زیاد داشته باشه
برا ریاضی :31:1(فعلن)

hermione
27-09-2011, 20:59
از بین این کتابا کدوماش ساده تر توضیح داده طوری که تقریبن بدون استاد هم بشه خوند؟؟مثال حل شده زیاد داشته باشه
برا ریاضی :31:1(فعلن)

مثال حل نشده به مقدار زیاد همه ی این کتابا دارن اما خب با کتاب حل المسائلشون معما آسان میشه :31:
من از دوستام شنیدم توماس ساده تر از بقیه توضیح داده
خودم از سیلورمن استفاده کردم خوب بود .
یه نکته ی اقتصادی هم بگم شما فقط کتابایی که به درد رشتتون می خوره بگیرید مثلا اگه برق هستید مبانی فیزیک 1 (مکانیک) فقط برای 1 ترم با شماست .از کتابخونه ها استفاده کنید .

zhashemi
05-10-2011, 10:51
بچه ها میدونید ازکدوم منبع میشه برای الکترو مغناطیس رشته آی سی تی استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hermione
05-10-2011, 21:02
بچه ها میدونید ازکدوم منبع میشه برای الکترو مغناطیس رشته آی سی تی استفاده کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

منبع الکترومغناطیس برای رشته برق می دونم چنگ (ترجمه جبه دار ) هست .

p000ya
06-10-2011, 22:32
چنتا کتاب مربوط به ترم 1 عمران میشه معرفی کنید لطفا؟

Mahdi/s
06-10-2011, 22:46
چنتا کتاب مربوط به ترم 1 عمران میشه معرفی کنید لطفا؟ ســلام..
توی تاپیکی مجزایی که زده بودید براتون دروس ترم اول رو نوشتم ....از همون دروس هرکتابی رو که خواستید بگید ....راستی تاپیک درس تخصصی عمران هم برات لینک گذاشتم..اونا رو ه سر بزن..البته یه سری لینک ها الان غیر فعال شده اما بی تاثیر نیست...:20:
در مورد ریاضی هم یکی از دوستان زحمت کشیدن ...از اونها میتونی استفاده کنی...
البته یه کتاب دیگه هم بود .. جلد و پشت کتاب تماما" سبز بود کتاب خوبی بود اسمش یادم نیست متاسفانه..

Amirdb
06-10-2011, 23:22
سلام
خوندن کتاب بهتره یا جزوه استاد (خلاصه شده کتاب)؟؟

p000ya
07-10-2011, 01:21
ســلام..
توی تاپیکی مجزایی که زده بودید براتون دروس ترم اول رو نوشتم ....از همون دروس هرکتابی رو که خواستید بگید ....راستی تاپیک درس تخصصی عمران هم برات لینک گذاشتم..اونا رو ه سر بزن..البته یه سری لینک ها الان غیر فعال شده اما بی تاثیر نیست...:20:
در مورد ریاضی هم یکی از دوستان زحمت کشیدن ...از اونها میتونی استفاده کنی...
البته یه کتاب دیگه هم بود .. جلد و پشت کتاب تماما" سبز بود کتاب خوبی بود اسمش یادم نیست متاسفانه..

واقعا ممنونم آقا مهدی دوباره مارو شرمنده کردی . نمی خواستم دیگه بیشتر مزاحمتون بشم که خودتون لطف کردین ...
:43:

MrGee
08-10-2011, 21:33
سلام دوستان
چه كتابهايي رو براي درساي رياضي 1, مباني برنامه نويسي و فيزيك 1 ترم اول نرم افزار(روزانه) چي پيشنهاد مي ديد؟
با توجه به اينكه من كارداني مي خونم و مي خوام رياضي 1 و برنامه نويسي كنكور رو نزديك 80 90 بزم.
آخه استادهاي برنامه نويسي و رياضي مون دارن كتاب پيام نور رو تدریس مي كنن :cry:
ممنون

zhashemi
09-10-2011, 18:48
منبع الکترومغناطیس برای رشته برق می دونم چنگ (ترجمه جبه دار ) هست .

ممنون ولی من یه کتاب میخوام که از پایه یادبگیرم آخه استاد درس نمیده

farshidshd
09-10-2011, 19:35
سلام دوستان
چه كتابهايي رو براي درساي رياضي 1, مباني برنامه نويسي و فيزيك 1 ترم اول نرم افزار(روزانه) چي پيشنهاد مي ديد؟
با توجه به اينكه من كارداني مي خونم و مي خوام رياضي 1 و برنامه نويسي كنكور رو نزديك 80 90 بزم.
آخه استادهاي برنامه نويسي و رياضي مون دارن كتاب پيام نور رو تدریس مي كنن :cry:
ممنون
تو این تاپیک درخواست منابــع آزمونــها در مقاطــع مخـتلف ← منابع موجود به پست اول اضافه شد !! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ... آخرين صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) بگردید ، پیدا میکنید